>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkoła Gry

Z 0

zukinho

Użytkownik
[center:ee8b75784f]Jak Grać Na Zakładach LIVE ??[/center:ee8b75784f]

Przedstawię interesującą - moim zdaniem - strategię gry Zakładów LIVE.
Analizę przeprowadzę na rozegranym wczoraj meczu Ligi Angielskiej : Bolton - Tottenham.Przed rozpoczęciem wspomnianego meczu,kursy Zakładów LIVE w &lt;u&gt;Betandwin&lt;/u&gt; były następujące :

1 - 2,30
X - 3,10
2 - 2,90

Po analizie tego spotkania wyszło mi,że będzie remis.Za 10,00 zł obstawiłem więc remis po kursie 3,10
W miarę upływu czasu,kursy powoli zaczynają się zmieniać.Utrzymuje się wynik remisowy.Spada więc kurs na remis,a podnosi się na 1 i 2.W 32 minucie Bolton strzela bramkę.Jest 1:0 dla Boltonu.&lt;u&gt;Betandwin&lt;/u&gt; po chwili przedstawia następujące kursy dla tego meczu :

1 - 1,65
X - 3,45
2 - 4,10

W tym momencie mój kupon jest przegrany,bo przecież obstawiłem remis po kursie 3,10 Robię więc następujący ruch :
Stawkę 10,00 zł mnożę przez kurs 3,10 i wychodzi mi,że gdyby był remis otrzymałbym 31,00 zł - na czysto + 21,00 zł
Ale na tą chwilę jest to PUDŁO !
Stawiam więc kontrę.Owe 31,00 zł dzielę przez aktualny kurs na zwycięstwo Boltonu tj 31 : 1,65 = 19,00
Za 19,00 zł obstawiam zwycięstwo Boltonu.Jeżeli wygra Bolton otrzymam 31,35 zł.Zainwestowałem 29,00 zł.Wygram niewiele,ale od tej chwili gram z handicapem.Przegram całe 29,00 zł jeżeli wygra Tottenham.
Gdyby jednak mój remis utrzymywał się przez dłuższy okres czasu,to z obserwacji innych meczy przedstawianych na LIVE wynika,że w około 70 minucie przy stanie 0:0 kursy zwykle są następujące :

1 - 3,20
X - 1,90
2 - 3,50

Mam więc możliwość zagrania &quot;w trzy strony&quot; i jakikolwiek wynik by nie padł,wygrywam.
Witam!
Mam pytanie co do tego systemu gry. Postawilem 50 zl na mecz Bochum-Werder na 2 (kurs 1,75 w Bwin). Do przerwy jest 0:1. Kursy teraz sa 1 - 15,00 , X-5,5. Gdybym postawil na X 15 zl i na 1 6zl,to przy kazdym wyniku bylbym do przodu. Czy moge grac tak u jednego buka? Czy moga mi za to zablokowac konto? Czy powinienem np postawic w expekcie i pozniej na live w bwin zmieniac??
 
W 2

wislak

Forum VIP
mozesz grac gdzie chcesz tak ???? przeciez mozna sobie postawic na 2 a potem ci sie odmieni i zmieniasz zdanie bo uwazasz ze tamci graja lepiej i juz ????
 
L 0

liga-redaktorek

Użytkownik
Dobre masz patenty chyba tego nie usuniesz ja napisze to w skrócie ???? jak ladnie wyczesalem Bet - at - home


Zaczynałem z pieniazkami rownymi 200 PLN

Zaczałem grac od 70 złotych
z kursem ogolnym miedzy 1.25 - 1.35 kocham podpórki na Becie
do 7 wygranej gralem za wszystko a pozniej odkladałem 10% wygranej ???? .
Dzisiaj z tego zyje i nie opłaca mi sie isc do pracy za 1000 PLN

Pozdrawiam

P.S Kazdy sobie moze policzyc ile wychodzi po tygodniu
P.S 2 Inna strona medalu to umiejetne dobieranie meczów - omijanie wszelkich pucharów,meczów Polski i wszystkiego co tego dnia ludzi duzo obstawia,wiemy przeciez ze buki lubia mieszac pozdrawiam :
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
hmmmm ciekawy sposób mój kapitał jest spory...jak narazie mam szczęście ale wolałbym nie patrzeć na analizy i takie inne pierdółki.......wybrałem kasę i mam na bwin równo 100PLN.................i teraz tak zał.óżmy że gram NHL:

L.A Kings-Buffalo sabres

Niech kurs na L.A wynosi ok 5PLN i gram na początek 10 % kasy z konta które mam czy inaczej?? i czy grać mecze bardziej prawdopodobne o kursie np. 1.90..............wydaje mi się że hokej byłby świetny do tego systemu poniewaz faworyci z reguły maja takie kursy ok 1.90........redaktorek odpisz jak będziesz
 
R 0

reyad22

Użytkownik
Ciekawy ten temat dotyczący oscylatora.Tylko troche się nie łapie z tymi stawkami...Jest może jakis programik,arkusz do wyliczania kolejnych stawek w zaleznosci od trafienia badz nie?kurcze..ako 5 to wcale tez nietak latwo trafic jak ma sie nieciekawa;)passe...
ja sie zastanawiam nad progresja na duza ilosc druzyn za male stawki lub oscylator lub kelli z 2% calosci lub 1% calosci.pozdrawiam. :spokodfhgfh:
 
tier 0

tier

Użytkownik
a ja mam takie pytanko, bo czytam tematy dla początkujących i ciąglę widzę jakieś AKO. Czy ktoś może mi powiedzieć co to jest Ako?
 
piotrpiechura 0

piotrpiechura

Użytkownik
witam mam pytanie związane z obliczaniem prawdopodobieństwa w oscylatorze.
nie rozumiem tego wzoru: p*k&gt;100
proszę piszcie i podajcie konkretny przykład wraz z obliczeniami
z góry dzięki
 
G 46

ghs

Użytkownik
p*k &gt; 100%

Ten wzór oznacza, że aby z bukiem wygrać, trzeba lepiej oceniać mecze od niego.

Przykładowo przypuśćmy, że meczu tenisowym Bwana - Kubwa oceniasz szanse graczy pół na pół, czyli sądzisz, że szansa, iż wygra Bwana to 50%. Jeśli buk daje kurs na Bwanę 2,30, to podstawiasz do wzoru i masz:

p*k&gt;100 %


50% * 2,30 &gt; 100%
115% &gt; 100%

115%, czyli więcej niż 100%, tak więc opłaca się zagrać ten zakład.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Mam pytanko co do zakładów LIVE :,gra mecz real barca
1 2.30
X 3.10
2 2.90
Stawiam na remis.47 min. i 1:0 dla Realu czu moge postawić drugi kupon na ten sam meecz u tego bukmachera??
 
okolowski 0

okolowski

Użytkownik
Mam pytanko i prośbę do autora tematu.
Widzę że starasz się podpowiadać innym graczom w tym temacie, więc może i ja skorzystam. Jestem obecnie w Anglii i już troszkę udało mi się odłożyć. Chciałbym troszkę obrócić to co tutaj zarobiłem. Mam do dyspozycji na start 2000 - 3000 zł na grę w bukmacherce. Chciałbym abyś mi poradził najlepszy dla mnie system mając takie środki finansowe na starcie. Chodzi o to żebym mógł zarobić jakieś 500 zł miesięcznie i w miarę regularnie. Oczywiście jeśli da się (a na pewno przy odrobinie szczęścia, bądź dobrego systemu się da) więcej to wiadomo na plus. A jeśli chodzi o moje doświadczenie w typowaniu to do tej pory grałem słupkami albo progresją, ale w przypadku progresji człowiek nie wie do końca kiedy wygra a zysk niby jest ale nie zawsze taki jakby się chciało.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
 
3 0

3ric

Użytkownik
Re: Mam pytanko i prośbę do autora tematu.
Widzę że starasz się podpowiadać innym graczom w tym temacie, więc może i ja skorzystam. Jestem obecnie w Anglii i już troszkę udało mi się odłożyć. Chciałbym troszkę obrócić to co tutaj zarobiłem. Mam do dyspozycji na start 2000 - 3000 zł na grę w bukmacherce. Chciałbym abyś mi poradził najlepszy dla mnie system mając takie środki finansowe na starcie. Chodzi o to żebym mógł zarobić jakieś 500 zł miesięcznie i w miarę regularnie. Oczywiście jeśli da się (a na pewno przy odrobinie szczęścia, bądź dobrego systemu się da) więcej to wiadomo na plus. A jeśli chodzi o moje doświadczenie w typowaniu to do tej pory grałem słupkami albo progresją, ale w przypadku progresji człowiek nie wie do końca kiedy wygra a zysk niby jest ale nie zawsze taki jakby się chciało.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Podpinam się do tego pytania. Też mieszkam w Anglii i miałbym do dyspozycji podobną kwotę. Oprócz wszystkich pytań zadanych przez okolowskiego ja jeszcze spytam się czy warto grać u angielskich buków (może ktoś tu mieszka i uważa, że łatwiej wygrać kasę choć w to wątpie).
 
R 0

rycho

Użytkownik
cześć witam wszystkich mam pytanko dotyczące oscylatora - p- prawdop. wejscia naszego kuponu jak mam obliczyć to prawdopodobieństwo bo niestety nie wiem - jak oszacować prawdop. spotkania naprzykład - Polska - Kazachstan 1-1.10 x-7.50 2-15.00 - pozdro
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Z moich wyliczeń wynika, że prawdopodobieństwo tego meczu jest następujące (w zaokrągleniu, na chwilę obecną) :
Polska - 87,0%
Remis - 9,5%
Kazachstan -3,5%
 
Do góry Bottom