>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Szukam serwisu z seriami w meczach bezpośrednich.

O 0

oskar32

Użytkownik
Witam.
Szukam strony na wzór tej &#39;h2hstats.net&#39;, tylko darmowej.
Zależy mi na seriach w meczach bezpośrednich w piłce nożnej, ręcznej, siatce, koszu, hokeju i tenisie.
Szukam czegoś na wzór wyżej wymienionej strony, żeby wszystkie dłuższe serię h2h z danego dnia były wyodrębnione z wszystkich spotkań.
Pomożecie?
Pozdrawiam.
 
O 0

oskar32

Użytkownik
Dzięki wielkie, napewno ułatwi mi pracę ta strona. Swoją drogą nieraz na nią wchodziłem ale jakoś umknęła mi opcja o której napisałeś.
Znasz może jakieś podobne z inną baza sportów?
Tylko jeśli chodzi o dane z tej strony przy niektórych meczach są niepełne , tzn brakuje wielu rozegranych meczy między drużynami. Co psuje niestety cały obraz statystyk w meczach bezpośrednich.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tylko jeśli chodzi o dane z tej strony przy niektórych meczach są niepełne , tzn brakuje wielu rozegranych meczy między drużynami. Co psuje niestety cały obraz statystyk w meczach bezpośrednich.
Przyczyną tego jest to, że niektóre portale statystyczne nie uwzględniają spotkań pucharowych i towarzyskich w zestawieniach H2H i trzymają się tego co najistotniejsze, czyli bilansu spotkań na lidze bowiem poza ligą z reguły trenerzy dają pograć zawodnikom z ławki czy nawet rezerw.
Odnośnie portalu z dużą ilością dyscyplin sportowych wraz z H2H pary aktualnych rywali, to polecam Ci ten
rosyjski https://en.24score.com/ gdyż w zakładkach ze statystyką znajdziesz historię poprzednich pojedynków z podziałem na dom/wyjazd aż dla 6-ciu dyscyplin: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, ręczna, hokej, tenis.
 
Do góry Bottom