>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szkoła Gry

P 32

pudzisz

Użytkownik
A ja powiem tak:
&quot;Nie ma tu recepty, musisz znaleźć sam sposób&quot;
Każdy musi mieć swoją strategie dobraną do swojej psychiki i swojego wolnego czasu, a także budżetu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
Witam, mam pytanie takie jak kolega wcześniej(nikt nie odpowiedział):
&quot;
Mam pytanie:
Chodzi mi o system Keliego ale nie czaje go do konca.

tzn. jest prosty
Przegrywamy to dajemy stawke 4%
Wygrywamy to zmniejszamy do 1%

Upierdliwe mając ok.200zł wszystkiego u Buka.

Rozumiałbym gdybym na 1 dzień miał 1 typ - wtedy Kellim można grać.

A ja ma na kazdy dzień (+ noc) z róznych źródeł (część płatnych typów;sprawdzone;dobre + reszta z innych miejsc) i w sumie zdarzeń to spokojnie powyżej 10 jest. Bo to przecież nożna, siata czasami, kosz i hokej.

Jak przy takiej ilości typów używać Kelliego?&quot;
i moje pytanie nr 2:
czy dobre są darmowe typy z popularnych zagranicznych stron? (nie wymieniam ,bo podobno zabronione)
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
 
D 2

dominik200088

Użytkownik
czy dobre są darmowe typy z popularnych zagranicznych stron? (nie wymieniam ,bo podobno zabronione) ?

Typy są normalne jak każde inne...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
toosi 4

toosi

Użytkownik
Nie raz chodziła mi po głowie możliwość kupna typów.
Z perspektywy czasu jednak jestem święcie przekonany, że zrobiłem dobrze dając sobie czas na zyskanie doświadczenia, odpowiednie wyczucie bukmachera, znalezienie odpowiedniego sposobu analizy zakładów i ich obstawiania.
Nie twierdzę, że płatne typy są do dupy, wręcz przeciwnie. Nie lepiej jednak jest być uzależnionym jedynie od samego siebie, od własnych decyzji ? Nawet jeśli na początku nie idzie, z każdym dniem uczymy się czegoś co pomoże nam typować po prostu lepiej ???? .
 
R 35

rustin

Użytkownik
Zaczynam się wglebiac w obstawianie męczy, konto będzie na fortunie.
Nie licze na wygrane takie aby z tego się utrzymać, ale żeby coś zarobić i nie dokładać.
Możecie wytłumaczyć jakiś prosty i w miarę pewny sposób?
Wiem że nie obstawiać więcej jak 5 męczy. Najlepiej ok 3 na kupon. Tak zrozumialem z tego tematu. Nic więcej
 
R 813

robssson

Użytkownik
Zaczynam się wglebiac w obstawianie męczy, konto będzie na fortunie.
Nie licze na wygrane takie aby z tego się utrzymać, ale żeby coś zarobić i nie dokładać.
Możecie wytłumaczyć jakiś prosty i w miarę pewny sposób?
Wiem że nie obstawiać więcej jak 5 męczy. Najlepiej ok 3 na kupon. Tak zrozumialem z tego tematu. Nic więcej
Jak jeszcze nie zacząłeś, to nie zaczynaj, szkoda czasu. Dodatkowo w dzisiejszym świecie tak to działa, że bukmacher i tak będzie na plusie a Ty na minusie. Najlepszym przykładem jest tenis(inne sporty bywają nie lepsze ???? ). Wałki teraz to 90% tego sportu, fajnym przykładem jest pan Berlocq. A więc tłumacze. Pan prawdopodobnie stawia fortunę na siebie, a gdy nie idzie, gdy wie, że nie ma szans wygrać to kreczuje, nawet gem/dwa gemy przed końcem. Bajki?
1. http://www.flashscore.pl/mecz/UwLjU7W6/#h2h;all
2. http://www.flashscore.pl/mecz/4EYb2ACc/#szczegoly-meczu
3. http://www.flashscore.pl/mecz/02uglOwA/#szczegoly-meczu

To tylko parę przykładów. Ktoś powie: kontuzjowany to jak ma grać? To po co gra tyle meczy, jak co 3 mecz kontuzja? Czemu kreczuję akurat jak zostaje NAWET 1 gem do końca? albo 2? Przecież to z góry wiadomo o co chodzi. Czekam tylko jak zrobi się o tym głośniej, jak ta cała bukmacherska banda upadnie ???? Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mefix 0

mefix

Użytkownik
Cześć. Od razu mówię, że nie wiem czy w odpowiednim dziale piszę lecz nie znalazłem innego tematu w którym można zadawać szybkie pytania.
Otóż obstawiłem mecz Real Madryt-Kashima który odbył się o godz. 11:30
Gdy obstawiałem był wynik 2:1 dla Kashimy, obstawiłem, że mecz wygra Real Madryt po kursie 2,30. Patrzę na końcowy wynik i Real Madryt wygrał mecz stosunkiem bramek 4:2, a bet365 przyznał mi przegraną. Ktoś mogłby mi to wyjaśnić?
(Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Real Madryt
Real Madryt v Kashima Antlers
(Wynik końcowy) 18/12/2016 Brak 2,30 Przegrana)

#edit
rozumiem, 2 bramki strzelili po dogrywce.
 
E 0

eljej85

Użytkownik
Witam Jestem nowy na forum ogolnie zaczalem grac ponad miesiac temu i jak narazie jestem na plus(wczesniej gralem w STS to bylo ponad 10 lat temu) ogolniw teraz gram tak ze stawiam ne pewniaki wieksza kwote z racji tego ze mieszkam w Szkocji sa to funty gram od 50 do 100GBP na jeden mecz po ponad miesiacu grania jestem ponad 200GBP na plus mysle ze taki sposob jest dobry i jest wysokie prawdopodobienstwo wygranej takze polecam wszystkim
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Predzej czy pozniej przegrasz wszystko co zarobiles + wklad
Malo kto w sieci na dluzsza mete zarabial na niskich kursach choc takowe osoby byly takze zycze powodzenia.
 
E 0

eljej85

Użytkownik
Dlaczego? Jest duzo wieksze prawdopodobienstwo trafienia pewniaka z niskim kursem niz gdy kursy sa wyzsze jak narazie sie to sprawdza i poki co gram za pieniadze ktore wygralem na czysto
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
teraz gram tak ze stawiam ne pewniaki wieksza kwote
Czym większy tzw. &quot;pewniak&quot; tym mniejszy kurs na niego, stąd wobec tego że &quot;pewniaki&quot; nie istnieją, to po każdej wpadce będziesz potrzebował jedynie dla odrobienia ostatnio przegranej kasy mieć serię kilku kolejnych trafień - a że jak już napisałem: &quot;pewniaki&quot; nie istnieją, to w finale tej swojej gry przebudzisz się z ręką w nocniku.
Zechciej zrozumieć, że gdyby ten opisany Twój sposób gry na &quot;pewniaki&quot; był faktycznie patentem na długofalowe wygrywanie, to już nie byłoby firm bukmacherskich :razz:
Możesz w dziale KUPONY lub KUPONY ze STATYSTYKĄ założyć swój wątek i podawać tam zapis swojej gry - oczywiście startując od kuponu 001 i podając budżet na grę oraz kursy ze wskazanej firmy/firm.
 
E 0

eljej85

Użytkownik
Dodam jeszcze ze kazdy mecz nawet po niskim kursie typu 1.2 czy 1.3 staram sie dokladnie analizowac sprawdzac czytac analizy innych graczy i gdy widze ze sa kurs jest niski ale w zespole sa kontuzje kartki czy jakies inne czynniki ktore moglyby jakos wplynac na losy danego spotkania to raczej odpuszczam i szukam innej drogi
 
Do góry Bottom