>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkocja 11-12.02.2006

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
W ostatniej kolejce było nieźle, zobaczymy jak będzie w tej. Oto moje propozycje:

Inverness CT - Kilmarnock -&gt; 1X, (Expekt: 2.20 3.25 3.15 1.30 1.55) 3:3 ✅ ✅ ✅
Powiem szczerze, że dla mnie jest to bardzo dziwny mecz, w którym tak na dobrą sprawę wszystko może się zdarzyć. Obydwie drużyny ostatnio spisują się dobrze, ich wyniki są bardzo podobne, a do tego są sąsiadami w tabeli. Kilmarnock zajmuje 5 pozycję w tabeli (40 punktów), tracąc przy tym 3 punkty do Rangersów, okupujących 4 pozycję. Inverness natomiast plasuje się na 6 miejscu (35 punktów), tracąc 5 punktów do Kilmarnock. Tak jak wspomniałem obydwie drużyny ostatnio nieźle się spisują i właściwie nie przegrywają swoich meczy. Na pierwszy rzut oka, najlepszym typem wydaje się zwycięstwo gospodarzy, ale warto tutaj dodać, że drużyna Inverness jest zespołem, który lepiej gra na wyjazdach (5-7-1), niż na własnym stadionie (3-4-5), dlatego też nie jestem do końca przekonany do tego, ażeby postawić na zwycięstwo gospodarzy. Jeśli chodzi o formę wyjazdową Kilmarnock, to jest ona dosyć równa (4-4-4), czyli ani zła, ani dobra, choć ostatnie wyniki wyjazdowe Kilmarnock mogą wskazywać na to, że
forma ta zaczyna spadać. W obecnym sezonie drużyny te spotkały się ze sobą już
dwukrotnie i w obydwu spotkanich padł rwmis 2:2. Myślę, że w jutrzejszym spotkaniu taki wynik również jest bardzo prawdopodobny, jednak nie odważę się typować w tym meczu remisu. Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy bądź remis.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Hearts - Aberdeen -&gt; 1, (Expekt: 1.50 3.70 7.00 1.04 2.40) 1:2 ⛔ ⛔ ⛔
Mecz ten zapowiada się dosyć ciekawie, a to ze wzgledu na fakt, iż obydwie drużyny grały ze sobą w ubiegłą sobotę w ramach Pucharu Szkocji. W tamtym meczu zdecydowanie lepsi okazali się gracze Hearts, którzy pokonali Aberdeen aż 3:0, a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Myślę, że także w sobotę &quot;Serca&quot; pokonają Aberdeen. Aberdeen w ostatniej kolejce pokonało u siebie Rangersów 2:0, ale na wyjazdach nie są już tak skuteczni (3-5-4) i w starciu z drużyną własnego boiska, jaką bez wątpienia jest Hearts (10-1-1), nie powinni mieć większych szans. O tym, jak ciężko gra się przeciwko Hearts w Edynburgu przekonał się choćby Hibernian, który ostatnio poległ w meczu z &quot;Sercami&quot; 1:4.
W ostatniej kolejce Hearts zremisowało na wyjeździe z Dundee 1:1, a ostatnio lubi przeplatać słabsze mecze z genialnymi występami, w związku z czym jutro spodziewam się dobrej gry zespołu z Edynburga. :mrgreen: Poza tym Hearts powinni się wziąć do roboty jeśli chcą jeszcze marzyć o mistrzowskim tytule, gdyż Celtic uciekł im już na 10 punktów. Tak więc liczę jutro na dobry mecz &quot;Serc&quot; i pewnie wywalczone 3 punkty.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Falkirk - Hibernian -&gt; 2, (Expekt: 4.40 3.40 1.80 1.90 1.15) 0:0 ⛔ ⛔ ⛔
Po ostatnim wyczynie Hibernianu w lidze, zdecydowałem się postawić w tym meczu właśnie na gości. W środę Hibernian (3 miejsce w lidze, 44 punkty) rozgromił na własnym boisku Livingston, a tydzień temu pokonał w meczu wyjazdowym Glasgow Rangers 3:0. Tak więc widać wyraźnie, że drużyna z Edynburga zaczęła odzyskiwać świetną formę, którą dysponowała pod koniec zeszłego roku. Jeśli chodzi o Falkirk (10 miejsce w lidze, 20 punktów), to jest to jedna z gorszych drużyn w tym sezonie, która ostatnio spisuje się bardzo słabo. Jako ciekawostkę warto dodać fakt, iż Falkirk (dom: 0-3-9) w tym sezonie jeszcze na własnym stadionie nie wygrał i jest najgorzej grającą drużyną na własnym terenie w całej lidze. Stawiam w tym meczu na Hibernian (wyjazdy: 6-1-5), ale troszkę obawiam się ich potknięcia, dlatego zagram za średnią stawkę.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Motherwell - Dundee United -&gt; X2/2, (Expekt: 2.15 3.25 3.25 1.25 1.70) 2:0 ⛔ ⛔ ⛔
Wydaje mi się, że w tym meczu może dojść do niespodzianki, a mianowicie do wygranej gości bądź remisu. Przeanalizowałem wyniki obydwu drużyn w roku 2006 i doszedłem do wniosku, iż zdecydowanie lepiej radzą sobie dzisiejsi goście. Dundee rozpoczęło ten rok od porażki z Aberdeen, ale później było już tylko lepiej: wygrana z Falkirk, oraz 3 kolejne remisy, w tym z Celtikiem na wyjeździe i na własnym terenie z Hearts. Motherwell natomiast w roku 2006 spisuje się bardzo źle, a w 6 meczach odniosło aż 5 porażek. Przegrało między innymi z drugoligowym St Mirren, ale też dwukrotnie z Celtikiem, z Kilmarnock oraz Rangersami. Tak więc obecna forma zespołów zdaje się przemawiać za Dundee, a ja pokuszę się na niezły kurs i zagram w tym meczu na nich. Za mniejszą stawkę spróbuję postawić na zwycięstwo gości, a za trochę większą na X2.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Falkirk FC - Hibernian 2 @ 1.80 BAH
Falkirk nadal walczy o pozostanie w lidze i kilka zwyciestw i sa bezpieczni poniewaz Livingston widze, ze coraz bardziej sie zapada w dol. Dzisiaj zagraja 2 najgorsze druzyny procz Falkirku jeszcze Dunfermline.Falkirk bedzie szukal tutaj zwyciestwa.
Hibernian ostatnio jest w znakomitej formie wygrali az 7-0 z Livingstonem, a wczesiej pokonali Rangersow. Hibernian probuje dogonic Hearts zeby powalczyc o LM. Ale tu moze zdarzyc sie wszystko......
Falkirk u siebie: 0-3-9 i ostatnio 0-0-3. Hibernian na wyjezdzie: 6-1-5 i ostatnio: 0-1-2. Ostatnie mecze Falkirku ogolem: 1-0-5 i Hibernian 2-1-3. H2H 3-4-3 i u siebie i na wyjezdzie: 2-2-6.
Allen Gow wraca do Falkirkiu. Ale nie zagraja: McPherson i Barr. W Hibernian nie zagra Scott Brown wraz z Smithem i Dalglishem.I ja pojde jednak za Hibernianem ktore ostatnio jest w dobrej formie.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Dzisiaj niestety fatalny dzień. Tego, że Hibernian nie wygra trochę się spodziewałem, ale mimo wszystko zagrałem na nich. :roll: To co zrobiło Hearts, to naprawdę się w pale nie mieści. :zy3ou:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom