>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szybkość przelewu

mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Witam

Chciałbym się zapytać jak długo idzie przelew z banku na polskie konto Expekt. Wpłaciłem wczoraj pare minut po 15 a kasy jeszcze nie ma. Wiem, że jest napisane do pięciu dni, ale jak wpłacałem kase gdzie indziej (np. do GB) to przelew szedł ok. 20-24 godzin. Dlatego chciałbym zapytać czy to jest normalne takie opóźnianie. Denerwuje się bo chciałbym skorzystać z promocji, a ta niedługo już się kończy.

Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To zależy. Wczoraj wpłaciłeś, więc kasa wpłynie w poniedziałek. W weekendy banki nie pracują i kasy Ci nie zaksięgują. U mnie wyglądało to 2 dni, wpłacałem w poniedziałek, a w środę miałem talary na koncie w expekt
 
franek21 0

franek21

Użytkownik
Ja wpłaciłem w środe i do dziś nie mam nic...
Już sie wku..... niewie czasami ktos czemu takie opóźnienie ??
PZDR
 
esco85 0

esco85

Użytkownik
wplacilem kase w srode na poczcie dzisiaj jest piatek i sianka nie widac jeszcze a chcialem cos pograc na weekend dlugo cos idzie ta kasa :zy3ou:
to chyba sobie poczekam do poniedziałku bo w środe popołudniu wpłacałem :-?
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
witam Wszystkich ,
sprawa ma się tak jeżeli przelew jest zrobiony do 11.00 to za dwa dni robocze (czyli poniedziałek - piatek) , depozyt wpływa na godzinę popołudniową bodajże expekt księguje od 19.00 do 21.00 , zawsze jak wpłacałem trwało to te dwa dni, raz trzy gdy wpłaciłem popołudniu, tak wygląda droga w banku przy przelewie, jak na poczcie niestety nie wiem,
pozdrawiam
dark1976
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
Muszę powiedzieć że byłeś mega optymistą jeżeli liczyłeś że w weekend obstawisz. Przecież twoje pieniądze muszą poleżeć trochę na koncie pocztowym i zarabiać.
Obstawiam że w poniedziałek też ich jeszcze nie będzie. ;-)
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
a jak juz jestesmy przy tej wplacie to mam pytanko..

Czy jest taka mozliwosc jak np. w BAH, że po wyslaniu screena kase daja po paru minutach?
 
nowy987 0

nowy987

Użytkownik
Ja wyslalem pieniadze na poczcie w poniedzialek rano i dzisiaj(czyli w czwartek) sa na moim koncie gracza! Pozdro 4 all
 
ominik 0

ominik

Użytkownik
Mam do was pytanko - wpłacałem dzisiaj kase na expekta i zrobiłem skan blankietu pocztowego. Następne wysłałem im ten skan w załączniku w mailu do nich wysłanym. Jak myślicie doliczą kase jeszcze dzisiaj czy ma czekać do wtorku??
Miał ktos podobna sytuacje??
 
D 0

dario

Użytkownik
Załóż sobie konto w mBanku i po kłopocie. kasa idzie max. 2 dni.
Zazwyczaj jest tak, że jak wyślesz np. dzisiaj przed 8.00 to kasę masz na koncie jutro po 14.00.
Pozdrawiam i życzę szczęścia w typowaniu.
 
Do góry Bottom