>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkocja (Scottish Premier League) - 2013/2014

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Oficjalna strona: scotprem.com



Zapraszam do dyskusji o spotkaniach najwyższej klasy rozgrywkowej w Szkocji. Sezon zaczyna się już niebawem, dlatego otwieram temat i życzę samych trafionych typów.​
 
A 1

arsenalno

Użytkownik
St.Johnstone-Hearts 1.90//3.40//4.00
03.08.2013r 16:00

Info:
Hearts już w tamtym sezonie miało problemy finansowe, teraz jest jeszcze gorzej. Zespół opuścili: kaptain Zaliukasa(O 25/2), Webster(O 33/1), Taouil(P 31/0), Prychynenko(P 4/0), Novikovas(P 30/3), Smith(N 9/0), Mullen(O 8/2), Sutton(N 35/8), Ngoo(N 15/4), Grainger(O 13/2). Nie kupili nikogo, zaproszono tylko 9 juniorów. W składzie teraz mają 5 zawodników powyżej 22 lat, reszta to u21. Sezon rozpoczną z 15stoma minusowymi punktami.
St.Johnstone rozegrali już 3 mecze w Lidze Europy, więc można powiedzieć, że już się trochę przetarli w nowym sezonie.
Gospodarze powinni wygrać to spotkanie.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Hibernian-Motherwell 2 2,29 bet365 8/10 ✅
W Hibernian szpital, problemy w obronie, brak kluczowego pomocnika i napastnika, tak w skrócie można opisać sytuacje u gospodarzy. W tym meczu tak naprawdę zagra 6 podstawowych piłkarzy. Oprócz kontuzji można wspomnieć że Hibernian zajął w tamtym sezonie dopiero 9 miejsce, dla porównania Motherwell zakończył lige na 2 miejscu. Myślałem żeby wziąśc DNB, ponieważ goście grają mecz z Kubaniem w El.LE, ale ja się jednak skusze na czysta dwójkę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
groven 2,2K

groven

Forum VIP
A ja dla odmiany pójdę w stronę gospodarzy, którzy graja na własnych śmieciach przy własnych kibicach, którzy przyjdą z pewnością licznie na inauguracje nowego sezonu.. Motherwell natomiast zmęczone zmaganiami w Lidze Europy. Przegrali mecz z Kuban, gdzie włożyli sporo ambicji w to spotkanie i teraz szykują sie na ciężki mecz wyjazdowy. Tam w Rosji trzeba się pokazać z jak najlepszej strony i powalczyć o awans. Mają niekorzystny bilans bramkowy i żeby awansować muszą zdobyć 3 bramki. A w lidze zdążą jeszcze się pokazać. To dopiero początek sezonu. W ekipie Hibernian szpital? Jakim cudem - skoro sezon się nie rozpoczął nawet? ???? Piłkarze wracają z urlopów, wypoczęci itp. itd. wątpię żeby aż tak się skontaktowali po meczu z Malmö w Lidze Europejskiej w którym przegrali 0:7, skoro i tak odpadli.. To jest pierwsza kolejka a więc może każdy wygrać. A jak zagrają zmiennicy to jeszcze lepiej. Młode wilcy ???? będą chcieli zaistnieć.
Hibernian Fc - Motherwell Fc 0:1 ⛔
Typ: 1
Kurs: 3.15


 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Nieobecni po stronie Hibernian:
McPake 29/2d
Clancy 19/1d
McGivern 27/1d
Cairney 29/2m
pominąłem kogoś z 1 składu z poprzedniego sezonu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
elano07 1K

elano07

Użytkownik
A ja dla odmiany pójdę w stronę gospodarzy, którzy graja na własnych śmieciach przy własnych kibicach, którzy przyjdą z pewnością licznie na inauguracje nowego sezonu.. Motherwell natomiast zmęczone zmaganiami w Lidze Europy. Przegrali mecz z Kuban, gdzie włożyli sporo ambicji w to spotkanie i teraz szykują sie na ciężki mecz wyjazdowy. Tam w Rosji trzeba się pokazać z jak najlepszej strony i powalczyć o awans. Mają niekorzystny bilans bramkowy i żeby awansować muszą zdobyć 3 bramki. A w lidze zdążą jeszcze się pokazać. To dopiero początek sezonu. W ekipie Hibernian szpital? Jakim cudem - skoro sezon się nie rozpoczął nawet? ???? Piłkarze wracają z urlopów, wypoczęci itp. itd. wątpię żeby aż tak się skontaktowali po meczu z Malmö w Lidze Europejskiej w którym przegrali 0:7, skoro i tak odpadli.. To jest pierwsza kolejka a więc może każdy wygrać. A jak zagrają zmiennicy to jeszcze lepiej. Młode wilcy ???? będą chcieli zaistnieć.
Hibernian Fc - Motherwell Fc
Typ: 1
Kurs: 3.15


Wiadomo, masz trochę racji w tym bo pierwsza kolejka i Liga Europy itp. ale patrząc na braki to ciężko znaleźć jakieś pozytywy żeby na gospodarzy postawić:
Hibernian FC: James McPake (last term 29/2 d), Tim Clancy (19/1 d), Ryan McGivern (27/1 d), Jordon Forster (3/0 d), Bradley Donaldson (0/0 d), Rowan Vine (0/0 f, newcomer), Paul Cairney (29/2 m)
Motherwell FC: Euan Murray (last term 0/0 d)
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Partick-Hearts 1 2,25 6/10 bet365⛔
Partick zaczął bardzo dobrze sezon w ostatniej kolejce bardzo przekonywujące zwycięstwo z Ross County 3-1 na wyjeździe, i remis na początku sezonu z silnym Dundee Utd. Widać ze napastnicy Steven Laless i Kris Doolan rozumieją się bardzo dobrze i nastrzelają dużo bramek w tym sezonie. Hearts rozpoczął sezon z -15ptk. na koncie, a ich kadra składa się głównie z 20 latków, jest to spowodowane tym że klub ma problemy finansowe a na dodatek na klub zostało nałożone embargo transferowe. Jak na razie Hearts wygrali jeden mecz i przegrali. W drużynie gości na dodatek nie zobaczymy Stevensona który z powodu kontuzji będzie musiał pauzować 6-8 tyg. Jest to wielka strata ponieważ jest to jeden z nielicznych doświadczonych graczy w kadrze..Dla mnie w obecnej sytuacji oba kluby znajdują się na dwóch rożnych biegunach.​
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Takie luźne spostrzeżenie po obejrzeniu meczu Patricka. Od dziś przestaję narzekać na naszą rodzimą kopaną. Są gorsi. Litości, ten mecz to obraz nędzy, biedy i rozpaczy. Kompletny brak pomysłu na grę, składnych akcji, jakieś szczególnej taktyki po za &#39;kopnij, biegnij, a jak nie idzie to wrzuć na aferę&#39;. Po 20 minutach miałem dość, ale coś mnie zmuszało żeby to oglądać i żałuję. Tak żenującego spotkania dawno nie widziałem, nawet w naszej lidze jest więcej kolorytu. Grupa moherów popołudniową porą na ławce dostarcza więcej emocji niż ten mecz. Dno totalne. I radziłbym grać tak przeciwko jednym jak i drugim w następnej kolejce ale mam obawy... czy aby reszta drużyn nie prezentuje równie tandetnego poziomu. Nigdy więcej tej ligi do oglądania ????
 
wtapiacz22 55

wtapiacz22

Użytkownik
Zgadzam się, włączyłem na ostatnie 20 minut (bo postawiłem na Patrick????) i sie rozczarowałem, spotkanie na poziomie naszej A klasy. Podania to było coś czego praktycznie w ogóle nie zaobserwowałem - to było rzucanie piłki przypominające grę w &quot;dwa ognie&quot; ... TRAGEDIA ⛔
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
V kolejka Scottish Premier League
Motherwell FC vs. Kilmarnock FC


Motherwell gra w tym sezonie nadzwyczaj sumiennie. W czterech meczach zdobyli sześć punktów, a 3:5 to bilans ich bramek. Tyle samo strzelił i stracił Kilmarnock. Tyle, że grali z łatwiejszymi rywalami niż gospodarze. The Well na przykład wygrali w ostatnim meczu ze świetnie spisującym się beniaminkiem z Glasgow, Partick Thistle, 1:0. Dziś czeka ich kolejny mecz u siebie. Oprócz wspomnianego meczu z Partick, na Fir Park przegrali z Aberdeen, które do tej po poprzedniej kolejce zajmowało piąte miejsce w tabeli, czyli o jedno wyżej niż gospodarze tego spotkania.
Przejdźmy jednak do konkretów. Kusi mnie tylko jeden typ. Dla mnie The Well jest zdecydowanym faworytem tego meczu. W końcu nie bez powodu zajęli w poprzednim sezonie drugie miejsce w sezonie regularnym. Dlatego stawiam dziś na nich tyle ile mogę, ale z lekką &quot;obstawą&quot; postaci Draw no Bet.
Motherwell DNB @ 1.80, WillHill. 6/6 ✅
+4,8j, czyli w moim przypadku 9,60 PLN. ????
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Hearts - Dundee 2 2,2 bet365
Dundee jest szósty w tabeli, ale zespół już grał z dwoma bardzo silnymi zespołami a mianowicie Celtic i Inverness. Dzisaj Dundee będzie musiał się obejść bez: Gunning ( def.2), Mackay-Stevens ( midf.5+1 2g) i Erskine ( midf.1+4).Gospodarze nie maja żadnych problemów z kontuzjami ale ich sytuacja nie jest za ciekawa, zespół nadal ma minusowe punkty i jak na razie zdołał wygrać 2 mecze. Zespół gra praktycznie młodzieżowym zespołem, gospodarze do tego meczu mogą podejść trochę zmęczeni ponieważ w środku tygodnia grali w Insurance League Cup i trener może zastosować dzisiaj rotacje w składzie. Wydaje mi się ze obecna kadra Serc jest zbyt szczupła żeby grac mecze na wysokim poziomie co 3 dni.

Dywizja 3
Queen&#39;s Park - Annan 2 2,1 bet365
Gospodarze z 19-letnim bramkarzem i bez: Mosson (def.3), Baty ( midf.3+1) and Anderson ( midf.1). Queen&#39;s Park bardzo słaby w tym sezonie będzie dzisiaj ciężko choćby o punkt.​
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Falkirk -Dumbarton 1 1,53 6/10 bet365
Dla Dumbarton nie zagra aż 6 piłkarzy: Scott Smith (def.5), Nicky Phinn (midf.0), Scott Agnew (midf.8), Steven McDougall (str.3 +1 1g ) i Hugh Murray (midf.4). Dumbarton stracił w dwóch ostatnich kolejkach aż osiem goli a zdobył tylko trzy. Falkirk zdecydowanie na fali, w ich szeregach nie zagra tylko dwóch graczy McCracken (def. 3 +1) i Durojaye (midf.5). Według mnie gospodarze maja dużą szanse na zwycięstwo.​
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Aberdeen bez:
Shaughnessy d11/0 - nie grał w ostatnim meczu - pucharowym
Robertson d7/0 - nie grał w ostatnim meczu - pucharowym
Magennis f9/1 - nie gra od miesiąca
Partick w pełnym składzie
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Hearts - Inverness typ 2 HT kurs 2,63 bet365

Przemawiając na konferencji przed meczem porannej prasy, Gary powiedział: &quot;Na początku sezonu mieliśmy specjalistów i chłopaków groundstaff, które składają się z Gary Oliver, Sam Nicholson, Adam Król i Angus Beith.
&quot;Więc oni byli częścią drużyny przez cały sezon, ale teraz z Stevo, Holty i Ridgers wszystkie obecnie kontuzjowany jesteśmy teraz w lewo z 12 zawodników z pola i groundstaff uzupełnić resztę drużyny.
&quot;To nie jest łatwe, ale nie zamierzam wprowadzać żadnych wymówek. Wiedzieliśmy, że tego typu rzeczy może się zdarzyć. Powiedziałem na początku sezonu, że jeśli mamy urazy to będzie duży poprosić o nas, oczywiście mamy kilka urazów teraz. Musimy tylko spróbować i zrobić wiele rzeczy.
&quot;W U20S naprawdę dobrze drugą noc i jeden lub dwa nie bardzo dobrze w grze, więc dostaniemy szansę w sobotę.
&quot;To cienkie oddział ale nie ma sensu o nim lub jęki mi wymówek temat. Najważniejsze jest to, że nadal jesteśmy tutaj.
&quot;Mamy zamiar zabrać się za to i będziemy mieć młodszy zespół w weekend, niż to, co mieliśmy, ale po prostu trzeba sobie z nim i czekamy na mecz z drużyną z nowym Kierownik i którzy robią bardzo dobrze. Oczywiście jedziemy do gry chce spróbować i wygrać, bo chcemy się dostać na zero punktów. &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 1

wygram-dzis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szkocja

Partick - Inverness
Typ: 2
Kurs: 2,30
Data i godzina: 26.12.13 16:00
Bukmacher: bet365​
Inverness to drużyna, która zajmuje obecnie 4 miejsce (z 32 punktami) w szkockiej lidze, a gospodarz uzbierał dotychczas punktów 14 co pozwala im zajmować 10 lokatę.
Gospodarz tego spotkania są beniaminkiem i w tym sezonie na swoim boisku nie wygrali na siedem spotkań jeszcze ani razu (0w 3d 4l) z bilansem bramkowym 3:11. W ostatnich pięciu meczach ligowych przegrali cztery z Aberdeen (away) St.Mirren (home) Dundee Utd (away) Kilmarnoch (away). Formą nie błyszczą.
Inverness na wyjazdach na osiem meczy zgromadziło 14 punktów (3w 2d 2l). W ostatnich pięciu spotkaniach przegrali tylko raz z bardzo silną drużyną Aberdeen 3:4. Posiadają w swoich szeregach obecnie króla strzelców ligi McKay&#39;a który strzelił w tym sezonie 14 bramek, w ostatnich 2 meczach po 2 bramki.
Jak widać Patrick to ekipa, która będzie starała się bronić przed spadkiem, ale moim zdaniem nie dopiszą sobie ani jednego punkciku po tym meczu.
 
D 23

dziedzicpruski

Użytkownik
St. Mirren - Hearts
1. St. Mirren over 1,5 g. 1,83 5/10 (b365)⛔5j.
2. Over 2,5 g. 2,03 3/10 (b365)⛔3j.

St. Mirren ostatnio zaskakująco wysoko pokonało Dundee 4:1, zaś Hearts przegrało z Kilmarnock 0:4 u siebie. Opieram typ głównie na statystyce, nie interesuję się tą ligą za bardzo, więc nie będę świrował znawcy. Za typem przemawia moim zdaniem fakt, że Hearts w ostatnich 6 meczach traciło co najmniej po 2 bramki. 95% ich zawodników to gracze poniżej 23 lat (kłopoty organizacyjno-finansowe, ci z lepszymi kontraktami odeszli. dostali -15 pkt. na początku sezonu), i pewnie przydarza im się sporo błędów w obronie i stąd też beznadziejny bilans wyjazdowy 1-1-7. Początkowo chciałem grać na gospodarzy z handicapem, ale w sumie nie wiadomo, czego się po nich spodziewać. Dotychczasowy bilans u siebie bez rewelacji: 4-3-2, br. 13-10, obawiam się też masówki z deka. Poza tym jeśli wierzyć statystykom z ostatniego meczu Hearts, to nie do końca zasłużyli na tak wysoką porażkę i mieli też swoje okazje. Kurs na czystą 1-kę jeszcze do gry ~1,65-1,7, ale wolę ten typ, bo trochę boję się masówki w kierunku gospodarzy. Dorzucam też over 2,5 g, gdyż kurs mnie skusił. Co do drużyny gości nie wiem o absencjach, na stronie nic nie znalazłem, u gospodarzy zaś nie wiadomo (wątpliwe), czy trener nie da odpocząć lekko kontuzjowanym, czy poobijanym w ostatnim meczu bramkarzowi Kello (8/0, jego zmiennik ma 5 spotkań w tym sezonie), obrońcy Kelly`emu (5/0) i przede wszystkim pomocnikowi McLean`owi (16/3). Może też zagrać kilku graczy, mniej zmęczonych, od tych co grali w Boxing Day. Wcale nie jest powiedziane, że Hearts nie stać choćby na 1 gola. Powodzenia! ????
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Hibernian vs Hearts
1 @ 1.66 bet365 ✅✅✅
Hibernian -1 AH @ 2.2 bet365 ZWROT Ciekawe czy ktoś skorzystał :&gt;

Wiadomo w jakiej sytuacji jest Hearts, dostali -15 punktów na start, mają fatalną sytuację kadrową i grają głównie juniorami bądź rezerwowymi, którym po prostu brakuje ogrania i doświadczenia w graniu na najwyższym ligowym poziomie. Obecnie przegrywają większość meczy, zajmują ostatnią pozycję w tabeli i w całym sezonie zdobyli jedynie 12 punktów. Z drugiej strony drużyna Hibernian, która jest ligowym przeciętniakiem i grają średnio. Ostatnio jednak wygrali dwa spotkania, co na pewno podniosło ich na duchu i zmotywowało. Uważam, że będą chcieli się dobrze pokazać przed własną publicznością i wygrają z Hearts, które nie ma praktycznie szans na zwycięstwo.
 
D 23

dziedzicpruski

Użytkownik
Hibernian-Hearts
1. Hibernian wygra + under 2,5 g. 2/10 3,25 (b365)
Co prawda u gospodarzy widać poprawę w wynikach w ostatnich 2 kolejkach, ale nie wiem, czy będzie to dla nich taki spacerek. Goście w zasadzie mogą przeciwstawić tylko ambicję, ale jak pisałem przed ostatnim ich meczem, nie odpuszczają. Statystyki w 2 ostatnich meczach dowodzą mieli całkiem przyzwoite. U gości zabraknie chyba tylko 1 regularnie grającego zawodnika, a w poprzednim meczu tych absencji było więcej jeśli dobrze pamiętam. Zastanawiam się też nad typem na kartki. Kurs na over 5,5 wynosi w bet365 2,0, a sami goście w ostatnich 3 meczach mieli odpowiednio 4,4 i 5 kartek. Ze względu na otwarcie się okna transferowego nawet młodzi gracze mogą chcieć się pokazać dodatkowo. W tym klubie nie ma pieniędzy i w sumie nie wiadomo, czy nie podzieli losu Rangersów. Mimo wszystko spodziewam się wyrównanego spotkania z niewielką ilością goli , zakończonego jednak triumfem gospodarzy. Stawka mała.
 
Do góry Bottom