>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja - SHL | Finlandia - SM-Liiga | Norwegia - GET-Ligaen |Dania Metal Ligaen 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam panów ekspertów mam pytanie który mecz z dzisiejszej kolejki ma większe szanse na wejście statystycznie jeden i drugi wygląda dobrze ale nie wiem który wybrać bo nie znam składów etc.
Skelleftea wyjazd czy HV u siebie pozdrawiam z fartem
Specjalistą od Szwedzkiej nie jestem ale gralbym Skele, lepszy sklad niz Mora, wiecej doświadczenia w rozgrywkach na różnym szczeblu. Mora jak na ta jakość drużyny wg mnie gra ponad stan. I odpoczywali dwa dni krócej.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Przeglądam ofertę na dziś i rzuca mi się w oczy fajny kurs na Vaxjo. Fakt, kadrowo już nie tak mocni jak w poprzednim sezonie ale to wciąż mocny zespół który gra dobrze, stwarza dużo sytuacji ale brakuje jeszcze trochę wykończenia albo szczęścia. Z Skelleftea zagrali wyrównany mecz na styku, wcześniejszy wyjazd na Brynas udany no i ten dziwny mecz z Timra, ogromna przewaga przez cały mecz i porażka. Dziś rewanż za mecz z czwartku. Tylko 1:0 dla Vaxjo ale w tym zespole powoli coś się budzi, w końcu. Malmo dla mnie jest mocno przeciętnym zespołem na miejsce w max pre play off. Oglądałem ich w Champions League z Monachium i jakoś szczególnie wrażenia na mnie nie zrobili. Nihlstorp&gt;Fasth. Gialie Malmo elektryczny, trochę gorąca głowa. Andresson miesza w obronie młodych albo nie ogranych z doświadczonymi zawodnikami a to nie gwarantuje stabilności przed bramkarzem z gorącą głową. Lerby i Serkov będą gubić krycie a starsi zawodnicy przy grających szybko i składnie rywalach nie będą nadążali z naprawą błędów. Defensywa Vaxjo na dużo wyższym poziomie i to też powinno być widoczne. Z przodu debiutuje dziś chyba Molin ściągnięty z zaplecza Eliteserien, partnerować mu będzie Sylvegard. Zagrożenie żadne, wgl ta pierwsza piątka wygląda śmiesznie. W Vaxjo więcej kreatywności choć takich egzekutorow jak w zeszłym sezonie próżno szukać to jednak sa zawodnicy bardziej doświadczeni, pomysłowi, z lepszą techniką użytkową. Podsumowując przewaga na papierze w każdej formacji po stronie przyjezdnych, to co do tej pory pokazali na tafli w porównaniu do rywala też wygląda bardziej poukładanie, kurs zachęca. Do tego h2h z ostatnich spotkań pokazuje że rywal im leży.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Na dzis taki dubel
Hameenlinna-Kalpa
Goscie dobry solidny skład, ale wg mnie są lekko pod forma w tym momencie. Z kolei pomarańczowi złapali ostatnio rytm i ich gra wyglada zupełnie inaczej i mysle ze to oni zgarną dzis win
typ HPK win 1,54
Kookoo - Ilves Tampere
Rysie z Tampere to narazie rewelacja ligi . Młody pierwszy atak robi dobrą robote(Ikonen, Routsalainen, Rautiainen) do tego Antonen i Lepaus. To napewno przyszłość tego klubu. Zajmuja drugie miejsce w tabeli. Gospodarze spotkania to przedostatnia druzyna Liigi z piecioma przegranymi z rzędu. Wg mnie dzis bedzie szósta przegrana
typ Ilves kurs 1,75
ako 2,7 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Na dzis taki dubel
Hameenlinna-Kalpa
Goscie dobry solidny skład, ale wg mnie są lekko pod forma w tym momencie. Z kolei pomarańczowi złapali ostatnio rytm i ich gra wyglada zupełnie inaczej i mysle ze to oni zgarną dzis win
typ HPK win 1,54
Kookoo - Ilves Tampere
Rysie z Tampere to narazie rewelacja ligi . Młody pierwszy atak robi dobrą robote(Ikonen, Routsalainen, Rautiainen) do tego Antonen i Lepaus. To napewno przyszłość tego klubu. Zajmuja drugie miejsce w tabeli. Gospodarze spotkania to przedostatnia druzyna Liigi z piecioma przegranymi z rzędu. Wg mnie dzis bedzie szósta przegrana
typ Ilves kurs 1,75
ako 2,7 fortuna
Rysie jak najbardziej to wezmą ale HPK odpuściłbym po takim kursie, bardziej bym szedł w handi gości którzy naprawdę mają fajny zespół i już nie raz potrafili urwać pkt faworytom. HPK za to ogrywa samych ogórków. Jak będzie zobaczymy wieczorem ;&gt;
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Rysie jak najbardziej to wezmą ale HPK odpuściłbym po takim kursie, bardziej bym szedł w handi gości którzy naprawdę mają fajny zespół i już nie raz potrafili urwać pkt faworytom. HPK za to ogrywa samych ogórków. Jak będzie zobaczymy wieczorem ;&gt;
Miałem dylemat co do pierwszego meczu bo skład gości jakościowo lepszy ale wydaje mi sie ze mają lekki dolek w tym momencie a HPK lekką górkę, wiec wyszlo mi na gospodarzy. Ale tak jak mowisz zobaczymy.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Po wczorajszych emocjach w Rosji czas na chwilę relaksu w Finlandii. Dzisiaj gramy bezpieczne ako (na moje oko :dntlck ???? i szukamy niespodzianki w meczu mistrza.
Assat - IFK Helsinki 2 OT @ 1,62✅
Rónica klas obu ekip. Assat jest czerwoną latarnią ligi od startu sezonu. Najgorzej grająca drużyna u siebie tylko 4 pkt, bez zwycięstwa w 60&quot;. IFK niestety odpadły z CLM kosztem Bolzano, nie pomogli Tyszanie choć udało się wygrać na ciężkim terenie Skelleftei. Mogą się skupić już na lidze, w której i tak radzą sobie nieźle 21 pkt w 11 meczach. Powinno być zwycięstwo w 60 ale gramy bezpieczniej.
Sport - Saipa 2 handi +0,5 @ 1,63✅Z 4:0 Na 4:4 :sweat:
Sport jest po 3 druzgocących porażkach 5:1, 5:0, 8:3. I dzisiaj stoją przed mega trudnym zadaniem. Saipa prezentuję się nadzwyczajnie dobrze i razem z Ilves zaskakują na plus na początku sezonu. Sport poległ z słabiutkim jak dla mnie Lukko aż 5:1 2 dni temu a Saipa regeneruje się juz od 13 , mam nadzieje ze nie zardzewieli i dzisiaj wygrają choć remis też nas zadowoli.
Kalpa - Karpat 1st period 1 @3,95⛔ był kontakt przy 2:2 Ale 3 tercja gładko przegrana

Kalpa mocno poniżej oczekiwań porażki z pomarańczowymi czy innymi ogórkami pokroju Kokoo tej drużynie po prostu nie przystoją, może to kwestia motywacji. Dzisiaj ta motywacja na pewno będzie. Do Kuopio przyjeżdża mistrz kraju, który w środę grał swoje ostatnie spotkanie w fazie grupowej CLM. Oglądałem ten mecz i chłopaki kompletnie oddali pole gry w pierwszej tercji a zwłaszcza w pierwszych 10 min, można to tłumaczyć oczywiście kwestią pewności awansu do następnej rundy ale widać było, że to nie ten Karpat.
Kalpa świetnie gra u siebie 14 pkt w 7 meczach stawia ją w czołówce tego zestawienia. Karpat wiadomo przewodzi w lidze. Tak czy siak nie widzę tu łatwej przeprawy mistrza kraju. Handi też do gry. Jaki będzie końcowy rezultat? Dowiemy się wieczorkiem. Powodzenia! :hokej::whistle:
I jeszcze punkcik Kantoli. 10 pkt w dorobku. 3 gole 7 asyst.
Kai Kantola over 0,5 @2,30⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Na dzisiaj od razu rzuca sie w oczy jedno spotkanie.
Saipa - Lukko 1 60&quot; @ 2,04✅
Mocny gospodarz 7 ostatnich spotkań w domu 7 zwycięstw. Lukko w kratkę z naciskiem na gorszą kratkę. Saipa wygrywała w domu ze zdecydowanie lepszymi niż ekipa gości. 5 ostatnich meczy obu drużyn 4 zwycięstwa gospodarzy. Goście dali się ostatnio połamać Assatom czerwonej latarni ligi co nie jest na pewno powodem do dumy. Dla ostrożniejszych Ot koło 1,64. Chłopaki nie zawiedli mnie ostatnio gdzie wyciągnęli wynik z 4:0 na remis. Dzisiaj też im zaufam.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Na dzisiaj od razu rzuca sie w oczy jedno spotkanie.
Saipa - Lukko 1 60&quot; @ 2,04
Mocny gospodarz 7 ostatnich spotkań w domu 7 zwycięstw. Lukko w kratkę z naciskiem na gorszą kratkę. Saipa wygrywała w domu ze zdecydowanie lepszymi niż ekipa gości. 5 ostatnich meczy obu drużyn 4 zwycięstwa gospodarzy. Goście dali się ostatnio połamać Assatom czerwonej latarni ligi co nie jest na pewno powodem do dumy. Dla ostrożniejszych Ot koło 1,64. Chłopaki nie zawiedli mnie ostatnio gdzie wyciągnęli wynik z 4:0 na remis. Dzisiaj też im zaufam.
To mam zagwozdke bo chcialem iść w kierunku gosci plus Karpat. Czyli typ lukko z x i Karpat mecz.
Lukko moze dobrze nie wystartowali ale nie maja zlego skladu mam nadzieję ze powalczą. Dla mnie Saipa ma opinie ekipy co moxe wygrać i przegrać z każdym. W tym sezonie u siebie graja dobrxe i nie przegrali i moze czas zdobyc twierdze w Lappenranta.
EDIT: Z drugiej strony Ty czego sie dzis tkniesz to kasa jest wiec nie dalem i widze ze juz 2-0 Saipa
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
HIFK Helsinki - Tappara Tamperre
typ Tappara win kurs 2,07
Vice mistrz wchodzi na obroty i wg mnie forma juz dobra z kolei mocne na poczatku Hesinki w lekkim dołku, bez rozpisywania sie mysle ze Tappara to dzis wygra
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Mi najbliżej Marku do hokeja Fińskiego, ale zawsze serducho mocniej bije, kiedy dzieje się coś godnego uwagi, czy to w Czechach, Szwecji, Rosji.....
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
No tak po avatarze wnioskuje ze Finlandia koledze najbliższa. A która drużyna?
Samotnicy z dalekiej północy ???? Cała liga ich nie lubi, a mi jakoś do nich najbliżej. Chociaż w tym sezonie przyglądam się też Ilves - naprawdę ogólne wrażenie bardzo pozytywne.
No i cholera dzisiaj jedni grają z drugimi ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Samotnicy z dalekiej północy ???? Cała liga ich nie lubi, a mi jakoś do nich najbliżej. Chociaż w tym sezonie przyglądam się też Ilves - naprawdę ogólne wrażenie bardzo pozytywne.
No i cholera dzisiaj jedni grają z drugimi ????
Karpat mocne co roku , dobra szkółka hokejowa z wieloma talentami i dobry skauting.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Jestem tutaj od godziny i już słyszałem, że ten dział trochę &quot;śpi&quot;
Trzeba to zmienić ????

Jak to widzicie ?
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Jestem tutaj od godziny i już słyszałem, że ten dział trochę &quot;śpi&quot;
Trzeba to zmienić ????

Jak to widzicie ?
Saipa nie jest demonem wyjazdów. Chłopaki po mocnym starcie sezonu spuścili mocno z tonu, jednak bliżej mi tu szukania jakiegoś handi w ich stronę niż gry na gospodarzy po takich kursach.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jestem tutaj od godziny i już słyszałem, że ten dział trochę &quot;śpi&quot;
Trzeba to zmienić ????

Jak to widzicie ?
Saipa slabo ogarnia wyjazdy w tym sezonie a dodatkowo nie potrafi grac w Lahti.
Pelikany ostatnio kilka dobrych meczy . Jak dla mnie Pelikans ml.✅
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Nikomu nie trzeba przedstawiać trenera ekipy z Lahti ???? który jak na razie ze średnim skutkiem stara się to poskładać w całość. Zawodzi na pewno Ganahl, a zespół ciągną Mankinen i Mustonen. Skarek robi w bramce co może i chyba głównie dzięki niemu drużyna plasuje się obecnie w pierwszej 10 Liigi
Sai|Pa gra trochę fantazyjny hokej, ale w tym szaleństwie jest metoda. Na tą chwilę 6 lokata w tabeli. Spora głębia na pozycji centra. Na mnie największe wrażenie robi Koho, który jest związany z tym klubem przez cała zawodową karierę i w tym sezonie pokazuje, że nadal potrafi mimo 36, czy 37 lat. Problem jest z tyłu. Dobry bramkarz, ale ogólnie rzecz biorąc przeciętni obrońcy.
Z bilansu plusów i minusów delikatnie szedłbym w stronę Pelicans, ale wątpliwości mam cały worek.
No i to chodziło Panowie - mamy tu mały ruch :eek:kay:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom