>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkoła Gry

K 0

kamil-benio

Użytkownik
witam, pytanie trochę z innej beczki: jestem tu nowy i chciałbym się dowiedzieć ile czeka się na publikacje nowego tematu, powinien pojawić się od razu czy trzeba trochę poczekać?
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
witam. w bukmacherke nigdy nie bawiłem się na poważnie, a jedynie raz na jakiś czas kilka dubli i trebli+weekendowy tasiemiec na farta.
Chciałbym się teraz zaczac zajmować tym bardziej powaznie i pierwszym pytaniem jest wybór miedzy singlami, a ako. Wszędzie doradzają single, a moje pytanie brzmi dlaczego skoro w singlach potrzebujemy dużo wiekszej skutecznosci typow?
Cała filozofia polega na tym aby grać zdarzenia w których szansa &quot;wejścia&quot; jest większa niż ocenia to bukmacher. Najlepiej single (szczególnie jak zaczynasz) bo żeby ako było opłacalne musisz znaleźć więcej niż jedno takich &quot;opłacalnych&quot; zdarzeń.
PS piachu01-poker?;)
 
K 0

kamil-benio

Użytkownik
Siemanko, próbowałem założyć nowy temat, ale się nie udało :-( dlatego piszę tutaj. Chciałbym się was poradzić w sprawie mojej modyfikacji systemu stały profit. Więc wygląda to tak: mamy 6 poziomów, gdzie pulę dzielimy nastepująco: 7, 10, 13, 17, 23 i 30% odpowiednio dla każdego poziomu. Trafienie dwa razy pod rząd zdarzenia z kursem 2 lub 3 razy zdarzenia z kursem 1,6, nie ważne na którym poziomie da nam około 20% zysku. Problemem jest że musimy trafić pod rząd i zastanawiam się czy można to jakoś wyeliminować lub zwiększyć prawdopodobieństwo że będziemy na ✅ i co lepiej grać dwa razy dwa czy trzy razy 1,6?
 
P 0

piachu01

Użytkownik
Cała filozofia polega na tym aby grać zdarzenia w których szansa &quot;wejścia&quot; jest większa niż ocenia to bukmacher. Najlepiej single (szczególnie jak zaczynasz) bo żeby ako było opłacalne musisz znaleźć więcej niż jedno takich &quot;opłacalnych&quot; zdarzeń.

PS piachu01-poker?;)
Nie jest tak, że ako 1.3*1.3 &#39;oplacalnych zdarzen&#39; będzie miało większe szanse wejścia niż jeden typ 1.7?

tya poker;]
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Więc wygląda to tak: mamy 6 poziomów, gdzie pulę dzielimy nastepująco: 7, 10, 13, 17, 23 i 30% odpowiednio dla każdego poziomu.
Trafienie dwa razy pod rząd zdarzenia z kursem 2 lub 3 razy zdarzenia z kursem 1,6, nie ważne na którym poziomie da nam około 20% zysku.

Problemem jest że musimy trafić pod rząd i zastanawiam się czy można to jakoś wyeliminować lub zwiększyć prawdopodobieństwo że będziemy na ✅ i co lepiej grać dwa razy dwa czy trzy razy 1,6?
Zauważ jednak, że biorąc pod uwagę podział budżetu 100j. na stawki i kurs @2 - to trafiając go na 1. oraz 2. poziomie - nie musisz trafić go 2 razy pod rząd, gdyż:

a/ etap I stawka 7j*@2=14 czyli 14-7=7j zysk 100%
b/ etap II stawka 10j*@2=20 czyli 20-(7+10)=3j zysk 17.64%

Tak więc aby osiągnąć wymieniony zysk, to podwójne trafienia potrzebujesz mieć począwszy od 3. etapu gry - po 2 kolejnych przegranych.

Co do tego czy lepiej grać:
a/ 2 zdarzenia z kursem @2 czy
b/ 3 z kursem @1.6
to prawdopodobieństwo trafienia serii dla a/ wynosi 0.5^2=0.25 a serii dla b/ wynosi 0.625^3=0.244
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Swego czasu podawałem tu schemat gry na kurs @2, w wątku o nazwie &quot;Progresja z przerzutką by edi8&quot; http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-z-przerzutka-by-edi8-83005.html
gdzie przy podwójnych trafieniach na etapie 05 i 06, też wychodzi się z zyskiem 20%:

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa /
01 ...... 1 .......... 1 ......... 2 ........ -1
02 ...... 2 .......... 3 ......... 4 ........ -3
03 ...... 2 .......... 5 ......... 4 ........ -5
04 ...... 2 .......... 7 ......... 4 ........ -7
05 ...... 3 ........ 10 ......... 6 ........ -4
06 ...... 6 ........ 10 ........ 12 ....... +2
( trafiając na V etapie, gramy za całą tę wygraną na VI etapie i przy podwójnym trafieniu, odkładamy do banku 2 jednostki , zaczynając grę od początku ) .
 
K 0

kamil-benio

Użytkownik
Jeszcze raz ja :cool: Jeżeli w handicapie azjatyckim mam +1.5,+2.0 to iloma bramkami może przegrać zespół, na który tak postawiłem abym wygrał i co jeśli zespół ten przegra 2 bramkami? edi8, może głupie pytanie, grałeś swoim systemem, jak szło?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Kamil Benio, daję Ci wędkę a nie rybę: na http://forum.bukmacherskie.com/f46/linki-do-ah-czyli-azjanow-78512.html
we wpisie #17 znajdziesz kalkulator do AH ???? a tam opcję +1.75 ( +1.5 , +2.0 )

Handicap 0:1 3/4
(1.75) lub (1.5 &amp; 2.0)

Milan -1 1/2,-2
Juventus +1 1/2,+2
Stawiając na Milan (-1 3/4) cały Twój zakład wygrywa, jeżeli Milan wygra różnicą conajmniej trzech bramek; jeśli wygra różnicą dokładnie dwóch bramek połowa Twojej stawki wygrywa a połowa jest zwracana; natomiast, jeśli wygra dokładnie jedną bramką, zremisuje lub przegra to cały Twój zakład przegrywa.
Stawiając na Juventus (+1 3/4) cały Twój zakład wygrywa, jeżeli Juventus wygra, zremisuje lub przegra dokładnie jedną bramką; jeśli przegra dokładnie dwoma bramkami to pół stawki przegrywa a pół jest zwracane; natomiast, jeśli przegra różnicą conajmniej trzech bramek to cały Twój zakład przegrywa.

..............
Co do mojej gry na trafienia z rzędu - to najlepiej gra mi szła na kurs @1.6 ( czyli trochę wbew temu, co Ci podałem w obliczeniach różnicy prawdopodobieństwa pomiędzy serią 0.5^2 a 0.625^3 )

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kamil-benio

Użytkownik
edi8 dzięki za odpowiedź, jeszcze nie do końca rozumiem o co chodzi z tymi azjanami, a mianowicie jeśli milan wygra różnicą dokładnie dwóch bramek połowa Twojej stawki wygrywa a połowa jest zwracana, a jeśli Juve przegra dokładnie dwoma bramkami to pół stawki przegrywa a pół jest zwracane, dlaczego w jednym przypadku pół stawki wygrywa, a w drugim przegrywa?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Bo grasz obstawiając wygraną tylko jednej z drużyn.

Handicap 0:1 3/4 | -1 1/2, 2; +1 1/2, 2

Handicap 0:1 3/4 jest podwójnym handicapem i może być również zapisany jako -1 1/2, -2 lub +1 1/2, +2.
Przykład: Liverpool 1.85 – Everton handicap +0:1 3/4 1.95
Jeśli gracz postawił na Liverpool to:
  • połowa stawki jest obstawiona po handicapie -1 1/2 a połowa po -2
  • jeśli Liverpool wygra różnicą trzech bramek albo wyżej to cały zakład wygrywa
  • jeśli Liverpool wygra różnicą dwóch bramek to połowa stawki wygrywa, a połowa jest zwracana
  • jeśli Liverpool wygra różnicą jednej bramki, zremisuje lub przegra to cały zakład przegrywa
Jeśli gracz postawił na Everton to:
  • połowa stawki jest obstawiona po handicapie +1 1/2 a połowa po +2
  • jeśli Everton wygra, zremisuje, lub przegra różnicą jednej bramki to cały zakład wygrywa
  • jeśli Everton przegra różnicą dwóch bramek to połowa stawki przegrywa, a połowa jest zwracana
  • jeśli Everton przegra różnicą trzech bramek albo wyżej to cały zakład przegrywa.

 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Jaką stawkę w stawkowaniu procentowym uważacie za optymalną, tak aby pogodzić ryzyko z zyskami? Na różnych stronach zazwyczaj pisze, żeby nie przekraczać 2%, rzadko 5%, budżetu. Stawkowanie procentowe i tak mocno ogranicza bankructwo, przez obniżenie stawek kiedy przegrywamy, (moja najgorsza seria to 9) więc można chyba pograć za więcej niż te 2%? Teraz tylko pytanie ile będzie rozsądnie? 3,4,5, a może więcej?
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Racja, jeżeli nie weszłoby mi 10 zakładów po takiej samej stawce straciłbym połowę kapitału, spróbuję z 3%, bo 4 to też za dużo.
 
M 0

marwis

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie oscylatora Czy można grać kursy powyżej 3 i 4 jak tak to jakie stawkowanie. Jeżeli przypuszczalnie miałbym zysk na 10 poziomie to sie cofać czy zaczynać od nowa?
 
T 0

tczesiek

Użytkownik
Mam małe pytanie co do wykorzystania sławetnego wzoru &quot;p * k &gt;1&quot; bo jak by nie patrzeć muszą być spełnione dwa warunki. Po pierwsze musi być wyliczona procentowa szansa na dane zdarzenie u brokera -&gt; to oczywiście nie problem bo ma forum mamy gotowe wzory. Druga sprawa to my sami powinniśmy obliczyć procentowo szanse na dane zdarzenie. Tu właśnie jest moje pytanie bo szukam inspiracji jak coś takiego można stworzyć, aby mieć wyliczone procentowo, która drużyna wygra/przegra/ewentualnie zremisuje.
Do tej pory wpadłem na pomysł, że można wykorzystać oddsy innych buków i wyliczać średnią przez co uzyskamy zbliżoną wartość. Nie mam natomiast pomysłu jak inaczej można tę wartość wyliczyć. Także może ktoś ma jakieś wskazówki?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Druga sprawa to my sami powinniśmy obliczyć procentowo szanse na dane zdarzenie. Tu właśnie jest moje pytanie bo szukam inspiracji jak coś takiego można stworzyć, aby mieć wyliczone procentowo, która drużyna wygra/przegra/ewentualnie zremisuje.
[...] Nie mam natomiast pomysłu jak inaczej można tę wartość wyliczyć. Także może ktoś ma jakieś wskazówki?
Tak. Ja mam taki urzeczywistniony pomysł w ostatnim moim programie bukmacherskim. Opcja ta jest jednak ukryta.
Dlaczego ukryta? Dlatego aby nie mieszać Użytkownikowi w głowie i nie komplikować sytuacji.
Typy generowane z programu często bowiem mogą nie być w zgodzie z generowanymi &quot;procentami&quot; na 1X2. Przyczyną jest swoisty sposób interpretacji danych.
Może tę opcję z wartościami procentowymi kiedyś znowu odkryję.
 
Do góry Bottom