>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkocja 2016/2017

Status
Zamknięty.
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Kto więcej zdobędzie RR?
Celtic
1.83
Bety365

Dla obu drużyn, jest to bardzo ważny mecz, bo przyjezdni (Celtic) mogą już dziś zapewnić sobie mistrzostwo i zapewne tak się stanie.
O jakim zapewnieniu mistrzostwa piszesz po 9 kolejkach ligowych Celticu ? Nie rozumiem. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to Aberdeen strzeli gola za 1,52. Jakieś nieporozumienie gdzie porównywalnym typem na ten kurs jest zwycięstwo gości.
Pzdr/Psycho
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tak, a co w tym dziwnego? Mają 7 punktów przewagi, jeśli dziś wygrają ich przewaga wyniesie 10 + zaległy mecz i może zrobić się 13. Wiem, wiem, nie musi tak być, ale jest to wielce prawdopodobne.
Pozdrawiam.
 
candida 45

candida

Użytkownik
Dla obu drużyn, jest to bardzo ważny mecz, bo przyjezdni (Celtic) mogą już dziś zapewnić sobie mistrzostwo i zapewne tak się stanie.
Typ popieram, Celtic mocniejszy i w gazie, ale mistrzostwo w październiku? To jakiś skrót myślowy? ????
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Szkocja Puchar Ligi
Godz: 20:45
Spotkanie Celtic-Hamilton
Typ: celtic wygra dokładnie 2 golami 1 połowe
Kurs 4.20
Buk : Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Ligi Szkockiej w którym ekipa Celticu na swoim boisku podejmowała będzie drużynę Hamiltonu. Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sedziego są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa i przejścia dalej w tej rywalizacji, Celtic na swoim stadionie przegrywa niezwykle rzadko w rodzimej Lidze w tym sezonie zagrał 5 spotkań , wszystkie zwyciężył ich bilans bramkowy to 21 do 3, co daje średnio 4 bramki na spotkanie , na wyjazdach natomiast w 9 kolejkach Celtic ugrał aż 25 ligowych punktów zanotował 8 wygranych oraz remis bilans bramkowy to 23:9, do czego dążę pisząc te statystyki ano do tego iż na chwilę obecną w lidze szkockiej nie ma drużyny , która była by w stanie powalczyć z zespołem z Glasgow o tytuł mistrza , gospodarze mają w tym momencie 8 punktów przewagi i 3 spotkania rozegrane mniej od drużyny Glasgow Rangers, które dopiero moim zdaniem za klika lat nawiążę walkę z Celtikiem, Hamilton natomiast jest mistrzem remisów , 16 rozegranych spotkań 2 zwycięstwa 4 porażki oraz aż 10 podziałów punktów, według mnie jednak tutaj faworytem jest gospodarz , tym bardziej iż goście mają strasznie słaby bilans z zespołem gospodarzy , do tej pory na stadionie Celticu ekipy spotykały się 8-krotnie , gospodarze wygrali aż 7 razy i raz jakimś cudem przegrali na swoim stadionie, Bilans bramkowy to : 27 do 3, tutaj nie mam wątpliwości iż gospodarze wygrają wysoko i mam tylko nadzieje iż nie zagrają asekuracyjnie.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Rangers - Inverness
Typ: Rangers -1ah
Kurs: 1.70
Bet365

Inverness zajmują przedostatnią pozycję w lidze. Nie wygrali od 7 spotkań. Na ten mecz borykają się z problemami w formacji obronnej.
Z drugiej strony zespół Rangers, który jest w bardzo dobrej formie. Na własnym stadionie są niepokonani. Wygrali 4 ostatnie spotkania, tracąc przy tym zaledwie jedną bramkę. Drużyna wystąpi w pełnym składzie.
Podsumowując gospodarze są zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu.

1:0 FT.

Zwrot
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Szkocja
Godz: 13:30
Spotkanie Rangers-Inverness
Typ: Rangers wygra dokładnie 2 bramkami
Kurs 4.40
Buk Unibet
Analiza: Na jutro moim typem dnia będzie rywalizacja ekip Rangers zajmującego na chwilę obecną 2 pozycję w ligowej klasyfikacji z zespołem Inverness, który jest na miejscu 11. Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sędziego są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, Rangers na swoim boisku w dotychczasowych 9 spotkaniach wygrało 6 razy i zanotowało 3 podziały punktów Bilans bramkowy to 14:4 na ich korzyść , goście natomiast pod względem spotkań wyjazdowych zajmują ostatnią pozycję w tabeli i na swoim koncie zgromadzili zaledwie 6 ligowych punktów w 9 rozegranych spotkaniach. Nie ma żadnej wątpliwości , która ekipa powinna w tym spotkaniu poprowadzić grę a co za tym idzie stworzyć sobie znacznie więcej sytuacji do zdobycia bramki , myślę że tak w pierwszej połowie oraz po 90 minutach tej rywalizacji to gospodarze będą na prowadzeniu, stawiam na dokładny wynik 1:0 do przerwy oraz 2:0 po ostatnim gwizdku sędziego , myślę że goście , którzy mają problem ze zdobywaniem bramek w spotkaniach wyjazdowych również w tym przypadku nie będą w stanie strzelić bramki.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja - Premiership
Data: 28.12.2016
Godz: 20:45
Spotkanie: Inverness Caledonian Thistle F.C. - Motherwell F.C.

Typ:
Inverness Caledonian Thistle F.C. ⛔ wynik 1:2
Kurs: 2,00
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam do szkockiej Premiership w której odbywa się 20 seria gier.
W meczu który wybrałem na Tulloch Caledonian Stadium spotkają się miejscowy Inverness Caledonian Thistle Football Club a gościem będzie drużyna Motherwell Football Club.
Inverness Caledonian Thistle Football Club w tym sezonie ligowym obecnie ostatnie 12 miejsce w tabeli ligowej i w swoich 19 meczach zdobyte 16 oczek zaś Motherwell Football Club zdobył 17 punktów w swoich 18 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym w szkockiej Premiership co daje im obecnie 10 lokatę w tabeli.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 1 punkcik i są to raczej wyrównane obecnie zespoły i patrząc obecnie na tabelę ligową która jest bardzo spłaszczona to każdy zespół który zajmuje poniżej 7 miejsca będzie prawdopodobnie uwikłany w walkę o utrzymanie w tym sezonie.
Wracając do meczu mój typ na gospodarzy podpieram tym że są im bardzo potrzebne punty ligowe i więcej ich zdobywają na swoim terenie a zespół Motherwell Football Club w delegacjach nie błyszczy grając słabo lub bardzo słabo i moim zdaniem zmotywowani gracze Inverness Caledonian Thistle Football Club wykorzystają to w tym ciekawie zapowiadającym się spotkaniu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Glasgow Rangers - Celtic Glasgow

Kurs na to że Celtic zdobędzie 2 bramki mocno przesadzony, niestety te Derby nie są już na takim poziomie jak za czasów &#39;&#39;Boruca&#39;&#39; itd. Jednak Rangersi walcza o zajmują drugie miejsce z 39pkt, Celtic pewnie prowadzi z 55pkt na koncie. W ostatnich trzech miesiącach drużyny spotkały się ze sobą dwukrotnie, oba spotkania wygrał Celtic. Pierwsze 5:1 drugie 1:0. Na tym etapie rozgrywek Celtic ma 52 bramki na dziewiętnaście spotkań odnotowali osiemnaście zwycięstw i jeden remis. Rangersi dzisiaj mogą mieć ogromne problemy w ich składzie zabraknie Wallace, Hilla, Kranjcara oraz Rossitera. Celtic przyjeżdża bez Rogica.
Over 1,5 gola Celtic @@ 1,68 ✅
Celtic zwycięstwo @@ 1,71 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Glasgow Rangers - Celtic Glasgow
j.w
Jednakże jako mecz walki(święta wojna :dfdrgdf: ,zwał jak zwał),gospodarze stawią czoła i strzelą bramkę tak jak i goście.Dlatego zmierzam ku bramkom:
obie drużyny strzelą gola ✅ @ 1.61 (Fortuna)
 
piotr-k-19 38

piotr-k-19

Użytkownik
Hamilton - Motherwell 1-1
typ: BTS ; kurs 1,7


W tym roku te drużyny grały ze sobą już 3 razy w których w sumie padło 13 bramek na 3 mecze na razy BTS. W drużynie gospodarzy nie zagra Imrie i Mcmann, którzy są zawieszeni za kartki, także osłabienie dosyć spore do tego kilku kontuzjowanych. Manager Motherwell podchodzi do meczu bardzo optymistycznie szczególnie po ostatniej ligowej wygranej 2-1. Goście mają do dyspozycji pełny skład. Trener Motherwell jest jednak świadomy, że będzie ciężko na wyjeździe ponieważ gospodarze chcą rewanżu za ostatnią porażkę 4-2. No i najważniejsza informacja ten mecz rozgrywają ze sobą lokali rywale więc możliwe, że w tych derbach padnie więcej niż 2 bramki. W drużynie gosci wystąpią napastnicy Moult i Maconald odpowiednio 8 i 6 bramek. Mój główny typ to BTS ale interesujące wydaje się również:

powyżej 2,5 gola - kurs 1,85 1-1
wygrana gości - kurs 2,88 1-1


Powodzenia
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Elgin-Forfar
Typ: Forfar DNB
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365

Spotkanie na szczycie w Szkockiej League Two.
Elgin 3 miejsce z dorobkiem 27 pkt,Forfar to lider i 38 pkt na koncie.Gram tutaj w stronę lidera gdyż wydaje mi się że aktulanie są w lepszej formie 3 wygrane z rzędu,Elgin natomiast na 5 ostatnich meczy to 3 porazki i 2 wygrane.Ciekawa jest też statystyka Elgin w meczach na własnym obiekcie 4-4 tak więc nie jest aż tak trudno zdobyć tam 3 pkt.Jako zabezpieczenie pograłem Draw no bet.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
CELTIC - ST.JOHNSTONE
godz:20:45
15 kolejka Szkockiej Premiership ,a pierwsza w tym roku.Spotykają się 1 i 5 drużyna ligi.
-Gospodarze nadal niepokonani z tylko jednym remisem (na wyjeździe)
-Goście natomiast lepiej sobie radzą na wyjazdach (4 wygrane ,4 remisy ,2 porażki).
Obie drużyny mają też na koncie już pierwsze zwycięstwa w tym roku - w pucharze FA.Celtic na wyjeździe pewnie 0:3 , St.Johnstone zaś 2:0 u siebie.
Spodziewam się ciekawej konfrontacji i bramek po obu stronach jednakże ze wskazaniem na Celtic.
Typ: 1/+2.5 za 1.54 @ Fortuna ⛔
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
RANGERS - ROSS COUNTY
godz 16:00​

Po ostatnim laniu w Edynburgu ,Rangers czeka mecz u siebie na Ibrox.Własne boisko to zdecydowany atut gospodarzy (1 porażka z wiadomo Celtic) i niepowtarzalna szansa na poprawę humorów.Drużyna gości na wyjazdach nie błyszczy ( 2 wygrane , 4 remisy , 5 porażek przy strzelonych 11 bramkach w ...11 spotkaniach).Rangers nie są jakąś bramkostrzelną drużyną i zwyciężają ostatnio różnicą jednej bramki.Dlatego dziś także nie spodziewam się kanonad ,aczkolwiek zwycięstwa nad 8 drużyną ligi jak najbardziej ,wspomagane dopingiem z trybun.
Typ : 1 , kurs :1.45 @ Fortuna ⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Kursy zapożyczone z Betexplorera
Na prowadzeniu zespół Celticu z 73pkt tuż za ich plecami Aberdeen z 49pkt zaskoczeniem może być ostatnia forma Rangersów którzy na pięć ostatnich spotkań wygrali zaledwie jedno spotkanie.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja - Championship
Godz: 20:45
Spotkanie: Dunfermline Athletic F.C. - Queen of the South F.C.
Typ: Dunfermline Athletic F.C.
Kurs: 2.25
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na zaległy mecz 24 serii gier szkockiej Championship.
W ciekawym spotkaniu na East End Park zmierzą się ze sobą miejscowe Dunfermline Athletic Football Club a w gości przyjedzie drużyna Queen of the South Football Club.
Dunfermline Athletic F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 25 rozegranych spotkaniach zdobył 30 punktów co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej zaś Queen of the South F.C. plasuje się na 5 pozycji w szkockiej Championship ze zdobytymi 34 oczkami w swoich 26 rozegranych meczach.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie ligowym 4 zwycięstwa, 5 remisów oraz 3 przegrane i bilans bramek 21-19 natomiast goście na wyjazdach 4 wygrane, 4 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 15-15.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie potrafią osiągać korzystne rezultaty z lepszymi zespołami niż ich dzisiejszy przeciwnik do tego ich ostatnia okazała wygrana na swoim terenie sugeruje że być może zacznie się prawo serii wygranych meczy na swoim terenie a goście na wyjazdach nie najgorzej ale tu raczej muszą się obawiać gospodarzy patrząc na to jak ostatnio skończyła się gościna na East End Park.
⛔ 1:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom