• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Szukam buka z dużą ofertą

Temat na forum 'Dział dla Początkujących' rozpoczęty przez R'lyeh, Październik 10, 2018.

Więcej tematów od R'lyeh
    1. R'lyeh Nowy użytkownik

R'lyeh
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Gdzie znajdę ligue magnus (francuska) i nhla żeby były całe kolejki live? gram też białoruskiego i czasem khla
      i inne. Którego z polskojęzycznych buków wybrać, aby oferta była jak najszersza i były tam zaznaczone przeze mnie powyżej ligi?
      Teraz 1xbet jest niedostępny tam była naprawdę szeroka oferta i mało popularnych piłkarskich lig a nawet hearthstone.

I drugie już mniej ważne pytanie, gdzie mogę obstawiać drugą ligę wenezuelską?

2. romeo12345 Dobrze znany użytkownik

romeo12345
      Polubienia:
      37
      Reputacje:
      188
      Sprswdzaj po kolei kazdego buka i szukaj interesujacych Cie lig. Ale widac nie chce Ci sie, skoro piszesz ze 1xbet jest niedostepny.

3. R'lyeh Nowy użytkownik

OP
      OP
      R'lyeh
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Były te adresy zmienne na onyxie typu unibet 2 unibet 3 ale nie mogę znalezc.
      Raczej wybiorę milenium, szeroka gama dostępnych wydarzeń i chyba najmniej oszukują jeżeli chodzi o polskojęzycznych buków. I tak na onyxie zostały mi jakieś drobne, ale jeśli jest sposób żeby wyświetlić strone i sie zalogować to jak to zrobić?

A tak btw wiesz może gdzie mozna zagrać w scrabble na pieniądze?

4. romeo12345 Dobrze znany użytkownik

romeo12345
      Polubienia:
      37
      Reputacje:
      188
      Skoro piszesz, ze wybierasz polskiego buka to co my Ci tu mozemy pomoc skoro na starcie wybierasz pozycje ktora z gory jest skazana na przegrana.

5. R'lyeh Nowy użytkownik

OP
      OP
      R'lyeh
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      a nie ma problemu z wypłatą od niepolskojęzycznych buków? Bo ja chcę grać żeby coś hmm wyjąć
      Nie wiem czy nie dostanę od niepolskojęzycznego buka wiadomości przy próbie wypłaty, że gram z kraju gdzie prawo nie jest do końca sprecyzowane, słyszałem, że mogą zablokować konto u buka...

6. mJaUrVcEin Dobrze znany użytkownik

mJaUrVcEin
      Polubienia:
      482
      Reputacje:
      3838
      Z tego co czytam Twoje posty to jestes totalnie zielony wiec kazdy zagraniczny buk przyjmie Cie z otwartymi ramionami :)
      --- Odpowiedź dołączona, Październik 12, 2018, Czas odpowiedzi: Październik 12, 2018 ---
      A co do Twojego pytania, masz cala game bukow zagranicznych, ktore nie blokuja grania z Polski (a nawet pomagaja) jak chociazby unibet, betsafe/betsson, 1xbet.

Pieniadze sa w nich bezpieczniejsze (no moze oprocz 1xbeta) niz w polskich pseudotworach.

Poleć forum