>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Szwecja (Allsvenskan | Superettan) - 2015/2016

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jonkopings -0,75 - Defergors 1,88 ⛔ over 2,5 1,7 pinnacle ⛔

Gospodarze na dobrej drodze do awansu, u siebie wygrywają praktycznie
z każdym, zremisowali tylko raz z Sirius czyli nie ze słabym zespołem.
Defergors przegrał po 2-3 dwa wyjazdy i zremisował 0-0 z Varbergs.
Mecze tych ekip były ostatnio overowe i kończyły się wygraną Jonkopings 4-2 4-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Jonkopings - Degerfors
Superettan - Kolejka 15, 29.06.2015 19:20

BTS @ 1.70 Betsafe, Bwin ⛔ 0-1
Over 2.5 @ 1.72 Betsafe ⛔ 0-1
e: propsy Degerfors, mega ważne punkty

Przed nami pojedynek lidera tabeli i na tę chwilę głównego kandydata do awansu - drużyny Jonkopings, z szóstymi w tabeli gośćmi - Degerfors. W tym roku Jonkopings to bezsprzecznie najlepsza drużyna na swoim stadionie, świetny bilans 7-1-0 i bramki 19-7. Degerfors w tym roku średnio na wyjazdach, bilans 3-1-3, 10 strzelonych bramek przy 12 straconych. Mają świadomość, że urwanie jakiekolwiek punktu liderom na ich własnym boisku może mieć spore znaczenie w walce o awans. Na wyjazdach w tym roku, gdy spotykali zespół grający tak samo otwarty futbol, mogliśmy obserwować wiele strzelonych bramek - średnio 3.1 gola na mecz. 5 razy over 2.5 i 2 razy under 2.5, przy czym bardzo ważne jest, przeciwko komu były mecze underowe - Brommapojkarna i Varbergs to drużyny które dotychczas u siebie w domu miały over 2.5 zaledwie w jednym ze spotkań! Zupełnie inny styl gry niż te dwie drużyny u siebie w domu prezentuje Jonkopings, który lideruje pod względem średniej liczby strzelanych w ich meczach bramek - 3.3 gola na mecz. W swoich ostatnich 5 meczach domowych łącznie strzelili 15 goli i stracili 6 bramek, zachowując czyste konto tylko przeciwko Angelholms, którzy na wyjazdach póki co w tym sezonie strzelili zaledwie 4 gole.

W ostatnich 7 meczach pomiędzy tymi drużynami oglądaliśmy łącznie aż 32 gole, co daje nam średnią ponad 4.5 gola na mecz.
W 13 z ostatnich 15 spotkań z h2h obie drużyny strzeliły gola.
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
⚽ / Szwecja Superettan /

- IF Brommapojkarna : Mjallby 2:2
- IF Brommapojkarna wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs - 4.75 / Bet365 ⛔

Spotkanie w drugiej lidze Szweckiej które kończyć będzie 15 kolejkę to mecz drużyn które zagrożone są bezpośrednim spadkiem z 2 ligi i uważam że powinno być ciekawie , gospodarze na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem zaledwie 9 pkt po 14 kolejkach natomiast goście zamykają tabelę a na ich koncie zaledwie 7 oczek i jak widać jest się o co bić , w ostatniej kolejce IF Brommapojkarna zaskoczyła swoich fanów i wygrała mecz wyjazdowy z Frej i to aż 4:0 co chyba daje nadzieję że dziś dopiszą do swojego konta kolejne 3 oczka i zwiększą swoją przewage nad rywalem do 5 pkt no i najważniejsze opuszczą bezpośrednie miejsce spadkowe , ale to nie jedyne zwycięstwo gospodarzy w ostatnim czasie bo w ostatnim meczu u siebie także wygrali dosyć ważny pojedynek z Varnamo które w tej chwili jest na miejscu barażowym dlatego widać że chłopaki IF wzieli się do odrabiania strat i chcą opuścić miejsca zagrożone , co do gości to tu nic pozytywnego nie można napisać bo na aż 12 kolejek do tyłu ich bilans to jedna wielkia tragedia i 11 porażek i jedna wygrana tak więc dziś nie daję im większych szans chociaż wiadomo w sporcie różnie to bywa , zaglądając na bilans bramkowy obydwu drużyn to nie może być inaczej jak to że obie sporo tych bramek tracą , po stronie gospodarzy 21 straconych a gości 25 stąd możemy chyba liczyć że obie coś dziś strzelą ale atut własnego boiska powinien zadziałać na korzyść IF Brommapojkarny dlatego też stawiam na ich zwycięstwo i bramki z obu stron !
.........................................................................................................
dodałbym jeszcze coś takiego :
- over 2.5 / 2.00 ✅
- obie strzelą / 1.80 ✅
- over 2.5 i bts / 2.30 ✅
- IF Brommapojkarna win i over 2.5 / 3.75 ⛔
- IF Brommapojkarna strzeli over 1.5 gola / 2.25 ✅
Głowny typ oczywiście nie wszedł ale za to i tak na +
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Najbardziej przeze mnie lubiana liga odpoczywała. Ja również trochę od pisania na tym forum odpocząłem, ale skoro Allsvenskan wraca to i ja wracam. Polecam gorąco na jutro:
Atvidaberg FF - Halmstad BK over 2,5 @ 1,85
Ativdaberg FF - Halmstad BK BTTS @ 1,70
Atvidaberg FF - Halmstad BK BTTS &amp; over 2,5 @ 2,20

Generalnie rzadko kiedy podaję dwa lub więcej typów na jedno spotkanie. Tutaj jednak jestem mile zaskoczony kursami oferowanymi i będę musiał to spróbować.
Na początek rzut oka na ligową tabelę. Atvidaberg - miejsce ostatnie, raptem 5 pkt. Halmstad miejsce wyżej, czyli także dramat - 9 punktów.
Do końca pozostało 17 kolejek ale już czas najwyższy by gospodarze zaczęli łapać punkty. Trochę meczów ligi szwedzkiej obejrzałem i uważam, że Atvidaberg nie jest najsłabszą ekipą tej ligi. Parę pechowych porażek i zakopali się na dnie dość poważnie. Ale jeszcze nie jest za późno. Jutro przewiduję ofensywną grę gospodarzy od samego początku. Grożny napastnik John Owoeri będzie chciał szybko strzelić gola i wydaje mi się, że Atvidaberg pójdzie ostro do ataku. Bo z kim nie wygrywać jak nie z Halmstadem. A że defensywa jest póki co dziurawa jak ser rodem ze Szwajcarii to kontry będzie Halmstad wyprowadzał regularnie. I będzie zagrożenie pod bramką gospodarzy. |Ten mecz musi być otwarty. Po prostu Atvidaberg nie ma innego wyjścia. Musi zacząć zgarniać komplety punktów. Jak dla mnie strzeli gola, zapewne go również straci. No a, że 1:1 ***** - za przeproszeniem - im daje to będzie dalej ofensywnie i bramkowo. Może nawet over 3.5.... Ale... nie bądźmy zbyt pazerni.
Skoro już trzy typy podałem to dodam jeszcze mniej pewne:
John Owoeri strzeli gola @ 2,75
Over 3.5 @ 3.25
Co do overów dotychczas to over 2.5 Atvidaberg w tym sezonie pokrył 10/13, Halmstad 7/13. Tam jutro muszą po prostu padać gole! Powodzenia!
Edit: Żenada, jeden wielki minus i giga wtopa. Zdarzyło się coś czego się obawiałem. Obie ekipy naprawdę chciały wygrać, ale były tak dramatycznie słabe, że z trudem stwarzały okazje bramkowe. A jak już się udało to waliły Panu Bogu w okno. Niestety. 0:0 ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
16. kolejka Allsvenskan
BK Hacken - Hammarby IF
Dziś na stadionie w GOteborgu dojdzie do spotkania dwch średniaków tego sezonu, którym jednak bliżej strefy spadkowej niż realnego zagrożenia grą w Europie.
W roli gospodarza wystąpi jedna z bardziej przeze mnie lubianych ekip BK Hacken, która prezentowała w zeszłym sezonie bardzo fajną ofensywną grę ale w tym sezonie jakby zapomniała jak to się robi. W zeszłym sezonie dzisiejsi gospodarze strzelili 58 goli w 30 meczach. W tym póki co zaledwie 15 w 15 grach. Myślę jednak, że dziś jest pora na przebudzenie. Ostatnie mecze dają pewną dozę optymizmu. Oglądałem tydzień temu przegrany mecz 0:1 (wyjazd) z silnym Elfsborgiem i muszę przyznać, że Hacken grał tam na bardzo równym z gospodarzami poziomie. Wcześniej ograł u siebie Helsingborg 3:2 dominując od początku do końca zdecydowanie. Oczywiście wynik tego nie sugeruje.
Hammarby w ostatnich dwóch meczach zainkasowało co prawda 4 punkty, ale remis na boisku Gefle 1:1 nie był okraszony dobrą grą. Tydzień temu u siebie Hammarby pokonało Falkenberg 3:0. Mecz ten jednak dla ekipy ze Sztokholmu ułożył się kapitalnie, bo już w 5 minucie było 2:0. Falkenberg ostatnio jednak notuje wpadkę za wpadką i jest łatwym kąskiem dla wielu ligowych ekip.
Dziś gospodarzom na pewno łatwo nie będzie, ale zważywszy na to, że Hammarby na wyjeździe jeszcze meczu nie wygrało, a Hacken grać w piłkę potrafi to idę w stronę trzech punktów dla gospodarzy. Na chwilę obecną Hacken jest na pewno lepszą ekipą od Hammarby a kurs 2.10 dostępny jest warty zagrania.
BK Hacken - Hammarby IF 1 @ 2,10 5/10 3:3 (2:1) ⛔⛔⛔
Edit: No i stało się. Elegancko. Hacken zaczął w końcu w ofensywie grać tak jak potrafi. Stworzył sobie sytuacje strzelił trzy gole. I wszystko by było zajebiście jakby nie zapomniał o defensywie. Pajace prowadziły 3:1 i nie dały rady wygrać. Bleh.... I jeszcze dwusetka w 92 minucie i 15 sekundzie koncertowo zmarnowana. Nic tylko usiąść i zapłakać.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja bym uważał z tym typem a nawet spróbował w kierunku gości, u gospodarzy nie zobaczymy dzisiaj
Gustafson (15/3), M. Ericsson (7/1) S. Ohlsson (5/0)
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dla mnie jedynie nieobecność pauzującego za kartki Samuela Gustafssona jest istotna. Ericsson nie gra od dwóch miesięcy a Ohlsson to zagrał póki co 67 minut, wchodząc z ławki.
Ale fakt, nieobecność Samuela G. może być istotna.
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
AIK Stockholm - Elfsborg ✅
Swietnie grajacy na swoim obiekcie AIK podejmie dzis Elfsborg. W tym sezonie piłkarze ze Sztokholmu u siebie 9 razy wygrywali, i tylko raz stracili punkty w zakończonym remisem meczu z Norrkoping. Godne uwagi jest takze to że w każdym z tych spotkań zdobyli minimum dwie bramki.
W Lidze Europejskiej drużyna ze Sztokholmu przeszla już dwie rundy, w pierwszej pokonując fiński VPS , zas w drugiej armeński Shirak.
Jesli chodzi o Elfsborg, również gra w Lidze Europy, i również awansował do trzeciej rundy. Najpierw pokonując fińskie Lahti , a następnie duński Randers.
Elfsborg zajmuje obecnie w Allsvenskan trzecie miejsce, tracąc do lidera 4 punkty, AIK jest trzy pozycje niżej. Obydwie drużyny już grały ze sobą w tym roku, wowczas wygrał Elfsborg 3:2.
Obie ekipy swietnie spisuja sie przed wlasna publicznoscia , ale ze dzis gramy w stolicy Szwecji dlatego typuje bezpieczny typ tj zwyciestwo AIK z podporka.

AIK lub remis - @1.42 - Bet365 ✅


Z racji ze AIK bardzo dobrze gra u siebie to polecam tez zagrac powyzej 1.5 gola AIK po @2.10 - Bet365 ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Piłka nożna Szwecja Allsvenscan
Godz,19:00
Spotkanie - Hammarby : Norrkoping
Typ - Wynik/obie strzelą - Norrkoping i tak
Kurs - 5.00
Buk - Bet365

Ciekawie zapowiada się w tym pojedynku , z jednej strony gospodarze dla których każdy zdobyty pkt to ucieczka nad zespołami zagrożonymi a z drugiej strony goście którzy mają niesamowitą okazję aby zrównać się punktami z liderem Goeteborgiem który ostatnio gubi punkty no ale wiadomo aby tak sie stało to dzis trzeba wygrać i może to być ciężka sprawa ale w/g mnie stać gości na zwycięstwo tym bardziej że mają wspaniałą serię w której nie zaznali porażki od 12 kolejek , co do gospodarzy to ci akurat grają w kratkę i tak trudno wyczuć jak zagrają dziś , u siebie co prawda mają całkiem dobry bilans 4-1-2 ale goście na wyjazdach również spisują się bardzo dobrze 3-3-1 tak więc mecz wyrównany ale ja szalę zwycięstwa przechylam na stronę gości !
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Hammarby - Norrkoping ✅
Hammarby w tej chwili w tabeli zajmuje dopiero 11 lokatę, jednak z iloscia zdobywania bramek idzie im ostatnio dobrze bowiem w ostatnich 4 meczach zdobyli 10 bramek.
Jesli chodzi o Norrkoping to rewelacja sezonu, jedyny jak na razie zespół w lidze, który może konkurować z Goeteborgiem. Zresztą ostatnie dwa mecze to wlasnie spotkanie w lidze z Goeteborgiem i obydwa mecze zakończyły się remisami 0:0 i 2:2.
Norrkoping aktualnie zajmuje drugie miejsce , tracac do IFK 3pkt.
Zespol Norrkoping nie zaznal porazki w lidze od 12 spotkań. Jesli chodzi o bezposrednie pojedynki z Hammarby to wygrali w czterech ostanich meczach.
Licze na otwarty mecz i na to ze nie zabraknie goli. Uwazam takze ze goscie dalej beda kontynuowac dobra passe bez porazki , dlatego tez stawiam na zwyciestwo Norrkoping wraz z podporka.
Norrkoping lub remis - @1.57 - Bet365 ✅


 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Brommapojkarna - Sirius
Gospodarze zajmują przedostatnią pozycję w lidze, mają poważny kryzys w zespole problemy z wypłatami dodatkowo dzisiaj wystąpią bez czterech podstawowych graczy Kouakou, Bellandera, Augustinssona i Stoora. Czterech podstawowych zawodników to ogromna strata w takim spotkaniu gdzie przyjeżdża trzecia drużyna ligi która od 10 spotkań nie przegrała. Wobec tych absencji warto spróbować w kierunku gości.
Sirius zwycięstwo @@1.75 Otobet
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Superettan
Spotkanie: Mjallby - GAIS
Godzina: 19:30
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz zaplecza szwedzkiej ekstraklasy, w którym zagrają drużyny Mjallby oraz GAIS. Oba zespoły nie należą do silnych. Mjallby zamyka tabelę Superettan z dorobkiem zaledwie 9 punktów w 17 spotkaniach, natomiast GAIS plasuje się na 10. pozycji z dorobkiem 21 punktów po siedemnastu kolejkach. Gospodarze muszą zacząć wygrywać, jeżeli chcą myśleć o utrzymaniu w lidze, a do tego potrzebne jest zdobywanie bramek, a z kim mają wygrywać, jeśli nie z przeciętniakami? Goście nie należą do potęg, ale również powinni dziś strzelić co najmniej jedną bramkę, gdyż obrona Mjallby należy do najsłabszych w lidze, co jest odzwierciedleniem ich pozycji w tabeli. Kurs wprawdzie nie jest najwyższy, ale moim zdaniem wart gry.
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Varnamo - Jonkopings
Jonkopings IK jest bardzo blisko awansu do Allsvenskan po 17 kolejkach prowadzą z 3 punktową przewagą nad Östersunds i 9 punktową nad drużyną Sirius.
Ich przeciwnikiem będą sąsiedzi,gdyz mecze z IFK Värnamo sa traktowane jako derby. Zajmują oni 12 miejsce, co oznacza, że są tuż nad strefą spadkową.
Piłkarze IFK wygrali swój ostatni mecz z zespołem Assyriska 3:1. Bylło to pierwsze zwycięstwo tej drużyny od 6 spotkań.
Jonkopings IK wygrywają większość swoich spotkań, w ostatnim meczu rozgromili na wyjeździe AFC United 5:1.
Dzisiejsi goscie z Jonkopings sa w formie , i stawiam na ich kolejne zwyciestwo ale w przypadku remisu zwrot.
Jonkopings DNB - @1.44 - Bet365
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Varnamo - Jonkopings

Spotkanie lidera, który coraz śmielej puka do bram pierwszej ligi, oraz zespołu, który będzie walczył o utrzymanie. Jak przystało na &#39;derby&#39; emocji nie powinno zabraknąć i mecz powinien być fajny, a co za tym idzie obfitować w bramki, których na boiskach skandynawskich oglądamy wiele. Co prawda Varnamo nie dysponuje dużą siłą rażenia, ale mecze pomiędzy tą dwójką zawsze były wyrównane i jutro może być podobnie. Tak na prawdę w drużynie gospodarzy strzelanie bramek zależy od trójki Cererqvist, Jebali i Kozica, którzy strzelili łącznie piętnaście bramek z siedemnastu całego zespołu. Po serii czterech porażek zaczęli grać lepiej, bo zremisowali na wyjeździe z Degerfors i wygrali 3-1 z Assy w ostatniej kolejce u siebie. Muszą ciułać te punkty, bo reszta zespołów nie śpi i praktycznie wszyscy z dołu tabeli wygrali swoje mecze. U siebie nie grają źle, bilans 4-1-3 i w tym meczu muszą powalczyć.
J-Sodra ostatnie cztery mecze na wyjazdach wygrane, ale w każdym tracili bramkę. Siłę w ataku mają odpowiednią - Thelin, Olsson, Smylie czy Soderstrom, którzy są gwarantem bramek. Defensywa jedna z lepszych w całej lidze, ale mimo to i tak lubią stracić. Pojawiły się informacje, że w klubie przewidują ciężkie spotkanie i pomimo sytuacji w tabeli nie oczekują łatwego zwycięstwa i przyznanie trzech punktów na chwilę obecna nie jest takie proste. Z tego co udało mi się wyczytać to oba zespoły bez większych osłabień, także podstawowi piłkarze jutro zagrają.
Po historii spotkań widać, że Varnamo zawsze stawia spore wymagania i oczekuję, że jutro może być podobnie. Co prawda od 2007 roku bts padał trzykrotnie w pięciu meczach, ale uważam, że na gospodarzach jest o wiele większa presja na chwilę obecną i to oni muszą narzucić swój styl i powalczyć o punkty, które są im bardzo potrzebne, a jak wiadomo, często w takich sytuacjach bramek jest kilka, zazwyczaj z obu stron. Kurs na bts może i nie najwyższy, ale myślę że warto spróbować.

Varnamo - Jonkopings @ BTS - 1,61 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Superettan
Spotkanie: AFC United - Degerfors
Godzina: 16:00
Typ: Suma goli - powyżej 2,5
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz dwóch średniaków szwedzkiej Superettan. AFC United zajmuje 9. pozycję w tabeli z dorobkiem 22 pkt. w 18 spotkaniach. Degerfors plasuje się na 5. miejscu z 29. punktami po 18 kolejkach. Drużyna gości wciąż ma o co grać, gdyż traci zaledwie 3 oczka do Sirius zajmującego premiowane udziałem w barażach o awans do Allsvenskan trzecie miejsce w tabeli. Gospodarze mają raczej tylko teoretyczne szanse na awans, ale również muszą ciułać punkty, ponieważ mają tylko 4 oczka przewagi nad strefą barażową o utrzymanie. A żeby zdobywać punkty, trzeba strzelać gole. Zresztą oba zespoły w dwóch poprzednich kolejkach zanotowały &quot;overy&quot;. Sądzę, że dzisiaj będzie podobnie.
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Jönköpings - Assryiska ✅
W spotkaniu 2 ligi Szwecji zespół Jonkopings podejmować będzie Assyriska FF Gospodarze zajmują pozycję lidera w tabeli , w rozegranych 18 spotkaniach odnieśli 13 zwycięstw , 3 mecze zremisowali i doznali 2 porażek , bilans bramkowy 35-17 . Jonkopings wygrał 9 z 11 ostatnich spotkań u siebie .Goście zajmują 6 lokatę , mają na koncie 8 zwycięstw , 4 remisy i 6 porażek , bilans bramkowy 28-21. Zespół Assyriska FF w ostatnich 6 meczach wyjazdowych doznał 4 porażek i odniósł dwa zwycięstwa.Ostatnie pięć bezpośrednich starć pomiędzy ekipami zakończyło się wygranymi drużyny Jonkopings zarowno wyjazdowych jak i jako gospodarze. . Stawiam na ich zwyciestwo.
Jonkopings wygra - @1.62 - Bet365 ✅


 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
AIK - Djurgarden

Spotkanie derbowe i pojedynek napastników Goitom kontra Mushekwi. Co prawda oba zespoły osłabione, bo u Gryzoni wypadło trzech obrońców, Vaisanen, Karlsson oraz Perreira i pole rotacji w tej formacji zmniejszyło się drastycznie, co według mnie będzie sprzyjać gościom i betowi jaki proponuje. Oprócz nich wypadł jeszcze pomocnik Lundholm. AIK najlepsza ofensywna drużyna pod względem gry u siebie, ale też lubiąca stracić. Tylko dwa spotkania w tym sezonie na Friends Arena z czystym kontem. Goitom aktualnie lider tabeli strzelców, do tego Bangura i Brustad, a w pomocy jest jeszcze Blomberg, który też swoje dokłada. Tak jak wspomniałem obrona dzisiaj osłabiona dość poważnie i tutaj rodzą się spore szanse dla Mushekwi na kolejną bramkę w tym sezonie.
Djurgarden ostatnio w bardzo fajnej formie, w lidze tylko dwie porażki, a w lidze ostatnie pięć spotkań to cztery wygrane i remis, ale to głównie z dołem tabeli i raczej nie ma się co dziwić, że tylko z Hacken stracili bramkę. Strzelają dużo, ale obrona robi to co do nich należy. Ale dzisiaj myślę, że na zero z tyłu nie zagrają, gdyż AIK jest zbyt mocny. W derbach też będą osłabieni bo z pomocy wypadli Faltsetas, Walker i Radetinac a z defensywy Colley. Straty duże, ale to są derby i myślę, że i bez nich są w stanie coś ustrzelić, bo nadal w grze są właśnie Mushekwi, Johnson czy Berntsen.
Derby rządzą się swoimi prawami, ale uważam że bramki powinniśmy dzisiaj zobaczyć, szczególnie biorąc pod uwagę osłabienia w defensywie gości. BTS jak dla mnie do gry.
AIK Solna - Djurgarden @ BTS - 1,61 Betsson
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nacka - Sirius 1,35 ✅
Tenhults - Mjallby 1,25 ⛔
Kristianstads - Goteborg 1,2 ✅
Husqvarna - Hacken 1,4 ✅
wszystko u nibet
Husqvarna - Hacken over 2,5 1,62 ✅
Gute -Degerfors over 2,5 1,45 ✅
Nacka - Sirius over 2,5 1,45 ✅
wszystko bet365

http://pl.soccerway.com/matches/2015/08/19/sweden/svenska-cupen/husqvarna-ff/bollklubben-hacken/2138021/?ICID=HP_MS_107_03
http://pl.soccerway.com/matches/2015/08/19/sweden/svenska-cupen/nacka-ff/sirius/2135806/?ICID=HP_MS_107_17
http://pl.soccerway.com/matches/2015/08/19/sweden/svenska-cupen/visby-if-gute-fk/degerfors-ildrottsforening/2135807/?ICID=HP_MS_107_18
za overami przemawiaja ostatnie wyniki pucharowe wszystkich ekip.
Co do winów IFK oraz Sirius rok temu zagrali bardzo dobrze w pucharze,
Hacken też, Mjallby jest wyraźnie lepsze od swojego rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Dzisiaj w Szwecji rozgrywane będą mecze w ramach Svenska Cupen. Moją uwagę przykuły trzy spotkania, w których moim zdaniem możemy spodziewać się goli.
Oskarshamns - Jonkopings
Over 2,5 @ 1,44 ⛔

W pięciu ostatnich meczach z udziałem Oskarshamns i w każdym padało więcej niż 2 gole. Wyniki to 0:3, 2:2, 3:0, 3:2 i 2:3. Z kolei w ostatnich 5 meczach Jonkopings over 2,5 był co prawda pokrywany tylko 2 razy, jednak w pozostałych meczach brakowało tylko jednej bramki (2x 1:1 i 2:0). W swoich ligach również wygląda to obiecująco. Gospodarze dzisiejszego spotkania mają średnią w lidze 3,1 gola na mecz, a w pięciu ostatnich spotkaniach pękała linia over 2,5. Z kolei Jonkopings to lider Superattan, a w ich meczach pada średnio 2,8 gola na mecz. Co prawda w trzech ostatnich ligowych potyczkach taka linia nie była pokryta jednak od lidera zaplecza Szwedzkiej ekstraklasy można wymagać kilku goli w starciu z niżej notowanym rywalem.

Trollhattan - Utsiktens
Over 2,5 @ 1,53 ✅

Sytuacja podobna do tej powyżej. Pięć ostatnich meczów z udziałem Trollhattan to 5 overków pokrytych bez większego problemu. Wyniki to 3:1, 6:2, 3:0, 3:2 i 2:3. Z kolei w ostatnich pięciu meczach Utsiktens więcej niż 2 gole padały w trzech spotkaniach. W ligach wygląda to również bardzo dobrze. Trollhattan przewodzi w stawce Division 2 Norra Gotaland, a średnia goli z udziałem tej drużyny to 4,4. U gości wygląda to trochę gorzej ponieważ średnia to 2,4. Mimo wszystko liczę tu na dobrą postawię gospodarzy i przynajmniej na trzy gole w całym meczu.

Sollentuna - Assyriska
Over 2,5 @ 1,44 ✅

Ostatni mecz to pojedynek jednej z moich ulubionych drużyn pod kątem overów - Sollentuna, którzy podejmą Assyriska. W 5 ostatnich meczach gospodarzy aż 4 razy padały więcej niż 2 gole, a wyniki to 6:0, 3:1, 2:2, 0:0 i 6:2. W ekipie gości sytuacja wygląda identycznie - na 5 ostatnich spotkań 4 razy padał over, wyniki to 3:3, 0:2, 4:2, 1:3 i 7:1. Sollentuna to najbardziej overowa drużyna swojej dywizji Norra Svealand, gdzie po 18 kolejkach legitymują się bilansem bramkowym 50:30 co daje średnią 4,4 gola na mecz. Przed własną publicznością równiez wygląda to bardzo dobrze - na 10 meczów mają bilans 30:16, średnia goli 4,6. Assyriska z kolei w lidze ma bilans 2,9 gola na mecz, a na 5 ostatnich ligowych spotkań aż w 4 padał over. Moim zdaniem w dzisiejszym spotkaniu również padnie kilka goli.
Wszystkie mecze brane głównie pod kątem statystyk. Może nie są one w 100% miarodajne jednak akurat w Szwecji czuję się dość dobrze, regularnie gram overy z tamtejsze ligi i wydaje mi się, że wygląda to całkiem nieźle. Mam nadzieję, że dzisiaj również wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wszystkie kursy pobierane z bet trzy sześć pięć.
Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom