>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Taniec z gwiazdami

A 861

amigo007

Użytkownik
No widzisz niby &quot;faworytka&quot; do odpadnięcia, a tu niespodzianka. Głosy małolat nie wystarczyły. A jaki był kurs na odpadnięcie Dawida?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zajac 2,25 (1,98)
W finale decyduja tylko widzowie a wiec wygrywa Zajac..
Moro lepiej tanczy jednak Zajac to pupil polsatu, wygrala glosami z Kwiatkowskim wiec to cos musi znaczyc. Patrzac na lajki na fejsbuku(w tego typu programach to dobry wyznacznik) Zajac 38 tys, Moro ledwie 6. Terrazino 10tys, Maserak 5tys.
Dalsza analiza nie ma sensu. Zajac wygrywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie jestem jakimś wielkim fanem tego programu, rzadko kiedy to oglądam, ale od samego początku jak się dowiedziałem, że Maślak startuje w programie, to czułem, że daleko zajdzie i potrzymuję moje zdanie. Według mnie dotrze on do wielkiego finału i dopiero tam polegnie.

Dlaczego tak uważam? Wystarczy poczytać np. takiego Pudelka, żeby zobaczyć jak nasze panie się zachwycają Maślakiem. Facet został wybrany Misterem Polski, udaje skromnego, nie wywyższa się zbytnio, więc zdecydowana większość kobiet jest nim oczarowana i pewnie niejedna podczas seksu ze swoim grubym mężem wyobraża sobie właśnie jego;). Wiadomo, że pewnie z 3/4 widzów tego programu albo i lepiej to kobiety, stąd moim zdaniem jakoś go przepchną do finału.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
STS ma w ofercie Taniec z gwiazdami.
Kto lepiej zatańczy?
Paulina Chylewska - Monika Mariotti 1 @1,67 ✅ 37-33 Paulina odpadła ???? ale zatańczyła na drugie miejsce.
Chylewska w pierwszym odcinku zatańczyła walca i otrzymała 37 punktów. Dwa kolejne tańce były słabsze, jednak widać to doskonale (sama to nawet przyznaje), że dużo lepiej czuje się w tańcach standardowych.
Dzisiaj znowu zatańczy walca, do tego Jacek Jeschke to mistrz tańców standardowych, a więc można oczekiwać wysokich punktów.
Mariotti tańczy z Maserakiem, ale nie zachwyca. Oceny otrzymuje średnie, ostatnio para była przed ostatnia.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Iwona Cichosz wygra @1,95 STS ⛔

Finał. Iwona Cichosz jest z pewnością największym zaskoczeniem tej edycji, mimo iż jest głuchoniema na parkiecie w ogóle nie odstaje od reszty, a nawet tańczy lepiej. Zdobyła sympatie publiczności, przed tygodniem jako pierwsza awansowała do finału, Szroeder była zagrożona.
Obie dostają podobne noty, a zważywszy na charakter programu, wałki jakie tam kręcili (Ewelina Lisowska która odpadła a potem wróciła i wygrała), zwycięstwo Cichosz będzie wielkim wydarzeniem.
Value po stronie Iwony, warto pograć.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Zrobię analizę wczorajszego odcinka: mianowicie:
Oferta tak wyglądała w STS na zakłady kto odpadnie
Kolejne zdjęcie to oceny jurorów w dwóch pierwszych odcinkach
Odpadł Antek Smykiewicz i Krecik, którego wszędzie cisnęli że nic nie umie. W sumie odpadły dwie najsłabsze osoby wedle punktów jurorów

Fajne ujęcie Krzysia Ibisza niczym eksperta w bukmacherce
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Trwa nowa edycja. Jakieś typy polecacie? Ja po tej fali hejtu jestem za Żyłą Justyną. Każdy się czepia jej tego rozwodu (Pavlović i Ferduś Kiepski dawali aluzje do skoków narciarskich) a po wejściu na Wikipedię przeczytalem, że Czarna Mamba Pavlović jest po ... rozwodzie, a Ferduś Kiepski po .... dwóch i po rozprawach sądowych o majątek. No czy to nie faryzeizm? Przecież Pani Justyna Żyła nie wysyłała smsa że chce tam iść jak to ludzie zgłaszają się do teleturnieju tylko Polsat sam dał taką propozycję. Więc czemu by nie skorzystać? Skoro można poznać nowych ludzi z polskiego show biznesu. Na Żyłę kurs 1.25 że odpadnie ale nie brałbym tego. Kurs malutki a par tak wiele a ilość smsów to wielka wielka niewiadoma. Tym bardziej że można przez internet za darmo głosować jak Ibisz mówił. Tylko czy te głosy się liczą 1/1 jak SMS? Tego nie wiem.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Moim zdaniem Żyła jeszcze długo zostanie w programie... Ona tańczy tak źle, że wielu będzie patrzeć na program tylko dla niej z ciekawości co znowu odwali:] Jeśli w STS była możliwość stawiania kto nie odpadnie i kurs na nią był ok. 4,00(skoro że odpadnie był 1,25), to to było piękne value. Teraz kurs na to, że odpadnie w następnym odcinku jest 3,00, więc nawet jakby wystawili kurs na to, że zostanie w programie to już nie warto będzie grać.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
A co myślicie o Tamarze, że wygra tą edycję? Moim zdaniem bardzo utalentowana dziewczyna, w &quot;Agencie&quot; okazała się być bardzo kumata, tutaj za to dobrze tańczy i moim zdaniem ma duże szanse na zwycięstwo. Kurs 5,00 w STS w tym momencie. Zastanawiam się czy głosujący rzeczywiście tak będą szli w Radwańską, bo niewątpliwie to prawdziwa gwiazda tej edycji, ale tańczy średnio.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Tamara jedną z faworytek, wczoraj furorę zrobiła Joanna Mazur, mistrzyni świata w biegach, paraolimpijka z Rio, tańczyła bardzo pięknie i dostała najwięcej (28), jest niewidoma, ale oceniana jest na równi ze wszystkimi. Radwańska też pewnie ma swoje grono fanów. Tamara też daleko zajdzie, ale że wygra to nie jest takie oczywiste.
Zrobię analizę na Fejsbuku TZG kliknięć z tańców poszczególnych osób
Sebastian Stankiewicz: kliknięć 872, serc 237
Justyna Żyła: kliknięć 2900, serc 67
Gimper Działowy: kliknięć 260, serc 37
Joanna Mazur: kliknięć 2200, serc 945
Jakub Kucner: kliknięć 231, serc 51 (był zagrożony)
Czadoman: kliknięć 307, serc 81 (odpadł)
Tamara Perea: kliknięć 715, serc 223
Mariusz Węgłowski, kliknięć 337, serc 75
Fisia kliknięć 645, serc 145
Kuczaj 747, serc 255
Joanna Mazur, Perea, Kuczaj, Fisia, Kuczaj, Stankiewicz są raczej nietknięci w najbliższym programie, w najbliższym odpadnie ktoś z grona Kucner, Węgłowski, Żyła, Działowy,
 
K 0

krzysiek02

Użytkownik
cytat z dnia 16 marca 2019 16:09 przez lolnik

Tamara jedną z faworytek, wczoraj furorę zrobiła Joanna Mazur, mistrzyni świata w biegach, paraolimpijka z Rio, tańczyła bardzo pięknie i dostała najwięcej (28), jest niewidoma, ale oceniana jest na równi ze wszystkimi. Radwańska też pewnie ma swoje grono fanów. Tamara też daleko zajdzie, ale że wygra to nie jest takie oczywiste.
Zrobię analizę na Fejsbuku TZG kliknięć z tańców poszczególnych osób
Sebastian Stankiewicz: kliknięć 872, serc 237
Justyna Żyła: kliknięć 2900, serc 67
Gimper Działowy: kliknięć 260, serc 37
Joanna Mazur: kliknięć 2200, serc 945
Jakub Kucner: kliknięć 231, serc 51 (był zagrożony)
Czadoman: kliknięć 307, serc 81 (odpadł)
Tamara Perea: kliknięć 715, serc 223
Mariusz Węgłowski, kliknięć 337, serc 75
Fisia kliknięć 645, serc 145
Kuczaj 747, serc 255
Joanna Mazur, Perea, Kuczaj, Fisia, Kuczaj, Stankiewicz są raczej nietknięci w najbliższym programie, w najbliższym odpadnie ktoś z grona Kucner, Węgłowski, Żyła, Działowy,


&nbsp;


Patrząca jakie zasięgi ma Działowy (Gimper) według mnie jest on głównym faworytem tej edycji.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
https://www.youtube.com/watch?v=KU6p5zUSvrU





Jakoś od 1:30 mówi o TZG. Kogo może mieć na myśli? Kto taki serial na jesieni będzie miał? 
 
K 0

krzysiek02

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 13:13 przez gucci-mane

https://www.youtube.com/watch?v=KU6p5zUSvrU





Jakoś od 1:30 mówi o TZG. Kogo może mieć na myśli? Kto taki serial na jesieni będzie miał? 


&nbsp;


Raczej wątpie żeby taki przekręt zrobili. Ja chyba postawie na gimpera, że wygra. Kurs 7.5
 
K 0

krzysiek02

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 13:13 przez gucci-mane
https://www.youtube.com/watch?v=KU6p5zUSvrU





Jakoś od 1:30 mówi o TZG. Kogo może mieć na myśli? Kto taki serial na jesieni będzie miał? 



Taniec z gwiazdami leci przeiceż na Polsacie więc może mu chodziło o to, że wie kto wygra Big Brohter. No chyba, ze mu się stacje pokręciły.
 
Do góry Bottom