>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szwajcaria NLA / Niemcy DEL / EBEL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wracam do DEL i tutaj dwa mecze
Koln-Munchen (1-6)
Pojedynki tych dwóch druzyn od dawna elektryzuja kibiców. Po dwutygodniej lutowej przerwie druzyny wystartowąły juz w jednej kolejce, jednak dla gospdarzy tego pojedynku nie było to udany wystep, dali sie wypunktowac ekipie Straubing, Munchen przejechalo sie po Norunbergi. Ptencjłąy druzyn wg mnie nieco inne, wyzej cenie doswiadczona ekipe z Monachium do której podczas nieobecnosci kilku starszych graczy dobrze wprowadziła sie mlodziez. Jutro spodziewam sie wyrownanego spotkania ale wg mnie zwyciesko z niego wyjda goscie
Munchen ml 1,73✅✅✅
Munchen RT kurs 2,2✅✅✅
Wolfsburg - Mannheim (5-3) mimo wszytko niespodzianka
Lider nie zwalnia tempa, bardzo dobry skład, niewazne czy wyjazd czy dom, jest moc i mysle ze jutro ze słabszym kadrowo Wolfsburgiem poradza sobie w RT
Mannhiem RT kurs 1,65⛔⛔⛔
kursy póki co z totolotka bo fortuna jeszcze nie wystawiła
Mozna to połaczyc w ako
Poza tym mysle ze wygraja jutro Augsburg, ✅✅✅Bremerhaven⛔⛔⛔ i Dusseldorf✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Rzadko gram ale probuje EBEL.
VIENNA-Klagenfurt (4-1)
Gospodarze wg mnie lepszy skład ale i forma i myślę ze daja rade wygrac
Wienna ml kurs 1.51✅✅✅
Graz-Salzburg (4-1)
Graz to rewelacja rozgrywek, widac po wynikach ze sa dobrze przygotowani do fazy mistrzowskiej i mimo ze Salzburg zawsze bil sie o trofea to gospodarze nie przegrajs w RT
Graz z x kurs 1.39✅✅✅
Ako 2.1 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro DEL i mysle ze cos mozna by wybrac
Krefeld - Munchen 3-2 po dogrywce. Ależ ciezkie nogi mieli zawodnicy Munchen dzis, brakowalo polotu i skuteczności.
Mistrz po przerwie nie zwalnia tempa i widac ze ma chrapke na zajecie 1 miejsca przed PO, ( zostało 5 kolejek) skład mocny, doswiadczony i ograny w roznych imprezch, forma jest i mimo ze jutro wyjazd to powinni zamknac mecz w RT, ostatni mecz ładnie pociągneli krajowi młodzi zawodnicy i Ci bardzo juz doswiadczeni, jutro licze na wiecej punktów legi cudzoziemskiej. Teren w Krefeld bardzo pryjazdny dla mistrza.
Munchen RT kurs 1,75⛔⛔⛔
Munchen minus 1,5 kurs 2,22⛔⛔⛔
Koln - Norynberga
Obie ekipy słabo wystartoały po przerwie, i obie wlacza o troche inne cele przed PO, wyzej cenie ekipe z Koln bo mimo batów od mistrza w grze było troche pecha mozna zauwazyc promyk nadziei na lepszy wynik.
Jutro daje wiecej szans ekipie z Koln
Koln ml kurs 1,59✅✅✅
Straubing-Eisbaren
W przeciwienstwie do poprzedniej pary obie ekipy dbrze zaczeły po przerwie z ta roznica ze ekipa gospodarzy miała bardziej wymagajaych rywali, wsrod gospodarzy wyroznia sie kanadyjski zaciag który jest tez wysko w klasyfikacjach punktowych ligi, podobac sie moze szczegolnie Jeremy Williams, który czasem w pojedynke załatwia bramke. MImo tych indywidualnsci Staubing to bardzo zespołowy kolektyw. Ich goscie walcza by sie załapac do prePO i mysle ze ten cel zrealizuja bez wzgledu na wynik jutrzejszego meczu. Ekipa Straubing potrafi grac z polarnymi niedzwiedziami i licze ze w RT nie daja sie ograc
Straubing z x kurs 1,66✅✅✅
Straubing ml kurs 2,11✅✅✅
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
To i ja dołożę swoje
Ingolstad - Schwenninger
Typ: 1 RT kurs: 1.65 ✅
Cóż obie ekipy całkiem z innymi celami. Goście siedzą sobie na ostatnim miejscu od czasu do czasu sprawia komuś problem ale wydaje mi się ze nie tym razem. Ingolstady balasnuje na granicy. Czują na plecach oddech rywali. Niby jeszcze trochę przewagi jest ale ostatnie spotkania niezbyt udane. Tym razem jest szansa na zdobycie kompletu pkt co przybliży ich do pozostania w czołowej 6 ligii. Licze na to ze na spokojnie poradzą sobie z rywalem.
Wynik: 4:1
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Witajcie Panowie,
to mój pierwszy post w temacie, ale śledzę go od dość dawna i często korzystam z Waszych przemyśleń ????
Dzisiaj myślę o takim treblu:
Mannheim - Bremerhaven
1 RT kurs 1,6 - STS ✅
edit: ledwo, ledwo ale dali radę - ale co z tego ????
Gospodarze po wpadce w Wolfsburgu na pewno będą chcieli się zrehabilitować, poza tym Monachium goni.
U siebie są bardzo mocni, historia spotkań z Bremerhaven też przemawia za Mannheim.
Bardzo rzadko w tym sezonie zdarzało im się przegrać 2 mecze z rzędu - liczę na podtrzymanie tej statystyki.
Krefeld - Munchen
2 RT kurs 1,65 - STS ⛔
Mark napisał o tym meczu chyba wszystko ????
edit: w sumie jestem mocno zaskoczony..
Davos - Bern
2 RT kurs 1,55 - STS ✅
Typ oparty na formie obu zespołów:
1) ostatnie wyniki domowe Davos (1:5 z Zug, 1:3 z Lozanną i 1:2 z Fryburgiem)
2) dobra gra Bern - 3 ostatnie mecze i 3 zwycięstwa (w tym 2 wyjazdowe z Zurich i Biel)
Do tego Zug cały czas naciska i trwa walka o 1 miejsce
Myślałem też o:
Zug - Ambri 1 RT kurs 1,57 - STS ⛔
Zug również w dobrej formie, walczy o P1, H2H zdecydowanie na ich korzyść
edit: to co wyprawiali w 1 tercji to ????
Lausanne - Lugano 1 ML kurs 1,6 - STS ⛔
Lozanna 6 zwycięstw z rzędu, walczą o P3, ale tu H2H nie przemawia na ich korzyść
edit: jednak przeczucie z tą Lozanną nie myliło...
Będę wdzięczny za Wasz komentarz do tej propozycji ????
Pozdrawiam,
Gostek
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Witajcie Panowie,
to mój pierwszy post w temacie, ale śledzę go od dość dawna i często korzystam z Waszych przemyśleń ????
Dzisiaj myślę o takim treblu:
Mannheim - Bremerhaven
1 RT kurs 1,6 - STS
Gospodarze po wpadce w Wolfsburgu na pewno będą chcieli się zrehabilitować, poza tym Monachium goni.
U siebie są bardzo mocni, historia spotkań z Bremerhaven też przemawia za Mannheim.
Bardzo rzadko w tym sezonie zdarzało im się przegrać 2 mecze z rzędu - liczę na podtrzymanie tej statystyki.
Krefeld - Munchen
2 RT kurs 1,65 - STS
Mark napisał o tym meczu chyba wszystko ????
Davos - Bern
2 RT kurs 1,55 - STS
Typ oparty na formie obu zespołów:
1) ostatnie wyniki domowe Davos (1:5 z Zug, 1:3 z Lozanną i 1:2 z Fryburgiem)
2) dobra gra Bern - 3 ostatnie mecze i 3 zwycięstwa (w tym 2 wyjazdowe z Zurich i Biel)
Do tego Zug cały czas naciska i trwa walka o 1 miejsce
Myślałem też o:
Zug - Ambri 1 RT kurs 1,57 - STS
Zug również w dobrej formie, walczy o P1, H2H zdecydowanie na ich korzyść
Lausanne - Lugano 1 ML kurs 1,6 - STS
Lozanna 6 zwycięstw z rzędu, walczą o P3, ale tu H2H nie przemawia na ich korzyść

Będę wdzięczny za Wasz komentarz do tej propozycji ????
Pozdrawiam,
Gostek
Również mam Lusanne. Przewijały się nieraz analizy pod ten team, mają dość mocny skład, jak widać w końcu wskoczyło to na obroty. Grają dobrze u siebie (2 miejsce w lidze), licze na win w rt.
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Również mam Lusanne. Przewijały się nieraz analizy pod ten team, mają dość mocny skład, jak widać w końcu wskoczyło to na obroty. Grają dobrze u siebie (2 miejsce w lidze), licze na win w rt.
Ja jednak sobie ich dzisiaj odpuszczę - boję się, że każda seria musi się kiedyś skończyć..
Powodzenia ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie Panowie,
to mój pierwszy post w temacie, ale śledzę go od dość dawna i często korzystam z Waszych przemyśleń ????
Dzisiaj myślę o takim treblu:
Mannheim - Bremerhaven
1 RT kurs 1,6 - STS
Gospodarze po wpadce w Wolfsburgu na pewno będą chcieli się zrehabilitować, poza tym Monachium goni.
U siebie są bardzo mocni, historia spotkań z Bremerhaven też przemawia za Mannheim.
Bardzo rzadko w tym sezonie zdarzało im się przegrać 2 mecze z rzędu - liczę na podtrzymanie tej statystyki.
Krefeld - Munchen
2 RT kurs 1,65 - STS
Mark napisał o tym meczu chyba wszystko ????
Davos - Bern
2 RT kurs 1,55 - STS
Typ oparty na formie obu zespołów:
1) ostatnie wyniki domowe Davos (1:5 z Zug, 1:3 z Lozanną i 1:2 z Fryburgiem)
2) dobra gra Bern - 3 ostatnie mecze i 3 zwycięstwa (w tym 2 wyjazdowe z Zurich i Biel)
Do tego Zug cały czas naciska i trwa walka o 1 miejsce
Myślałem też o:
Zug - Ambri 1 RT kurs 1,57 - STS
Zug również w dobrej formie, walczy o P1, H2H zdecydowanie na ich korzyść
Lausanne - Lugano 1 ML kurs 1,6 - STS
Lozanna 6 zwycięstw z rzędu, walczą o P3, ale tu H2H nie przemawia na ich korzyść

Będę wdzięczny za Wasz komentarz do tej propozycji ????
Pozdrawiam,
Gostek
Witaj wśród zakręconych hokejowo.
W DEL po ostatnim meczu Mannheim musze ich obejrzeć jak to wygląda, bo ostatnio mieli przeciwnika którego powinni zjeść ale cos nie poszlo. Teoretycznie dzis win z przytupem ale zobacze czy to wypadek przy pracy czy moze tankowanie przed PO.
Z NL wiadomo ze Zug i Bern walczą o P1 i maja mocniejsze sklady i powinni w RT ogarnąć. Lozanna co juz wczesniej pisalem ze to czarny koń tych rozgrywek i nalezy na nich uważać, Lugano gra wg ponizej oczekiwań tego co maja w rosterze, chociaz ostatnio lepsza gra, moze odpala w PO. pamiętam jak zaskoczyli ZUG jak grali w delegacji. 25 stycznia przegrali u siebie z Lozanną i dziś spodziewam sie meczu na styku. Seria wygranych ciekawa gospodarzy ale kazda kiedys sie konczy. Nie wiem czy dziś ale moze odpuszcze .
To tyle moich przemyśleń.
Pozdrawiam
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Witaj wśród zakręconych hokejowo.
W DEL po ostatnim meczu Mannheim musze ich obejrzeć jak to wygląda, bo ostatnio mieli przeciwnika którego powinni zjeść ale cos nie poszlo. Teoretycznie dzis win z przytupem ale zobacze czy to wypadek przy pracy czy moze tankowanie przed PO.
Z NL wiadomo ze Zug i Bern walczą o P1 i maja mocniejsze sklady i powinni w RT ogarnąć. Lozanna co juz wczesniej pisalem ze to czarny koń tych rozgrywek i nalezy na nich uważać, Lugano gra wg ponizej oczekiwań tego co maja w rosterze, chociaz ostatnio lepsza gra, moze odpala w PO. pamiętam jak zaskoczyli ZUG jak grali w delegacji. 25 stycznia przegrali u siebie z Lozanną i dziś spodziewam sie meczu na styku. Seria wygranych ciekawa gospodarzy ale kazda kiedys sie konczy. Nie wiem czy dziś ale moze odpuszcze .
To tyle moich przemyśleń.
Pozdrawiam
Dzięki za odpowiedź!
Koniec końców idę w: Monachium RT + Bern RT + Zug RT
Mannheim dzisiaj odpuszczę i tak jak piszesz sprawdzę również, czy to już moment tankowania ????
Pozdrowienia
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Myślę, że ciekawą opcją będzie również dorzucić tak jak Kolega wcześniej pisał Inglostad w RT bo muszą walczyć o 6 i na pewno będzie motywacja. Kurs jak w przypadku Mannheim, a nie wiadomo jak to wygląda jeśli o liderów, chyba że ktoś oglądał spotkanie, czemu ostatnio wtopili z outsiderem.
Co do Lozanną z Lugano ja bym osobiście uważał na to spotkanie, bo różnica w tabeli to jedno, ale wydaje się, że jednak Lugano ma pozycję poniżej potencjału a musi walczyć o PO, bo póki co są poza strefą. Więc ja osobiście jeśli coś to spróbowałbym tutaj właśnie w kierunku Lugano zagrać. Całkiem fajne kursy na single za jakieś drobne do zagrania, oczywiście z założeniem, że zakłady ryzykowne.
Lugano RT @3,2✅
Lugano/+4,5 @4,45✅
Lugano/+5,5 @6,1✅
Lugano -1,5 @4,9✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
NL
Lozanna - ZUG - 1 ML 2.02 ( fortuna )
Taka alternatywa dla KHL, która nas dzisiaj robi i będzie robiła, jak chce. Tak sobie gdybam o tym meczu i wychodzi mi na to, że Lozanna może to wygrać. Na tym etapie sezonu takie sprawy, jak jakość zespołu - nie jest kluczowa ( przynajmniej nie dosłownie ). Każdy zespól ma swoje priorytety, cele i zamiary. Obie drużyny mają swoje skarby w poszczególnych formacjach, ale kto dziś wyjedzie na tafle po stronie gości ? Nie mam pewności, czy to będzie wyjściowy garnitur. Otóż ZUG jutro podejmuje Berno u siebie. Tam ma być pokaz siły. Na tą chwilę najbardziej prestiżowy mecz ligi. To jedno. Po drugie - ZUG prawdopodobnie zostanie w tym samym miejscu w którym jest, czyli start do PO z 2 ( nie wierzę w spadek. Awans też mało możliwy ).Loozanna ma znacznie więcej do stracenia i dlatego myślę, że dziś będą kuć lód. Własna hala w tym przypadku jest dużym atutem ( a nie zawsze tak jest ). Porażka LHC może ich zrzucić z 3 na 5, a być może i jeszcze niższe miejsce. Zostały jeszcze bodajże 4 kolejki i trzeba wyciągać z każdego meczu ile się da. Zwłaszcza na swoim lodzie. Kalendarz dla LHC nie najłatwiejszy, bo na rozkładzie jeszcze Biel, czy Ambri....Kolejny ryzykowny typ, ale ja idę w godpodarzy.
No super. Typ wszedł, ale jednak teoria upadła ???? i z sugestii co do jutra się wycofuje. Może jednak forma ma przyjść za pareeee dni.
EBEL
Klagenfurt - Graz - 2 ML - 2.04 - fortuna
Bardzo krótko z braku czasu. Typ trochę życzeniowy, aczkolwiek nie niemożliwy. Klagenfurt bardzo mocny u siebie, ale Graz nieco lepsza forma. Mocny zaciąg amerykańsko/kanadyjski i fajny goalie. Po drugiej stronie też duża siła rażenia. Obie ekipy mają kim grać. Jedna ciekawa sprawa - Graz ostatni raz przegrał z Klagenfurtem w grudniu 2017 roku. Potem mamy serię bodajże 6 wygranych ( w tym jedno ML )
Tak miało być ???? Imponująca seria head to head
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Szwajcaria, National League
Godzinna: 19:45
Spotkanie: HC Davos - ZSC Lions
Typ: 2
Kurs: 1,88
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek:

Jak widać po tabeli zespół Davos już o nic nie gra, oni już mają pewną walkę w grupie spadkowej. Zespół z Zurichu z kolei walczy o grę w fazie playoff o mistrzostwo Szwajcarii. Bardzo ważne to dla nich spotkanie. Dodatkowo gospodarze u siebie są najgorzej grającym zespołem w całej lidze notując 3 zwycięstwa, 1 zwycięstwo po dogrywce i aż 18 porażek. ZSC Lions na wyjazdach gra całkiem przyzwoicie notując 10 zwycięstw, 1 zwycięstwo po dogrywce i 11 porażek. Tak więc więcej motywacji powinno być po stronie gości, którzy walczą o TOP 8 a dla ich rywala to już w sumie spotkanie o pietruszkę i ogrywanie się przed walką w grupie spadkowej. Do tego w dzisiejszym spotkaniu po stronie gości na trenerskiej ławce zasiądzie Arno Del Curto czyli były szkoleniowiec HC Davos, który ten zespół można powiedzieć, że w pełni ukształtował i poprowadził do sukcesów w szwajcarskiej lidze i półfinału w Lidze Mistrzów w 2016 roku. Zna swój poprzedni zespół doskonale, bo pracował w nim od 1996 roku aż do listopada 2018 roku ! Kto ma znać lepiej zespół HC Davos jak nie on, zna wszystkie mocne i słabe strony tej drużyny i myślę, że ustawi dziś drużynę ZSC Lions tak, że wygra to spotkanie. Więcej o powrocie tego szkoleniowca do Davos możecie poczytać na oficjalnej stronie zespołu gospodarzy, link poniżej:
https://www.hcd.ch/de/news/arno-del-curto-kehrt-zurueck-aber-auf-der-zsc-bank
Jeszcze kilka słów o nieobecnościach.
Absencje w Davos:
obrońcy Stoop (23 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Claude-Curdin (19 występów w tym sezonie, 1 gol i 1 asysta na koncie), napastnicy Corvi (33 występy w tym sezonie, 10 goli i 7 asyst na koncie) i Dino Wieser (31 występów w tym sezonie, 3 gole i 12 asyst na koncie)
Absencje w ZSC Lions:
obrońca Blindenbacher (30 występów w tym sezonie, 4 asysty na koncie)
⛔ 4-4 po dogrywce 5-4
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis mecz na szczycie. Wczoraj obie druzyny solidarnie przegraly. Myślę ze dziś każda z nich będzie chciała pokazać moc. Obie druzyny spotkaly sie w polowie stycznia i bylem przekonany ze wygra Bern ale skończyło sie 0-3. Gospodarze bili ale Stephan wszystko wyjął a dodatkowo nadziali sie na kontry i po herbacie. Wczoraj odpoczywal Genoni wlasnie z myślą o dzisiejszym meczu. Chlopaki z Berna napewno beda chcieli się zrewanżować za ostatnią porazke na wlasnej tafli, zresztą wcale tego nie kryją. Dzis napewno spotykają sie ekipy z wg mnie najmocniejszymi skladami i bedziemy swiadkami hokeja na wysokim poziomie. Ze względu na to ze Bern jest bardziej ograne w roznych imprezach a zawodnicy tez w reprezentacjach kraju ja ide w kierunku gości. Latwo nie będzie ale ja probuje. Bo i kursy chyba powinny byc po równo.
Bern RT kurs 2.7 fortuna⛔⛔⛔ Zug za mocny na ten moment
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mecze niedługo wiec krótko.
Krefeld-Straubing (0-1)
Sklad gości oceniam wyzej niz gospodarzy kilka razy o nich pisałem. Obie ekipy walcza o jedna pozycję wyzej przy czym bardziej realne szanse ma Straubing
Straubing ml kurs 2.1 fortuna✅✅✅
Norymberga-Mannheim (1-4)
Lider kilka meczy w kryzysie ale ostatnia gra wygrała przyzwoicie i dzis podejma walke by zostać na P1. Sklad jakościowo mocniejszy.
Mannhiem RT kurs 2.05 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Wszystkie oczy zwrócone na KHL a ja dziś zajezdzam do naszych zachodnich sąsiadów.
Dusseldorf - Koln
Typ: under 5.5 gola 60&#39; kurs: 1.70 ⛔
Fortuna
Powiem szczerze że delikatnie gram remis po 4.10 ✅ ale proponuje pograc powyższe. Obie ekipy w ostatnim czasie bez szału. W sumie są całkiem blisko osiągnięcia zamierzonego celu i wcale by mnie dogrywka nie zdziwiła. Do tego patrząc jak grają ze sobą to jakoś mecze nie obfitują w duże ilości bramek. Koniec RT myślę że mecz będzie w miarę spokojny
Wynik: 3:3
e: szalona koncowka 2 tercji
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Wszystkie oczy zwrócone na KHL a ja dziś zajezdzam do naszych zachodnich sąsiadów.
Dusseldorf - Koln
Typ: under 5.5 gola 60&#39; kurs: 1.70
Fortuna
Powiem szczerze że delikatnie gram remis po 4.10 ale proponuje pograc powyższe. Obie ekipy w ostatnim czasie bez szału. W sumie są całkiem blisko osiągnięcia zamierzonego celu i wcale by mnie dogrywka nie zdziwiła. Do tego patrząc jak grają ze sobą to jakoś mecze nie obfitują w duże ilości bramek. Koniec RT myślę że mecz będzie w miarę spokojny
Wynik:
Podpinam się do kolegi,ale gram na remis w tym spotkaniu,myślę że remis zadowoli obydwie strony a że remisy hokejowe ostatnio niezle mi wchodzą to trzeba to uderzyć,jakieś 2-2 mi się widzi.
Kurs-4.2 +++
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis Del, mecze zaraz wiec krótko.
Trwa walka o fotel lidera, Mannheim gra z Augsburgiem w delegacji. Po chwilowej zapaści formy wraca do dobrej i skutecznej gry. Mimo że dzis rywal groźny to myślę ze motywacji nie zabraknie bo skład mocny.
Mannheim ml kurs 1.74 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Niestety mecz za chwile. Ostatnia kolejka. Większość o pietruszkę. Moja uwagę przykuł mecx Straubing. Drużyna w formie i walczy o szóstkę, rywal sie broni ale mam wrażenie ze ekipa gości w lepszej formie.
Straubing ml kurs 2.36 fortuna
 
L 123

luisito

Użytkownik
NLA
Servette - Zurich 1 RT @2.25 fortuna

Ostatnia kolejka NLA. Bezpośredni mecz o wejście do najlepszej ósemki. Gospodarze muszą pokonać swojego najbliższego rywala w RT, aby myśleć o grze w play-off&#39;ach. Zurich na pewno łatwo się nie podda, gdyż przegrywając ten mecz, sami mogą wypaść z gry, ale liczę na przewagę własnej tafli Servette i ich zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom