>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Szwajcaria v Polska] 1/8 Finału, Saint-Etienne 25.06.2016 r.

TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Pazdan over 1,5 fauli popełnionych przez tego zawodnika + ew dogrywka
2.30 Unibet
Moim zdaniem typ warty uwagi, przykładowo zakład na kartkę to 2.80.Pazdan zagrał z Niemcami chyba najlepszy mecz w życiu, poprzednie występy budziły jednak sporo niepewności co do naszej obrony, no ale też nie róbmy sensacji przy całym uznaniu za tamto spotkanie jeden mecz nie zmieni Pazdana w tytana światowej piłki (Pazdan wyłuskiwał piłki Niemcom którzy raczej sporo fizyki nie wkładają w ataki)
Szwajcarzy prezentują twardszy futbol i zobaczymy jak będzie tym razem.Z tego co obserwowałem Szwajcarzy lubili przeprowadzać ataki prawą stroną głównie Shaqirim który w każdym spotkaniu był jedną z głównych postaci.Shaqiri to piłkarz bardzo szybki, w dodatku jak to powiadam zbity klocek, Pazdan jest dużo wyższy i parę kilo cięższy ale w takich biegowych pojedynkach to on czy Jędrzejczyk może mieć kłopot, choć jakby nawet grał typowo pod linie niezbędna będzie asekuracja na tej stronie.Mecz z drugiej strony też trzeba przyznać stykowy, nikogo nie zdziwi jak będzie dogrywka (mi szczerze ona już pachnie przed meczem) a to potencjalne dodatkowe 30min na pokrycie zakładu.
opcja 2
over 1,5 fauli NA Shaqiri @1.95 unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Przewiduję raczej nudny mecz, bardziej underowy... czyli taki jak zwykle mają miejsce na tych euro. ✅1-1✅, 0-0 w regulaminowych 90 minutach.

1.33, że polska nie przegra - a to dlatego, że Szwajcaria gra kupę i nie jest to drużyna turniejowa (z drugiej strony Polska też nie, jesteśmy takim przeciętniakiem)... ale ja i tak wrzucę kilka stówek, żeby lepiej się oglądało. Uważnie w defensywie i powinno siąść na pewno.

✅✅
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Mi się widzi dość wyrównany mecz,zadecydują detale,piłka odbije się centymetr za daleko lub za blisko w prawo lub coś w tym stylu i koś przejdzie ,a ktoś odpadnie.
Za to dosyć pewną sprawą wydaje mi się to,że Polska nie będzie prowadzić gry.
Szwajcaria nawet w meczu z Francją miała większe posiadanie piłki,jeśli Helweci szybko nie strzelą bramki dziś też powinni mieć większe posiadanie.

✅Szwajcaria ponad 54,5 % posiadania piłki @1,68 w Betsson, myślę,że do ogarnięcia.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Szwajcaria - Polska typ under 1.5 kurs 2.31 Pinnacle⛔
Moim zdaniem mecz dziś zdecydowanie na 0-0 może być wygrana 1-0 w obie strony. Dziś liczę właśnie na wariant 1-0 dla Polski tak podpowiada serce natomiast rozum mówi 0-0. Wiadomo obie drużyny zagrają bardzo uważnie w obronie nikt nie będzie chciał stracić gola. Wszystko może zmienić szybko strzelona bramka. Ale wedlug mnie bardzo prawdopodobny będzie mój scenariusz.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie podaję dokładnego typu i kursu, ale proponuję pograć tu taki dubelek: remis podwójna szansa (tzn wejdzie jak będzie remis do połowy lub na koniec) w tym meczu✅ i w Hiszpania - Włochy. Zakład ma duże szanse na wejście. W tym meczu co wcześniej koledzy pisali nieskuteczność w ofensywie jednych i drugich, a w meczu Hiszpania - Włochy będą totalne szachy, wiadomo. Taka podwójna szansa już mi się nieraz sprawdziła, ostatnio w finale LM bo albo w I poł nic się nie dzieją i się obwąchują, albo ktoś strzeli i przeciwnik w 2 wyrównuje.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
POLSKA AWANS 1.80 OddsRing ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅

Pierwszy mecz fazy play-off. Kursy mniejsze na Polske zdecydowanie nie przez przypadek. Mamy lepszy skład, po ścisły światowy TOP 5 Lewandowskiego, top 3/5 najlepszych defen. świata Krychę, jednego z najlepszych stoperów serie A i kapitana Torino Glika, bramkarzy gdzie każdy z trójki miałby pewnie miejsce w 1 składzie w połowie zespołów narodowych grajacych na mundialu, Piszczek najlepszy PO w bundeslidze. Pazdan forma życia, Nawałka to ma nos cholera!!! Coś pięknego. Cel już zrealizowany bo takim było wyjście z grupy, lecz nie można to traktować też w kategorii sukcesu gdzie z grup wychodziło 2x więcej ekip niż odpadało. A sukcesem nie wątpiliwe będzie już awans do 1/4 finału, i jest on mega realny. Wiadomo że porażka też wchodzi w grę, ale uwierzcie na prawdę że to Szwajcarzy bardziej boją się Polaków i ich zawodników niż odwrotnie. W Szwajcarii na prawdę fajny skład ale nie taki jak u nas , no ludzie. Tam gwiazdą nr 1 jest chyba Shaqiri grający w Stoke City, a jak był w BAyernie to do statusu Lewego urastał tylko w snach. Taka okazja może się nie powtórzyć, drabinka ułożyła się kapitalnie aby zrobić coś wielkiego. Ćwierćfinał pewnie z Chorwarami, no lub Portugalią w którym na pewno już faworytem byśmy nie byli ale też nie bez szans, i nie przegrali byśmy tego meczu już pewnie w szatni gdyby przyszlo nam się mierzyć tam z Hiszpanią. Ta historia rodzi się na naszych oczach tak samo jak drużyna się zrodziła którą stworzył niesamowity nawałka! Myślę że coś w tym meczu w końcu odpali również Lewy. Obrona Helwetów? Lichsteiner wiadomo klasa światowa i tez sam o ile jeszcze nie poziom wyżej od naszego Łukasza, to samo na LO - Domingez którego wielkie kluby widziały go u siebie też mega wysoki poziom. Ale już o środku ich obrony tego powiedzieć nie można, i o ile w poprzednich meczach największe szanse dawano nam na skrzydle to tutaj upatruje je właśnie przez środek. Kaleczny i pokraczy Djouru, nie wiem jak tyle czasu utrzymywał się na poziomie ligi ang i niem, a w rep 1 skład, ale jak widać nie mają nikogo innego bo to chyba ich najgorszy zawodnik z 1 jedenastki jak widziałem mecze. Polacy nie stracili gola, to napawa do MEGA optymizmu, mnie rozpiera duma, tym bardziej że to pierwszy wielki turniej na którym Polacy przebrneli fazę grupową bez straty gola. W dwóch meczach strzelali bramki a tylko z mistrzami świata nie strzelili ale byli tego bliźsi niż oni sami. POLSKA BIAŁO CZERWONI!! CZEKAM NA 1 GWIZDEK I NIE MOGĘ SIE TAK DOCZEKAĆ, MAM TAKIE CIARY JAK BYM SZEDŁ NA SWOJĄ PIERWSZĄ RANDKĘ W SZKOLE PODSTAWOWEJ CZY GIMNAZUJM! GRAJCIE JUŻ ORŁY!! DO BOJU!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adam92 266

adam92

Użytkownik
Krychowiak powyżej 1.5 popełnionego faulu @ 1.60 Unibet . Dla mnie typ dnia . Grzesiu jest środkowym pomocnikiem który robi czarna robotę w naszym zespole . Silny chłop który naprawdę wie kiedy sfaulowac , linia 1.5 faul jest banalnie niska jak na tego zawodnika . Jak dla mnie bet do grania za grubo.
 
damian713 5

damian713

Użytkownik
1 bramka - minuta 46-60 - 6.60 fortuna⛔⛔
tym razem strzeliliśmy szybciej
Moim zdaniem duże szanse ma sytuacja, że w I połowie obie drużyny zachowawczo zagrają i walka rozpocznie się w II połowie. W wykonaniu Polaków wszystkie mecze były o wiele lepsze w II połowie, widać, że czasami przesadny szacunek, teraz brak doświadczenia turniejowego może skutkowac, że znów wyjdą skoncentrowani aby nie stracić. Szwajcarzy podobnie, dlatego uważam, że duże szanse są na strzelenie pierwszej bramki dopiero w ii połowie, kurs moim zdaniem zachęca
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
Polska - Szwajcaria
Jak dla mnie Polska wyjdzie solidnie zmotywowana, ich gra poprawiła się na spory +, także myślę, że spokojnie można grać w strone Polska DNB. Kolejny dobry becik, to under 2,5, lecz tutaj już niski kurs :/ Nie wydaje mi się, że w meczu padnie wiecej niż dwie bramki, śmiało można zauważyć, że skuteczność obu drużyn kuleje niestety :/
Żeby tylko nie skończyło się wielkim rozczarowaniem naszej reprezentacji...
 
Do góry Bottom