>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwajcaria NLA / Niemcy DEL / EBEL 2018/2019

Status
Zamknięty.
jozzy22 560,3K

jozzy22

Użytkownik
Ja już dziś na piątek proponuje taki oto becik:
Bolzano - Znojmo
Typ: 2 dogr+karne Kurs: 2.41 ✅
Wchodze to.Znojmo od 4 spotkań niepokonane.Dość powiedzieć,ze nie pozostawiaja złudzeń swoim rywalom.
Nie wiem co sie nagle wydarzyło w tej ekipie ale wszystkie mechanizmy trybią jak należy.Oglądałem ich ostatni pojedynek z Linzem i powiem,że jestem pod wrażeniem.
Dodatkowym plusem na ich korzyść jest zakontraktowanie nowego zawodnika zza oceanu który z Linz zagrał pierwszy raz i zaliczył asyste plus 2 bramki.Niby koleś grał tylko w niższych ligach Ameryki ale Trzeba przyznać,że gość robił widoczną różnice.
Jak dla mnie kurs wart gry
Wynik: 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
jeszcze do DEL trzeba zajrzeć:
Koln- Norynbergia
Koln po przerwie imponuje, wygrali z mocnym Augsburgiem, dogonili Munche w dobrym stylu, minimalnie ulegli Dusedorfowi i grali na styku u lidera w Mannheim, a wiec Top ligi, dzi latwiejszy przeciwnik, który gra nierówno, skład wg mnie tez gorszy i stawiam na Koln
Koln win ml kurs 1,57
Szwenninger-Mannheim
Wielu obwieszcza dzis porazke lidera, no bo jak gra lider z ostatnia druzyna w tabeli( sam nie lubie takich spotkan), to musi być niespodzianka(niczego nie mozna wykluczać w tym pieknym sporcie), ale ja mysle ze lider dzis pokaze sile i nie da sie pokonac ostatniej druzynie w tabeli. Długosc ławki i jej jakosc zdecydowanie po stronie Mannheim.
Mannheim win ml kurs 1,44
ako 2,26 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Miałem siedzieć cicho ale ciagnie do lasu starego wilka
Inglostad-Bremerhaven (2-4)
Gospodarze pod forma, sklad nienajgorszy ale cos sie zacielo. Goscie to taka druzyna ktora dobrze gra na wyjazdach. Sklad na środek tabeli spokojnie i ostatnio bardzo dobra gra. Typ
Bremerhaven win ml kurs 2.59✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
2.12.2018 godz. 17.00
Mannheim - Eisbaren
Typ 1 Reg
kurs 1,83
buk Bet365

Wynik 2:3
Dziś porażka nie może się przydarzyć ???? oczywiście to hokej i wszystko może się zdarzyć ale Mannheim jest po dwóch wyjazdowych porażkach morale podrażnione a zatem dziś warto by było wygrać a na własnym lodzie gospodarze w 11 meczach 9 razy wygrali a 2 razy przegrali (po dogrywce) a zatem własna hala to ich mocny aut i liczę że będą chcieli po tych wyjazdowych porażkach przełamać się i wygrać ????
Powodzenia
 
jozzy22 560,3K

jozzy22

Użytkownik
Mark1973 ostatnio zaraził mnie ekipa Koln wiec na dziś takie coś
Koln - Straubing ✅
Tak jak wcześniej pisał Mark w Koln wstąpił pozytywne siły. Ostatnio wyjazdowa wygrana z Eisbaren. Oglądałem mecz z Norymberdze i to było istne oblezenie rywali. Dziś idę w win po 60 min. Licze na kolejne świetne spotkanie. Forma jest więc próbujemy to wykorzystać.
Wynik: 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ponownie zaglądam do DEL i tutaj proponuje dubla
Augsburg-Krefeld (4-0)
Pantery z Augsburga mocne w tym sezonie, potrafią odwracać niekorzystne wyniki, Krefeld w kratke ale jakosci mniej niz u gospodarzy
Augsburg win ml kurs 1,44✅✅
Koln - Straubing (2-1)
Mimo ze goscie ostatnio złapali forme, i graja lepiej to jednak to co robi Koln od kilku spotkan, jak dogoniki mistrza , jak pokonali mocne Eisbaren robi wrazenie, skład napewno na pierwsza szóstke, dzis własna tafla , stawiam na nich
Koln win ml kurs 1,46✅✅
Ako 2,1 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jozzy22 560,3K

jozzy22

Użytkownik
Koln - Schwenninger
Typ: Koln 60&#39;
Kurs: 1.65 ✅
Gram już dziś gdyby miały kursy polecieć. Nie wiem dlaczego tak wysoko ale biorę. O Koln ostatnio było sporo tak więc szkoda powielać. Dodam tylko ze w tym sezonie juz grali i było 3:1 tak więc i tym razem licze na to samo. Forma bez porównania powinno się udać.
Wynik: 3:1
e: znów nie zawiedli
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Koln - Schwenninger
Typ: Koln
Kurs: 1.63
Lvbet

3:1 ✅✅✅
Zgadzam się z użytkownikiem wyżej który już wczoraj zaproponował to spotkanie. Gospodarze są po bardzo dobrym listopadzie ( 10sp/7zw/3p w bramkach : 35strz/23str ) co dało im 23 pkt i powędrowali na miejsce dające ćwierćfinały i jak widać po ostatnim spotkaniu ciągną dalej prezentując dobry hokej oraz dyscyplinę defensywna. Ostatnie trzy porażki po przyzwoitych występach odnieśli z czołówką ligi i każdy z tych zespołów zwyczajnie ma mocniejsze formacje. W Aktualna dyspozycja w dużej mierze to zasługa Draisaitla który ich odpowiednio prowadzi, zespół jest chwalony przez nie tylko lokalne media po tym jak się porusza po lodzie. Gości było stać tylko na lekki niedawny zryw i to tyle..zaczynają grać swoje i nie bez powodu zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Wingsy jeżeli już mieliby zaskoczyć to raczej u siebie, a nie u rywali. Moim zdaniem jeżeli Gospodarze będą od początku meczu skoncentrowani to ograją Wild Wings bez najmniejszych problemów. Wydaje mi się że to idealne spotkanie do dubelku może z Górnikiem Zabrze który dziś rozgrywa spotkanie w PP z Rozwojem ? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Bremerhaven - Straubing
Typ: Bremerhaven
Kurs: 1.95
eFortuna
1:3 ⛔⛔⛔
Obydwie ekipy sąsiadują z sobą w tabeli lecz potencjał zdecydowanie po stronie Bremerhaven które ostatnio mo dobre tygodnie i przede wszystkim stabilnie. Goście im leża co widać w h2h tym bardziej na własnej tafli. Straubing dla mnie to jedna z najsłabszych ekip w lidze tuż obok Wingsów i jestem pewny że z biegem czasu będą lecieć w tabeli. Gra mocno pod Jeremiego nie w każdym meczu da punkty.. Gospodarze mają zdecydowanie mocniejsze zestawy i powinny te spotkanie wygrać. Kadra bez zmian.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Straubing - Nurnberg Ice Tigers
Typ: Nurnberg Ice Tigers
Kurs: 2.40
eFortuna
Oglądałem piątkowe wygrane spotkanie Nurbergi 4:1 przeciwko Munchen i w końcu dobrze wyglądała defensywa tego zespołu przeciwnik napierał ale zdecydowana większość strzałów na bramkę Treutle była odpowiednio podparta ustawieniem przez co strzały były wyciągane bez większych problemów. To zwycięstwo na pewno pobudzi zespół Gości którzy obecne miejsce zajmują tylko i wyłącznie przez problemy kadrowe które ich trapią od początku sezonu. Nurnberga swoja kadrę ma bardzo mocna i bez problemów by się teraz znajdowała w 1-5 ligi, a przez kontuzje tułają się na nizinach i czeka ich walka o play-offy które są obowiazkiem tej ekipy. Goście potrafią grać przeciwko Straunbing i podbudowani bardzo dobrym spotkaniem z Munchen powinni iść za ciosem i oklepać Gospodarzy. Szczerze mówiąc jest to mój numer jeden dzisiejszego dnia jeżeli chodzi o typy i mam nadzieje że Goście wygrają.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tex kieruję swoją uwage na DEL i szczerze powiem ze jednym ze spotkań ktore brałem pod lupe to spotkanie
Straubing- Norynberga
Ja osobiście mam troche inne spojrzenie na to spotkanie niz kolega wyzej. Ogladałem 2 i 3 tercje ich meczu z Koln, bedace na fali , które zreszta grałem i szczerze do konca drazłem o kupon bo Straubing postawiło wysoko poprzeczke, wczesniej wygrali u siebie z bardzo mocnym w tym sezonie Augsburgiem a w ostatniej kolejce chciałem ich zagrac na win z Bremerhaven i załuje ze nie dałem nic w ich kierunku a zagrali dobry mecz. Wiec dzis juz sie pokusze o typ na nich. Nie jest tajemnica ze cała robote robia tam kanadyjczycy Connolly, Williams, Laganiere, którzy sa w czołowce najlepiej punktujacych w DEL w obronie , fajnie sie prezentuje Seigo, w bramce jest Zatkoff, który grał w NHL , róznie mu sie tam wiodło, niemniej jednak to doswiadczony golie. Jak zaznaczył kolega skład Norunbergi bardzo dobry ale z wielu powodów , czegos tam zawsze zabrakło. Na ostatni ich mecz z Munchen ( moze bardzoeij wynik i którką recenzje, bo meczu nie oglądałem) patrze troche przez pryzmat wystepu mistrza w LM, który ogladałem i zostawili tam mnóstwo zdrowia, bo czego nie urywaja sternicy klubu, chcieliby sie pokazac tez na arenie europejskiej z dobrym skutkiem. Ja dzis obieram kierunek na gospodarzy bo wg forma jest, mimo początkowego słabego startu.
Straubing win ml kurs 1,88 fortuna✅✅✅
Z tej ligi gram równiez dzis:
Augsburg ml✅✅
Eisbaren ml⛔⛔
W obu przypadkach jakosc po stronie gospodarzy
Dusseldorf z x ( tutaj forma jest i skład bardzo dobry, wlasna hala tez atut)✅✅
I zagrałbym Mannhein win✅✅
Lider troche ostatnio w dołku ale kiedy sie nie przełamac jak nie z mistrzem, bo Munchen powinno juz myslec o rewanzu w Malme.
 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
Austria EBEL
Znojmo-Medvescak Zagreb

W klubie z Zagrzebia problemy wewnętrzne i to nie tylko finansowe.
W jednym z wywiadów prezes klubu dał zawodnikom wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.
Antonin Manavian już opuścił zespół.
Kurs mizerny,ale do jakiegoś dubla spokojnie można dać.
Wobec zaistniałej sytuacji:

Znojmo @1,25
Znojmo -1,5 @1,50
FT:6-6

Z 4-1 do remisu...Kompromitacja.
 
jozzy22 560,3K

jozzy22

Użytkownik
Koln - Eisbaren
Typ: 1 Kurs: 2.08 ⛔
Probuje takie coś. W Eisbaren póki co dramat przegrywają wszystko i ze wszystkimi. Ostatnio również Schwenninger w Berlinie osiągnęło win. Koln sprowadzone na ziemię mam nadzieje ze się ogarneli i znów wrócą na zwycięska ścieżkę. Biorę juz dziś bo do jutra może sporo spaść
Wynik: 2:5
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dziś dość ryzykownie sobie pogrywam tribla i wybaczcie ale czas nie pozwala aby skrobnąć coś wiecej...
Mannheim + Nurberga + Munchen @ ako: 8.21 eFortuna
Mannheim po chwili słabości wygrali dwa ostatnie spotkania i dziś szansa by umocnić pozycje lidera ponieważ przyjezdza ERC które nie potrafi grać w Sap Arenie. Dalej próbuje grę w strone Ice Tigers widać że coś drgnęło w tej ekipie pierw oklepali Munchen u siebie pozniej punkt ugrany z Straunbing, a szkoda bo prowadzili 3:5 i piatek zniszczyli Bremerhaven 7:3..Dziś czas przełamać serie porażek na wyjazdach i zrewanżować się Wingsom za ostatnia porażkę. Pantery 7 zwycięstw pod rząd u siebie na tafli wiec czas to przerwać podobnie jak ostatnio wpada Munchen które po dwóch porażkach w piątek pykło spokojnie 5:2 Koln. Goście potrafia grać z Panterami i liczę na spokojne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tez dzis postaram sie cos zagrac z DEL, koledzy wczesniej wspomneli o tych meczach, ja bede skladał takie ako
Koln z x ⛔⛔ Ech co mnie podkusiło
Norynberga z x✅✅
Mannheim win ml✅✅
ako 2,82✅✅
Koln wcale nie odstawało od Munchen w poprzednim meczu ale mistrzowie po prostu byli zabjczo skuteczni i co mieli strzelic to strzelili, Eisbaren nie widziałem ale prawie 60 strzalow na bramke rywala to sporo a tylko jedna guma w siatce, wiec skutecznosc do poprawy i kto wie czy dzis nie odpalą, wiec moze typ na Koln takii, Norynbergia jak kolega wspomnial gra coraz lepiej, dobry mecz ze Straubing ktory obejrzałem i bardzo dobry z niewygodnym Bremerhaven, z kolei Mannheim po drobnym kryzysie juz na wlasciwych torach wiec pownni sobie poradzic.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mam nadzieje ze wyciągnąłem wnioski z poprzedniej kolejki, ale zoboczymy. Obejrzałem kilka ostatnich meczy i patrzac na forme i składy jutro proponuje takie coś
Koln - Mannheim ( 1-5)
Gospodarze po bardzo udanej serii wyraźnie zwalniają, brak skuteczności, chaos w obronie ( tylko golie staje na wysokosci zadanie, ale i jemu czasem jest pod górke), i problemy w ataku , nie mówiąc juz o PP gdzie jest problem by wjechać w tercje rywala szczególnie jezeli jest on z górnej półki, a jutro przyjeźdza lider który po kilku meczach kryzysu i braku skutecznosci jest na krzywej wznoszącej i wyraźnie złapał wiatr w żagle, skład jak najbardziej jakosciowo dobry we wszystkich formacjach, nieststy gospodarze pod forma i ja nie spodziewam sie jutro lepszej gry a tym bardziej wyniku
Mannheim 60&#39; kurs 2,3✅✅✅
Mannheim win ml kurs 1,79✅✅✅
Eisbaren - Norynberga (2-5)
Edit: Niedoceniłem gosci, oni absolutnie nie pozwolili sie rozwinąć polarnym i nie grali w ich gre, zasłuzone zwyciestwo Norynbergii, dzis w niemczech all dla gości

Mecz moze nie wydawac sie prosty do typowania bo goscie kilka dobrych spotkań, dobry mecz w Straubing, jeszcze lepszy u siebie z Bremerheven i łomot spuszczony Szwenninger, którego bramkarz juz nie miał dnia konia jak w meczu w Eisbaren i tym razem słaba skutecznosc, sklad gosci tez bardzo przyzwoity. Po drugiej stronie gospodarze którzy po kilku meczach spadku formy od meczu ze Szweninger gdzie bramkacz czynił cuda i moze troche skuteczność szwankowałe, łapią rytm, jednak jak pokazał mecz z Koln, dobra gra musiala w koncu przyjsc, w tym meczu pełna kontrola i pokaz siły i tutaj mysle ze gospodarze w koncu wrozili na swoje tory bo skład maja na duzo wyzsze miejsce niz zajmuja obecnie, forma zwyzkuje i czas rozpoczac marsz w gore tabeli, mimo ze rywal bedzie groźny to myślę , że Polarne Niedzwiedzie to jutro ogrną.
Eisbaren 60&#39; kurs 1,97⛔⛔⛔
Eisbaren win ml kurs 1,58⛔⛔⛔
wszystie fortuna, mozna spróbować różnych kombinacji ako
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Eisbaren Berlin: Ice Tigers Nurnberg
over 6,5✅
2,59
fortuna
To co wyczyniają obie ofensywy daje na prawdę duże fundamenty pod ten over. Ktoś powie &quot; przecież eisbaren odpalił dopiero z Koln&quot;, ale przejrzałem ich wcześniejsze mecze i w ostatnich 5 meczach tylko ekipa z Manheim poskromiła ich zapędy, w każdym kolejnym spotkaniu oddawali minimum 30 strzałów na bramkę rywala. Goście też lubią iść na noże. Ostatnie wyniki mówią same za siebie : 3:8, 7:3, 5:5, 4:1, 2:3. Wysoki wynik sam się rzuca w oczy, mam nadzieję, że te minimum 7 bramek będzie w RT.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Ma ktoś może informacje co się dzieje z Medvescakiem Zagrzeb w Austrackiej lidze? Wczoraj LVBET wystawił na nich kurs 42 z Innsbruckiem i do remisu wcale im dużo nie brakło. Następny mecz u siebie z Fehervarem, który nie jest jakimś hegemonem, raczej bym powiedział że Zagrzeb może na własnej tafli powalczyć, a kurs na nich jest 7.70. Ktoś/coś jakieś info skąd takie problemy w klubie? Z tego co pamiętam to jeszcze sezon temu jak przenieśli się z KHL to dostali się do grupy mistrzowskiej w EBEL
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dzisiaj na swoim kuponie mam coś takiego z Niemca
Iserlohn: Muchen
2/-6,5⛔
3,2
fortuna
Iserlohn to drużyna, która ma na prawdę dziurawy defence ale Munchen z kolei lubi męczyć bułe na wyjeździe (jak i w domu). Dawno nie wygrali jako goście, trafiało im się Augsburg, dusseldorf, nurnberg czyli teamy znacznie mocniejsze. Drużyna z Monachium niemrawo nabiera rozpędu więc według mnie powinni wyszarpać zwycięstwo z gospodarzami i to ostrożnie bez wychodzenia z okopów.
Ma ktoś może informacje co się dzieje z Medvescakiem Zagrzeb w Austrackiej lidze? Wczoraj LVBET wystawił na nich kurs 42 z Innsbruckiem i do remisu wcale im dużo nie brakło. Następny mecz u siebie z Fehervarem, który nie jest jakimś hegemonem, raczej bym powiedział że Zagrzeb może na własnej tafli powalczyć, a kurs na nich jest 7.70. Ktoś/coś jakieś info skąd takie problemy w klubie? Z tego co pamiętam to jeszcze sezon temu jak przenieśli się z KHL to dostali się do grupy mistrzowskiej w EBEL
Ktoś o tym wspominał, problemy finansowe, zawodnicy z pozwoleniami na szukanie sobie nowych barw klubowych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom