>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwajcaria NLA / Niemcy DEL / EBEL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis nie kombinuje ale i czasu mało wiec złoże takiego suchara
Dusseldorf✅✅
Munchen✅✅
Augsburg⛔⛔ a jednak pantery nie dały rady
wszystkie z x ako 2,4 fortuna⛔⛔⛔
Skład, jego jakosc i głebio po stronie tych druzyn , mysle ze z formą tez nie najgorzej i nie powinny przegrać w regulamnowym dlatego dokladam podpórke aczkolwiek spodziewam sie zwyciestw tych druzyn.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Eisbaren - Augsburg
Typ: Eisbaren
Kurs: 1.82
eFortuna
1:2 ⛔ ajj szkoda liczyłem na nowa miotła pomoże...
W jutrzejszym spotkaniu swój debiut w roli trenera będzie miał Stephane Richer u Gospodarzy który ma za zadanie powrócić z drużyna na właściwe tory wygrywać oraz odczarować Mercedes-Benz Arena gdzie są w serii 4 porażek pod rząd, a przecież to jedna z lepiej grających drużyn na własnej tafli. Eisbaren sytuacja kadrowa sie poprawia i na liście kontuzjowanych zostają tylko Kai Wissmann, Thomas Oppenheimer, Mark Olver czyli zawodnicy w którzy ten sezon praktycznie nie grali łącznie z 10 meczy może się im uzbiera. Pantery są wysoko w tabeli dzięki grze na własnej tafli , u rywali wygląda to zdecydowanie gorzej. Moim zdaniem Gospodarze w tym spotkania wygrają.
Straubing - Schwenninger
Typ: Straubing
Kurs: 2.00
eFrotuna
5:2 ✅
Tak jak grałem przeciwko Straubing tak w tym spotkaniu po takim kursie bez chwili zawahania wchodzę w zwycięstwo Gospodarzy którzy są zdecydowanie mocniejsza ekipa od Wingsów. Nie wierze w trzecie zwycięstwo Gości na wyjezdzie nie tym razem ponadto nie jada na ekipy z problemami tylko do dobrze prezentującej się ekipy w ostatnim czasie.
Osobiście będę sobie robił dubelka z tych spotkań po łącznym kursie : 3.64 eFortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Miałem dzisiaj nic nie ruszać... ale wiecie jak jest :p
Nurnberg: Koln
over 5,5⛔
1,8
Potencjał w ataku gospodarzy jest znany. W ostatnich meczach krążek po ich strzałach lądował w siatce rywali odpowiednio 5,8,7,5 razy. Niech goście dołożą od siebie te 2 bramki i powinno na luzie wejść. Chciałbym coś więcej napisać ale tylko na tym opieram ten typ więc klikam teraz bajty ????
Do tego mam
Krefeld: Dusseldorf
zwysięstwo gości
1,69✅
Dusseldorf mocniejszy skład+ lepsza forma. Podejrzanie wysoki kurs bo krefeld to prawie ogon ligii ale co tam, ostrożnie można wziąć
Iserlohn: Bremerhaven
handi 1,5 w stronę gości
1,28✅
Goście mocni ostatnio, a gospodarze rzeźbią w defensywie i to cały czas ich pogrąża. Goście w lepszej formie i nie wierzę, że dostaną bęcki od tak słabej ekipy.
pozdrawiam, życzę wszystkim zielonego piątku
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Na mecz Eisbaren-Augsburg , buki tak wystawiły te kursy ze troche wali po gałach, niby Augsburg gorsze wyniki na wyjazdach ale kto ogladał to widział ze przynajmniej kilka z nich mogło sie zakonczyc inaczej , Skład maja bardzo mocny, moze wyglada ze ostatnio troche slabiej ale tez rywale nei słabi, Ze Staubing punkt wywieziony, Mannheim tam zawsze ciezko, w Wolfsburgu nie wyszło faktycznie ale zabrakło troche aktywnosci Leblanka i Whita wiec licze ze sie obudza
Polarni poza meczem z bedacym pod kreską Koln tez szłu nie graja, bedzie nowa miotla i moze to jest czynnik, ktory przemawia za kursem 1,8 ale wg to za nisko a pantery potrafia napsuc krwi wiec zagram
Augsburg z x kurs 1,9 fortuna (1-2)✅✅✅
Mysle tez ze Norynbergia bedaca teraz w gazie wykorzysta chwilowy dołek Koln i wygra
Norynbergia win ml kurs 1,72 fortuna ⛔⛔⛔ (1-2)
EDIT: Dwie minuty nieuwagi kosztowały mecz
No i Straubing jak kolega wyzej zauwazył tez mysle ze daja rade:
Straubing win ml kurs 1,59 fortuna ✅✅✅ (5-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jeszcze mam propozycje z NLA by iść za ciosem i tu kilka meczy, krótko bo niedlugo grają.
Biel-Servette- 1 win ml kurs 1.31
Fribourg-Davos -1 win ml kurs 1.47
Lozanna-Zurich - 1x kurs 1.45
Ambri-Bern - x2 kurs 1.32
Ako 3.69 fortuna
Biel, Friburg i Bern napewno silniejsze kadrowo niz rywale i glebia skladu, z racji tego ze Bern wyjazd daje x. Lozanna czarny koń rozgrywek mimo ze Zurich mocny mysle ze w RT nie przegraja.
EDIT: Ta NLA to najlepiej wychodzi odwrotnie ????
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Mały rachunek sumienia na wzór tego co zapoczątkował kolega Rasiskij w dziale KHL.W ten sam deseń w powyższych ligach.
3/6=50%
bilans= -72 zł⛔
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś gra DEL wiec gramy
Mannhiem-Norynbergia (4-3)
EDIT: SZACUNEK DLA LIDERA BO Z 0-3 WYCIĄGNELI NA 4-3
Lider już ma kryzys za sobą a z kolei goscie po kilku dobrych meczach slabiej z koln. I myślę ze to wcale Koln nie bylo za silne bo tez wychodza z dołka ale to Norymbergia grala słabiej. Sklad lidera mocniejszy i mysle ze nie powinno byc problemów w RT.
Mannheim 60&#39; kurs 1.72✅✅✅
Augsburg-Inglostad ( 6-3)
Pantery u siebie bardzo groźne i nie lubią oddawac punktow, dzis również nie spodziewam sie ze beda potrzebowały dodatkowego czasu by wygrać
Augsburg 60&#39; kurs 2.05✅✅✅
Jest jeszcze kilka meczy do zagrania mysle ze powinno wygrac koln✅✅✅ i chyba jednak munchen na trudnym terenie.( TU REMIS I PRZEGRANA PO DOGRYWCE)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Ja dzisiaj składak ako, w miarę bezpieczny (jeżeli takie pojęcie w bukmacherce funkcjonuje).
Augsburg zwycięstwo 1,63✅
Koln: Krefeld 1x 1,26✅
Dusseldorf: Eisbaren gospadarze +1,5 1,18✅
bremerhaven: Munchen o 3,5 1,13✅
Shwenninger: Iserlohn o 4,5 1,37✅
ako: 3,75✅
Augsburg opisał kolega powyżej. Poza tym koln jest teoretycznie mocniejszą ekipą i to by była mocna wtopa z Krefeld gdyby nie mieli nawet punktu z tego. Bremerhaven i strzela i traci więc ten typ pod nich i liczę, że Munchen się dopasuje. Ostatni typ to spotkanie drużyn z tak fatalnymi defensywami, że under będzie na prawdę sporą niespodzianką.
Powdzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Witam serdecznie, na dziś z Niemca wymyśliłem coś takiego
Dusseldorf: Iserlohn
Dusseldorf -1,5
1,96⛔
Potencjał gospodarzy względem gości bez porównania, powinni ich gnieść cały mecz jak ciasto na pierogi. Kurs spada, przedwczoraj na czystą jedynkę był 1,75, teraz jest 1,6. Jeśli przerwa świąteczna nie wpłynie na wicelidera to powinni spokojnie pokryć tę linie. Ostatnio gospodarze po dogrywce polegli 4:5 z Eisbaren u siebie ale nie szukał bym tutaj jakiegoś spadku formy, bardziej poukładanie misiów przez nowego trenera.
Poza tym w ako
Eisbaren: Bremerhaven
over 4,5
1,38✅
Mannheim: Shwenninger
1X
1,16⛔
ako 1,6⛔⛔⛔
Bardzo ostrożnie ale może komuś się jakoś przyda. Eisbaren chyba przypomniał sobie co to jest hokej, co przekłada się na liczbę bramek, z kolei tak jak pisałem post wyżej- pingwiny też coś potrafią ustrzelić. Drugie spotkanie to pojedynek lidera z czerwoną latarnią. Gospodarze po pierwszej tercji powinni mieć gotowy wynik a przez resztę spotkania zastanawiać się nad wyborem urlopu po sezonie. Ale... czasami opłatek/repka/inne zmienne w kalendarzu potrafią wybić z rytmu nawet najlepsze ekipy- dlatego tak.
powodzenia
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam serdecznie, na dziś z Niemca wymyśliłem coś takiego
Dusseldorf: Iserlohn
Dusseldorf -1,5
1,96⛔
Potencjał gospodarzy względem gości bez porównania, powinni ich gnieść cały mecz jak ciasto na pierogi. Kurs spada, przedwczoraj na czystą jedynkę był 1,75, teraz jest 1,6. Jeśli przerwa świąteczna nie wpłynie na wicelidera to powinni spokojnie pokryć tę linie. Ostatnio gospodarze po dogrywce polegli 4:5 z Eisbaren u siebie ale nie szukał bym tutaj jakiegoś spadku formy, bardziej poukładanie misiów przez nowego trenera.
Poza tym w ako
Eisbaren: Bremerhaven
over 4,5
1,38✅
Mannheim: Shwenninger
1X
1,16⛔
ako 1,6⛔⛔⛔
Bardzo ostrożnie ale może komuś się jakoś przyda. Eisbaren chyba przypomniał sobie co to jest hokej, co przekłada się na liczbę bramek, z kolei tak jak pisałem post wyżej- pingwiny też coś potrafią ustrzelić. Drugie spotkanie to pojedynek lidera z czerwoną latarnią. Gospodarze po pierwszej tercji powinni mieć gotowy wynik a przez resztę spotkania zastanawiać się nad wyborem urlopu po sezonie. Ale... czasami opłatek/repka/inne zmienne w kalendarzu potrafią wybić z rytmu nawet najlepsze ekipy- dlatego tak.
powodzenia
Tez nabrałem sie na najstarszy numer świata jak uczniak. Ostatnia wygrywa z pierwszą i to po świetach
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ze wzgledu na brak czasu i duza oferte innych lig wrzycam suche ale przemyslane typy jako propozycje
Augsburg, Mannheim, Munchen wszystkie win ml
To bardzo mocne zespoły kadrowo, i maja wiecej jakosci niz ich dzisiejsi rywale
ako 3,11 fortuna
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Augsburg: Straubing Augsburg 1x
1,27⛔
Bremerhaven: Wolfsburg Bremerhaven ml
1,5✅
Ingolstadt: Dusseldorf o 3,5
1,17⛔
Muchhen: Eisbaren o 4,5
1,43✅
Swenninger: Koln Koln +1,5
1,2✅
Ako: 3,82⛔⛔⛔
Augsburg u siebie bardzo mocny, a Straubing kompromitacja z Wolfsburgiem ostatnio. Win gości powinien byc bez problemu ale jakby co.... do ako ok.
Bremerhaven w lepszej formie, potrafią napsuć krwi wszystkim przeciwnikom. Zawsze znajdą jakiś patent na defens przeciwnika, a Wolfsburg to nie jest jakaś twierdza. W ogólnym rozrachunku powinni zgarnąć komplet punktów.
Dusseldorf ma swoje problemy w tyłach, a na pewno też coś strzeli. 4 bramki powinniśmy zobaczyć.
Eisbaren gra bardzo efektowne mecze, oddają dużo strzałów na bramkę. Nie sądze, żeby taki Muchen u siebie czekał na kontry co w konsekwencji przełóży się na bramki w meczu ????
Ostatnie zwycięstwo nie zrobiło na mnie wrażenia jeśli chodzi o gospodarzy. bardziej frajerstwo Mannheim to było. Koln musi się ogarnąć jeśli nie chce zmienić nazwę z haie, na frajers. Chociaż powinni powalczyć.
pozdrawiam
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Podzielam zdanie kolegi wyżej co do typu na Mannheim tylko że ja gram czyściocha. Po sześciu zwycięstwach pod rząd przyszła ostatnio niespodziewana porażka przeciwko Wingsa u siebie 1:2 brakło szczęścia w wykończeniu sytuacja bo oddali 33 strzały i krążek wpadł tylko raz druga sprawa to dobra postawa w bramce Dustina. Dziś grają na wyjezdzie przeciwko Pingwina którzy mają jedna z najsłabszych defensyw w lidze i wątpię aby Aldera przytrafił się drugie tak nieskuteczne spotkanie.
Krefeld - Mannheim @ Mannheim - 2.00 eFortuna 5:4 ⛔
Niespodzianki będę szukał dzisiaj płaską stawka w spotkaniu Augsburg - Straubing w stronę Gości po 3.45 eFortunie. Nie widzę 10-tego zwycięstwa pod rząd na własnej tafli Gospodarzy.
2:5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś moja uwagę zwrocil jeden mecz szczególnie.
Mannheim-Bremerhaven
Lider slabo wystartował po świętach, porazka z czerwoną latarnią i porażka z Krefeld goście w gazie. Troche pechowo przegrany mecz z Eisbaren przy dominacji i lanie spuszczone Wolfsburgowi który tez byl na fali zrobilo wrazenie. Dzis goście nie stoja na przegranej pozycji. Typ troche ryzykowny ale gram.
Bremerhaven z x kurs 2.15⛔⛔⛔
Plus 1.5 kurs 1.71⛔⛔⛔
Edit: 4-1 no ryzyko sie nie opłaciło
Z innych meczy widze win Augsburga✅✅✅, Munchen ✅✅✅i inglostad plus 1.5✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Wybaczcie dziś urodziny więc nie mam zbytnio czasu by się rozpisywać.
Augsburg - Wings @ Augsburg 1.63 8:1 ✅
Tutaj Pantery u siebie powinni bez większych problemów pokonać Wingsów tak jak to miało dwukrotnie miejsce w tym sezonie ale na wyjazdach gdzie przyjezdzali jak po swoje wygrywając 0:3 oraz 3:6. Spotkanie do jakiegoś dubelka lub ako wygląda dobrze.

Eisbaren - ERC @ Eisbaren - 1.99 Lvbet 2L4 ⛔
Gospodarze pod wodza nowego trenera zaczynają grać w ostatnich trzech spotkanach ugrane 6pkt na tle dobrych przeciwników. ERC na wyjazdach to przeciętna drużyna ostatnio spisuje się kiepsko. Kolejek coraz mniej, a celem są ćwierćfinały do których obecnie tracą 6 pkt więc takich rywali Eisbaren musi odprawiać z kwitkiem.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mam nadzieje ze kolejka cudów juz byla po świetach i dzis wiekszosc wróci do normalnosci
Schwenninger-Dusseldorf
Gosci imponuja w tym roku na wyjazdach w RT przegrali tylko trzy mecze, sklad maja mocy , ostatni przegrany mecz w Inglostad ale trafili bedacych na fali gospodarzy stad porażka(1-0). Dzis mam nadzieje sie skei zrehabilituje i momo ze gospodarze dali sie zbic Augsburgowi 8-1 to dzis nie postawia takiego oporu którego nie przezwycieza gracze z Dusseldorfu.
Dusseldorf 60&#39; kurs 1,93✅✅✅

Munchen-Norynberga
Mistrz po świetach dobrze wszedł w kolejne meczi i dzis tez spodziewam sie ich zwyciestwa korzystajac przy tym ze goscie jakkolwiek groźni to troche wyeksploatowani po pucharze Splengera i nie podejma rekawicy
Munchen 60&#39; kurs 1,65✅✅✅
Z pozostałych meczy spodziewam sie wyrownanego pojedynku w Koln gdzie miejscowi których forma po przewie swiatecznej troche zastanawia podejmuja Inglostad , który ostatnio prezentuje sie przyzwoicie i tutaj ide w kierunku gości
Inglostad z x kurs 1,67 wszystko fortuna⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Langnau - Zug
Zabawa zwana hokejem, czyli mistrzostwa świata juniorów sprawiła, że bliżej zainteresowałem się całą National League, a w szczególności drużyną Zug. Ach będą mieli pożytek z tego Hollensteina. Ogólnie goście mają bardzo fajną, mocną paczkę. Są reprezentanci kraju, są mocni Szwedzi, ciekawi Francuzi i co najważniejsze - jest forma.
Gospodarz to taki typowy zespół środka, który potrafi zagrać dobry mecz, ale dla Zug nie powinien być ścianą nie do rozbicia.
Zug 60&#39; - 2.50
Zug zwycięstwo - 1.93
Zug z x - 1.55
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Koln - Iserlohn - 1 @ 1.60 2:1 ✅ + Munchen - Wings - 1 @ 1.35 1:1 ⛔ = 2.16 eFortuna ⛔
Na dziś wybrałem w miarę bezpieczny dubelek który na papierku wygląda dobrze, a co z tego wyjdzie zobaczymy wieczorem.. Obydwie drużyny grają na własnych taflach, posiadają zdecydowanie mocniejsze kadry również h2h po naszej stronie najlepszym podsumowaniem jest tabela która w pełni odzwierciedla potencjał każdej z ekipy w tych pojedynkach. Koln musi ogrywać takich rywali jak Koguty u siebie jeżeli chce utrzymać ćwierćfinały bo ścisk spory, a na najbliższy terminarz z powoduje nam jeszcze większe emocje. Iserlohn na wyjazdach to najgorsza ekipa w DEL myślę że jeszcze nie przerwia tej serii porażek. Munchen natomiast gra swoje cztery zwycięstwa pod rząd i rywal najlepszy z możliwych by umocnić jeszcze pozycje.
 
P 9

plokin

Użytkownik
I swoją pozycję umocnili po 1,35. Przecież tutaj powinien istnieć zakaz wystawiania takich zdarzeń. Na nic zdały się wyborna analiza skoro potęga potrafi strzelić tylko w przewadze.
 
S 956

stroz890

Użytkownik
Obserwując mecze dzisiejsze z europejskiego hokeja zauważyłem ciekawy mecz w Szwajcarii-2 poziom Kloten- Olten 5 drużyna w tabeli podejmuje u siebie zespół nr 2. Obie ekipy patrząc na formę 10 ostatnich meczy( w hokeju wydaje mi się to ważniejsze niż cały sezon) zajmują dwie czołowe miejsce. Obie strzelają i tracą dużo goli Kloten średnia 5,7 a Olten jeszcze więcej 7,4 na mecz. Ostatnie 2 mecze tych drużyn z 2018 roku to 5-2 wygrywali raz jedni, raz drudzy.
Moje propozycje na ten mecz to:
over 5.5g 1.58
1/+4.5 g 2.45 z fortuny
ewentualnie over 6 bramek 1.81 LV Bet

lipa tylko 5 bramek i jeszcze 2 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom