>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szwecja - SHL | Finlandia - SM-Liiga | Norwegia - GET-Ligaen |Dania Metal Ligaen 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatnio przełamanie w finskiej wiec dzis próbuje znów
Pelikans Lahti - HIFK Helsinki
typ x2 kurs 1,47 (3-3)✅
Sports Vaasa - Lukko Rauma
typ x2 kurs 1,55 (4-4)✅
ako 2,28 fortuna✅
Przepraszam chyba nie zdaze napisac nawet kilku słów , ale dzis mnostwo sie dzieje na lodzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Typy SHL 4/6 skuteczność 66%
Typ VII
Vaxjo vs Orebro
Typ +1.5 Orebro @ 1,76 fortuna
Tak mocne faworyzowanie Vaxjo na obecnym etapie sezonu wydaje mi się mocno przesadzone. Co prawda mistrzowie wygrali swój ostatni mecz, ale jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni. Dzisiaj zagrają przeciwko bardzo niewygodnej drużynie której siłą jest kolektyw. Orebro jak juz wspominałem wcześniej dokonało kilku fajnych wzmocnień i wydaje się, że drużyna mierzy realnie w pierwszą szóstkę. Oczywiście na początku również mają wahania formy, ale zaufam im po raz kolejny, tym bardziej, że w ostatnim meczu z Lwami pokazali sporą walkę i charakter wyciągając praktycznie przegrany mecz w samej końcówce.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Wreszcie dzień wolny :eek:kay:
IFK Helsinki - Kalpa 2 +0,5 @1.94 ✅ 2:3 po karnych

Serio ładować się w w kurs 1.60 na zwycięstwo gospodarzy z ciężkim rywalem na starcie sezonu? No way. Goście może nie są jakimiś mistrzami wyjazdów A raczej idzie im słabo ale wyszarpać remis są w stanie spokojnie. Hifk po porażce w dogrywce z pelikanami, Kalpa uskrzydlona wygrana z wicemistrzem kraju. 5 ostatnich meczy 4 zwycięstwa Kalpy. Próbujemy .
Hamenlaina - Ilves 2 OT @ 2.00 ✅ 3:4

No i moi ulubieńcy - rysie z Tampere. Dzisiaj przed trudnym wyjazdem z pomarańczowymi. Chłopaki naprawdę fajnie weszli w sezon i od początku sporo punktuja zwłaszcza z teoretycznie mocniejszymi ekipami. Hama w krateczkę. Gospodarze grali wczoraj z jukuritrem dogrywkę więc to spotkanie na pewno siedzi w ich nogach. Rysie jeden mecz więcej odpoczynku po minimalnej porażce z obecnymi mistrzami . 5 ostatnich meczy 5 zwycięstw Ilves. Miesiąc temu lepsi goście w dogrywce jak będzie dzisiaj zobaczymy .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Typy SHL 5/7 skuteczność 71 %
VIII Typ
Skelleftea vs Vaxjo
Typ zwycięstwo gospodarzy @ 1,73 totolotek
Mecz z dużymi podtekstami ze względu na zeszłoroczny finał. Obie ekipy spotkały się w walce o mistrzostwo na ostatniej prostej. Przyjezdni wówczas nie dali najmniejszych szans wygrywając cztery kolejne mecze. Gdybyśmy sięgnęli dalej wstecz to bezpośredni bilans jest dla miejscowych jeszcze bardziej niekorzystny. 11 osttanich meczów padło łupem Vaxjo. Ostatni win miejscowych miał miejsce 29.09.2016 - praktycznie 2 lata temu. Skelleftea mogła nabawić się syndromu Vaxjo, ale dzisiaj liczę na przełamanie tej niechlubnej serii. Przede wszystkim VAxjo jest obecnie najsłabsze od kliku ostatnich sezonów. Mocna przebudowała w lecie i jak na razie wyniki bardzo przeciętne. Dzisiaj spodziewam się rewanżu ze strony miejscowych którzy mają w swoich szeregach naprawdę klasowych zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Typy SHL 5/7 skuteczność 71 %
IX Typ
Linkopings vs Brynas
Typ Linkopings powyżej 2.5 @ 1,85 lvbet
Zdecydowałem się jeszcze zaufać sile ofensywnej Lwów. Co prawda w ostatnich dwóch meczach tych bramek było nieco mniej, ale dzisiaj zakładam odwrócenie trendu tym bardziej, że będą grać u siebie. W szeregach miejscowych jest kilku znakomitych strzelców. Biorąc pod uwagę, że Brynas nie jest monolitem w tyłach, będą mieć oni swoje okazje. W bramce Brynas najprawdopodobniej zobaczymy Karhunena - solidnego ale nie wybitnego bramkarza. Według mnie jeśli goście myślą o punktach to raczej mecz będzie musiał się otworzyć. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Brynas swoją obroną będzie wstanie trzymać wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Może troche na sucho ale mało czasu
Karpat Oulu-Pelicans Lahti
Mistrz wskoczył na wlasciwe tory, dzis wg mnie wygra.
Typ Karpat win po Ml, OT kurs 1.44
Jukurit - JYP
drużyna gości ma większy potencjal i jakość w zespole mimo dwóch przegranych ostatnio meczy. Myślę że dzis nie przegrają w regulaminowym
JYP x2 kurs 1 42
Ako 2 03 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Typy SHL 7/9 skuteczność 78 %
Typ X
Rogle vs Malmo
Typ zwycięstwo gospodarzy @ 1,91 lvbet
Gospodarze mogą być rozczarowani startem sezonu, tym bardziej, że sam sezon przygotowawczy plus oczywiście &quot;zakupy&quot; mogły dawać nadzieję na coś więcej niż głęboki dół tabeli. Można słaby dorobek punktowy zrzucić na trudny kalendarz, ale widać, że nie do końca wszystko grało bo porażka z Brynas na własnym lodzie nie powinna się zdarzyć. Dużym problemem miejscowych były gry w PK które nie wyglądały dobrze. Sporo traconych bramek... Dzisiaj jednak widzę szansę na przełamanie i pierwsze zwycięstwo. Malmo to dl amnie spore zaskoczenie, ponieważ nie stawiałem na nich widząc co zadziało się w przerwie letniej. NIemniej zespół bardzo stabilny i poukładany, który regularnie, przynajmniej na starcie punktuje. Porażka w osttanim meczu z Indianami zasłużona ponieważ Malmo nie pokazało nic wielkiego. Dzisiaj nie będą mieć napewno łatwiej bo gospodarze będą mocno zdeterminowani.
Typ XI
Linkopings vs Mora
Typ -1.5 gospodarze @ 1,78 lvbet
NIe lubię stawiać wyraźnyxh faworytów bo zawsze śmierdzi mi to niespodzianką, ale dzisaij zrobie wyjątek. Lwy są w takim gazie, że naprawdę czapki z głów. W ofensywie zawsze ten zespół mi sie podobał, ale w tym sezonie dołozyli jeszcze super obronę i jeśli tak dalej będzie to szykuje się wyraźny faworyt do pierwsze trójki na koniec sezonu. Przyjezdni zrobili wiięcej niż mogli by oczekiwać odnich kibice. FAjne mecze, niespodziewana wygrana z Frolundą na wyjeździe... chyba wystarczy niespodzianek. Djurgarden sprowadził ich mocno na ziemie i myślę, że Lwy zrobią to samo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Z Rogle sie nie udało, ale doskonały typ na Linkopings. Oby tak dalej bo śledze uważanie Twoje poczynania. Najlepsze w tym wszystkim są jednak analizy, które nie polegają na analizie H2H, tylko naprawdę wiesz co tam się dzieje.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Dzisiaj wpadło w oko jedno spotkanie z fińskiej ligi.
TPS Turku - Saipa 2 +1,5 @ 1.67 ???? sromotna porażka
Obie drużyny spotkały się w PO w zeszłym sezonie i lepsza okazała się drużyna z Turku. Sporo jednak od tego czasu się zmieniło a gospodarze zagrali ostatnio kilka meczów w krótkim odstępie czasowym. Saipa za to po tygodniowym odpoczynku przystąpi do meczu na świeżości. Saipa zaskakuje na początku sezonu zupełnie jak Ilves swoją gra i wynikami na plus. W tym sezonie tylko 2 porażki z wicemistrzami i z Pelikanami. Faworyci zawodzą na starcie rozgrywek. Tps gra na dwóch frontach i to będzie wychodzić w trakcie sezonu. Ostatnio dali się przełamać slabiutkim Assatom z Pori po ich długiej serii bez zwycięstwa. Moim zdaniem zdecydowanie to handi do pokrycia dla odwazniejszych +0,5 @2.23 albo ML @3.00 I czysto @4.00.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzisiaj wpadło w oko jedno spotkanie z fińskiej ligi.
TPS Turku - Saipa 2 +1,5 @ 1.67
Obie drużyny spotkały się w PO w zeszłym sezonie i lepsza okazała się drużyna z Turku. Sporo jednak od tego czasu się zmieniło a gospodarze zagrali ostatnio kilka meczów w krótkim odstępie czasowym. Saipa za to po tygodniowym odpoczynku przystąpi do meczu na świeżości. Saipa zaskakuje na początku sezonu zupełnie jak Ilves swoją gra i wynikami na plus. W tym sezonie tylko 2 porażki z wicemistrzami i z Pelikanami. Faworyci zawodzą na starcie rozgrywek. Tps gra na dwóch frontach i to będzie wychodzić w trakcie sezonu. Ostatnio dali się przełamać slabiutkim Assatom z Pori po ich długiej serii bez zwycięstwa. Moim zdaniem zdecydowanie to handi do pokrycia dla odwazniejszych +0,5 @2.23 albo ML @3.00 I czysto @4.00.
Ja tutaj ide w typ Saipa z x kurs 2.1 fortuna.
Pozdrawiam
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Typy SHL 8/11 skuteczność 72 %
XII
Farjestad vs Linkopings
Typ poniżej 5 @ 1,68 lvbet
Gospodarze mają fatalną serię. Największym mankamentem jest brak bramek. Dzisiaj z pewnością będą szukać przełamania i nie zdziwiłbym sie gdyby przyszło na tak silnym rywale, ale... Nie zakładam ofensywnego scenariusza.Po pierwsze: BK ma poważny problem w bramce. Do tej pory niekwestionowana 1 Svensson doznał kontuzji ręki w ostatnim meczu i z osttanich informacji nie wykuruje się na dzisiejszy mecz. W jego miejsce wejdzie Werner. Młody 21-letni golkiper, który ma całkiem niezłe papiery na grę - był między innymi draftowany przez Colorado ( 5 runda, ale zawsze). Nie postrzegałbym jego występu jako dużego osłabienia. Raczej mam tutaj na myśli fakt, że BK będzie musiało grać bardzo twardo i agresywnie w obronie, żeby jak najlepiej zabezpieczyć swoje tyły. Dodatkowo dochodzi fakt, że po stronie przeciwników równiez mamy wybitnego specjalistę z doświadczeniem w NHL. Co prawda Gustavsson puścił 4 gole przeciwko Mora, ale myślę, że będzie chciał sie zrehabilitować, bo ten ostatni występ był mega słaby. Staty ma wręcz rewelacyjne od początku sezonu więc zakładam, że wróci do dobrej postawy. Nadmienić trzeba, że miesjcowi mają jutro jakiś otwarty dzień dla promocji hokeja, więc hala będzie pełna i myślę, że determinacji im nie braknie, żeby zrobić dobry wynik.
XIII
Orebro vs Malmo
Typ zwycięstwo gospodarzy @ 1,81 lvbet
Tutaj krótko... Orebro zrobiło sporo w przerwie letniej, żeby poprawić wyniki z ubiegłego sezonu. Wygrana z Vaxjo, Linkopings tylko to potwierdzają. Dzisiaj przyjeżdża już opisywane przeze mnie Malmo. Nie mam najlepszego zdania o nich. Dodatkowo dochodzi fakt, że goście mają duże problemy w obronie. Ostatni mecz kończyli na 5 defensorów. Sytuacja jest na tyle poważna, że z Arboga ściągnięto dwóch chłopaków, którzy uzupełnią linię na dzisiaj. Na tak trudnym terenie będzie ciężko o punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
XIV
HV71 vs Rogle
Typ 1@ 1,66 lvbet
Typ podyktowany sporymi osłabieniami w szeregach przyjezdnych. Pod znakiem zapytania stoi występ Ahnelöv i Ben Youds, a także napastnicy Lucas Elvenes, Matt Anderson i Christian Thomas. Ostateczna decyzja ma byc podjęta na rozgrzewce. Biorąc pod uwagę, że czeka nas teraz kilkudniowa przerwa oraz że jest to początek sezonu, nie spodziewam się nadmiernego ryzyka ze strony Rogle. Jak będzie coś im doskwierało, to nie wyjdą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Pare przemyslen... Przy piwku ???? 4 bledy w typowaniu i wszystkie z udzialem Malmo... Chyba trzeba odpuscic ich he he. A tak powaznie. Odniose sie do meczu Brynas vs Skelleftea. Trudno pojac jak gospodarze byli wstanie zdominowac przyjezdnych. Mozna mowic o determinacji, woli walki i innych takich bredniach. Ja mam duzy niesmak. Wedlug mnie pewne rzeczy sa poprostu ustawione. Liga musi byc wyrownana... Kilka sezonow temu ja rozszerzono. Efekt... Dostaly sie do niej kluby z mocno okrojonym budzetem. Dzisiaj mialem wrazenie ze poprostu podano dlon slsbszym klubom w zdobyciu punktow. Nie pisze tego od tak po kilku kolejkach. Obserwije Shl od dluzszego czasu. Niestety wnioski nasuwaja sie same. O ile w meczu Farjestad vs Linkoping jestem wstanie zrozumiec wynik... Nawet wspomnialem ze nie zdziwie jak sie przelamia na silnym rywalu.... To postswe Skelleftea nie umiem wytlumacsyc. Mecz... Jakby nie chcieli trafic do siatki... Mozr wnioski pochopne, ale patrz ogolnie na rozne dyscypliny to mam duzy dylemat z wiara ze rywalizujemy... My typerzy w uczciwej walce.
 
T 0

tatulo

Użytkownik
Ja mam duzy niesmak. Wedlug mnie pewne rzeczy sa poprostu ustawione. Liga musi byc wyrownana... Kilka sezonow temu ja rozszerzono. Efekt... Dostaly sie do niej kluby z mocno okrojonym budzetem. Dzisiaj mialem wrazenie ze poprostu podano dlon slsbszym klubom w zdobyciu punktow. Nie pisze tego od tak po kilku kolejkach. Obserwije Shl od dluzszego czasu. Niestety wnioski nasuwaja sie same. O ile w meczu Farjestad vs Linkoping jestem wstanie zrozumiec wynik... Nawet wspomnialem ze nie zdziwie jak sie przelamia na silnym rywalu.... To postswe Skelleftea nie umiem wytlumacsyc. Mecz... Jakby nie chcieli trafic do siatki... Mozr wnioski pochopne, ale patrz ogolnie na rozne dyscypliny to mam duzy dylemat z wiara ze rywalizujemy... My typerzy w uczciwej walce.
Brudy były,są i będą...niestety. Co gorsza w/g mnie ostatnimi laty (bukmacherką zajmuję się dobre 20 wiosen) jest tego dużo więcej i to też nie jest przypadek.
Ciężko przy takiej sytuacji przejść do porządku dziennego. Od wielu rzeczy się ucieknie, można próbować w granicach swoich możliwości minimalizować ryzyko, można też... rzucić to w cholerę ???? i zająć się czymś innym.
Jak to zwykle bywa każdy wyboru dokona sam.
W mojej ocenie robisz dobrą robotę, i chyba nie tak łatwo Cię zrazić.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
Też tak uważam że liga musi być wyrównana, wyniki muszą być zróżnicowane, a niespodzianki wpisane są w sport np. Jeśli widzę że np. W NHL dawno były remisy to mogę być pewny że w końcu ich bedzie sporo i to się sprawdza tak jak i przełamania. Bo jak by miało być inaczej to byśmy nie grali tutaj bo buki by dawno zbankrutowaly. Więc taka to sztuka by odkrywać te niespodzianki i omijać je lub grać na przeciwnika faworyta.
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Typy SHL 10/14 skutecznosc 71 procent
Typ xv
Mora vs Farjestads
Typ zwyciestwo gosci @ 1.62 fortuna
Krotko bo z telefonu. Goscie zdecydowanie lepszy sklad i wydaje sie ze juz w miare z ustabilizowana forma. Ostatni win z Linkoping w dobrym stylu. Wydaje mi sie ze zaczna odrabiac bo miejsce nie adekwatne do mozliwosci. Co do mory... Troche nieprzewidyealny zespol ale wydaje mi sie ze zaczna notowac juz wyrazny regres bo kadrowo dobrze to nie wyglada. Pare niespodzianek w pierwszych kolejkach... Generalnie takie trendy co roku lubia sie powtarzac.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Typy SHL 10/14 skutecznosc 71 procent
Typ xv
Mora vs Farjestads
Typ zwyciestwo gosci @ 1.62 fortuna
Krotko bo z telefonu. Goscie zdecydowanie lepszy sklad i wydaje sie ze juz w miare z ustabilizowana forma. Ostatni win z Linkoping w dobrym stylu. Wydaje mi sie ze zaczna odrabiac bo miejsce nie adekwatne do mozliwosci. Co do mory... Troche nieprzewidyealny zespol ale wydaje mi sie ze zaczna notowac juz wyrazny regres bo kadrowo dobrze to nie wyglada. Pare niespodzianek w pierwszych kolejkach... Generalnie takie trendy co roku lubia sie powtarzac.
Krótko i zwieźle napisałeś. Tez uważam ze Mora gra ponad stan tego co mają.
 
T 0

tomcio_007

Użytkownik
Witam
Od czegoś trzeba zacząć! Obserwuje długo co piszecie więc postanowiłem też spróbować ????
Finlandia
Karpat-Sport
over 5.5 2.0
Nie umiem pisać analiz ale h2h zdecydowanie przemawia za overem. Ostatnie mecze u siebie Karpat strzela, a Sport na wyjazdach też średnio koło 2 bramek. Liczę na małą strzelaninę i pewny over 5.5
Powodzenia
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Witam panów ekspertów mam pytanie który mecz z dzisiejszej kolejki ma większe szanse na wejście statystycznie jeden i drugi wygląda dobrze ale nie wiem który wybrać bo nie znam składów etc.
Skelleftea wyjazd czy HV u siebie pozdrawiam z fartem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom