>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Table Tennis - tenis stołowy

mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Rio2016
Mecz: Jike Zhang vs Vlado Samsonov od godz 16:00
Typ: +3,5 seta Samsonov ✅ 4-1 /Kazdy set zakonczony róznicą 2 pkt ????
Kurs: 1,50 STS
Stawka: 10/10
Moim zdaniem Samsonov zdobedzie przynajmniej jednego seta w półfinałowym starciu z obrońcą tytułu z Londynu. Do tej pory we wszystkich meczach tych zawodników, Białorusin zawsze zdobywał co najmniej 1 seta. Tutaj w Rio również w niezłej dyspozycji, pomimo już zaawansowanego wieku. O finał będzie ciezko, ale na pewno nie odda meczu bez walki.
 
K 168

kbak93

Użytkownik
sprawdziłem kadry
i Niemcy oraz Portugalia po kursie odpowiednio 1,40 oraz 1,44 są idealne do zagrania, potem bym celował w Anglie kurs 2,50. ale to osobny bet
Lebesson oraz Gauzy są troche pod formą, a taki Drinhall zrobi na nich 2 punkty ten dziwak jest taki irytujący i gra niesamowicie dobrze.

Zapomniałem, jakim głupim pseudozespołem jest Portugalia.........
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Czech Open 2016
Mecz: Shiomi M vs H.Hashimoto od godz 10:45
Kurs: 1,85 ✅ 4-0
Buk: całoroczny
Mecz: Ouaiche vs Karakasevic od godz 12:10
Typ: Ouaiche ✅ 4-3
Kurs: 1,40
AKO: 2,59 ✅
Stawka: 7/10
przyjemny dubelek do zagrania. Pierwsze spotkanie to singiel pań, gdzie spotkają sie 2 Japonki. Tydzien temu w Bułgarii wygrała zdecydowanie Shiomi 4-0. Ostatnio jest w znakomitej formie, co potwierdza turniej w Bułgarii oraz ten w Czechach. Moim zdaniem wygra to spotkanie, bo bardzo dobrze gra z zawodniczkami typu &quot;defense&quot;.
Drugi typ, to singiel panów. Francja przeciwko Serbii. Młodość kontra doświadczenie. ouaiche wygląda tutaj fenomenalnie, bardzo łatwo wygrywa spotkania. Gra bardzo ofensywnie, wykorzystuje każdą sposobnośc, aby przejść do ataku i zepchnąć rywala do defensywy. Poza tym jest leworęczny, co dodatkowo utrudnia grę rywalowi. Karakasevic tutaj również super wynik, mało kto się tego spodziewał. Mistrz zmienności i niekonwencjonalnych zagrań. Jednak sądzę, że tym razem ulegnie młodości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czy jakiś bukmacher internetowy daje kursy na mecz Polskiej Superligi Tenisa Stołowego? Mieszkałem trochę w Toruniu, uczęszczałem na większość spotkań, sporo widziałem i coś bym zagrał. Dziś zaczyna się sezon, a kursy wystawił tylko STS i tak chociażby jest spotkanie Horejsi vs Kulpa, kursy po 1,80, ale to NIE SĄ kursy po 1,80 :/ PODATEK
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Białoruś Open 2016 Mecz: Adriana Diaz vs Yumi Jung od godz 18:00 Typ: Diaz Kurs: 2,50 całoroczny Stawka: 7/10 Dodatkowo: +1,5 seta Diaz po kursie 1,66 (całoroczny) Stawka: 9/10 Nie wiem skąd takie kursy, ale moim zdaniem to promocja. Portorykanka świetnie się rozwija i z roku na rok, z meczu na mecz, jest coraz groźniejsza dla swoich rywalek. Tutaj w półfinale U21 turnieju na Białorusi zagra z Koreanką i według mnie jest zdecydowaną faworytką. Bardzo dobrze wygląda w wymianach, całkiem niezły backhand powinny dać jej zwycięstwo na chimeryczną przeciwniczką.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Białoruś Open 2016 Mecz: Adriana Diaz vs Yumi Jung od godz 18:00 Typ: Diaz Kurs: 2,50 całoroczny Stawka: 7/10 Dodatkowo: +1,5 seta Diaz po kursie 1,66 (całoroczny) Stawka: 9/10 Nie wiem skąd takie kursy, ale moim zdaniem to promocja. Portorykanka świetnie się rozwija i z roku na rok, z meczu na mecz, jest coraz groźniejsza dla swoich rywalek. Tutaj w półfinale U21 turnieju na Białorusi zagra z Koreanką i według mnie jest zdecydowaną faworytką. Bardzo dobrze wygląda w wymianach, całkiem niezły backhand powinny dać jej zwycięstwo na chimeryczną przeciwniczką.
Pisz następnym razem godzinę rozpoczęcia: 18:00
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Belgium Open 2016
Mecz: Hashimoto vs Samara od godz 19:15
Typ: Samara ✅ 0-4 //dla mnie Samara wygra tutaj wszystko, więc śmiało można na nią grać dalej ;)
Kurs: 1,72 całoroczny
Stawka: 9/10
Cwierćfinałowy pojedynek singla kobiet. Japonka kontra Rumunka. Defensywa przeciwko ofensywie. Ja stawiam na to drugie, ofensywe. Dla mnie Samara wygląda tutaj zdecydowanie lepiej, gra bardzo pewnie, zdobywa dość łatwo i szybko punkty. Poza tym potrafi grać z zawodniczkami, które preferują defensywny styl.
Mecz: Paikov vs Nuytinck od godz 20:00
Typ: Nuytinck ✅ 3-4 //młody powinien to wygrać wczesniej, na początku za dużo błędów, ale 3 ostatnie sety, to ogień!
Kurs: 1,90 całoroczny
Stawka: 7/10
Również pojedynek 1/4, tyle, że singla panów. Zawodnik gospodarzy, to bardzo utalentowany gracz mlodego pokolenia, który robi stałe postępy, m.in. poprzez regularne występny w niemieckiej Bundeslidze. W tym turnieju dodatkowo pomagają mu ściany, które niosą tego zawodnika. W poprzedniej rundzie pokonał Assara, który prawdę mówiąć myślałem, że go odprawi...Paikov, to gracz niebezpieczny, leworęczny, jednak bardzo chimeryczny. Uważam, że młodziak go pokona i zawita w półfinale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Belgium Open 2016
Mecz: Hashimoto vs Samara od godz 10:40
Typ: Samara ⛔ 4-1 //3 sety przegrane na przewagi :-|
Kurs: 1,57 całoroczny (w STS nawet 1,70)
Mecz: Pota vs Szocs od godz 10:00
Typ: Pota ✅ 4-1
Kurs: 1,44 całoroczny
Mecz: Liventsov/Paikov vs Lakatos/Szudi od godz 14:30
Typ: Liventsov/Paikov ✅ 3-0
Kurs: 1,33
AKO: 3,02 (w STS 3,07) ⛔
Stawka: 5/10
Fajny trebel do zagrania. W półfinałach kobiet stawiam na uznane nazwiska europejskie, czyli Samare i Pote. O tej pierwszej juz pisałem wczoraj i nadal potrzymuje zdanie, że wygra on tutaj cały turniej, chociaż na pewno Japonka tanio skóry nie sprzeda. Drugii pojedynek powinien paść łupem Poty, który prezentuje sie tutaj bardzo dobrze. Prawdę mówiąc, jej przeciwniczka także, ale ostatecznie przekonują mnie bezpośrednie pojedynki, gdzie 3-0 prowadzi Pota. Uwazam, że Węgierka spotka się w finale z Samarą.
Trzeci pojedeynek to finał debla panów. Dla mnie dużym zaskoczeniem jest obecność w finale pary Lakatos/Szudi. ich przeciwnicy, Rosjanie, to według mnie para dużo mocniejsza, mają wyższe umiejętności i powinni to udowodnić w tym spotkaniu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W tym roku, w wieku 50 lat zakończył karierę szwedzki zawodnik tenisa stołowego Jan Ove Waldner.
Kilka dni temu tuż po meczu (gdyż wciąż był czynnym zawodnikiem) zmarł w wielu 50 lat Norbert Mnich, były reprezentant Polski w tenisie stołowym.
http://www.mensview.pl/2016/10/robert-mnich-zyje/
.............
Mam prośbę do Administracji/moderacji o dodanie w dziale tenisa stołowego wątku na zamieszczanie w nim różnorakich informacji o tej dyscyplinie, tak aby takie wpisy nie kolidowały z typowaniami/analizami.
Tym samym proszę jednocześnie o przeniesienie tam tego mojego dzisiejszego wpisu.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mistrzostwa Europy 2016
Jesteśmy juz po rundzie eliminacyjnej, teraz czas na prawdziwe granie, czyli przegrywający odpada. Na początek fajne AKO do zagrania.
Lei Kou 1,30 ✅
Andrej Gacina 1,25 ✅ 4-1
Pitchford 1,14 ✅ 4-1
Gionis Panagiotis 1,20 ✅ 4-3
Par Gerell 1,16 ✅ 4-1
Freitas 1,083 ✅ 4-0
Kristian Karlsson 1,25 ✅ 4-1
Fegerl 1,20 ✅ 4-0
Apolonia 1,16 ⛔ 2-4 / jak zwykle jakis ... musiał popsuc sliczny kupon
Groth 1,28 ✅ 4-3
AKO: 6,33 całoroczny
Stawka: 5/10
W moim miemaniu każdy z powyższych singlistów jest zdecydowanym faworytem swoich meczów. Wiadomo, że często zdarzają się niespodzianki, ale w tych spotkaniach mam nadzieję., że takowe nie będą miały miejsca.
Dodatkwo inne ciekawe typy.
Mecz: Nuytinck vs Górak od godz 19:10
Typ: Nuytinck ⛔ 1-4
Kurs: 2,20 całoroczny
Stawka: 6/10
Ten kurs dla mnie to jakieś nieporozumienie. Górak w tym sezonie spisuje sie słabo, co pokazują mecze w reprezentacji czy spotkania w turniejach międzynarodowych. Młody Belg z roku na rok robi postepy, gra coraz lepiej w czym pomaga mu gra w Bundeslidze. Tam regularnie gra z najlepszymi na świecie i tutaj to pokaże. Dodatkowo ta jego lewa ręka, to zawsze atut i przewaga nad swoimi rywalami.
Mecz: Dyjas vs Paikov od godz 18:30
Typ: Dyjas ✅ 4-2
Kurs: 1,57 całoroczny
Stawka: 8/10
Nasz młody tenisista to wielki talent, który z roku na rok robi postepy. Pokazują to także jego wyniki. W turniejach międzynarodowych pokonuj już wyżej notowanych rywali. W tym roku o grał z Mizutanim, który ledwo co wygrywał swoje sety. Dodatkowo liga niemiecka oraz liga mistrzów. Paikov dla mnie to średniak i gracz z gorszymi umiejętnościami. Jedyne o co sie można obawiać to głowa naszegło młodziaka, która czasem go ogranicza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom