>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

taśmy piłkarskie:)

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Witam Wszystkich. Nie byłem pewny gdzie zamieścic ten temat bo w moich typowaniach prawdopodobnie będą jakieś statystyki.
Wymyśliłem sobie, że będę podawał moje propozycje wyników meczów czołowych rozgrywek piłkarskich oraz ligi polskiej:grin:
Postaram się prognozowac jak największą ilośc spotkań, a dodatkowo z najpewniejszych moim zdaniem zdarzeń ,tworzyc krótsze lub dłuższe kupony. Chcę tak poeksperymentowac, sprawdzic swoją wiedzę (i szczęście:grin ???? i miec na to wszystko świadków:razz:
Z wybranych spotkań na koniec będę tworzył wirtualny kupon z jakąś symboliczną stawką (nieraz pewnie te właśnie prognozy zagram w &quot;realu&quot;).
Kursy to propozycje jednego z popularnych buków (nie zawsze najwyższe na rynku, nie jakieś wyśrubowane, nie zawyżone itp.)
Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia.
edit: Mała zmiana planów (dla spostrzegawczych), tak to jest w życiu, teoria i praktyka to dwie różne pary kaloszy ???? Reszta bez zmian
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
LIGA POLSKA
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 1:2 (kursy: 3,25 ; 2,50 ; 2,00 ; 12,00) 1:1
jeszcze raz to napiszę dla lepszego zrozumienia:grin:
przewiduję wygraną Widzewa (pierwszy kurs), ponad 2,5 gola w meczu (drugi kurs) i to, że obie drużyny strzelą gola (trzeci kurs)
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2:2 ( 3,20 ; 2,30 ; 1,90 ; 12,00) 2:1
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
LIGA FRANCUSKA

Valenciennes - St. Etienne mój typ 1:2 (1,95 ; 1,90 ; 1,74 ; 7,00)

MOJA TAŚMA NA DZIŚ ????

Valenciennes - St. Etienne 2 (1,95)⛔0:0
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2 (3,25)⛔1:1
Zagłębie Lubin - Korona Kielce OVER (1,90)✅2:1

+(dla odważnych:grin ????

Trabzonspor - Orduspor 1 (1,75)✅1:0
Ingolstadt - Hertha 2 (1,80)⛔1:1
Sandhausen - Braunschweig 2 (1,91)✅1:3

stawka wirtualna:10zł
kurs: 72,44
EWK: 724,40zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nie było tak najgorzej jak na pierwszy kupon (50%). Teraz kilka propozycji na sobotę:

MOJA TAŚMA NA DZIŚ:grin:

Roda - Vitesse typ 2 (1,91)⛔3:3???? to jest jakaś masakra- do 64min. było 0:3, potem karny, a wyrównujący gol padł w 94min!!!
Karabukspor - Galatasaray typ 2 (1,73)✅0:1
Malaga - Osasuna typ 1 (1,95)✅1:0
Greuther Furth - Borussia Dortmund typ 2 (1,44)✅1:6
Everton - QPR typ 1 (1,45)✅2:0
Troyes - PSG typ 2 (1,62)✅0:1

kurs całowity:21,78
stawka:20zł
EWK:435,60zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
I jeszcze druga TAŚMA (jeszcze dłuższa). Nawet grając za 2zł mamy dobrą dniówkę ????
Reading - Liverpool typ 2 (1,50)⛔0:0the Reds są żałośni, nie strzelic gola najsłabszej drużynie ligi przy dwudziestu dwóch sytuacjach (drugi mecz bez goli l&#39;poolu), tak to jest jak się jest uzależnionym od jednego gracza
Wisła - Legia typ 2 (2,20)✅1:2
Karpaty - Dynamo Kijów typ 2 (1,57)✅0:1
Mattersburg - Salzburg typ 2 (1,60)✅1:2
Novara - Vicenza typ 1 (1,53)✅3:1
Ascoli - Modena typ 2 (2,88)✅✅2:3
Mersin - Bursaspor typ 2 (1,73)✅0:1
Den Haag - Twente typ 2 (1,80)✅1:3
kurs całowity:113,74
stawka:10zł
EWK:1137,40zł
Mam nadzieję, że ktoś skorzystał z ostatnich TAŚM ???? Jest duży niedosyt tym bardziej, że w &quot;realu&quot; też zagrałem. Do tego dołożyłem taśmę u naziemnego z EWK 10tys. zł:grin: za dwójkę i mam właśnie te dwa niewyobrażalne remisy.
 
L 19

lukasz95

Użytkownik
No i Vitesse pięknie spieprzyło kupon. Jak można przy 3:0 stracić 3 gole i zremisować 3:3. Idioci totalni, było tak dobrze, została Malaga a tu Vitesse takiego wałka skręciło. Żałosne. Taśma imponująca, skorzystałem tylko niestety pech.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
No i stało się ???? Po jednej wtopie na takich ładnych taśmach.
Witam Łukasza, dzięki za miłe słowo. Zapraszam do śledzenia. Rano będzie kolejna sowita TASIEMKA.
Zaznaczam, że zdarzenia nie są &quot;z sufitu&quot; bo chyba nie wspomniałem. Wszystko jest mocno przemyślane, ale wiadomo, że przy tylu zdarzeniach trzeba miec troszkę szczęścia.
Zawsze można sobie samemu poukładac kupon z moich propozycji jeśli ktoś reflektuje ???? Z reguły mam średnią około 70-80% na taśmach z kursami jak widac nienajgorszymi. Zobaczymy jak będzie w niedzielę
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
PIERWSZA TAŚMA NA NIEDZIELĘ

Zaragoza - Barcelona typ 2 (1,45)✅0:3
Athletic - Real M. typ 2 (1,55)✅ 0:3
Volga - Anży Machaczkała typ 2 (1,83)✅ 0:3
Arsenał Kijów - Metalurg Donieck typ 2 (2,20)✅ 0:2
Kasimpasa - Akhisar typ 1 (1,80)⛔ 0:1
Okocimski - Flota typ x2 (1,60) ✅ 2:2
GKS - Zawisza typ DNB 2 (1,70)⛔ 1:0
Levadiakos - PAOK typ DNB 2 (1,54)✅ 0:1
Sturm Graz - Austria Wiedeń typ x2 (1,4)✅ 1:1
Lyon - Tuluza typ x2 (1,91)⛔ 3:1
Rayo Vallecano - Real Sociedad typ x2 (1,57) ✅ 0:2

kurs całowity: 286,42
stawka:10zł
EWK:2864,2zł

*DNB - bez remisu
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
DRUGA TAŚMA NA NIEDZIELĘ

Zaragoza - Barcelona typ 2 (1,45)✅ 0:3
Athletic - Real M. typ 2 (1,55) ✅0:3
Volga - Anży Machaczkała typ DNB 2 (1,33)✅ 0:3
Arsenał Kijów - Metalurg Donieck typ DNB 2 (1,57) ✅0:2
Kasimpasa - Akhisar typ DNB 1 (1,30)⛔ 0:1
GKS - Zawisza typ DNB 2 (1,70) ⛔ 1:0
Levadiakos - PAOK typ DNB 2 (1,54) ✅0:1
Sturm Graz - Austria Wiedeń typ DNB 2 (1,40) 1:1 zwrot
Rayo Vallecano - Real Sociedad typ DNB 2 (2,00) ✅0:2
Stoke - Manchester United typ DNB 2 (1,22) ✅0:2
RKC - Feyenoord typ DNB 2 (1,36) 1:1 zwrot
Okocimski - Flota typ DNB 2 (1,60) 2:2 zwrot
Fenerbahce - Eskisehirspor typ DNB 1 (1,25) ✅1:0

kurs całowity: 150
stawka:20zł
EWK:3000zł

*DNB - bez remisu
 
L 19

lukasz95

Użytkownik
Skorzystałem ponownie, tym razem z drugiej taśmy. Jedynie odrzuciłem Anży, bo to co oni wyprawiają w tym roku woła o pomste do nieba. Powodzenia ???? Powiem też, że nie spodziewałem się takiej skuteczności przy drugiej taśmie w sobote, totalnie mnie zaskoczyły te wyniki. Gratulacje, bardzo dobra skuteczność. ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Skorzystałem ponownie, tym razem z drugiej taśmy. Jedynie odrzuciłem Anży, bo to co oni wyprawiają w tym roku woła o pomste do nieba. Powodzenia ???? Powiem też, że nie spodziewałem się takiej skuteczności przy drugiej taśmie w sobote, totalnie mnie zaskoczyły te wyniki. Gratulacje, bardzo dobra skuteczność. ????
Troszkę się podpaliłem z tymi Turkami, niestety. Te nazwy większości kibiców w Polsce nic nie mówią. Ja też nie jestem specem od Saracenów:p Tak czy inaczej Kasimpasa = Kalu Uche (ten sam, nasz Kalu:p), a Akhisar = Teofanis Gekas (znany z Bundesligi). Tym razem Grek górą:? Szkoda wielka. Myślę, że niedługo któraś taśma &quot;zapali&quot; i wszystkie straty powetujemy sobie z nawiązką. Najpewniej w weekend, ale w tygodniu też będę &quot;rzeźbił&quot;. Pozdrawiam i dzięki za aktywnośc, zawsze odpiszę.

PS. Zawiszę oglądałem w pierwszej połowie i wcale nie musieli przegrac. Wiedziałem, że GieKSa u siebie się nie położy, ale po tylu pogubionych punktach niebiesko-czarni chyba powinni się troszkę bardziej postarac.

Fajnie, że rotujesz tymi propozycjami, tym razem Anży nie zawiodło, tam są szalone rewolucje w każdym okienku i chłopaki nie mają czasu się zgrac, a Volgą to idealny przeciwnik na przełamanie się.
Pozdrawiam;)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
TAŚMY NA PONIEDZIAŁEK:

Króciutkie wprowadzenie: te mecze to w większości mało elitarne rozgrywki. Zebrałem najciekawsze wg mnie zdarzenia. Analiza ograniczyła się tym razem jedynie do prześledzenia sytuacji ligowej i formy z ostatnich kolejek. Będzie to dośc ryzykowne, ale...:grin: Sztuka polega w zasadzie na tym żeby znaleźc takie zdarzenia w poweekendowej &quot;bryndzy&quot;.;)
Podam wersję HARD i SOFT:cool:

HARD:

Dania: Nordsjaelland - FC Kopenhaga typ 1 (2,75)⛔2:3
2.Francja: Chateauroux - Nantes typ 2 (2,50)✅0:4
2.Grecja: Giannitsa - Niki Volos typ 2 (1,60)⛔1:1
2.Niemcy: Aue - Kaiserslautern typ 2 (2,10)⛔1:1
2.Rosja: Khimki - Ural typ 2 (1,75)⛔0:0
Szwecja: Elfsborg - IFK Goeteborg typ x2 (1,73)✅0:0

kurs całowity: 157,35
stawka:10zł
EWK:1574zł

To był HARD, nie ściemniałem:grin:

i SOFT:

Dania: Nordsjaelland - FC Kopenhaga typ DNB 1 (1,77)⛔ 2:3 Niestety, a może &quot;stety&quot; nie widziałem co się stało w drugiej połowie, do 66min gospodarze prowadzili 2:1. Szkoda zważywszy resztę taśmy ????
2.Francja: Chateauroux - Nantes typ DNB 2 (1,70)✅0:4
2.Niemcy: Aue - Kaiserslautern typ DNB 2 (1,53)ZWROT 1:1????
2.Rosja: Khimki - Ural typ DNB 2 (1,25)ZWROT 0:0
Szwecja: Elfsborg - IFK Goeteborg typ x2 (1,73)✅0:0
Polska: Piast - Lech typ DNB 2 (1,67)✅0:3
Rosja: Ałania - Saransk typ DNB 1 (1,58)✅3:1

kurs całowity: 26,27
stawka:20zł
EWK:525,4zł

Na otarcie własnych łez powiem tylko, że żadna &quot;moja&quot; drużyna ani przez moment nie przegrywała (oprócz Danii), a większośc z nich prowadziła w swoich meczach:grin:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
i jeszcze tak szybka tasiemka na wieczór; jak ktoś chce się pobawic za 2-3 złote i trochę zaryzykowac:
Lazio - Juventus typ 2 (1,91)✅0:2
Piast - Lech typ 2 (2,10)✅0:3
Aue - Kaiserslautern typ 2 (2,05)⛔1:1????????Aue grało w dziewięciu, ale chciało im się walczyc i w nagrodę doprowadzili do remisu
Chateauroux - Nantes typ 2 (2,50)✅0:4
Elfsborg - IFK typ 2 (3,50)⛔0:0
Besiktas - Antalyaspor typ 2 (4,75)⛔1:0
kurs całowity: 341,75
stawka:3zł
EWK:1025zł
Ostrzegam, że to chyba moja &quot;najgrubsza&quot; taśma na tym forum, co nie oznacza, że nie przewiduję 50%+ skuteczności. Jak ktoś wyłowi akurat te właściwe i sobie zagra ostrzej (czyt. 10-20 zł) pewnie będzie zadowolony. Oczywiście można też wszystkie te zdarzenia zagrac BEZ REMISU (DNB) i np. za dychę. Taka opcja wg mnie to już duża szansa na jakiś grosz.
PS. Mam chwilę to napiszę taką quazi-analizę. Lazio poturbowane przez Fener, Juve przez Bayern, Rzymianie bez 4-5 podstawowych grajków (głównie na bokach obrony i pomocy), Juve bez Kielona (Chiellini ???? i Seby Giovinco. Liczę na wielki powrót Vidala i Lichego (Lichtsteinera) bo ewidentnie brakowało ich z FCB.
Piast bez Kędziory, Jurado i kilku innych, Lech chyba bez plejmejkerów - Toneva i Hamalainena. Są w gazie. Trener Rumak chyba już poukładał klocki. Kolejorz najlepszy w lidze na wyjazdach. Piast ma ładną wiosnę i pewnie rzuca się w oczy zwycięstwo przy Reymonta, ale kto oglądał Piastunki wie, że nie mieli z kim przegrac. Wisła to w tym roku tylko duża nazwa - niestety, taka wydmuszka. Holenderski sztab sprzed roku tak namieszał, że Biała Gwiazda jeszcze ma zgagę (czyt. &quot;stranieri&quot; od siedmiu boleści).
Besiktas (jak Wisła) - ta nazwa budzi szacunek w całej Turcji, ale bez jedynego supersnajpera - Almeidy - nie ma tam kto strzelac, Antalya to radosny futbol, dużo goli w obie strony. U gospodarzy więcej ważnych absencji.
Aue to prowincjonalny klubik z aspiracjami aby się utrzymac. Lautern walczą o awans, mają duży potencjał, szeroką kadrę. Idrissou na szpicy - druga młodośc, coś huknie ????
Szwecja, gospodarze - mistrzowie z fatalnym startem w nowy sezon. Goście - najbardziej utytułowana drużyna w kraju, nikogo w portowym mieście nie cieszą remisy. Dobrze zaczęli i powalczą.
Francja: goście muszą wygrac jeśli chcą walczyc o awans i tyle ???? Gosp. walczą o utrzymanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
I znów niedosyt, Juve moje kochane zgodnie z planem, Vidal i Lichy pokazali klasę:grin:
Lech Poznań też wręcz wzorcowo.
We Francji tak rzetelnie chłopaki pojechali, że marzyłoby się żeby zawsze typy 2,50 tak siadały. I to by było na tyle.
No może jeszcze Antalya, która dzielnie walczyła i równie dobrze do przerwy mogło byc 0:2.
IFK jednak przyjechało się bronic, nieliczne kontry, wręcz nieśmiałe, pokazują, że ta drużyna nie ma w tym roku mistrzowskich aspiracji. Swoją drogą Elfsborg ma iście mistrzowski start w sezon - 3 mecze, 3 punkty.
Na koniec zostawiłem sobie Kaiserslautern (w zasadzie powinienem napisac tę nazwę z małej litery), które pokazało jak nie należy podchodzic do meczu. Więcej ambicji mają chłopaki kopiący u mnie pod blokiem, w żadnym wypadku nie zasługują na awans i raczej go nie zdobędą. Prowadzili przez całe spotkanie, przeciwnik najpierw zdominował ich grając w dziesięciu. Po drugiej czerwonej kartce dla Aue drużyna gości jeszcze bardziej się cofnęła i... stało się co musiało się stac. W 83min. żenujące zachowanie całej obrony i gospodarze wjechali z piłką do bramki. Brak słów!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
TAŚMY NA WTOREK:

(2.Włochy)
Empoli - Juve Stabia typ UNDER 2,5 (1,85)⛔
Padova - Crotone typ UNDER 2,5 (1,60)⛔
Reggina - Sassuolo typ 2 (2,40)✅
Lanciano - Ternana typ 2 (3,20)⛔
Vicenza - Ascoli typ x2 (1,60)⛔
Verona - Cittadella typ 1 (1,60)⛔

kurs całowity: 58,20
stawka:10zł
EWK:582zł

To jest ewidentnie trudna taśma, zamieszczam ją jedynie dla statystyki, jeśli ktoś zechce to zagrac to radzę symboliczne stawki. Sprawdzam po prostu swojego &quot;nosa&quot; i nie chcę wyjśc z wprawy. A w środę już coś tam można kombinowac na poważnie:cool:

edit: smutno to wygląda;) liczyłem na 50 % minimum, ale bywa. Mocno naciągałem dzisiejsze taśmy
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
TAŚMA NR.2

Leicester - Bolton typ x2 (1,80)⛔
Cardiff - Charlton typ x2 (2,10)✅
Bristol - Birmingham typ DNB 2 (1,72)✅
Ipswich - Crystal Palace typ DNB 1 (1,77)✅
Millwall - Watford typ DNB 2 (1,72)⛔ masakra - jeden strzał millwall i 10 watford w bramkę i mamy wynik;)
Wolverhampton - Hull typ DNB 2 (1,58)⛔
Bayern - Wolfsburg HC(0:1) typ 1 (1,45)✅
Drogheda - Sligo typ 2 (1,90)⛔ nauczka, żeby nie grac 3-ego świata [oczywiście wiem gdzie leży Isl... Irlandia]

kurs całowity: 86,16
stawka:20zł
EWK:1723zł

TAŚMA NR.3

Kompilacja dzisiejszych typów,wg mnie najpewniejsze z powyższych chociaż nie będzie lekko;)

Wolverhampton - Hull typ DNB 2 (1,58)⛔
Bayern - Wolfsburg HC(0:1) typ 1 (1,45)✅
Drogheda - Sligo typ 2 (1,90)⛔
Ipswich - Crystal Palace typ DNB 1 (1,77)✅
Leicester - Bolton typ x2 (1,80)⛔
Reggina - Sassuolo typ DNB 2 (1,61)✅
Lanciano - Ternana typ DNB 2 (2,17)zwrot
Verona - Cittadella typ 1 (1,60)⛔

kurs całowity: 77,52
stawka:30zł
EWK:2326zł

Edit: w taśmie nr.2 pomyliłem zespoły, zwrócił mi na to uwagę życzliwy obserwator, dzięki wielkie. Tak to jest jak się pisze po nocach ???? Już poprawiłem. Jeśli kogoś wprowadziłem w błąd to biję się w pierś.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nie byłbym sobą gdybym nie dał jeszcze takiej tasiemki:grin: Jest tam parę innowacji:razz: Długo się zastanawiałem, czy to zamieszczac, ale kto by mi potem uwierzył, że... Daję sobie rękę uciąc, że skutecznośc będzie 50%+ [zwroty traktuję jako plus w tym wypadku], ale które?? ???? Rzucam na szalę całą swoją reputację takim stwierdzeniem, ale cóż ????

Barnsley - Derby typ DNB 2 (2,00)zwrot 1:1
Millwall - Watford typ DNB 2 (1,66)⛔ 1:0
Wolverhampton - Hull typ DNB 2 (1,50)⛔ 1:0
Bristol City - Birmingham typ 2 (1,72)✅ 0:1
Reggina - Sassuolo typ 2 (1,50)✅ 0:2
Lanciano - Ternana typ UNDER 2,5 (1,61)✅ 1:1
Oldham - Yeovil typ DNB 2 (2,00)⛔ okręgówka:grin: 1:0
Drogheda - Sligo typ 2 (1,83)⛔ B klasa:grin: 2:0
Arsenal - Everton typ BTS (1,66) [both teams score=obie strzelą]⛔ 0:0 piknik-jak ktos ogladal kiedys Szwecja - Dania na Euro&#39;04 to wie: jak tu sobie krzywdy nawzajem nie zrobic
Falkirk - Dumbarton typ 1 (1,70) ⛔ 1:3 rozgrywki o puchar wójta:grin:
Bayern - Wolfsburg typ BAYERN WYGRA DO ZERA (1,80)⛔ pierwszy gol stracony w tym roku w pucharze i ja go wpuściłem:razz:

kurs całowity: 384,6
stawka:5zł
EWK:1923zł

edit: wypadałoby posypac głowę popiołem - 36,4% skuteczności, chłopaki ze Szkocji i Irlandii wyleczyli mnie z grania takich szlagierów:p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom