>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwajcaria NLA / Niemcy DEL / EBEL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja prócz Berna z tej zakładki gram dwa mecze
Lugano-Langnau
Druzyna gospodarzy u siebie bardzo mocna. Jest to ścisła krajowa czołówka. Kibice tez zawsze pomagaja. Goście z reguly punkty zdobywaja u siebie i dysponują słabszym skladem
Lugano ml kurs 1.37
choc mysle ze na mecz tez wejdzie.
Mannheim-Munchen
I drugi mecz to mecz na szczycie DEL mimo nie koniecznie najlepszych pozycji w tabeli. Jest to mecz bardzo mocnych kadrowo zespołów oba maja graczy ktorzy moga rozstrzygnąć mecz w pojedynczą akcja. Ekipa gosci byla w lekkim kryzysie ale myślę ze wychodzą z niego i nie przegraja w regulaminowym czasie.
Munchen x2 kurs 1.52
Ako 2.08 fortuna
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Robi mnie w konia ta Szwajcaria. Ale próbuje taki dubel
Bern -Lozanna
Typ Bern 60&#39; kurs 1.62✅
Rapperswil-Zug
Typ Zug 60&#39; kurs 1.63✅
Ako 2.64 fortuna✅✅
Bez analizy.
Przewaga w potencjale obu faworytów ale jak będzie zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Dzisiaj kolejny typ &quot;KALENDARZOWY&quot; bo ligi kompletnie nie śledzę.

Villach - Klagenfurt 2 @1.90⛔ nie pykło 3:2

Patrząc po wynikach Klagenfurt w formie kozackiej na starcie ligi. Tylko jedna porażka i 4 zwycięstwa. H2H też mocno po stronie gości ostatnie 5 meczów pięć zwycięstw. No i kalendarz. Villach 2 dni temu grało meczyk gdzie gładziutko ulegli Salzburgowi. Klagenfurt od 30 ma wolne. Kurs bardzo przyjemny. Tyle z mojej strony jak będzie dowiemy się wieczorem. Powodzonka.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Taki dubel proponuje.
Bern-Zug
Typ Bern ml kurs 1.45 (3-0)✅
Biel-Servettein
Typ Biel ml kurs 1.43 (5-1)✅
Ako 2.07✅✅
Bern lubi mecze z trudnymi rywalami, wtedy graja swoj najlepszy hokej, sklad mają jakosciowo lepszy i mimo ze ZUG mocny w ostatnich sezonach to nie sądzę by dzis dali rade .
Biel też bardzo dobry sklad na ten sezon przygotowali i sa groźni dla najlepszych. A Genewa jak najbardziej w ich zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
To jeszcze cos z DEL
Wolfsburg-Nurnberg
Typ Wolfsburg ml kurs 1.83 (2-3) po dogrywce, szkoda kary ⛔
Ekipa z Wolfsburga sklad na papierze ma na co najmniej srodek tabeli a tymczasem plącze sie na dnie. Ostatnie dwa mecze daja jednak nadzieje na pojscie wyzej w tabeli. Wygrana u siebie z mocnym Dusseldorfem i dobry mecz z Bremerhaven. Goscie ostatni mecz grali dwa dni temu we Francji ostatnio ciezki kalendarz ale mysle ze nie daja rady dzis wilkom.
Straubing-Augsburg
Typ Augsburg ml kurs 2.09 (2-4)✅
Gospodarze ostatnio wg mnie forma spada, wymeczone win ze slabiutkim Schwenninger i nieco lepszym Krefeld i wysoka przegrana u siebie z Norymbergia. Pantery dobra seria wyjazdowa i wygrane na trudnych terenach Inglostad i Iserlohn sklad ciekawy i ja dzisiaj ide w ich kierunku
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Lugano-Rapperswil
Typ Lugano 60&#39; kurs 1.5✅(6-0)
Lugano u siebie to całkiem inna drużyna dwa ostatnie mecze ligowe nieudane ale juz mecz w LM bardzo dobry ze zwycięzca poprzedniej edycji. W lidze czas na powrót do wygranych. Beniaminek z Rapperswil dysponuje slabszym składem wiec licze na zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Kolejna kartka z kalendarza.
Zurich - Lausanne 2 +0,5 @2.07

Zurich wczoraj nie miał lekkiej przeprawy w Davos gdzie do końca meczu gonił wynik. Lazania wolna od 9. Zurich gra na dwóch frontach więc chwila słabości musi w końcu przyjść. Gości zdecydowanie stać na urwanie tutaj choćby pkt. Ostatni mecz wygrali 3:4. Powodzeniaa
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Kolejna kartka z kalendarza.
Zurich - Lausanne 2 +0,5 @2.07

Zurich wczoraj nie miał lekkiej przeprawy w Davos gdzie do końca meczu gonił wynik. Lazania wolna od 9. Zurich gra na dwóch frontach więc chwila słabości musi w końcu przyjść. Gości zdecydowanie stać na urwanie tutaj choćby pkt. Ostatni mecz wygrali 3:4. Powodzeniaa
Podbijam typ na Lozanne, ciekawy team zbudowali w tym sezonie jest kilku dobrych grajków, są groźni dla najlepszych
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
To ja jeszcze cos z DEL
Augsburg Panther - Wolfsburg
Typ Pantery ml kurs 1.69✅(6-0)
Ostatnio oglądałem mecz Wolfsburga z Norynbergia i co mi sie rzucilo w oczy to duza nieskuteczność wilkow. Niby cisneli strzelali ale glupi faul polozyl wynik. U Panter gra zaczela sie w koncu kleic. Skład wg mocniejszy od wilków i licze dzis na kolejny win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro pojedynek mistrza i dominatora trzech ostatnich lat i ubiegłorocznym vice mistrzem
Munchen - Eisbaren
Krótko bo i czasu nie ma zbyt wiele ale tutaj ide w strone mistrza bo ostatnio weszli na własciwe tory w pokonanym polu silne druzyny Augsburga i Duseldorfu. Personalnie mimo ze obie ekipy bardzo mocne to wyzej cenie druzyne z Monachium gdzie wydaje mi sie ze maja dłuzszą ławke i wiecej jakosci w kazdej formacji. Napewno szykuje nam sie dobre widowisko, bo finał poprzedniego roku był do 7 gier.
Munchen ml kurs 1,48✅
Munchen 60 kurs 1,82✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Spróbujemy NLA
Rapperswil-Fribourg
Goscie wyraźnie na fali, beniaminek bez punktów będzie dziś,
Fribourg 60&#39; kurs 1.68
Zug-Lozanna
Mimo ze goście wygrali kilka meczy pod rzad i napewno beda groźni wydaje mi sie ze dzis zostaną zatrzymani.
Zug ml kurs 1.52
Ako 2.55 fortuna
 
C 66

c11

Użytkownik
Bern - Servette
Typ 1 @ 1.55
Gospodarze są faworytami tego spotkania. Nastroje w zespole na pewno są dobre po tym jak kilka dni temu ograli w dodatku lidera Biel 3-2 i to na wyjeździe. Teraz wracają na własne lodowisko, gdzie prezentują wręcz wyborną dyspozycję, siedem wygranych i zaledwie jedna porażka, daje im jeden z najlepszych wyników w całej lidze. Walcząc o czołowe miejsca muszą punktować na własnym lodowisku i to im się udaje. DO tego strzelają sporo bramek. Mają ku temu dobrze punktujących zawodników jak Ebbett, Arceobello, Haas czy Mursak. Są to liderzy ekipy Bern i trzeba powiedzieć, że nie zwodzą, a w szczególności duet Ebbett - Arcobello, obaj dobrze się rozumieją i swoim doświadczeniem są wstanie poprowadzić zespół do zwycięstwa.
Patrząc na dokonania zespołu Servette do tej pory to za cel pewnie stawiają sobie TOP8, ale na pewno nie bedzie to dla nich łatwe zadanie. W głównej mierze przez przeciętną grę w obronie, gdzie tracą sporo bramek. W szczególności w pojedynkach wyjazdowych, gdzie ostatnie wyniki w lidze to
4-3 Rapperswil
5-1 Biel
5-1 Zug
4-2 Ambri - Piotta
Z przodu również to nie wygląda zbyt dobrze, gdzie mają poważne problemy z strzelaniem bramek. Najlepszy tego dowód, że najskuteczny zawodnik to Tommernes, strzelec trzech bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak bardzo lubię tą reprezentację tak liga płata mi czesto figle i dość oczywiste typy nie wchodzą. Spróbuję ruszyć znów NLA
Fribourg - Davos
Biel - Langnau
Obie druzyny dobrze radzą sobie w tym sezonie w obu mlodzi dobrze rokujacy rodzimi zawodnicy przymierzani do reprezentacji kraju wsparci doświadczonymi zawodnikami. Fribourg napewno na fali . lider Biel tez mocny u siebie i sądzę ze obie druzyny stac na zwycięstwo na swojej tafli
Fribourg win ml kurs 1.48✅ 6-1
Biel win ml kurs 1.46✅ 3-2 po karnych
Ako 2.16 fortuna✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ja tej ligi już nie ruszam. Zainteresowałem się nią kiedy Zurich wygral Lige Mistrzow grając swietne zawody z ruskimi w finale, do tego ta atmosfera na trybunach, wtedy top3 imo w Europie. A dzis tak spojrzalem na te pary i widzi mi sie wlasnie Zurich po dobrym kursie z Zug i na przekor Langnau. Wlasnie dlatego ze win Biel jest zbyt oczywisty. Te mecze zawsze na styku nawet gdy Langnau dolowali. 2:1, 3:1 z empty net w ostatniej sekundzie, a Langnau gra swietnie na wyjazdach. Pesonen kontra Rajala, DiDomenico kontra Pouliot. Imo 50/50 więc lekko idę w strone przyjezdnych bo kurs kusi. Drugi mecz to wspomniany juz Zurich z Zug. Lions lubi z nimi grac, potrafi to robic, maja na nich patent. 5 ostatnich wygranych spotkan z tym rywalemw tym 3 na wyjezdzie i 14 z 15 ostatnich spotkan na wlasnej tafli! No kosmos jakis. Poczatek sezonu kiepski ale powoli sie budza, ostatnio fajne zawody w Lidze Mistrzow z faworyzowanym Karpat. Pettersson, Cervenka i spolka musza w koncu isc do gory w tabeli. Wszystko singlami.
Zurich @ 2,30
Langnau @ 3,50
Znalazłem jeszcze jeden ciekawy kurs, tym razem w EBEL. Znojmo po rozbiciu Wednia podejmie Villach. Ja wiem ze ktos powie ze Wieden w lekkim kryzysie itd, ale ilosc sytuacji ktora sobie Znojmo stworzylo, latwosc, płynność, to bylo cos swietnego. Na tle badz co badz klasowego rywala wygladali genialnie. Czeski zespol moze nie ma mega funduszy, sklad opiera glownie na zawodnikach sciaganych z zaplecza czeskiej ekstraklasy ale i kilku fajnych kanadyjczykow z zaplecza DEL czy NLA udalo sie wyciagnac jak Luciani czy Stretch. Patrzac na to czym dysponuja imo to ekipa na jakies 7-8 miejsce na koniec RS. Na przeciw Villach z bilansem wyjazdow 0-0-7. Slabo bronia w PP, gre ciagnie im tylko Pollastrone a w tej chwili notuja serie 8 kolejnych porazek. Dali rade z Wiedniem wczesniej ograli w dobrym stylu Dornbirn, a wiec rywala wyzej notowangego od Villach. Wg bukmacherow az takiej roznicy dzis nie powinno byc widac ale ja liczę ze na fali dwoch pewnych zwyciestw czeski zespol zacznie sie rozkrecac a dzis swietna okazja na kolejne zwyciestwo.
Znojmo @ 2,30
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 123

luisito

Użytkownik
NLA
Langnau - Lugano
Langnau 60&#39; @2.25
Langnau over 2.5 @1.75

Goście zagrają 3 mecz w ciągu 4 dni, zmęczenie na pewno da o sobie znać. Do tego dochodzi fatalna dyspozycja na wyjazdach - na 8 rozegranych, 6 z tych spotkań przegrali w regulaminowym. Langnau bez szału w swojej hali, ale powinni wykorzystać nadarzającą się sytuację i jak dla mnie na luzie to biorą.
Bern - Ambri-Piotta
Bern over 3.5 @1.83

Nie widzę tutaj innego scenariusza jak wysokie zwycięstwo gospodarzy. Ostatnio są w gazie, dużo strzelają, liczę, że i w tym wypadku co najmniej czwórkę zaaplikują rywalom. Nie zdziwię się jak już w drugiej tercji over zostanie pokryty.
Kursy lv
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tutaj pogram cos takiego:
Servette - ZUG
Gospodarze grali wczoraj z Lugano i szału nie było, forma wg mnie taka sobie. Gosci mimo ze graja na dwóch frontach to mocny team z dobrym skladem,
typ ZUG win kurs 1,99 fortuna✅✅✅ ( 0-4 )
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
NLA gramy dalej
Fribourg-Langnau ( 10-3) ale ładowali
Goscie wczoraj toczyli boj z Lugano które było b2b i po ciężkim boju wygrali, dzis jednak jadą do Fribourga ktory jest na fali wynoszącej z kilkoma ciekawymi zawodnikami w polu i Berrą w bramce, ktorego zapamiętałem z dobrych wystepow w Calgary. Zwycięstwo za 3 pkt spowoduje przeskok w tabeli dzisiejszego rywala. Typ
Fribourg win ml kurs 1.68 fortuna.✅✅✅
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
To ide za ciosem w NLA
Lozanna-Bern ( 4-1 )
Dodam od siebie ze sympatyzuje bardzo z Bernem i nie lubie grac przeciwko nim ale jakos tak im sie dziewnie kalendarz ułozył ze musza grac mecz dwa dni przed rewanzami LM. Uważam ze kadrowo to najlepszy zespół NLA z wieloma doswiadczonymi zawodnikami ale juz tez ograna młodzieża(mistrzostawa świata np). Gospodarze meczu to czarny koń rozgrywek , mają bardzo ciekawy skład, i na tą chwilę maja swoje momentu, wiec spróbuje to wykorzystać. Jak wspomniałem Bern ma rewanż w LM i napewno nie zrezygnowali z tych rozgrywek. Mysle ze jutro nie beda sie az tak bardzo ekspolatować i biorac pod uwage fakt ze gospodarze sa w gazie postawie na ich zwyciestwo w regulaminowym
Lozanna 60&#39; kurs 2,3 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Munchen - Straubing (4-3) szkoda trzech bramek straconych w osłabieniu, było blisko
Taki pojedynek derbowy Dawida z Goliatem, goście od trzech lat nie moga wygrac w Monachium a gospodarze maja trudny rewanz za dwa dni i nie jestem pewny czy włożą maksimum sił w ten pojedynek
Jakość i potencjał po stronie Munchen ale probuje cos na gosci
Straubing z x kurs 2,6 fortuna⛔⛔⛔
Typ z gatunku ryzykownych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom