>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja - SHL | Finlandia - SM-Liiga | Norwegia - GET-Ligaen 2016/2017

Status
Zamknięty.
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Stjernen - Manglerud Star TYP Over 5.50 1.53 Stawka 2 Unibet

Stjernen i Mangelerud rozegrały dopiero po 1 spotkaniu w Get-ligaen. Ostatnie 5 spotkań Stjernen to 6,7,7,9,5 Mengelerud 7,7,8,11,5 jak widać sporo bramek a jeszcze lepiej to wygląda jeżeli popatrzymy na bezpośrednie mecze! Jeżeli chcielibyśmy znaleźć bezpośredni mecz który nie spełnił tej linii musielibyśmy się cofnąć aż 10 meczy wstecz!!! A tak 9 kolejnych overow 10,7,7,10,7,11,11,6,7, ostatni mecz rozegrany przed sezonem pod koniec sierpnia wygrany przez Stjernen 5-2
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Szwecja SHL
Godzina : 19:00
Spotkanie: Djugardens - Linkopings
Typ: 1
Kurs: 2,35
Buk :totolotek:
10 kolejka Szwedzkiej ligi hokeja na lodzie SHL. Pojedynek sąsiadów ligowej tabeli Djugardens – Linkopings. Gospodarze rozpoczęli sezon od mocnego falstartu zdobywając do tej pory zaledwie osiem punktów. Na rozegranych dziewięć meczów Djugardens potrafili wygrać tylko dwa, dodatkowo odpadli już z Ligi Mistrzów (porażka z Kalpa w dwumeczu 2:3). Przed własną publicznością wygrali tylko raz i doznali aż czterech porażek. Dziś przyjeżdża do nich zespół, który ma tylko dwa oczka więcej i swoje trzy zwycięstwa odniósł grając na wyjazdach. Ekipa gości w Lidze Mistrzów radzi sobie zdecydowanie lepiej i awansowała do dalszych rozgrywek po wyeliminowaniu drużyny Davos. Na krajowym podwórku oba zespoły zawodzą i ten mecz może być punktem zwrotnym dla jednej z ekip co przełoży się na regularne zdobywanie punktów. Ja kieruję się tu w stronę gospodarzy, którzy będą chcieli za wszelką cenę przerwać niekorzystną serię czterech meczów bez zwycięstwa, a także będą dążyć do dopiero drugiego ligowego triumfu przed swoją publiką.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
VIK Vasteras HK - Modo Hockey
Modo gra dobrze na wyjazdach gdzie przychodzi im grać z kontry, mając w składzie takich zawodników jak Henrik Bjorklund, dobrze zbudowany, szybki, agresywny, z dobrym przeglądem pola, z dobrym technicznym strzałem, Molin który dużo widzi i potrafi wyłożyć krążek, Byron Ritchie doświadczony, dobrze jeżdżący, potrafiący rozegrać, czy Patrik Karlkvist stwarza dobry możliwości do takiej gry. Świetnie wkomponował się w zespół defensor Tobias Ericsson, który w 4 spotkaniach zalicza już 2+2, obok niego młody Jesper Lindgren pomocny w grze w przewadze, młody bardzo inteligentny, może trochę brakuje kilogramów ale co nie wywalczy w przepychaniu wywalczy chytrością, sprytem. Dziś w bramce Erik Hanses, umiejący czytać grę. Modo nastawione defensywnie i czyhające na kontry rozłożyło ostatnio Timrę i Morę a więc zespoły nr 2 i 3 własnej tafli. Do tego dochodzi bardzo korzystny bilans bezpośrednich spotkań między tymi zespołami, dość wspomnieć że w ABB Arena Nord gospodarze jeszcze nie mieli przyjemności pokonać dzisiejszego rywala. W tym sezonie 2 spotkania po między tymi zespołami, inauguracja sezonu 4:1 po świetnych PP Modo, drugi mecz 1:0. Vasteras ostatnio seria 5 kolejnych porażek w tym z najsłabszym w lidze Sodertalje. Dziś w bramce wychodzi Marcus Dahlbom, który puszcza średnio 2,75 gola w meczu. Brakuje jakości w zespole i takich indywidualności jak mają chociażby przyjezdni. Jasne, nie są to gwiazdy nawet na miarę zaplecza elity ale na zapleczu potrafiący dać coś ciekawego. Eddie Davidsson czy Stefan Grahns może i by chcieli coś pograć, ale ani to dużych umiejętności ani kolegów z którymi można coś zagrać kombinacyjnie. Faworyt jak dla mnie wyraźny.
Modo @ 2,35 ⛔ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Szwecja, SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: BK Rögle - IF Brynäs
Typ: 2
Kurs: 1,91
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie z najwyższej ligi w szwedzkim hokeju. Tabela wygląda tak:

Zespół gospodarzy ostatnio się trochę przebudził i wygrał 3 ostatnie spotkania ale nie grał z jakimiś wielkimi zespołami, tylko z drużynami, które tez są na dole ligowej stawki. Ogólnie u siebie Rögle z bilansem 3 zwycięstw, 1 zwycięstwa po dogrywce, 9 porażek i 1 porażki po dogrywce jest najgorzej grającym zespołem w całej lidze. Goście tego meczu na wyjazdach zanotowali 7 zwycięstw, 5 porażek i 1 porażkę po dogrywce i w tabeli pod względem wyjazdów zajmują 3 miejsce. Dzisiaj po tych 3 zwycięstwach z rzędu (w tym jedna wygrana po karnych) myślę, że już wszystko wróci do normy i gospodarze doznają porażki. Zespół gości kadrowo jest zdecydowanie mocniejszy i dziś po ich stronie nie zagrają jedynie obrońca Sundqvist (8 meczy rozegranych w tym sezonie) i napastnik Zaborsky (12 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie i 2 asysty) ale nie są to zawodnicy, którzy stanowili by o sile tego zespołu. Ci najlepsi i najważniejsi dzisiaj zagrają. Po stronie Rögle trochę więcej absencji i u nich dzisiaj nie zagrają napastnicy Cehlin (17 meczy rozegranych w tym sezonie, 6 goli i 3 asysty na koncie), From (23 mecze rozegrane w tym sezonie, 2 gole i 1 asysta na koncie), Wannstrom (20 występów w tym sezonie, 9 goli i 9 asyst) i Widing (19 występów w tym sezonie, 7 goli i 4 asysty na koncie). Tyle z tych ważniejszych nieobecności. Oprócz nich nie zagrają jeszcze Fraser, Laz i Lingren ale Ci hokeiści nie mieli jeszcze okazji zagrać w tym sezonie i nie są to jakieś wielkie nieobecności. Dla mnie faworytem w tym meczu są goście a kurs na nich dość fajny więc polecam również Wam tak zagrać.
✅ 1-3
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Kalpa - TPS
Over [email protected]
Typ czysto statystyczny, ale wygląda to wszystko naprawdę dobrze. Warto jest podkreślić, że gospodarze na siedemnaście pojedynków u siebie zaledwie jeden kończyli underem, w pozostałych spotkaniach linia 3.5 bramki zostawala pokryta.w dodatku jedni jak i drudzy umieją strzelać bramki, a pod tym względem są w czołówce ligi. Zawodnicy Kalpy strzelili 102 bramki, zaś ich dzisiejsi rywale o dwie więcej. W dodatku trzeba zwrócić uwagę na średnia bramek obu ekip, u gospodarzy wynosi ona 5.35 u przyjezdnych 5.39, więc zdecydowanie przewyższa ta linie. Poza tym w tym sezonie obie te drużyny grały że soba dwa razy i za każdym razem ta linia była pokryta.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Kalpa - Ilves
Over 3.5 @1.47
Warto tutaj już na samym Początku zobaczyć na bilans h2h, gdzie czternaście z siedemnastu spotkań kończyło się tym overem. Kalpa grając u siebie gra ofensywnie, gdzie to strzelają średnio ok 3 bramek na jeden mecz, ale z drugiej strony dosyć przeciętnie to wygląda w defensywie, gdzie średnio tracą 2.4 bramki na jeden mecz. To wszystko przekłada się mecz wyniki spotkań, gdzie szesnaście z osiemnastu konfrontacji kończyli właśnie overem 3.5 bramki.patrzac na drużynę Ilves na wyjazdach to średnio strzelają 2.4 bramki, zaś tracą 2.65. Dodać warto Jescze trzeba, że szesnaście z dwudziestu pojedynków wyjazdowych kończyli overem.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Szwecja, SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: HC Växjö Lakers - BK Rögle
Typ: 1
Kurs: 1,35
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tabela na początek:

Gospodarze tutaj są zdecydowanym faworytem. Są w gazie wygrywają ostatnio w lidze wszystko co się da, natomiast ich rywal jest w dołku i przegrywa w lidze wszystko co się da. Zespół Rögle jest już chyba pogodzony z tym, że w tym sezonie opuści najwyższą klasę rozgrywkową w Szwecji. Do tego dużo urazów w zespole gości i dziś nie zagrają ofensywni gracze Cehlin (17 występów w tym sezonie, 6 goli i 3 asysty na koncie), Wannstrom (20 występów w tym sezonie, 9 goli i 9 asyst na koncie), Widing (19 występów w tym sezonie, 7 goli i 4 asysty na koncie), Laz, Fraser i Lindgren którzy od początku sezonu są kontuzjowani a gdyby byli zdrowi byliby sporym wzmocnieniem. U gospodarzy nie zagrają obrońcy Martinsson (26 występów w tym sezonie, 1 gol i 8 asyst na koncie) i Laakso (2 występy w tym sezonie). Kadrowo i pod względem ogólnej formy jak i statystyk u siebie i na wyjeździe wszystko przemawia za gospodarzami i nie widzę tutaj, żadnych szans na niespodziankę. Spodziewam się łatwej wygranej gospodarzy i obym się nie mylił ;)
✅ 4-2
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Finlandia, Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Kookoo - Vaasan Sport
Typ: 2
Kurs: 2,08
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj typ hokejowy z najwyższej klasy rozgrywkowej we Finlandii. Tabela prezentuje się tak:

Gospodarze u siebie mają bilans 5 zwycięstw, 3 zwycięstw po dogrywce, 6 porażek po dogrywce i 10 porażek. Ich dzisiejszy rywal zespół Vaasan Sport radzi sobie lepiej na wyjazdach niż u siebie, gdzie zanotowali 7 zwycięstw, 5 zwycięstw po dogrywce, 3 porażek po dogrywce i 9 porażek. Goście w ostatnim czasie są w formie i dziś powinni zanotować kolejną wygraną. KooKoo według mnie sezon regularny zakończy na ostatnim miejscu. Skąd takie czarne prorokowanie nad tym zespołem ? Odpowiedź jest prosta drużyna ta boryka się z problemami finansowymi i z tego powodu sprzedali swoich 3 najlepszych graczy O&#39;Connora, Malinena i Kantola do drużyny HIFK. Dostali w zamian 2 młodych graczy ale nie zmienia to faktu, że zespół zdecydowanie się osłabił.
Absencje w zespole KooKoo: obrońca Vainio (7 występów w tym sezonie), napastnik Green (33 występy w tym sezonie, 11 goli i 6 asyst na koncie).
Absencje w zespole Vaasan: napastnicy Vihko (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), drugi najlepszy strzelec w zespole Nenonen (28 występów w tym sezonie, 12 goli i 5 asyst na koncie), Kokkala (44 występy w tym sezonie, 5 goli i 12 asyst na koncie) i Komulainen (21 występów w tym sezonie, 2 gole i 13 asyst na koncie)
Wprawdzie u gości ważne absencje ale zespół ten już od pewnego czasu musi radzić sobie bez tych graczy i radzą sobie całkiem dobrze. Vaasan ostatnio w formie a KooKoo 4 mecze z rzędu w plecy i widać, że ta sytuacja finansowa i sprzedaż swoich 3 najlepszych graczy mocno na zespole się odbiła. Są w dołku i myślę, że teraz warto stawiać na ich porażki a po takim kursie jak dzisiaj na gości, grzechem jest nie spróbować.
⛔ 4-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 94,1K

styrbjorn

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia, Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Kookoo - Vaasan Sport
Typ: 2
Kurs: 2,08
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj typ hokejowy z najwyższej klasy rozgrywkowej we Finlandii. Tabela prezentuje się tak:



Gospodarze u siebie mają bilans 5 zwycięstw, 3 zwycięstw po dogrywce, 6 porażek po dogrywce i 10 porażek. Ich dzisiejszy rywal zespół Vaasan Sport radzi sobie lepiej na wyjazdach niż u siebie, gdzie zanotowali 7 zwycięstw, 5 zwycięstw po dogrywce, 3 porażek po dogrywce i 9 porażek. Goście w ostatnim czasie są w formie i dziś powinni zanotować kolejną wygraną. KooKoo według mnie sezon regularny zakończy na ostatnim miejscu. Skąd takie czarne prorokowanie nad tym zespołem ? Odpowiedź jest prosta drużyna ta boryka się z problemami finansowymi i z tego powodu sprzedali swoich 3 najlepszych graczy O&#39;Connora, Malinena i Kantola do drużyny HIFK. Dostali w zamian 2 młodych graczy ale nie zmienia to faktu, że zespół zdecydowanie się osłabił.

Absencje w zespole KooKoo: obrońca Vainio (7 występów w tym sezonie), napastnik Green (33 występy w tym sezonie, 11 goli i 6 asyst na koncie).

Absencje w zespole Vaasan: napastnicy Vihko (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), drugi najlepszy strzelec w zespole Nenonen (28 występów w tym sezonie, 12 goli i 5 asyst na koncie), Kokkala (44 występy w tym sezonie, 5 goli i 12 asyst na koncie) i Komulainen (21 występów w tym sezonie, 2 gole i 13 asyst na koncie)

Wprawdzie u gości ważne absencje ale zespół ten już od pewnego czasu musi radzić sobie bez tych graczy i radzą sobie całkiem dobrze. Vaasan ostatnio w formie a KooKoo 4 mecze z rzędu w plecy i widać, że ta sytuacja finansowa i sprzedaż swoich 3 najlepszych graczy mocno na zespole się odbiła. Są w dołku i myślę, że teraz warto stawiać na ich porażki a po takim kursie jak dzisiaj na gości, grzechem jest nie spróbować.

Skąd informacja, że ci gracze odeszli? Kiedy odeszli? Zupełnie nie znam się na tej lidze ale raczej sprzedaż tych graczy nie odbiła się na ich formie, bo w ostatnim meczu 4 dni temu wszyscy 3 grali (Kantola strzelił gola, a O&#39;Connor miał 2 asysty).
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Skąd informacja, że ci gracze odeszli? Kiedy odeszli? Zupełnie nie znam się na tej lidze ale raczej sprzedaż tych graczy nie odbiła się na ich formie, bo w ostatnim meczu 4 dni temu wszyscy 3 grali (Kantola strzelił gola, a O&#39;Connor miał 2 asysty).
http://www.jatkoaika.com/Uutiset/kookoo-ja-hifk-vaihtoivat-pelaajia-%E2%88%92-nuoria-hy%C3%B6kk%C3%A4%C3%A4ji%C3%A4-vastineeksi-k%C3%A4rkipelaajista/187539

Tak, tak przepraszam, źle tam napisałem miało być, że sytuacja finansowa źle wpływa na formę drużyny a do tego teraz jeszcze zagrają bez 3 najlepszych graczy, źle to ująłem. Dzisiaj cała trójka już ma zagrać w barwach HIFK

http://www.hifk.fi/uutiset/taellainen-oli-uusien-ifk-pelaajien-ensimmaeinen-paeivae-nordiksella
 
S 94,1K

styrbjorn

Użytkownik
http://www.jatkoaika.com/Uutiset/kookoo-ja-hifk-vaihtoivat-pelaajia-%E2%88%92-nuoria-hy%C3%B6kk%C3%A4%C3%A4ji%C3%A4-vastineeksi-k%C3%A4rkipelaajista/187539

Tak, tak przepraszam, źle tam napisałem miało być, że sytuacja finansowa źle wpływa na formę drużyny a do tego teraz jeszcze zagrają bez 3 najlepszych graczy, źle to ująłem. Dzisiaj cała trójka już ma zagrać w barwach HIFK

http://www.hifk.fi/uutiset/taellainen-oli-uusien-ifk-pelaajien-ensimmaeinen-paeivae-nordiksella
W takim razie wygląda na to, że osłabienia po obu stronach spore (choć oczywiście ci wszyscy 3 zawodnicy kookoo grali w ostatnich meczach, więc po ich stronie osłabienia są bardziej znaczące) ale patrząc na formę i motywację po takim kursie warto chyba zagrać ten typ.
 
S 94,1K

styrbjorn

Użytkownik
Na szybko, bo nie mam czasu.
Lulea - Rogle 19:00 Lulea - 1,5 1,72 bet365
ostatnia kolejka fazy zasadniczej, Rogle przedostatnie, nie zmieni juz swojej pozycji w ostatniej kolejce zwycięstwo z 3-cim od końca Orebro, natomiast na wyjeździe 4 porażki z rzędu (w tym z Lulea 0-3). ógólnie forma wyjazdowa kiepska, natomiast Lulea nadal walczy o play-off, forma domowa bardzo przyzwoita, m. in. zwycięstwa z vaxjo czy frolundą, porażka pod dogrywce z brynas, wszystko to czołowe ekipy. Rogle raczej zachowa siły na baraż o utrzymanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 94,1K

styrbjorn

Użytkownik
Hokej Allsvenskan: Mora IK - BIK Karlskoga 19:00 Mora -1,5 1,95 bet365
Finał play-off o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Myślę, że można także spróbować zagrać na gospodarzy, choć &#39;pewniejszy&#39; wydaje mi się typ na Lulee. Typ motywuje 2 zwycięstwami w play-off dzisiejszych gospodarzy, w tym wysokim zwycięstwem u siebie: 7:3. Po fazie zasadniczej Mora była liderem, 105 punktów, natomiast BIk ugrało 97 oczek. Pomijając 2 pierwsze mecze to mocnym argumentem za zwycięstwem Mory jest to, że obie ekipy są bardzo mocne grając u siebie: Mora 58 punktów z bilansem bramkowym 85:52, w wygrane w 2 z 3 meczów domowych z BIK (jedne przegrany po dogr., poza tym zwycięstwa 7:3 oraz 3:0. BIK na wyjazdach 36 punktów z bilansem bramkowym 77:66.
Jak widzicie, pierwszy mój typ wstawiony na forum wyłącznie w oparciu o statystyki. Jeśli nie pójdzie to możliwe, ze ostatni :grin: Ale zagrać, zagram
 
S 94,1K

styrbjorn

Użytkownik
Lulea - Rogle 4:1 ✅
Mora - BIK Karlsroga 4:1 ✅
Jednak dodam jakiś komentarz. Lulea - Rogle to był mój typ dnia, niestety spieszyłem się i nie mogłem napisać bardziej szczegółowej analizy, mam nadzieję jednak, że ktoś skorzystał. CO do drugiego meczu też lekko weszło, tym razem zawierzenie statystykom miało sens.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Szwecja SHL, 21.03

Frolunda (3) - Skelleftea (6) 1 tercja poniżej 1.5 bramki 1.5 ⛔
Vaxjo (1) - Malmo (8) 1 tercja poniżej 1.5 bramki 1.52 ✅
ako 2.28
⛔ bet365

Bez dwóch zdań. To jest play-off, tu minimalizuje się ryzyko, najpierw dba się o tyły, dopiero potem o atak, zwłaszcza w początkowych fragmentach gry.
W obu parach remis 1-1. W pierwszej parze wygrywali gospodarze, w drugiej w obu meczach padał remis, a po dogrywce triumfowali goście.
W sezonie zasadniczym w pierwszej parze 4x w 1 tercji padała jedna bramka, w play-off 0 i 1.
W drugiej parze w Regular tylko w jednym meczu było poniżej 1.5 bramki, w play-off już 0 i 1.
 
pinio1111 81,1K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia, Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie:Tappara Tampere - Ilves Tampere
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,57
Bukmacher: Bet-at-home

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy pomiędzy najlepszą drużyną rundy zasadniczej, a drużyną która awansowała z baraży. Ilves Tampere, jeszcze 3 dni temu walczyło o awans z drużyną Assat Pori i wyszło z tej potyczki zwycięsko, wygrywając w decydującym meczu po dogrywce 1:0. Typ jest typowo statystyczny, gdyż w ostatnich sześciu sezonach drużyna która awansowała do ćwierćfinałów z pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej, wygrywała w pierwszym meczu minimum dwiema bramkami z drużyną, która awansowała z baraży. Jest to pewnie uwarunkowane tym, iż najlepsza drużyna rundy zasadniczej ma dużo więcej czasu na odpoczynek przed ćwierćfinałem, natomiast drużyna walcząca w barażach jest zmęczona i w pewnym sensie trochę rozprężona po wygranej batalii i awansie do ćwierćfinału. Myślę, ze typ jest jak najbardziej wart gry po takim zacnym kursie. Dla mniej odważnych proponuję zwycięstwo w regulaminowym czasie, po kursie 1,86.
 
W 70

wa1cha

Użytkownik
Finlandia MESTIS Play Off FINAL
Jesteśmy już po trzech spotkaniach rundy Play Off, dziś O godzinie 17.00 zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek w niższej finlandzkiej klasie rozgrywkowej pomiędzy
K-Vantaa - SaPKo. Goście wygrali 3 mecz z rzędu i są blisko wygrania, goście mają solidny atak taki jak Hamalainen który potrafi strzelić z niczego. Mój typ to Goście strzela powyżej 2.5 bramki po kursie 1.80 , również można grać czyste zwyciestwo przyjezdnych po kursie 2.05 ale uważam że po wynikach SaPKo 4:1 , 3:0 u siebie , później 6:1 na wyjezdzie pozwala spokojnie pokryć linie i te minimum 3 bramki zdobędą. Powodzenia
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Szwecja - SHL
Godz: 19:00
Spotkanie: Frölunda HC - Djurgårdens IF
Typ: Frölunda HC (60)
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 18 serię gier hokejowej szwedzkiej SHL.
W bardzo ciekawym spotkaniu na hali Scandinavium zmierza się ze sobą miejscowe Frölunda Hockey Club a w gości przyjedzie zespół Djurgårdens Ishockeyförening.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 16 meczach zdobyli 22 punkty co daje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 3 pozycji w tabeli szwedzkiej hokejowej SHL ze zdobytymi 32 oczkami w swoich 16 grach ligowych tego sezonu.
Frölunda HC w tym sezonie na swoim lodzie 4 zwycięstwa, 2 wygrane po dogrywkach oraz 3 przegrane i bilans bramek 22-18 natomiast Djurgårdens IF na wyjazdach 3 wygrane, 3 przegrane po dogrywkach oraz 2 porażki w regulaminowym czasie gry z bilansem bramkowym 18-17.
Moim typem na to spotkanie jest wygrana u siebie gospodarza który jest obecnym mistrzem Szwecji do tego u siebie potrafi zagrać dobre zawody i myślę że zrobią wszystko aby PlayOffy zacząć jednak od ćwierćfinałów i żeby to osiągnąć muszą wygrywać na swoim lodowisku gdyż w delegacjach grają słabiutko a goście wysoko w tabeli ale to bardziej przez mecze u siebie bo na wyjazdach już tacy aż bardzo skuteczni nie są do tego bardzo ciężko się im gra na terenie zespołu Frölunda Hockey Club i moim zdaniem gospodarze wygrają w regulaminowym czasie gry.
⛔ 3:3
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Szwecja, SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lulea HF - Frolunda HC
Typ: 1
Kurs: 2,54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w szwedzkim hokeju. Tabela na początek:

Kadrowo na papierze zespołem lepszym wydaje się być Frolunda ale w tym sezonie im się nie wiedzie i są bez formy. Ostatnio w rodzimej lidze 3 porażki z rzędu (2 w regulaminowym czasie gry i 1 po rzutach karnych) a w Lidze Mistrzów odpadli na poziomie 1/8 finału z czeskim HC Bili Tygri Liberec (na wyjeździe wygrali 3-2 a u siebie polegli 4-6). Kadrowo Frolunda jest z pewnością zespołem mocniejszym, niż zajmowana przez nich w lidze pozycja, tylko po prostu coś tam nie gra i nie wiedzie im się tak jak powinno. Z tego względu próbuję w tym spotkaniu pograć na zwycięstwo gospodarzy, którzy w tym momencie są w gazie. Lulea ostatnie 3 spotkania z rzędu wygrała w lidze i to u siebie z silnymi ekipami HV 71 3-2 i z Farjestadem 4-1. Wogóle zespół ten u siebie radzi sobie dobrze i zanotował 3 zwycięstwa, 3 zwycięstwa po dogrywce, 2 porażki po dogrywce i 2 porażki. Goście tego meczu z kolei na wyjazdach wypadają słabo notując 1 zwycięstwo, 1 zwycięstwo po dogrywce, 1 porażkę po dogrywce i 4 porażki. Pod względem absencji gospodarze nie mają żadnych problemów i dziś mogą zagrać w najmocniejszym składzie. Po stronie Frolundy z kolei jest kilka nieobecności.
Absencje we Frolundzie:
obrońca Norstebo (11 występów w tym sezonie, 1 asysta na koncie) i napastnicy Olofsson (16 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie i 5 asyst), Grundstrom (10 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie i 1 asysta), Pathrik Westerholm (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie i 1 asysta) i Bergenheim (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie i 2 asysty)
Z pewnością najbardziej będzie brakować Olofssona, który razem z Amerykaninem Laschem mają po 7 bramek i są najskuteczniejszymi graczami w zespole. Z resztą absencji Frolunda zmaga się od dłuższego czasu więc to jakiś wielki problem nie jest jednak brak Olofssona to spore osłabienie. Próbuję w tym spotkaniu na gospodarzy, bo mimo, iż kadrowo na papierze wydają się słabsi od rywala, to w tym momencie są w dobrej formie zwłaszcza na własnym lodowisku, a ich rywal jest w kryzysie i od początku sezonu nie wiedzie mu się tak jak powinno. Do tego osłabiony dziś brakiem czołowego strzelca.
⛔ 3-3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom