>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkoła Gry

rafalp92 0

rafalp92

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie systemu Oscylator.
pisales ze dodajemy caly czas 5zł jak mamy 150zł budżetu i dales ten ciąg cały 5-10-15-20-25-30-35 itp ale przecierz po siedmiu etapach nietrafionych juz wydasz 140zł wiec dalej nie pojdziesz xD
 
W 0

world

Użytkownik
System
Mam pytanie odnosnie systemow. Przewalkowalem temat mowiacy o systemach, ale nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie.

Zapisz 2 z 6 oznacza ze musze dobrze wytypowac przynajmniej 2 mecze zeby dosatc jakas $$$???? Co to sa rzedy, zapisane w nawiasach obok ???

 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
jest to ilość kombinacji
np 2 z 6 ( 15 rzędów)
masz mecze
a jakiś mecz
b jakiś mecz
c jakiś mecz
d jakiś mecz
e jakiś mecz
f jakiś mecz
a+b✅✅
a+c⛔⛔
a+d✅✅
a+e⛔⛔
a+f⛔⛔
b+c ⛔⛔ a to s są rzędy czyli jak wejdzie ci np 1 ,2 , 4 mecz
b+d✅✅
b+e⛔⛔
b+f⛔⛔
c+d⛔⛔
c+e⛔⛔
c+f⛔⛔
d+e⛔⛔
d+f⛔⛔
e+f⛔⛔
 
W 0

world

Użytkownik
Troche CIE jeszcze pomecze bo mam z tym klopot.

Skoro mamy system 2 z 6 to czemu obok jest 15 rzedow (meczy)??
Wydawalo mi sie ze musze obstawic jedynie 6 spotkan, a jedynie 2 musza zostac dobrze typowane.



Czy ten kupon obstawiony jest poprawnie???
 
P 0

polska2208

Użytkownik
Tak tylko granie spotkan o takim kursie jest wg mnie bezsensowne bo wygrana z takiego kuponu może być bardzo niewielka i na 99% niższa od postawionej stawki
 
W 0

world

Użytkownik
Mecze obstawialem &quot;na slepo&quot;, po to tylko zeby moc zrobi screena.

Na tym przykladowym kuponie ( 2 z 6) mam:

Całkowity kurs: 5,32
Stawka/rząd: 1,00
Całkowita stawka: 15,00
Wygrana: 79,77

Czyli jak trafie tylko 2 to otrzymuje wygrana (skumulowana ich kwote) z meczy ktore udalo mi sie dobrze wytypowac, czy z calosci kuponu czyli 79,77????

Jak dokladnie wyglada wygrana ($$) w takim kuponie?
 
freddi 0

freddi

Użytkownik
Ja mam pytanie co do rozpisów , a konkretnie 5z6 , 1 mecz może mi nie wejść , a jak zaznacze pewniaka ,to pula spada , moje pytanie to jak mi pewniak nie siądzie , a jeden mecz mi już nie wszedł to kupon siada?
 
matinho100 0

matinho100

Użytkownik
Chcę wpłacić do expektu 40 zł odbiorę bonus to będzie 80 zł. Jaki mam obrać plan gry aby się wzbogacać nie dużo ale żeby być zawsze na +?
 
sms__1985 0

sms__1985

Użytkownik
Chcę wpłacić do expektu 40 zł odbiorę bonus to będzie 80 zł. Jaki mam obrać plan gry aby się wzbogacać nie dużo ale żeby być zawsze na +?
Najlepiej sprawdź progresje x2 na AKO 3.0
A przy okazji rozwiążesz sprawę obrotu bonusem ????
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Najlepiej sprawdź progresje x2 na AKO 3.0
A przy okazji rozwiążesz sprawę obrotu bonusem ????

Przy kapitale 80zł zalecasz progresję?! I to jeszcze na tak wysoki kurs.. 7/10 przypadków skończy się IMO bankructwem.

Single, mój drogi, chyba że lubisz ryzykować, wtedy idź za radą kolegi i pakuj się w progresję na remis w piłce nożnej lub hokeju. Tyle że wtedy zacznij od 2zł albo i nawet od 1zł, bo inaczej możesz szybko stracić zapał ;)

Pozdrawiam.
 
sms__1985 0

sms__1985

Użytkownik
Przy progresji najważniejszy jest odpowiedni dobór stawek. Jeśli wybierzesz za dużą stawkę początkową to zawsze zbankrutujesz, no chyba ze masz bardzo wysoką skuteczność, ale w tym przypadku nie są Ci potrzebne żadne systemy.
 
F 0

freud

Użytkownik
no dobra, ale by dobrać odpowiednie stawki chciałbym się dowiedzieć, po ilu obstawieniach udaje wam się wygrać
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Co znaczy po którym razie?? Nie ma reguły na to który poziom Ci wejdzie, raz wejdzie Ci 1 a raz 10. Poza tym progresja jest bardzo złudnym systemem, który bazuje na nieracjonalnych podświadomych tendencjach psychiki gracza. Progresja ma to do siebie, że najbardziej opłaca się wygrywać na wyższych poziomach bo wtedy zysk jest większy. W początkowych etapach progresji gracze podświadomie kombinują żeby nie wygrać i móc przejść do kolejnych poziomów gdzie czeka na nich Wielka Kasa :-D, tak więc nieprawdziwe jest założenie, że progresja jest dobra bo mamy ileś tam szans na zwycięstwo. Jeśli gracz określa sobie np 10 poziomów, to raczej nie chce trafić na 2 lub 3 bo wtedy niewiele zyska i tym samym zmniejsza już swoje szanse na sukces i dlatego na progresji prędzej czy później się przegra. Policzcie sobie ile trzeba wygrać, żeby dołożyć do swojego systemu kolejny poziom. Nawet jeśli w pocie czoła, wysiłku i dogłębnych analiz uda się trafić kilka progresji to jedna czarna seria czyści wasze konto do zera, granie progresją jest więc najzwyczajniej w świecie nieekonomiczne.Mówię tu oczywiście cały czas o klasycznej progresji z podwajaniem czy tam potrajaniem stawki. Są różnego rodzaju warianty obliczone np. na stały zysk, które jakoś tam zmniejszają ryzyko jednak nie zmienia to faktu, że progresja jest systemem, w którym jest mało logiki, a więcej loterii. Ja osobiście nie polecam grać progresją.
 
F 0

freud

Użytkownik
czy ja wiem? - dajmy na to stawiać zawsze na pierwszy z rzędu remis włoskiej ligi, i nie myśleć o tym, wpisać sobie obliczenia do excela i tylko automatycznie obstawiać, nie szukać logiki w tym, kto ile miał remisów ostatnio, jeżeli w całej lidze prawdopodobieństwo wynosi 30% lepiej chyba losowo obstawiać w całej lidze niż kombinować, czy dana drużyna miała odpowiednio dużo, czy może mało remisów...no i co trzeci zakład powinien wchodzić statystycznie
 
G 46

ghs

Użytkownik
jeżeli w całej lidze prawdopodobieństwo wynosi 30% lepiej chyba losowo obstawiać w całej lidze niż kombinować, czy dana drużyna miała odpowiednio dużo, czy może mało remisów...no i co trzeci zakład powinien wchodzić statystycznie
Statystycznie też jedna na 25 progresji dojdzie na 10 poziom. Jesteś na to przygotowany?
 
Do góry Bottom