• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Szwajcaria w sezonie 2018/2019

Temat na forum 'Pozostałe Ligi Europejskie' rozpoczęty przez ibis, Lipiec 22, 2018.

Więcej tematów od ibis
    1. ibis ModTeam Członek Załogi

ibis
      Polubienia:
      660
      Reputacje:
      5395

Kursy od: fortuna

Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów popartych analizą.

2. SeanPrice Dobrze znany użytkownik

SeanPrice
      Polubienia:
      73
      Reputacje:
      412
      W drugiej lidze szwajcarskiej drużyna Wil podejmie dziś o godz. 20:00 ekipę z Vaduz.
      Gospodarz w siedmiu meczach zgromadził 16 punktów z bilansem bramkowym 11:5 (mecze domowe: komplet zwycięstw z bramkami 8:2). Goście z kolei legitymują się bilansem 2-1-4 i 9:12 w bramkach. I teraz do rzeczy, patrząc na powyższe wydawać by się mogło, że faworytem jest drużyna gospodarzy, prawda? Kursy natomiast wyglądają następująco: 1 - 2.66 // X - 3.40 // 2 - 2.40 - ...eee, jak to? Jedyne, co przemawia za tymi kursami to H2H, gdyż trzy bezpośrednie spotkania pomiędzy tymi drużynami zakończyły się wynikiem remisowym.
      Pytanie, czy macie może jakieś informacje o tym spotkaniu, które wskazywałyby na to, że Wil nie wygrają tego meczu?

EDIT:
      No dobra, poszperałem, potłumaczyłem i wiem tyle, że Vaduz ma nowego trenera (Mario Frick). Ale, co ważniejsze - kilku regularnych zawodników Wil dostało powołanie do kadry U20. Mecz albo do ominięcia w takim razie albo może faktycznie na remis warto się pokusić?

---

:plus:
      no i remis, coś było na rzeczy...

Ostatnia edycja: Wrzesień 27, 2018
    3. Rosati Aktywny użytkownik

Rosati
      Polubienia:
      8
      Reputacje:
      110
      Basel - Lugano
      over 1,5 gola Basel 1,55

Dobra opcja na ten mecz, to dwie bramki Basel, graja u siebie z Lugano, ktore w defensywie jest dosc dziurawe,od paru meczy w dodatku nie dostepni sa kontuzjowani obroncy Yao( kontuzja) i Daprela z powodu zawieszenia. Dodatkowy aspekt przeciwko gosciom to dogrywka w pucharze Szwajcarii w srode, ktora wygrali.
      Sklady sa juz dostepne , Basel ustawione bardzo ofensywnie w ataku R. van Wolfswinkel(19/7) i Ajeti (20/9), FCB bez zadnych znaczacych ubytkow i wedlug mnie sa zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Do tego

Sion St.Gallen obie strzela za 1,50 i over 2,5 1,53. W tym meczu powinien pasc over bramkowy, grali ze soba na tygodniu Sion wygral po dogrywce, druzyny wyrownane, Sion lekkim faworytem, ale St.Gallen ma wieksze inwidualnosci (Sierro, Barnetta) , brak Ittena stanowi duze oslabienie w ofensywie gosci.

4. adrian715 Aktywny użytkownik

adrian715
      Polubienia:
      40
      Reputacje:
      189
      Young Boys - Thun

Dziś zaglądamy do Szwajcarii gdzie liczę na grad bramek w wykonaniu obu drużyn
      W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi zespołami padało minimum 4 bramki lub więcej.
      Dodatkowo do drużyny gospodarzy wraca Hoarau Guillaume najlepszy strzelec zespołu.
      Kolejnym argumentem jest średnia bramek strzelonych jak i traconych w obu zespołach,odpowiednio 50-17 dla YB oraz 33-24 Thun. W zespole gospodarzy problemy w linii defensywnej co dodatkowo sprzyja zagraniu O 2,5.
      W zespole gospodarzy nie zagra Wuthrich Gregory (ŚO) 6/0 oraz von Bergen Steve (ŚO) 12/0.
      Kurs jest dość niski,lecz myślę do jakiegoś dubelka czy ako spokojnie można wrzucić.

GL!

Over 2,5 1,38 Uni

Update:Hoarau na ławce,ale myślę że w 2-ej połowie 20-30 minut powinien dostać.

FT 3:2

'

Ostatnia edycja: Grudzień 8, 2018
      qowalsky6 lubi to.
    5. trema11 Dobrze znany użytkownik

trema11
      Polubienia:
      208
      Reputacje:
      1305
      Thun - Young Boys

Typ-over 3.5
      Kurs-2.05

Witam w mało odwiedzanej lidze,wybrałem sobie taki spotkanie w którym przewiduje wysoki wynik,w którą stronę to nie wiem,niby goście,ale czy ja wiem.
      Liga ta jest dość bramkostrzelną ligą,lider Boysi bilans bramkowy znakomity 59-20,gospodarze 3 siła w lidze też dobrze bo 39-28.
      Bezpośrednie spotkania to 3-2,1-4,2-2,3-1,3-1,także goli nie brakowało i niech tak będzie idziś.
      Powodzenia,jeżeli ktoś tu wogóle zajrzy.

6. Rosati Aktywny użytkownik

Rosati
      Polubienia:
      8
      Reputacje:
      110
      Lausanne - Rapperswil obie strzela 1,72, over2,5 1,48 1xbet

Mecz 2 ligi Szwajcarskiej , wicelider gra z zespolem z ostatniego miejsca, obie druzyny overowe, jak zreszta cala druga liga, statystyk nie bede pisal bo mozna je sprawdzic samemu. Chodzi mi o dosc spore oslabienia gospodarzy dzis nie bedzie obroncy Posa(5/2), ktory ostatnio gra regularnie, w ostatnim meczu czerwona kartka, kontuzja M.Domingueza(16/3) mlody pomocnik wchodzacy do zespolu, brak takze Brandao kluczowy Portugalczyk z obrony (17/1), A.Zeqiuri(15/4) napastnik- kontuzja i pod znakiem zapytania stoi wystep Flo obroncy (18/0), Jak widac dosc sporo oslabien, glownie jezeli chodzi o defensywe i to jest glowny argument mojego typu, goscie bez dwoch podstawowych pomocnikow HAdzi 12/2 i i Ciccone 15/0,
      Lausanne dosc sporym faworytem, powinni wygrac, Rapperswill to tez nie ulomki pod wzgledem ofensywy dlatego uwazam ze obie strzela to ciekawa opcja, bo oba zespoly maja o co grac, mimo roznych celow na sezon.

7. Rosati Aktywny użytkownik

Rosati
      Polubienia:
      8
      Reputacje:
      110
      Troche dzis mam czasu wiec opisze inny mecz po krotce, ktory warty jest uwagi

Schaffhausen - Kriens
      over2,5 1,57, Kriens strzeli gola 1,25 Kriens over1,5 2,3

Czemu tak? Z racji oslabien gospodarzy dzis brak kontuzjowanego bramkarza Grasselera(20/0), pomocnika Castromana(17/10) najlepszy strzelec zespolu i defensywnego pomocnika Helblinga(12/1), w bramce ma zagrac drugi bramkarz Zbinden, ktory jednak leczyl kontuzje i poprzednim meczu nie bylo go na lawce, do tej pory zagral on 84 minuty w lidze, takze czy zagra drugi czy trzeci bramkarz rozstrzygnie sie przed meczem.
      Goscie w pelnym skladzie bez oslabien, co do tabeli Schaffhausen srodek tabeli bezpieczna pozycja, zas goscie walcza o utrzymanie, w 20 meczach 29-33 w bramkach co oznacza ze nie kalkuluja, na wyjazdach spisuja sie o wiele lepiej niz w meczach u siebie, miesiac temu grali ze soba skonczylo sie porazka Kriens 2-3.

8. lepszy szkodnik Nowy użytkownik

lepszy szkodnik
      Polubienia:
      7
      Reputacje:
      52
      Szwajcaria 2 liga
      Aarau - FC Chiasso 1-0
      typ obie strzelą TAK
      kurs 1,65
      :STS:

Obie ekipy najbardziej bramkostrzelne w lidze. Gospodarze u siebie bilans bramkowy 19-14 na 10 spotkań, goście na wyjazdach 15-22 także w 10 spotkaniach. Można zagrać overa ale kurs jest niski.
      AArau tylko w 2 spotkaniach (z ostatnich 10 u siebie) nie stracił bramki, w każdym strzelając gola przyjezdnym.
      Chiasso na wyjazdach też tylko w dwóch spotkaniach (na 10 ostatnich meczy wyjazdowych) nie strzeliło gospodarzom gola. Były to jednak styczniowe mecze towarzyskie z drużynami włoskimi.
      Ze statystycznego punktu widzenia warto spróbować.

Ostatnia edycja: Luty 17, 2019 o godzinie 19:54

Poleć forum