>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja - SHL | Finlandia - SM-Liiga | Norwegia - GET-Ligaen |Dania Metal Ligaen 2018/2019

Status
Zamknięty.
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Apropos wyjazdów to ja jestem jak najbardziej chętny
A jutro do Finlandii zawitają Jets. Myślę, że sporo osób przybędzie z Tappary dla Patricka Laine ????
Bilety były w kosmicznych cenach bo zastanawiałem się nad wyjazdem , jednak pojechałem do Kolonii bo było zdecydowanie taniej :dntlck:
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Apropos wyjazdów to ja jestem jak najbardziej chętny
Bilety były w kosmicznych cenach bo zastanawiałem się nad wyjazdem , jednak pojechałem do Kolonii bo było zdecydowanie taniej :dntlck:
Jak ja sie zainteresowałem tematem, czyli gdzieś koło początku maja, to była już musztarda po obiedzie. Zostały tylko pojedyncze wejściówki VIP - 1500 zł + :/
Karpat mocne co roku , dobra szkółka hokejowa z wieloma talentami i dobry skauting.
W ogóle to jak funkcjonuje ten klub w sensie organizacji, to majstersztyk.
Jutro my na groby bliskich, a w SHL ciekawa kolejka ????
Ktoś z Was się przymierza do tych meczów ?
Djurgardens vs Linkopings
Farjestad vs Skelleftea
Frolunda vs Malmo
Rogle vs Vaxjo
Lulea vs Timra
Orebro vs HV 71
 
L 123

luisito

Użytkownik
Przeglądam tematy hokejowe na bieżąco, czas dać coś od siebie. Pisaliście o Saipie, a tu koledzy grają jutro b2b z rozpędzonym TPS. U siebie co prawda są mocni, do tej pory wszystko wygrywali i mało tracili. Czas w końcu na porażkę, goście to biorą. Kursy z lvbet
TPS Turku ML @1.68
TPS over 2.5 @1.89
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Idac za ciosem z Liigi jutro tak to widze
Saipa - TPS Turku
Chłopaki z Saipy dzis ciezki mecz w Lahti mieli, jutro podejmują mocne w tym sezonie Turku, które ostatnio przejechało sie jak walec po bardzo mocnych Tapparze i Helsinkach, i dobrej druzynie Rysiów z Tampere. Dobrze sie oglada gre, Fillipuli, Wirtanena, Budisha, Bjokstranda, Palve. Turku jest na fali i mysle ze jutro hala w Lapenranta zostanie zdobyta. typy
TPS 60&#39; kurs 2,22✅
TPS win ml kurs 1,74✅
fortuna
Jak ja sie zainteresowałem tematem, czyli gdzieś koło początku maja, to była już musztarda po obiedzie. Zostały tylko pojedyncze wejściówki VIP - 1500 zł + :/

W ogóle to jak funkcjonuje ten klub w sensie organizacji, to majstersztyk.
Jutro my na groby bliskich, a w SHL ciekawa kolejka ????
Ktoś z Was się przymierza do tych meczów ?
Djurgardens vs Linkopings
Farjestad vs Skelleftea
Frolunda vs Malmo
Rogle vs Vaxjo
Lulea vs Timra
Orebro vs HV 71
Nie jestem specem od szwedziej, dobrze w niej czuje sie kolega SHL i pewnie mógłby co nieco napisac o tych meczach ja po namysle widze to tak
Djurgardens vs Linkopings 1x✅
Farjestad vs Skelleftea 1x✅
Frolunda vs Malmo 1x✅
Rogle vs Vaxjo x2⛔ To sie mistrz popisał
Lulea vs Timra 1 win✅
Orebro vs HV 71 1x✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Idac za ciosem z Liigi jutro tak to widze
Saipa - TPS Turku
Chłopaki z Saipy dzis ciezki mecz w Lahti mieli, jutro podejmują mocne w tym sezonie Turku, które ostatnio przejechało sie jak walec po bardzo mocnych Tapparze i Helsinkach, i dobrej druzynie Rysiów z Tampere. Dobrze sie oglada gre, Fillipuli, Wirtanena, Budisha, Bjokstranda, Palve. Turku jest na fali i mysle ze jutro hala w Lapenranta zostanie zdobyta. typy
TPS 60&#39; kurs 2,22
TPS win ml kurs 1,74
fortuna

Nie jestem specem od szwedziej, dobrze w niej czuje sie kolega SHL i pewnie mógłby co nieco napisac o tych meczach ja po namysle widze to tak
Djurgardens vs Linkopings 1x
Farjestad vs Skelleftea 1x
Frolunda vs Malmo 1x
Rogle vs Vaxjo x2
Lulea vs Timra 1 win
Orebro vs HV 71 1x
Ja chyba trochę odważniej w stronę Djurgardens, a trochę ostrożniej w stronę Vaxjo, którzy mają problem ze zdobywaniem bramek, a Rogle u siebie czasem potrafi coś odpalić. Niedawno chyba ograli Linkopings.
 
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
Sport - Kalpa
Typ: 1 dogr+karne Kurs: 1.66 ✅
Forma zdecydowanie przemawia za gospodarzami.Kalpa straszną mizerie gra i raczej nie zanosi się na jakąkolwiek poprawę bo rywale na własnej tafli trzymają się ostatnio całkiem przyzwoicie.
Co się z tą drużyną dzieje to naprawde niepojęte ale ten sezon to straszna mizeria.
Jeśli gospodarze tego nie ogarną to będę mocno zdziwiony.
Wynik: 4:3 po dogr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Na dziś takie typy.
Sport Vaasa- Kalpa typ 1x kurs 1.38✅
HPK-Karpat typ x2 kurs 1.47✅
Pelikans-JYP typ 1x kurs 1.32✅
Ako 2.68 fortuna✅
Przepraszam za suchara
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
Sport - Karpat
Typ: 2 kurs: 1.76 ⛔
Chodzi mi jeszcze po głowie taki typ. Zasadniczo wszystko przemawia za gośćmi i taki kurs powinniśmy brać z pocalowaniem ręki ale wiadomo ze kazda passa się kiedyś konczy. Mam tylko nadzieje ze to nie będzie dziś i Karpat zgodnie z tradycją nie dadzą szans rywalowi
Wynik: 2:3 po dogr.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To i ja coś dorzuce z Liiga
Assat Pori - Kalpa Kuopio
typ Assat z x kurs 1,55✅
Asy wczoraj przerwały seria szesciu meczy bez zwyciestwa i mysle ze dzis pojdą za ciosem a rywal tez ma swoje problemy i jak najbardziej jest w zasięgu
Saipa - HIFK Helsinki
Twierdza w Lappenranta została zdobyta przez Turku ,jednak pogromu nie było bo TPS rozpedzone dzisiaj zawitaja tam mocne kadrowo Helsinki ale wg mnie goscie są delikatnie pod formą i sadze ze Saipa to wykorzysta a przynajmniej nie przegra w regulaminowym
typ Saipa z x kurs 1,43✅
ako 2,22 fortuna✅
Jeszcze kusi mnie zagrać na HPK, bo mimo wczorajszej porazki mecz był dobry w ich wykonaniu, natomiast Tappara goniła wynik i maiała naprawde sporo szczescia ze udało sie wyrównać.
tytaj typ HPK z x kurs 1,69⛔
jeszcze mecz JYP-Jukurit, gospodarze grali wczoraj z Pelikanami i przegrana, goscie ostatni mecz grali trzy dni temu, ich seria to ostatnio trzy wygrane, gospodarze trzy przegrane, moze trend sie dzis odwróci ale kursy mimo ze JYP kadrowo silniejszy to jednak na gosci majacych dobrą passe sa zawyzne
Jukurit z x kurs 1,88✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Jutro sporo ciekawych spotkań dla adeptów hokeja. Po tych spotkaniach jedni będą się cieszyć, drudzy wprost przeciwnie ???? Ja obieram kierunek skandynawski...i wcale nie do ukochanej Finlandii, a do Szwecji.
Frolunda -Skelleftea.-----&gt; obie ekipy zdrowe, teoretycznie wypoczęte ( albo tak samo zmęczone ) i gotowe do walki. Z tym, że ten potencjał czysto sportowy na pewno po stronie Indians. Osobiście będę szedł w kierunku gospodarzy i ich czystej wygranej. Zastanawiam się tylko nad opcją -1,5. Skelleftea męczy się ze swoim hokejem od paru ładnych tygodni i dla gospodarzy nie powinna być większą przeszkodą. Czyste zwycięstwo może dać Frolundzie fotel lidera SHL. Stalberg ostatnio w formie, Westerholm również, swoje może dorzucić Lundqvist ( gość jest jak wino ???? ) Każdy sam zdecyduje co grać, ale bez wchodzenia w szczegóły naprawdę trudno mi znaleźć argumenty, które dają plusy po stronie gości.
Frolunda - Skelleftea- 1 po kursie 2,25
Wydaje się, że Malmo, czy Djurgardens również powinny zapisać po swojej stronie komplet punktów, ale jeszcze nie przyglądałem się tym meczom. Może tutaj wywołam do tablicy kolegę SHL...
 
C 66

c11

Użytkownik
SaIPa - KalPA
Typ 1 z dogrywką @1.55
Typ 1x @ 1.32
Typ 1 @ 1.90

Gospodarze znajdują się w lepszej dyspozycji od swoich rywali. Zajmują siódme miejsce, ale strata do trzeciej drużyny to tylko dwa oczka. Ten mecz rozegrają na własnej hali, gdzie regularnie wygrywają, sześć wygranych, dwie po dogrywce i zaledwie jedna przegrana. Wynik kapitalny. Hokeiści KalPy mają problemy z punktowaniem na własnym lodowisku, a co dopiero mówić na wjeździe, gdzie notują porażkę, za porażką. Brak żadnej wygranej w regulaminowym czasie gry, zaledwie dwie po dogrywce i łącznie osiem porażek.
Po kilku przeciętnych pojedynkach zespół SaiPY zagrał znowu dobry mecz pokonując IFK. Owszem wcześniej ponosili porażki, ale grali z mocniejszymi rywalami. Jednak hokeiści KaLpy nawet nie ograli Assat (ostatniej drużyny w tabeli). Kadrowo również lepiej wygląda gospodarze, którzy mają w swoim zespole, m.in. Morleya, który powinien poprawić swoją drużynę tutaj do wygranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
SaIPa - KalPA
Typ 1 z dogrywką @1.55
Typ 1x @ 1.32
Typ 1 @ 1.90

Gospodarze znajdują się w lepszej dyspozycji od swoich rywali. Zajmują siódme miejsce, ale strata do trzeciej drużyny to tylko dwa oczka. Ten mecz rozegrają na własnej hali, gdzie regularnie wygrywają, sześć wygranych, dwie po dogrywce i zaledwie jedna przegrana. Wynik kapitalny. Hokeiści KalPy mają problemy z punktowaniem na własnym lodowisku, a co dopiero mówić na wjeździe, gdzie notują porażkę, za porażką. Brak żadnej wygranej w regulaminowym czasie gry, zaledwie dwie po dogrywce i łącznie osiem porażek.
Po kilku przeciętnych pojedynkach zespół SaiPY zagrał znowu dobry mecz pokonując IFK. Owszem wcześniej ponosili porażki, ale grali z mocniejszymi rywalami. Jednak hokeiści KaLpy nawet nie ograli Assat (ostatniej drużyny w tabeli). Kadrowo również lepiej wygląda gospodarze, którzy mają w swoim zespole, m.in. Morleya, który powinien poprawić swoją drużynę tutaj do wygranej.
Można też pomyśleć o overze lub handi -1,5. SaIPa potrafi strzelać bramki i myślę, że bardzo dziurawa defensywa gości może być wodą na młyn ???? dla atakujących ( Tanus, Nikko, Morley, czy Oksanen) z Lappeenranta.
Chociaż w Liiga zdarzają się cuda....
EDIT : Oksa hat-trick. Co za gość ☺
 
C 66

c11

Użytkownik
suomi masz rację. Gospodarze są tutaj wręcz zdecydowanymi faworytami. Nie powinni mieć zbyt dużych problemów z wygraniem (przynajmniej teoretycznie). Jednak grając po takim kursie warto zaryzykować.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W zwiazku z tym ze była przewa w rozgrywkach ja dzis gram tutaj takiego tripla
Saipa Lappenranta - Kalpa Kuopio
Hala w Lappenranta to w tym sezonie ciezki obiekt dla rywali gdzie ekpia miejscowych daje mało szans na wygrana i mysle ze dzis bedzie podobnie, chociaz Kalpa mimo odległej lokaty w tabeli potencjalnie nie wygląda na słaba ekipe to nie spodziewam sie ich wygranej w regulamonowym czasie
typ Saipa z x kurs 1,33✅
Froluda-Skeleftea
Vice lider tabeli gra dzis z troche nieprzewidywalna ekipa Skele , kolega suomi juz wspomniał troche o tym meczu i trudno sie z tym niezgodzić, ja jednak daje typ
Froluda z x kurs 1,51⛔
EDIT: Niestety gra sie do końca a Indianie chyba zapomnieli o tym i juz byli myslami przy dogrywce::zoltakartka:
Malme - Brynas
Druzyna Malme ma badzo ciekawy skład w tym sezonie i napewno mierza wysoko, ostatnie dwa ligowe mecze (wyjazdowe)przegrane ale na trudnych terenach, u siebie tez zespół prezentuje sie znakomicie i choc Brynas zawsze niewygodne i dwa ostatnie ligowe mecze wygrali( jednak z zespołami z dołu tabeli) to nie wydaje mi sie zeby wzieli ten mecz w 60 min. W zwiazku ze Malme gra na dwóch frontach typ
Malme z x kurs 1,35✅
ako 2,71 fortuna⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 123

luisito

Użytkownik
Co do meczu SaiPa - KalPa dorzucam typy na gole gospodarzy, o dziwo od wczoraj kursy poszły w górę, trzeba korzystać.
SaiPa over 2.5 @1.8
SaiPa over 3.5 @2.95

Kursy z lv

Koledzy wyżej wyczerpali już temat, ciężko coś tu więcej dodać. Trójkę powinni spokojnie załadować, a może nawet i coś ekstra dorzucą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Oj tak popsula nam Frolunda a myslalem ze ogarna jak doszli. Jeden glupi blad i klops
To jest to, co pisał Mark. Gra się do końca, a nie czeka na dogrywkę. Inna sprawa, że w ogóle nie powinni dopuścić do stanu 0:2, ale wczoraj lepiej dysponowana była Skella
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom