>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szkoła Gry

M 0

mdr

Użytkownik
No coz, po miesiacu grania wedlug Planu Kelle&#39;ego, u 4 bukow, wyniki mam raczej zadowalajace (indywidualna ocena ;)). Najlepszy rezultat to 20 % przyrostu kapitalu. W nastepnej kolejnosci mam okolo 10 %. To pozytywy. U dwoch pozostalych bukow jestem nieco pod kreska. Poniewaz zaczalem ta zabawe od niedawna to dla nauki i urozmaicenia ;), zmienie nieco sposob gry. Dalej pozostane przy systemie w dwoch przypadkach, u trzeciego buka (tam gdzie mam najwiecej kasy aktualnie) sprobuje grac duzo zakladow plaska stawka za 2 % budzetu i zmiany zaleznie od rezultatow. U ostatniego przetestuje sobie indywidualnie pietnastke (dla odmiany tam gdzie najbardziej doluje) ???? .
 
dmian 0

dmian

Użytkownik
A ja mam pytanie. Dopiero zaczynam zabawę z Bukmacherką i sie zastanawiam.

Ile meczy obstawiać ? :roll:

Kilka (3-5) czy może dużo ? (8- 15) ?

Wiem, ze to sie wam bedzie wydawać dziwne ale prosze mnie zrozumieć 8)

Chodzi mi o to czy odrazu łąsić się na pieniądze czy stopniowo wygrywać ????

Pzdr.
 
B 0

betexpert

Użytkownik
A ja mam pytanie. Dopiero zaczynam zabawę z Bukmacherką i sie zastanawiam.

Ile meczy obstawiać ? :roll:

Kilka (3-5) czy może dużo ? (8- 15) ?

Wiem, ze to sie wam bedzie wydawać dziwne ale prosze mnie zrozumieć 8)

Chodzi mi o to czy odrazu łąsić się na pieniądze czy stopniowo wygrywać ????

Pzdr.
Pamiętaj ze bukmacherzy liczą na to, iz będziesz grał dużo meczy na kuponie- wtedy już na starcie wygrywaja z Toba, ponieważ to jest matematyka i prawdopodobieństwo trafienia 1 meczu piłki noznej to ZAWSZE 33% szans , grając 1 mecz masz trzy opcje wyniku....grajac 2 mecze na kupon kombinacji robi sie już osiem itd...grając 5 meczy na kupon Twoje szanse maleją prawie do zera....oczywiscie są tacy którzy trafiają i 10 meczy na kuponie ale raz na rok grania, a w tym sporcie nie o to chodzi-pozdrawiam
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
weszlo mi dopiero przy 20 zł po kursie 6,0 czyli wygralem = 6x20 = 120 zl
troche tego nie rozumiem, tzn zalezy gdzie wy gracie bo ja gram w toto-mixie i tam jest inaczej liczoy kurs:

np. stawiam taki mecz:

POGOŃ SZ.-WODZISŁAW 1/2....X....2.00
i daje stawke 2zl
wiec 2zl x 2 = 4zl

a w totomie tak to licza ze wychodzi wygrana: 3.60
dlaczego tak jest??? czy to zalezy od bukmachera???
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Panowie czytalem to wszystko co tu napisaliscie i jezeli chodzi o ten Oscylator to faktycznie moze sie to oplacic. Liczylem to wszystko na pare sposobow i potrzebne jest tylko 20% skutecznosci czyli ze wchodzi wam 1/5 kuponow. Laha napisal:

Oscylator zakłada ze bedziesz trafiać częsciej nish 17 kuponów na 100
czyli jest to ok 1.7/10 kuponow, czyli w zaokragleniu 2/10 czyli 1/5 (co daje 20% o ktorych juz wczesniej wspominalem) Obliczalem to zakladajac ze bede gral: 2-4-6-8-10-12 itd. i wyszlo mi cos takiego:

zaczynam grac i daje 2 zl:

-2zl.....dajmy na to ze na poczatku przy najnizszej stawce wszedl mi kupon po kursie conajmniej 6.00 czyli wygrywam 12zl
-2zl.....stawiam znowu ta stawke bo mniejszej nie moge, ale tym razem nie trafiam, gram dalej i podwyzszam stawke o 2 zl...
-4zl.....znowu nie trafiam, gram dalej...
-6zl.....znowu nie trafiam powyzszam stawke...
-8zl.....no i znowu nie trafiam ale jest juz 5 kupon czyli skutecznosc wynosi 20% i jestem 10zl na minusie, dajmy na to ze to jest 1 kolejka te 5 kuponow, teraz zaczynam nowa, i podwyzszam stawke:

-10zl...zaczynam nowa kolejke i przy najnizszej stawce w tej kol. trafiam!!! czyli + 60zl bo 10x6=60
-8zl.....obnizam stawke bo trafilem, ale tym razem nie trafiam...
-10zl...podwyzszam bo nie trafilem no i tez nie trafiam...
-12zl... jak wczesniej...
-14zl...stawiam 5 kupon w tej kolejce i tez nie trafiam i znowu mam 20% skutecznosci, po tej kolejce jestem juz tylko 4 zl na minusie

-16zl...zaczynam nowa kolejke i trafiam przy najnizszej stawce w tej kolejce, czyli + 96zl bo 16x6=96
-14zl...teraz obnizam bo trafilem ale tym razem nie trafiam
-16zl...podwyzszam stawke bo w poprzedniej kolejce nie trafilem, i teraz tez nie trafiam...
-18zl...jak wczesniej
-20zl...stawiam ostatni kupon w tej kolejce i nie trafiam, po tej kolejce jestem juz 8zl na ✅

-22zl...zaczynam kolejna kol. i trafiam przy najnizszej stawce, wygrywam 132zl bo 22x6=132
-20zl...obnizam stawke bo w poprzedniej kol. trafilem ale teraz nie trafiam
-22zl...znowu podwyzszam bo nie trafilem w poprzedniej kol.
-24zl...jak wczesniej
-26zl...ostatni kupon ktory tez nie trafiam ale po tej kolejce moje konto wynosi ✅ 26zl ????


i tak mozna by bylo caly czas dalej jechac do nieskonczonosci, ale oczywiscie te kolejki ktore podalem to jest tak dla ulatwienia, normalnie to stawiamy bez zadnych glupich kolejek ale uznalem ze dzieki temu bedzie to latwiej zrozumiec. I to ca ja podalem to sa najnizsze wygrane przy skutecznosci 20%, jezeli trafimy np, przy ostatnim kuponie w danej &quot;kolejce&quot; to wygrana jest znacznie wieksza, no i oczywiscie wygladalo by to tak jezeli gramy z stawka podwyzszajaca sie badz obnizajaca sie o 2zl i z kursem 6.00 ale mozna grac z innymi stawkami i kursami tylko narazie obliczalem tylko dla takich stawek i kursu...I oczywiscie moze was dziwic to ze czemu zawsze jeden trafiony kupon w jednej &quot;kolejce&quot;...jak juz mowilem to tylko przyklad i najnizsze wygrane chcialem pokazac, bo moze byc tak ze np nie trafie 15 kuponow z rzedu i bede -30zl ale potem trafie 3 pod rzad i wygram: 540zl ???? a skutecznosc tez bedzie 20%. Z tego co zauwazylem to po kazdej kolejce stan konta zwieksza sie o roznice miedzy poprzednia kolejka a obecna dodac 6zl czyli jak po pierwszej kol. bylo ⛔ 10 to po nastepnej bylo ⛔ 4 bo [-10] + 6 = [-4], po nastepnej jest ✅ 8 bo 6+6 jest 12 a [-4] + 12 = 8, po nastepnej jest ✅ 26 bo 12+6 jest 18 a 8 + 18 = 26!!! itd...
Oczywscie pamietajcie ze jezeli macie wieksza skutecznosc to kasy bedzie jeszcze wiecej bo to jest spekulacja najnizeszej wygranej przy takiej skutecznosci...

Laha prosze napisz czy to wlasnie na tym polega ten Oscylator???
czy dobrze to zrozumialem i napisalem???

pozdrawiam i zycze wysokich wygranych ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
aha dzieki za odpowiedz...to ja chyba zaczynam tak grac, tylko musze obliczyc swoja skutecznosc :roll: :roll:

i jeszcze mam takie pytanko...czy ktos wie jak sie liczy wogole te kurs kiedy jest wiecej meczy na kuponie, zastanawiam sia jak to sie robi??? zawsze obliczam internetowym kalkulatorem i chcialbym wiedziec jak to zrobic &quot;w glowie&quot; ???? ????
 
L 45

laha

Forum VIP
Załóżmy

mamy spotkania

A-B 1 1,45
C-D 1 1,65
E-F 1 2,00

i teraz aby policzyć kurs wspólny robimy tak

1,45*1,65*2

A więc mnozymy wszystkie kursy

Aby obliczyć naszą wygraną musimy zrobic tak

[Nasze Kursy]*Stawka*[Podatek czyli 0.9]
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
aha wielkie dzieki za podpowiedz a jeszcze jedno pytanko mam: :roll:

Jak sie gra systemami, czyli ze jakis tam blok A, blok B albo 2/3 itd, bo nigdy tak nie gralem i nie wiem o co w tym chodzi???

sory ze jestem taki natretny :p:p:p
 
melessio14 0

melessio14

Użytkownik
Ja próbuje grać za 2% i w razie przegranej stawka x2 ale nie jeden mecz po takim kursie tylko kilka.

Dla mnie to żadna sztuka wytypować 3 mecze po kursie 1,3-1,5(dla was z pewnością też). Przeważnie na 5 kuponów conajmniej 2 mi wchodzą, a nieraz nawet po 4.

Nie mam mowy o jakichs astronomicznych wygranych ale zawsze jestem na plusie, naprawde polecam.
 
B 0

brewor

Użytkownik
nastepnie

prawdopod. (1 Falkenberg) = 0.19 * 92.57% = 17.97%

prawdopod. (remis) = 0.24 * 92.57% = 22.31%

prawdopod. (2 Häcken) = 0.65 * 92.57% = 59.72%
Nierozumiem tutaj jednej rzeczy a mianowicie jak albo skad wzielo sie to 0.19 oraz 0.24 i 0.65 za pomoc z góry dziękuje ... Pozdrawiam
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Ile procent stawki można zarobić z 35% skutecznością?

Nieda sie tego policzyc chyba ze stawiasz ciagle mniej wiecej taki sam kurs

np kurs 2zł

czyli 35% skuteczność np z 1000tys to jest np trafionych 35 kuponów ze 100 po 10zł czyli daje to nam 700zł zysku ale porownując wkład daje mam to juz 300zł w plecy

Jezeli sredni kurs kuponów wynosił by 3zł bylibysmy juz 1050zł do przodu czyli 50zł zysku jezli kursy wynosiły np 10zł to bysmy przy tej skutecznosci byli do przodu 2.5tys

Jezeli ktos ma skutecznosc 35% w singlach to ogolni jeo skutecznosc nieda duzo wygrac a nawet wogole ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Mooserix poczytaj se strone wczesniej
Opisalem tam ten system tak na moj sposob moze to zrozumiesz ja tez go kiedys przez jakis czas testtowalem
 
Do góry Bottom