>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkocja 04-05.03.2006

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Kilmarnock - Dunfermline -&gt; ✅ 1 ✅ , (Expekt: 1.50 3.70 7.00 1.04 2.40) 1:0 ✅ ✅ ✅
Kilmarnock to drużyna, która w ostatnim czasie spisuje się bardzo dobrze. Jeśli utworzylibyśmy tabelę ligową na podstawie ostatnich 5 meczów, to Kilmarnock znalazłby się w niej na 2 miejscu, tuż za Celtikiem. Kilmarnock nie przegrał w lidze ostatnich 5 meczów, w których odniósł aż 3 zwycięstwa. W jutrzejszym meczu zanosi się na kolejny dobry rezultat drużyny Kilmarnock, gdyż przyjeżdża do niej drużyna Dunfermline, zajmująca obecnie 11 pozycję w tabeli. Choć goście na przestrzeni ostatnich tygodni mają lekką zwyżkę formy (nie włączając w to porażki z Celtikiem), to jednak nie powinni sprawić kłopotów Kilmarnockowi, który na własnym boisku jest zespołem solidnie grającym (8-3-3), a w obecnym sezonie wygrał już dwukrotnie z zespołem gości. Dodatkowej motywacji dla Kilmarnock upatruję w ich dobrej sytuacji w tabeli, bowiem zajmują oni 5 miejsce, lecz tracą do czwartego Hibernianu 1 punkt, a do trzeciego Glasgow 2 punkty. Uważam, że Kilmarnock ma realne szanse na zajęcie 3 miejsca, ale warunkiem tego jest gra, taka jak w ostatnim czasie i wygrywanie z takimi outsiderami jak Dunfermline. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Celtic - Aberdeen -&gt; ✅ 1/over ✅ , (Expekt: 1.20 6.25 11.50 1.02 3.50/under 2.50 over 1.53) 3:0 ✅ ✅ ✅
Nie będę się tutaj specjalnie rozpisywał. Celtic to zdecydowany lider ligi, który daleko w tyle zostawił potencjalnych konkurentów w wyścigu o tytuł mistrzowski. Zajmujący 2 pozycję, zespół Hearts ma do Celtiku aż 13 punktów straty i nie ma najmniejszych szans na dogonienie lidera, który dodatkowo ostatnio jest we wyśmienitej formie. Celtowie wygrali ostatnie 3 ligowe mecze, w tym odnosząc wyjazdowe zwycięstwo nad Rangersami i gromiąc Dunfermline 8:1. ???? Aberdeen to drużyna, która pokazała ostatnio klasę w 2 meczach z czołówką, jednak z Celtikiem rady raczej już nie dadzą. Liczę na Maćka Żurawskiego i na to, że jeśli nawet Celtic straci w tym meczu bramkę, to będzie w stanie odpowiedzieć na nią kilkoma trafieniami. Patrząc na zdobycz bramkową Celticu w tym sezonie, można być prawie pewnym, że jutro padnie więcej niż 2.5 gola, a zwłaszcza jeśli będzie miała miejsce sytuacja, jaką opisałem powyżej tj. strata bramki przez Celtic. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy i overek.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Livingston - Hearts -&gt; ✅ 2 ✅ , (Expekt: 8.00 4.00 1.40 2.60 1.03) 2:3 ✅ ✅ ✅
Choć Hearts ostatnio zawodzą, to jednak mam do nich wielką sympatię i wierzę, że w niedzielę dadzą radę zamykającemu tabelę Livingstonovi. Zmienna ostatnio forma &quot;Serc&quot; związana jest z nieciekawą pod względem organizacyjnym sytuacją w klubie. Zawirowania te mają wpływ na grę zespołu, jednak z taką drużyną, jak Livingston drużynie z Edynburga najzwyczajniej w świecie nie wypada stracić punktów. Livingston, który jest prawdopodobnie tegorocznym spadkowiczem, nie powinien w żaden sposób zaskoczyć Hearts, którzy w tym sezonie wygrali już z nim dwukrotnie. W ostatnim meczu na wyjeździe Hearts zremisowali z Dundee, a więc można przypuszczać, że w tym meczu wygrają, tym bardziej, że ich ostatnie 2 mecze, z Motherwell w lidze i z Partick w pucharze były dla nich zwycięskie. Myślę, że po takim kursie warto zagrać na zwycięstwo gości.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Falkirk - Glasgow Rangers -&gt; ⛔ 1X ⛔ , (Expekt: 7.00 4.00 1.45 2.50 1.05) 1:2 ⛔ ⛔ ⛔
Postanowiłem zagrać taki ryzykowny typ, gdyż liczę na to, że Rangersi myślami są już w Hiszpanii, gdzie w przyszłym tygodniu zagrają w ramach LM rewanżowy mecz z Villarealem. Ten sezon ligowy jest dla Rangersów stracony, a więc powinni się skupić na Lidze Mistrzów, w której moim zdaniem cały czas mają szanse na awans do ćwierćfinałów. Sądzę, że tak właśnie myśli Strachan, który po tym sezonie i tak odchodzi z Glasgow, a pewnie na pożegnanie chiałby osiągnąć z Rangersami coś w Lidze Mistrzów. Mój typ wydaje się jeszcze bardziej nierealny jeśli popatrzymy na statystyki Falkirk na własnym boisku (0-4-9), jednak może właśnie przyszła pora na pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością, lub chociaż na remis. Uwaga! Typ bardzo ryzykowny! :mrgreen:
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Była to w sumie niezła kolejka. Wszystkie typy, które miały wejść, to weszły. Oczywiście za wyjątkiem Falkirk z Rangersami. :mrgreen:
Generalnie 4/5 typów trafione i jesteśmy po tej kolejce na średnim ✅ . :mrgreen:
 
B 0

burginda

Użytkownik
Czy ktoś moze mi powiedziec gdzie na tym forum znajde bramki z ligi szkockiej?? Prosze o odpowiedz, zależy mi na tym. A pisałem na gg już do kilku modów i odpowiedzi brak ???? Z góry dzieki za odp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom