>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja - SHL | Finlandia - SM-Liiga | Norwegia - GET-Ligaen |Dania Metal Ligaen 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis kilka meczy i wypada mi tutaj zajrzeć , choc czasu mało:
HPK - Lukko
Pomoarańczowi rozpedzeni i mysle ze lukko mimo całej swojej ambicji nie daja rady
HPK 60&#39; krs 1,7
HPK win ml 1,4
TPS Turku - Assat Pori
Nie no takie kursy to przesada, Turku ostatnio nie imponuje , gra szarpana na afere, jak wpadnie to git, wygrana z Rysiemi które ewidentnie sa w dołku nie poprawia wg mnie obrazu z kolei Asy wg mnie poczynaja sobie coraz lepiej i mimo przegranych z Tappara i JYP( obie ekipy mocne kadrowo mimo zajmowanych miejsc w tabeli) ktore budzą sie do dobrej gry, pokazuja dobry poukładany hokej , dzis idze w niespodzianke
Assat 60&#39; kurs 4,9
Assat ml kurs 3,45
Assat z x kurs 2,44
widze tez win Tappary a w derbach mysle kolo remisu wiec coś z x powinno wejść
EDIT: TRAGEDIA DZIS W LIIGA POZA TOPOREM NIC NIE WESZŁO????
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dostalem wczoraj po gaciach z Liiga ale ciągnie wilka do lasu, dzis gram na małe niespodzianki
Saipa-Vassa
I tutaj Vassa z x kurs 1.77✅✅
Mam wrazenie ze Saipe powoli dopada kryzys a goscie z niego wyjda . typ na przełamanie.
Pelikans-Tappara
Tutaj tez na przelamanie , Pelikan potrafia grac z Tappara u siebie, ostatnie cztery mecze nie przegrali w reg. Goście grali wczoraj i spróbuję to wykorzystać.
Pelikans z x kurs 1.43⛔⛔
Do ako jeszcze bym dal Skele na win✅✅ i rogle z x⛔⛔
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Czas Andrzejków nadchodzi i przez weekend będę raczej nieobecny/mało obecny, ale zanim, to może dwa zdania o spotkaniach Liigi
IFK - JYP
Z kolegą mark1973 już trochę porozmawialiśmy o tym meczu. Jeśli chodzi o obie drużyny, to też niewiele kart zostało do odkrycia. Potencjał i forma po stronie gości. Parę pytajników po stronie gospodarzy. Drużyna ze stolicy może zepsuć niejeden kupon. Dla mnie jedna z bardziej nieprzewidywalnych drużyn w Liiga. Potrafią przegrać u siebie z przeciętnym Lukko, a za parę dni pokonać mistrza z Oulu. W ostatnim czasie gra w kratkę z tendencją raczej na minus - poza tym wyjątkiem gdzie w bardzo otwartym spotkaniu pokonali wspomniane Karpat. Z kolei JYP mimo serii zwycięstw dalej plasuje się blisko dołu tabeli, a to przecież jedna z najlepiej poukładanych organizacji hokejowych w Finlandii. Na początku września widziałem ich w okolicach 5 pozycji ( od góry ) Trochę trudno mi zrozumieć wszystko co wpłynęło na styl ich gry, miejsce w tabeli i formę w pierwszych tygodniach sezonu. Jednak teraz ( mam nadzieje ) drużyna wróciła na właściwy tor i będzie szła w górę tabeli. W kierunku play-off. Dzisiaj to ich typuję jako zwycięzce meczu. Trudno powiedzieć, jak potoczy się spotkanie. Przy otwartej grze z obu stron wynik może kręcić się w okolicach remisu. Jeśli jednak taktyka i dyscyplina wezmą góre - JYP powinien wypunktować stołecznych.
TYP - 2 OT - 2,26 ( fortuna )
TYP - 2x - 1,76 ( fortuna )

Ilves - SaiPa
Jestem zwolennikiem takiego radosnego hokeja jaki prezentują gospodarze. Trochę brakuje dyscypliny z tyłu, ale to typ drużyny, która stara się grać do przodu. Coś kosztem czegoś.....Karri Kivi niespecjalnie stara się zmienić filozofię gry tej drużyny, a praca z młodymi zespołami nie jest mu obca ( trener mistrzów świata juniorów z 14 roku ) Ostatnie mecze to pasmo porażek ( z dobrymi rywalami ) ale dziś może być przełamanie i szedłbym w tym kierunku. Drużyna ma swoje &quot;problemy&quot; ale czas wrócić do dobrej formy, która trwała mniej/więcej do połowy zeszłego miesiąca.
Z kolei ekipa z Lappeenranta ma naprawdę głęboki skład i na ten moment wydaje się, że są w nieco lepszej dyspozycji. Ich hokej jest bardziej poukładany, aczkolwiek można mieć zastrzeżenia do bloku defensywy. Właśnie w tym upatruję szansę Ilves.
SaiPa może mieć problem z ich stylem gry i być może nieco z tempem w meczu.
TYP - 1 OT - 1,47 ( fortuna ) - do taśmy
TYP - 1 RT - 1,88 ( fortuna )
lub
TYP - 1 RT i + 4,5 - 2,51
Nie tak to miało być..

Mecz Jukurit - Kalpa zostawiam może komuś innemu ????
Spotkania Turku - Lukko nie ruszam, a gdybym miał to zrobić to jedynka ????
Natomiast jak chodzi o KooKoo - Karpat, to wszystko wskazuje na ekipę z Oulu, ale nie szukałbym linii jeśli chodzi o bramki, czy jakiegoś handi. Raczej czysta dwójka bez kombinowania.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Czas Andrzejków nadchodzi i przez weekend będę raczej nieobecny/mało obecny, ale zanim, to może dwa zdania o spotkaniach Liigi
IFK - JYP
Z kolegą mark1973 już trochę porozmawialiśmy o tym meczu. Jeśli chodzi o obie drużyny, to też niewiele kart zostało do odkrycia. Potencjał i forma po stronie gości. Parę pytajników po stronie gospodarzy. Drużyna ze stolicy może zepsuć niejeden kupon. Dla mnie jedna z bardziej nieprzewidywalnych drużyn w Liiga. Potrafią przegrać u siebie z przeciętnym Lukko, a za parę dni pokonać mistrza z Oulu. W ostatnim czasie gra w kratkę z tendencją raczej na minus - poza tym wyjątkiem gdzie w bardzo otwartym spotkaniu pokonali wspomniane Karpat. Z kolei JYP mimo serii zwycięstw dalej plasuje się blisko dołu tabeli, a to przecież jedna z najlepiej poukładanych organizacji hokejowych w Finlandii. Na początku września widziałem ich w okolicach 5 pozycji ( od góry ) Trochę trudno mi zrozumieć wszystko co wpłynęło na styl ich gry, miejsce w tabeli i formę w pierwszych tygodniach sezonu. Jednak teraz ( mam nadzieje ) drużyna wróciła na właściwy tor i będzie szła w górę tabeli. W kierunku play-off. Dzisiaj to ich typuję jako zwycięzce meczu. Trudno powiedzieć, jak potoczy się spotkanie. Przy otwartej grze z obu stron wynik może kręcić się w okolicach remisu. Jeśli jednak taktyka i dyscyplina wezmą góre - JYP powinien wypunktować stołecznych.
TYP - 2 OT - 2,26 ( fortuna )
TYP - 2x - 1,76 ( fortuna )

Ilves - SaiPa
Jestem zwolennikiem takiego radosnego hokeja jaki prezentują gospodarze. Trochę brakuje dyscypliny z tyłu, ale to typ drużyny, która stara się grać do przodu. Coś kosztem czegoś.....Karri Kivi niespecjalnie stara się zmienić filozofię gry tej drużyny, a praca z młodymi zespołami nie jest mu obca ( trener mistrzów świata juniorów z 14 roku ) Ostatnie mecze to pasmo porażek ( z dobrymi rywalami ) ale dziś może być przełamanie i szedłbym w tym kierunku. Drużyna ma swoje &quot;problemy&quot; ale czas wrócić do dobrej formy, która trwała mniej/więcej do połowy zeszłego miesiąca.
Z kolei ekipa z Lappeenranta ma naprawdę głęboki skład i na ten moment wydaje się, że są w nieco lepszej dyspozycji. Ich hokej jest bardziej poukładany, aczkolwiek można mieć zastrzeżenia do bloku defensywy. Właśnie w tym upatruję szansę Ilves.
SaiPa może mieć problem z ich stylem gry i być może nieco z tempem w meczu.
TYP - 1 OT - 1,47 ( fortuna ) - do taśmy
TYP - 1 RT - 1,88 ( fortuna )
lub
TYP - 1 RT i + 4,5 - 2,51

Mecz Jukurit - Kalpa zostawiam może komuś innemu ????
Spotkania Turku - Lukko nie ruszam, a gdybym miał to zrobić to jedynka ????
Natomiast jak chodzi o KooKoo - Karpat, to wszystko wskazuje na ekipę z Oulu, ale nie szukałbym linii jeśli chodzi o bramki, czy jakiegoś handi. Raczej czysta dwójka bez kombinowania.
Z racji wczorajszego lania jakie dostało Avto bo sam sie czuje jakby dostał wpierdol , dzis odpuszczam typowanie przynajnmniej na forum , sam pewnie zagram kilka meczy.
Faktem jest ze z kolegą rozkminialismy lige fińska na dziś i te dwa mecz napewno zagram jak kolega podal
Jyp na moje oko powinien byc wyzej w tabeli bo skład maja solidny, przyszła forma i spodziewam sie wejscia w miejsca przynajmniej 7-10, ale Helsinki nadal pod formą a skład tez nie najgorszy wiec dziwi mnie ich zjazd
Rysie gram na przełamanie bo juz widac oznaki poprawy z kolei Saipa , gorsze wyjazdy ale tez chyba lekki kryzys, co Rysie powinny wykorzystac
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Moze dzis cos wejdzie
Tappara - Helsinki (4-3)
Spodziewam sie wyrownanego meczu, Tappara juz gra to co powinna, w Heslinkach chyba juz tez idzie lepiej ale na V-ce mistrza dzis bedzie za mało
Tappara win ml kurs 1,49✅✅
Assat-Ilves (2-2)
Asy groźne u siebie , potrzebuja punnktów jak tlenu, u Rysi najbardziej kuleje obrona, grali wczoraj i dostali 5 bramek, dzis ide w kierunku gospodarzy
Assat z x kurs 1,5✅✅
Ako 2,36✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Dzisiaj kolejna wycieczka do Finlandii. Jest parę meczów, ale trochę niewdzięczne do grania.
Na tapetę biorę dwa spotkania:
Lukko - Jukurit
Gospodarz z Rauma prezentuje się ostatnio całkiem solidnie i myślę, że jest faworytem tego spotkania. O sile w ofensywie stanowią doświadczeni Finowie plus całkiem nieźle grający młodziutki Linus Nyman ( wychowanek Jokeritu ) , który dostaje co raz więcej minut od trenera Virta. Po naprawdę udanej przygodzie w OHL, wrócił do Finlandii i myślę, że może być z niego jeszcze sporo pociechy. Defensywę stara się spinać z różnych skutkiem doświadczony Czech Krejcik, który ma również bardzo dobre ostatnie podanie. Jest w tym zespole pewna value, która stawia ich wyżej niż drużynę Jukuritu dla którego drugi sezon w najwyższym szczeblu rozgrywek będzie/jest na pewno trudniejszy. Jukurit potrafi czasem odpalić, ale myślę, że po dzisiejszym meczu nie dopisze punktów na swoim koncie. Spodziewam się underowego wyniku meczu ze wskazaniem na gospodarza.
Lukko RT - 1.85
Under - 5.5 - 1.62
Lukko RT - 6.5 - 2.47

Pelicans - Hameennlina

Pelikany ostatnio pasmo porażek i dziś trudno będzie o odwrócenie passy. Wydaje mi się, że na przełamanie będzie trzeba jeszcze poczekać. Młoda ekipa stawiająca na twardy hokej. Trochę brakuje mi z przodu kogoś kto by pociągnął ten zespól. Rycerze z szansą na komplet punktów. Z dużą chęcią rewanżu za porażkę z przed 2-3 tygodni. Drużyna lubi i umie grać wyjazdy. Do zespołu wciągani są bardzo ciekawi zawodnicy z drużyny juniorskiej HPK. Nie liczę na szachy. Raczej na sporo bramek. Młodzi wolą strzelać, niż stawiać mur z tyłu. Każdy innym wynik niż wygrana Hameennliny będzie niespodzianką.
Hameennlina RT - 2.33
Over - 4.5 - 1.79
Hameennlina RT + 4.5 - 3.6
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dokładnie biora ta sama pare na tapete jak kolega suomi jednak oba mecze proponuje w innym układzie
Lukko ml kurs 1,5✅✅
Skałd Lukko na miejsca 6-8 wiec jest szansa juz dzis sie tam zameldować a przeciwnik w zasiegu.
HPK z x kurs 1,48⛔⛔
HPK to fajny , dosc młody zespół lubiacy atakowac, zabezpieczam sie iksem jakby sie pelikanom przypomniało jak sie gra na wysokim poziomie, bo dwa ostatnie mecze u siebie to Karpat i Tappara wiec trudno było o punkty, dzis spodziewam sie walki ale jak wspomniał kolega wyzej licze ze pomarańczowi wyjda zwyciezko z tej bitwy
ako 2,22 fortuna⛔⛔
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Mora - HV 71
Typ: 2
Kurs: 1.9 ⛔
Dziś spróbujmy ugryźć Szwecję. Mecz można powiedzieć rewanżowy. 2 dni temu HV dosłownie zdemolowali swoich dzisiejszych rywali biorąc odwet za porażkę sprzed 2 miesięcy. Tym razem zapewne mecz juz nie będzie aż tak jednostronny ale myślę że goście znów powinni wyjść zwyciesko. Są drużyna zdecydowanie lepsza co pokazuje zarówno tabela jak i dotychczasowe spotkania. Jak rzadko grywam zwycięstwa w RT tak dziś sądzę, że nie będzie z tym najmniejszych problemów.
Wynik: 2:1
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Dania
Rodovre - Alborg under 5.5 (1.85) ⛔
Rodovre - Alborg x2 (1.38) ⛔
żal.pl ... wynik końcowy to 4:3 i 2:2 w trzeciej tercji... :angryyy:
Próbuję pójść w under Aalborgu. Bardzo underowa drużyna, która umie się bronić, strzela mocno z ogórkami i powinni rozstrzelać się również dzisiaj z Rodovre, przedostatnią drużyną w tabeli. Liczę na ponowne zacięcie się drużyny Aalborga i wpakowanie 3-4 bramek max. Rodovre zwykle prezentuje się lepiej na swojej tafli, jest to czynnik, który będzie mocno wpływał na nieco bardziej wyrównane spotkanie, aniżeli drużyny miałby się spotkać na tafli Aalborga. Nie przewiduję dzisiaj wygranej Rodovre. Raczej takie close game z lekką przewagą Aalborgu i ogóle spotkanie z małą ilością bramek.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Karpat Oulu - Kookoo Kouvola
Wczoraj mistrz zostawił serce i duzo wiecej na lodzie by awansować do półfinału LM, bo celem był finał , ale niestety odbili się o mur jakim był bramkarz Salzburga Michałek, terminarz tak ułozony ze dzis trzeba grac ligę i albo beda chcieli sie zrewanzować w lidze albo po prostu ten mecz odpuszcza, bardziej ze wzgledów fizycznych. Goscie przyjada wypoczeci i podbudowani oststnim winem na TPS Turku i mysle ze wykorzystaja fakt ze wczoraj Karpat musiało włozyc mnóstwo wysiłku w mecz LM, celuje z typem w zwyciestwo w RT, ewentualnie do wyboru ze w tym czasie nie przegraja.
Kookoo 60&#39; kurs 5,1⛔⛔⛔ (6-1)
Kookoo z x 2,52⛔⛔⛔
fortuna
To mistrz wyładował emocje na gościach
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze mnie kusi spotkanie HIFK-Saipa bo tutaj nierowne ostatnio helsinki podejmuja solidną ostatnio Saipe, gdzie szkola fińska uzupełniona jest kanadyjska. Saipa gorzej wyjazdy, ale tez gospodarz w super formie nie jest. Próbuje
Saipa z x kurs 1.85 fortuna✅✅✅
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis troche na sucho ale przywalony robota jestem:
HPK-Turku ( dosc ciezki mecz ale u siebie pomaranczowi nie lubia przegrywać)
Saipa-Pelikans ( Saipa mocna u siebie ale jakość tez po ich stronie)
Lukko-Kookoo( Lukko juz w pierwszej szóstce, i celem jest pozostanie tam a takie mecze trzeba wygrywać)
Assat-Jukurit(Asy zrobia wszystko by zblizyc sie na kilka punktów w tabeli do sasiada i mieć kontakt z miejscami 7-10, forma wg mnie tez lepsza od rywala)
Wszystkie z x ako 3,41 fortuna
Jeszcze mnie kusi mecz Karpat-JYP
Mistrz bardzo intensywne dwa mecze ( w LM i z Kookoo) i kiedys po tych dwoch meczach musi byc spotkanie z lekkim dołkiem fizycznym, poprzednio sie nie udało wiec moze dzis
JYP z x kurs 2,34
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Podbijam typ na Lukko
Lukko -1,5⛔
2,3
fortuna
Lukko rozpędzone, leje jak leci. Ostatnio pokonali niewygodnych Pelikanów na ich tafli, a wcześniej wyśli z 1:3 z Kalpą żeby zakończyć mecz na swoją korzyść i to 6:3. KooKoo to ekipa co najmniej średnia, trochę nieprzewidywalna bo np potrafi walnąć 5 bramek TPSowi, jednak myślę, że nie ma co szukać niespodzianek w tym wypadku.
Poza tym znalazłem fajny kurs z drugiej finlandzkiej
Hermes- KooVee
1/+5,5 ✅
1,80
KooVee to ekipa najsłabsza w lidze, która mimo tego, że ostatnio pyknęła Sapko i to na wyjeździe, to w tym przypadku już chyba kompletna katastrofa w ofensywie bardzo równego ostatnio Hermesa może pokrzyżować plan temu typowi. Poza tym w meczach przyjezdnych często dochodzi do strzelanin co dodatkowo daje argument &quot;na plus&quot;.
powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Wczoraj trochę brawury mi się wkradło w finlandzki hokej, na początku myślałem Lukko 1/+4,5 ale jak się długo myśli to tak później jest :/
Na dziś druga finka (jak wejdzie to wieczorem trzecia hehe)
Pelitat- Leki
over 5,5 bramek✅
1,68
fortuna
Leki to bardzo ofensywna drużyna, w ostatnich 5 meczach strzelili łącznie 18 bramek co daje prawie 4 bramki na mecz. Niech Pelitat dołoży coś od siebie i 1,68 siedzi jak szpak na czereśni. Do tego ostatnie 5 pojedynków obydwóch ekip to same overy tego poziomu.
powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
druga Szwecja
Tinsgryd: Vita Hasten
1
kurs: 1,9 ✅
fortuna
Odwróć tabelę, mecz na szczycie. Na pierwszy rzut oka spotkanie, które omija się szerokim łukiem jednak tutaj jak zestawimy formę obydwóch ekip to gospodarze prezentują się o wiele lepiej. Tinsgryd w ostatnich 5 mieczach władował 19 bramek. 19 bramek w drugiej szwedzkiej gdzie betonuje się bramkę to na prawdę imponujący wynik. Przełożyło się to oczywiście na zdobycz punktową, na swoją korzyść rozstrzygnęli 4 na 5 spotkań. A mają na tapecie teamy z górnej połówki tabeli. Vita Hasten po drugiej stronie oceanu. W dwóch ostatnich meczach tylko 0 bramek(?), w pięciu ostatnich meczach 2 punkty. Ogólnie uniwersalny dawca. Jednym prostym zdaniem- wygrają TINSGRYDCZYCY :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo brak czasu
HPK - LUKKO RAUMA
Odnosze wrazenie ze gospodarze sa pod forma , jak by fizycznie tez tych meczy nie grali na takiej intensywnosci jak zawsze, z kolei Lukko idzie jak burz( wiadomo ze kiedys stop) ale ja dzis jeszcze zaryzykuje ze w regulaminowym nie przegraja
Lukko z x kurs 1,99 fortuna
Poza tym spodziewam sie zwyciestw w regulaminowym Kalpa i JYP
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dzisiaj na prawdę fajne mecze do typowania, mam dwie propozycje z finki
Karpat: Ilves⛔
1/+4,5
2,14
fortuna
Zmęczenie Karpatów po meczu z LM wyszło w meczu z Jypem, tak uważam. Teraz wszystko powinno wrócić na właściwe tory. Ilves po mocnym początku sezonu wyraźnie zwolnił i stał się ot takim średniakiem ligi. H2H na korzyść gospodarzy. To co proponuję w ostatnich pojedynkach tych drużyn się nie sprawdzilo, jednak bardziej mi się to podoba np niż karpat z handi.
HPK: Lukko
Lukko over 2,5
2,45✅
fortuna
Na prawdę wysoki kursik, grzech nie skorzystać. To co napisał kolega wyżej, HPK w jakimś dołku chyba, natomiast Lukko w gazie i te 3 bramki są w stanie ustrzelić. Ekipa z Rauma w ostatnich 5 meczach strzelała odpowiedznio 3,4,6,2,5... więc jak widać te 3 bramki to nie musi być jakiś mega wyczyn. Martwi jedynie H2H na korzyść gospodarzy ale kiedy zmienić ten trent jak nie teraz ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
!Uwaga wariat!
TPS: Karpat
oba teamy +3⛔
4,7
fortuna
Jeśli ktoś spenia to oba teamy +2 bramy po kursie 1,9 do grania z baaaaardzo dużymi szansami na powodzenie. Ok, argumenty. TPS lubi grać efektownie, ofensywnie, nawet kosztem wpadek w tyłach. Ostatnie mecze gospodarzy to: 2:0, 5:4, 4:3, 2:5. Jeśli chodzi o rywalizację H2H to tam także padały wyniki dwa razy po 5:3 w ostatnim czasie. Karpat może nie kojarzy się z jakimiś nie wiadomo jakimi strzelaninami ale jak ktoś ich zaprosi przed saloon w dzikim zachodzie to nie odmawiają. Kurs przeraża ale i zachęca ;)
Lukko: Tappara
Lukko over 2,5✅
2,05
fortuna
Mój ulubiony team w ostatnim czasie, idą jak burza i fakt, kiedyś muszą się zatrzymać ale Toporki nie są chyba w takiej formie. Ostatnio Lukko pykło 3 bramki na wyjeździe w Hamenlinie więc czemu nie powtórzyć czegoś podobnego u siebie.
Sodertalje: Tinsgryd
over 5,5⛔
2,2
fortuna
Sodertalje to drużyna, która ma problemy w defensywie. W ostatnich 5 spotkaniach tracą średnio 3 bramki. Potrafią też strzelić np w ostatniej kolejce z mocną Karlskoną- wygrali 5:4. Drużyna gości w świetnej formie, wygrzebali się z dna i za chwilę jest szansa wyjścia na brzeg. Notują następujące wyniki 4:0, 4:4, 5:3. Jak widać overek sam rzuca się w oczy.
Bez analizy jeszcze mam dzisiaj
Vita hasten; BIG Karlskoga⛔
2/+4,5
2,6
Ringerige: Stavanger✅
over 5,5
1,55
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
!Uwaga wariat!
TPS: Karpat
oba teamy +3
4,7
fortuna
Jeśli ktoś spenia to oba teamy +2 bramy po kursie 1,9 do grania z baaaaardzo dużymi szansami na powodzenie. Ok, argumenty. TPS lubi grać efektownie, ofensywnie, nawet kosztem wpadek w tyłach. Ostatnie mecze gospodarzy to: 2:0, 5:4, 4:3, 2:5. Jeśli chodzi o rywalizację H2H to tam także padały wyniki dwa razy po 5:3 w ostatnim czasie. Karpat może nie kojarzy się z jakimiś nie wiadomo jakimi strzelaninami ale jak ktoś ich zaprosi przed saloon w dzikim zachodzie to nie odmawiają. Kurs przeraża ale i zachęca ;)
Lukko: Tappara
Lukko over 2,5
2,05
fortuna
Mój ulubiony team w ostatnim czasie, idą jak burza i fakt, kiedyś muszą się zatrzymać ale Toporki nie są chyba w takiej formie. Ostatnio Lukko pykło 3 bramki na wyjeździe w Hamenlinie więc czemu nie powtórzyć czegoś podobnego u siebie.
Sodertalje: Tinsgryd
over 5,5
2,2
fortuna
Sodertalje to drużyna, która ma problemy w defensywie. W ostatnich 5 spotkaniach tracą średnio 3 bramki. Potrafią też strzelić np w ostatniej kolejce z mocną Karlskoną- wygrali 5:4. Drużyna gości w świetnej formie, wygrzebali się z dna i za chwilę jest szansa wyjścia na brzeg. Notują następujące wyniki 4:0, 4:4, 5:3. Jak widać overek sam rzuca się w oczy.
Bez analizy jeszcze mam dzisiaj
Vita hasten; BIG Karlskoga
2/+4,5
2,6
Ringerige: Stavanger
over 5,5
1,55
Mi po glowie chodziło dzis Turku no ale nic nie zdążyłem naskrobac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom