>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Taniec z gwiazdami

Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Siwiec zaskoczyła i dostała 36pkt ale nie podpalał bym się tym...Kwiatkowski tańczył chyba trzeci od końca to małolaty nie zdążyły mu smsów nabić...ten odcinek może troche namieszać bukom w głowach,z niecierpliwością czekam na oferte
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Siwiec zaskoczyła i dostała 36pkt ale nie podpalał bym się tym...Kwiatkowski tańczył chyba trzeci od końca to małolaty nie zdążyły mu smsów nabić...ten odcinek może troche namieszać bukom w głowach,z niecierpliwością czekam na oferte
przeciez glosowac mozna chyba caly czas dopoki nie zamkna linii, to ze ktos tanczy ostatni to nie znaczy ze mozna glosowac na niego kiedy skonczy hehe.
czyli halejcio wygrala odcinek ? tez znalazlem ta kolejnosc ale nigdzie nie ma artykulu zeby bylo ze ona wygrala wiec ktos kto to ogladal potwierdza powyzsza kolejnosc ???
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
przeciez glosowac mozna chyba caly czas dopoki nie zamkna linii, to ze ktos tanczy ostatni to nie znaczy ze mozna glosowac na niego kiedy skonczy hehe.
czyli halejcio wygrala odcinek ? tez znalazlem ta kolejnosc ale nigdzie nie ma artykulu zeby bylo ze ona wygrala wiec ktos kto to ogladal potwierdza powyzsza kolejnosc ???

Z tym głosowaniem nie chodziło mi o to,ale nie chce mi się Ci tego tłumaczyć....Idąc dalej to tak-Halejcio wygrała odcinek,oglądałem to na żywo,więc jak nie wierzysz to szukaj dalej....
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Z tym głosowaniem nie chodziło mi o to,ale nie chce mi się Ci tego tłumaczyć....Idąc dalej to tak-Halejcio wygrała odcinek,oglądałem to na żywo,więc jak nie wierzysz to szukaj dalej....
chodzilo mi o potwierdzenie bo te wyniki przecza dotychczasowemu glosowaniu widzow... moze bieli jakis problem z siecia
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
W tamtym tygodniu nic ciekawego nie widzialem i nawet nie ogladalem tego i cale szczescie bo wyniki szokujace. Probujemy jednak cos ugrac w ten piatek.
Brzozowski-Siwiec 1,60 ✅
Moro-Kwiatkowski 1,75 ZWROT
Halejcio-Gruszka 1,85 ZWROT
ako 5,18 sts
Siwiec nie ma szans zatanczyc tak drugi raz i wygrac pod wzgledem glosow. Znowu bedzie najgorsza albo max2 pkt. Brzozowski tanczyc umie, troche mniej od widzow jednak na Siwiec spokojnie wystarczy.
Gruszka ulubieniec publicznosci i jurorow. Troche dretwy ale nadrabia ambicja. Halejcio nie wiem jakim cudem wygrala ostatnio skoro w poprzednich czesciach dostawala od widzow najmniej glosow. Wg mnie jakis blad i w tym tyg juz nie bedzie tak wysoko a Gruszka musi byc w TOP 3.
Moro i Kwiatkowski kandydaci do TOP3 jednak Moro byla zawsze lepsza, od widzow dostanie wiecej, taniec tez powinien byc lepszy..
Odpada : ROZENEK 2,50 ⛔

Widzow nie przekonuje, tanczy tez slabo. Siwiec jedyna konkurentka do odpadniecia jednak jej kochaś zainwestuje troche zeby dalej ja lansowac. Niestety w Rozenka nie ma kto i poleci. Obie pary tancza slabo.
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
No i już kursy zrzuciłeś ładnie,ale powiem Ci,że te typy ciężkie...Brzozowski z Siwiec pewnie bd obok siebie i coś czuje że ta dwójka rozstrzygnie między sobą kwestie pozostania w programie...Moro-Kwiatkowski to przy tamtych kursach bym tego nie ruszał,ale teraz Kwiatkowski po 2,25 to biore w ciemno,tu nie ma jednoznacznego faworyta,taniec na równo a smsy dla Kwiatka,małolaty już nie zaśpią jak ostatnio....Halejcio-Gruszka: Klaudia potrafi tańczyć i robi to lepiej niż Piotrek,a ten ostatnio zebrał dobre noty bo tańczył walca bodajże i jeszcze coś równie wolniejszego a to mu pasuje,teraz chyba bd coś szybszego i widzę go w dolnej części tabeli po punktacji od jury...smsy dla Gruszki ale Klaudia trzyma poziom i to ona jest dla mnie top3 za Kwiatkiem [czy jak go tam zwą] i Moro...
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Będzie tutaj kilka dosyć suchych typów, bardziej poruszających sprawy stricte nie związane z tańcem, a nazwijmy to społeczne.

Czy Pavlovic lub Malitowski pokażą 04.04 max. notę (10 pkt) ? NIE @ 2,15
Najzwyczajniej w świecie limit szczęścia został wykorzystany - pan Malitowski zszokował nas przed tygodniem kompletem punktów dla Siwiec, widocznie towarzyszył mu dobry humor, który zdarza się raz na rok. Co do Iwony też myślę, że dziś już się wstrzyma z szastaniem &#39;10&#39; na prawo i lewo ????

Łączna nota od jury 04.04 Natalii Siwiec POWYŻEJ 25,5 @ 1,7
Siwiec w ostatnim odcinku zaskoczyła chyba wszystkich prezentując upór i zaangażowanie w tańcu, które dały na chwilę zapomnieć widzom o jej braku mózgu. Spodziewałem się linii ~30, jednak taka niespodzianka to po prostu lokata. Naprawdę mało prawdopodobnym będzie taki spadek w jej wykonaniu i musiałaby zaprezentować coś naprawdę żenującego żeby nie pokryć powyższej linii.

I na sam koniec najbardziej kontrowersyjnie jak się tylko da, do lekkiego pogrania...
Aneta Zając odpadnie @ 5
Aneta Zając wygra odcinek @ 7
Czytałem w kontekście tej analizy, że jej partner, Stefano, uległ urazowi i nie wiadomo co dalej z tym faktem. Przewiduję dwa scenariusze - bardziej prawdopodobny i mniej. Ten pierwszy zakłada, że Zając nie tyle odpadnie, co dobrowolnie odejdzie z programu, i wtedy możemy być świadkami opcji ZWROT. Mniej prawdopodobna wersja wydarzeń zakłada, że weźmie udział w odcinku razem ze Stefano, być może zatańczą tragicznie, ale z litości dostaną wygraną w tym odcinku. Za to, że się nie poddali, że walczyli do końca. Obie opcje raczej się nie zdarzą, ale prawdopodobieństwa nie można wykluczać.
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Powiedz mi kolego czy Ty oglądałeś tą edycje od początku? Bo jak widzę,że typ na over 25,5pkt Siwiec nazywasz lokatą to śmiem wątpić. Nie sugeruj się ostatnim odcinkiem bo to największy błąd jeśli chodzi o stawianie TzG. To,że Siwiec wypaliła nie znaczy nic. Nie potrafi tańczyć i już,nawet Pavlovic jej powiedziała żeby się tymi notami nie podpalała bo ewidentnie podpasował jej ten taniec i już tak dobrze to może nie być. Zresztą po ostatnich występach to over 22,5 dla Siwiec był zaporą nie do przejścia a co dopiero 25,5...ja zagrałem under bo nie wierze w jednorazowe wybryki,zresztą teraz bd musiała trzymać poziom bo za ładne oczy to drugi raz zawyżonej punktacji nie dostanie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
To jest jakis skandal. Ibisz przed chwila powiedzial ze kolejnosc na koncu jest losowa !!! Wiec sts powinien zrobic zwroty w parach h2h
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Aneta Zając odpadnie
1.60
Buk: STS

Nie ma innej opcji żeby Aneta nie odpadła zostaje Kwiatkowski i Moro . Napewno nie odpadnie Kwiatkowski bo małolaty głosują na niego ciągle do tego tańczy dobrze Moro według mnie faworytka do wygrania TZG najlepiej tańcząca uczestniczka tej edycji TZG . Kurs 1.60 no ciekawe że aż taki spodziewałem się 1.30 max a tu 1.60 biorę . Moim zdaniem nie ma szans żeby zakład nie wszedł .
 
Do góry Bottom