>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

taśmy piłkarskie:)

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Taśma na dziś, jak to się ostatnio zdarza, wersja soft i hard
hard ????
Dla odważnych ???? Znam oczywiście sytuację poszczególnych drużyn (lepiej lub gorzej) Wielu się nie zgodzi ze mną. To jest &quot;szaleniec&quot;, ale o to chodzi w tym wątku ????
WHU - MU typ 2 (1,67)⛔2:2
Wolfsberg - Austria typ 2 (1,95)✅1:2
Sion - Basel typ 2 (2,05)✅0:1
Anży - Dynamo M. typ DNB 1 (1,42)zwrot 0:0
Lens - Bordeaux typ 2 (2,02)✅2:3
Inter - Roma typ 2 (2,65)✅2:3
Wołyń - Dnipro typ 2 (1,45)✅0:2
Evian - PSG typ 2 (1,52)⛔1:1
Fulham - Chelsea typ 2 (1,72)✅0:3
Zenit - Krasnodar typ 1 (1,60)⛔0:0
kurs całowity: 308
stawka:10zł
EWK:3080zł
i soft:p
Sion - Basel DNB 2 (1,50)✅0:1
Wołyń Łuck - Dnipro 2 (1,49)✅0:2
Inter - Roma x2 (1,48)✅2:3
Evian - PSG 2 (1,53)⛔1:1
Fulham - Chelsea 2 (1,75)✅0:3
West Ham - MU 2 (1,66)⛔2:2
Anży - Dynamo DNB 1 (1,53)zwrot 0:0
Wolfsberger - Austria DNB 2 (1,44)✅ 1:2
kurs całowity: 32,4
stawka:30zł
EWK:972zł
Po zdaniu o kazdym zdarzeniu:
1) Basel-szeroki skład, demoluje w lidze i LE
2) Dnipro - solidna firma; nawet jeśli zagra 2.garnitur to tam jest taka rywalizacja w składzie, że będą chcieli się pokazac
3)Roma - Inter-szpital, tragiczna dyspozycja, Roma w gazie ????
4)PSG - Arabowie łasi na tytuły
5)Chelsea musi przełamac złą passę na wyjazdach bo nie będzie LM; Fulham - o nic nie gra
6)Anży - szalona drużyna, Dynamo mocne, ale bez formy
7)Austria - jak nasza Legia, najlepsza zawsze w pucharze, ostatnio był mecz między nimi i było...4:0 dla Wolf. ???? Będzie zemsta:p
edit: Chyba mi cofnięto komentarz na temat PSG ???? To chyba będzie najlepszy komentarz na temat tego co sądzę o ich grze:grin:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Będę musiał w końcu podsumowac jakoś te moje wydatki w tym wątku tak dla hecy. Ale poczekam do wieczora bo liczę na niezłą skutecznośc.
Co do typów to wiadomo, że każdy puchar jest inny. Drużyna broniąca się przed spadkiem postawi na ligę, ta z aspiracjami do europejskich wojaży rzuci wszystkie siły, podobnie jak taka, która gra już w lidze o &quot;pietruchę&quot;. Jeszcze inna ma szeroką ławkę i to będzie dobry poligon, a murowani faworyci potrafią trochę odpuścic bo w rewanżu u siebie i tak &quot;rozjadą&quot; rywala. Do tego dochodzi przemęczenie sezonem i szafowanie siłami.
Ważne żeby wiedziec jakim systemem gramy (singiel czy mecz/rewanż; są też rozgrywki z grupami - Turcja).
Wszystko zależy od priorytetów w danym klubie i od prestiżu rozgrywek.
Może się tak zdarzyc, że mecz półfinałowy jest jednocześnie przepustką do Europy (gdy w finale czeka murowany uczestnik Ligi mistrzów) itd. itp. Do wyboru do koloru.
Ale komu ja to mówię:p
Tu są sami wyjadacze, których pozdrawiam ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Zanim zacznę jakieś podsumowania ogólne muszę powiedziec dwa słowa o PSG. Właśnie zaczyna się dogrywka w ich meczu z Evian i nawet jeśli strzelą 5 goli (co jest niemożliwe) to zdania nie zmienię.
Jeden zawodnik się stara (Lavezzi) i nawet nie irytuje się jak reszta patrzy i nic, ale to kompletnie nic, nie pomaga. Myślałem, że wszystko już widziałem, ale to co robią te rozkapryszone gwiazdy to przechodzi ludzkie pojęcię. Jeśli awansują to będzie to wielka niesprawiedliwośc.
Kibicuję gospodarzom z całego serca. Chyba to już kiedyś mówiłem (nie wiem czy w tym wątku); drużyny, zbudowane za kosmiczne pieniądze w 5 minut psują futbol; żadnego identyfikowania się zawodników z klubem, kibicami, miastem itd.; zero wypruwania flaków; ciągłe fochy przy jakimkolwiek niepowodzeniu.
Pewnie narażę się kibicom takich drużyn jak City, PSG, czy kilka innych (mówię o kibicach sukcesu, którzy w następnej rundzie kupią szaliki np. Alaves albo Maritimo jak tylko przyjdzie tam Becks ze Zlatanem), ale całe szczęście &quot;Paryżanie&quot; nie awansowali dalej w Champions League bo by wyszło, że można &quot;na kodach&quot; wygrac wszystko w pierwszym sezonie. Nie jestem jakimś fanatykiem Barcy gdyby ktoś taki niefortunny wniosek wyciągnął, ale oni sami doszli do sukcesów rzetelną pracą.
Tak czy inaczej, Alllleeeeeeeeezzzzz Eviaaaaan ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
PODSUMOWANIE PIERWSZEGO TYGODNIA (OŚMIODNIOWEGO:p)
Jak na razie nie ma tragedii ???? Straciłem wprawdzie wirtualne 208zł, ale jedna mała taśma i to ultra soft i po problemie ????
skutecznośc zdarzeń: 60/103 ---&gt;58,3%
Biorąc pod uwagę fakt, że to początki, dużo eksperymentów, czasem &quot;szaleńce&quot;, którym sam nie daję zbyt wiele szans (o czym zawsze piszę, żeby nie było) to nie jest najgorzej. Wspomnianych szaleńców można się spodziewac w dniach takiej posuchy piłkarskiej jak dziś (czwartek 18 kwietnia), w weekendy moja forma będzie zapewne zwyżkowac:p
Tak na zakończenie mogę dodac, że ww. skutecznośc przy uwzględnieniu średniego kursu oscylującego w granicach 2,00 to jakby nie patrzec ✅ grając to w singlach.
PS. Nie można zapominac, że parę razy otarliśmy się o JACKPOTa:grin:
Pozdrawiam i zapraszam;)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Taśma kompletnie &quot;od czapy&quot; w oczekiwaniu na weekend. Nie polecam i nie wliczam do statystyk, bo równie dobrze może się skończyc na ZERZE ????
Wymyśliłem sobie, że spróbuję ustrzelic jak najwięcej remisów. Zobaczymy

Djurgarden - Brommapojkarna (3,50)✅
Kalmar - Elfsborg (3,25)✅
Mjallby - Gefle (3,20)⛔blisko
Norrkoping - Helsingborg (3,30)⛔
Brugge - Waregem (3,75)⛔blisko
Otelul - Petrolul (3,10)⛔
Colwyn Bay - Oxford City (3,60)⛔

kurs: 5027:razz:
stawka: 2zł
EWK: 10052zł:grin:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
TAŚMA NA PIĄTEK
hard:;)
Amkar Perm - Rubin typ 2 (1,95)⛔1:1????
Ajax - Hereenveen typ OVER 3,5 (1,75)⛔1:1 niestety nawet w Holandii zdarzają się mecze z catenaccio:grin:
Ajaccio - Tours typ 2 (2,25)✅0:1
M&#39;gladbach - Augsburg typ 1 (2,30)✅1:0
Ceske Budejovice - Jablonec typ 2 (1,85)⛔2:1 prowadzili i się położyli????
Dundee - Motherwell typ 2 (2,60)✅1:3
kurs: 85,0
stawka: 20zł
EWK: 1700zł ????
edit: jak widac na załączonym obrazku nie ma co patrzec na kursy bo buki się nie znają:p
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
soft:
Amkar Perm - Rubin typ DNB 2 (1,40)zwrot 1:1
Ajaccio - Tours typ DNB 2 (1,53)✅ 0:1
M&#39;gladbach - Augsburg typ DNB 1 (1,66)✅ 1:0
Ceske Budejovice - Jablonec typ DNB 2 (1,36)⛔ 2:1????
Dundee - Motherwell typ DNB 2 (1,83)✅ 1:3
kurs: 8,85
stawka: 50zł
EWK: 442zł
edit: Ktoś rozumie tą ligę???:p Pytanie raczej retoryczne, nawet kibice Budziejowic nie wierzyli w sukces bo było 20 osób na meczu. Pewnie matki piłkarzy:p
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Śpieszyłem się żeby w ostatniej chwili zdążyc z Rubinem ???? Teraz mogę dodac kilka słów na temat dzisiejszych meczów (również tych, których nie ruszałem).
  • Zobaczymy, czy warto było się śpieszyc z meczem w Rosji. Bazuję głównie na tym, że Rubin pogubił na wiosnę wystarczająco dużo punktów, ale skoro nie gra już w pucharach to może się przyłoży. Bazuję też na naprawdę imponującej grze tej drużyny w rewanżu z Chelsea.
  • W niemieckim spotkaniu może się wszystko zdarzyc, Gladbach u siebie jednak się z reguły wykazuje, walczą o puchary; Augsburg też ma o co grac, brakuje im snajpera Koo, ale są Molders i Ji (najgroźniejsi).
  • W Czechach faworyt dostał niesamowite lanie w poprzedniej kolejce, ale to wynikało z gry w &quot;10&quot; przez godzinę i z pójścia na całośc w koncówce. Gospodarze zbierają cięgi od każdego.
  • Podobna sytuacja we Francji, z tym że Tours ostatnio punktuje. Gospodarze chyba już pogodzeni ze spadkiem.
  • W Holandii bez zmian - będzie kanonada goli, spotykają się czołowi snajperzy ligi, a o obronie mało kto tam pamięta ????
  • W Szkocji gospodarze obudzili się w końcówce sezonu i nie oddadzą pola bez walki, mistrz jest już od dawna znany [chyba nawet od początku ???? ], ale wicemistrzostwo goście muszą wywalczyc na boisku bo pościg za ich plecami nie ustaje.PZDR
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Widzew - Piast
Skleroza, miało byc jeszcze o niezagranych typach ???? Nie ruszam Polski bo tu się może wszystko zdarzyc. Skazywany na pożarcie, kulejący finansowo Widzew (bardzo mi imponuje praca trenera Mroczkowskiego) pokazuje, że można i tak. Bez nazwisk, bez pieniędzy, bez warunków godnych wielokrotnego mistrza kraju, młodzież RTS-u pokazuje klasę. Za parę lat, a może krócej, będziemy mieli jako kibice Repry pociechę z tych chłopaków: Stępiński, Pawłowski i Rybicki a do tego młodziutki Alex i Batrovic to powiew świeżości w naszej &quot;La Lidze&quot; ????
Będę im dziś kibicował chociaż wiem, że Piast przyjechał po punkty. Ślązacy mają świetną wiosnę. Gdyby nie absencje Kędziory byliby wg mnie faworytem. A tak będzie równo, oby dużo goli i gry do przodu (na to się zanosi).
W gliwickim teamie wyróżniłbym Podgórskiego i dwóch bocznych obrońców (kolejni młodzi w lidze) Oleksego i Zbozienia. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Widzew bez Abbesa i Bartosiewicza, Piast bez Kędziory, Świerczoka (obaj od dawna), A.Jurado i Zganiacza.
Zawisza - Stomil
W pierwszej lidze to już kompletnie nie wiem jak stawiac 1x2. W obu teamach absencji od groma. Zawisza gubi punkty na potęgę. Do składu podobno wraca Paweł Abbott. To chyba jedyna nadzieja Zawiszy bo nie pamiętam kiedy ostatni raz Bydgoszczanie mieli tyle minut bez gola (Zawisza - najwięcej goli w lidze).
Stomil walczy dzielnie o utrzymanie. Nie może mi &quot;wyjśc z głowy&quot; ich mecz z Craxą sprzed paru tygodni. Rozjechali ich i to w pięknym stylu, dużo kombinacyjne gry z pierwszej piłki, zdominowanie środka pola (z ówczesnym liderem!) i parcie do przodu. Bez tylu kluczowych zawodników będzie to jednak trudne do powtórzenia (kontuzje, kartki i podobno brak kilku chłopaków powołanych do &quot;młodzieżówki&quot;).
Nie ruszam, ale z chęcią obejrzę ????
edit: Zastanawiało mnie właśnie oglądając ten mecz dlaczego znów Jurado jest wpisany jako ABSENCJA i znów wyszedł i to w &quot;podstawie&quot;. Okazuje się, że Piast ma dwóch Jurado ???? Przepraszam jeśli wprowadziłem w błąd. W Polskich klubach nie kojarzę nawet żeby było dwóch Nowaków lub Kowalskich a tu dwóch Jurado na metr kwadratowy ???? Jesteśmy jednak globalną wioską [mówię o planecie żeby nikt się czasem nie poczuł urażony:p]
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
LEKTURA NIEOBOWIĄZKOWA:p
Mamy chwilkę do wieczornych spotkań więc wyleję swoje żale ????
Jestem świeżo po traumatycznym doświadczeniu - byłem jednym z niewielu nie-Rosjan, którzy byli w stanie wysiedziec przy meczu Rubina w Perm.
Musicie docenic moje poświęcenie bo robię to również dla Was:p [żarcik]
W zasadzie będzie to kontynuacja wątku sprzed paru dni dot. PSG.
Ten post można by również zatytułowac: &quot;jak nie wygrac wygranego meczu&quot; lub &quot;Sanatorium - Kazań&quot;, czy też &quot;Jak zarobic i się nie narobic czyli wakacje latynosów&quot;.
Krew mnie zalewa jak widzę takie podejście do mojego ukochanego sportu (ja za darmo w swojej &quot;karierze&quot; dawałem z siebie sto razy więcej). Stranieri grający w Rubinie to przyzwoite nazwiska, ale chyba nikt nie wziął pod uwagę cech wolicjonalnych przed sprowadzeniem tylu podobnie leniwych piłkarzy.
Ktoś powie, że generalizuję, że to jeden mecz itd. Ja twierdzę, że to jest pewna reguła. Zwrócmy uwagę na to, że Rubin potrafił w tym sezonie:
  • wyeliminowac Atletico Madryt
  • wyeliminowac Levante
  • wygrac i zremisowac z Interem
  • wygrac z Chelsea
  • 2 razy wygrac z Zenitem
  • wygrac z Anży, Lokomotivem i Dynamem Moskwa

a jednocześnie udało im się:
  • przegrac i zremisowac (dziś) z Amkarem
  • przegrac i odpasc z pucharu Rosji z drugoligowym Jenisejem
  • przegrac z Krasnodarem
  • zremisowac z Volgą, z Kubanem, zdobyc 1 pkt na 6 z Terekiem itd.

Po co ja to wszystko piszę? ???? - Ku przestrodze, ja już mam nauczkę, ale mam też dobry materiał do przemyśleń.
Ten symptom latynosów grających &quot;za karę&quot; na kresach futbolu to nie tylko problem Rosji, ale również Ukrainy (tam dysproporcje między &quot;czołówką&quot; a resztą są za duże żeby to wpływało na końcowy wynik).
O dziwo w Moskwie stranieri zachowują się już inaczej, już tak &quot;za karę&quot; nie grają.
Jak wiadomo w branży bukmacherskiej takie analizy są jak najbardziej pożądane. Komputery buków raczej nie mogą przyswoic algorytmu obliczającego wpływ odczuwalnej temperatury na grę Navasa, wpływ długości dnia na formę Rondona, czy wpływ ilości dyskotek w Kazaniu na postawę Karadeniza (hipotetycznie), a my chcąc coś wygrac możemy te uwarunkowania uwzględniac ????
O meczu nie będę wiele mówił, kompletny brak zaangażowania wszystkich obcokrajowców i gra przy jednobramkowym prowadzeniu jakby było 5:0. Odstawianie nogi za każdym razem, brak powrotów do obrony (a można było zdążyc spacerem bo tempo było &quot;dostojne&quot;).
Rubin od 28. min. postanowił bronic prowadzenia ???? Trener przysypiał. a Amkar siedział dosłownie ciągle na 30. metrze od bramki gości. Śmiech!
Moja konkluzja jest następująca. Wiedząc co robi Rubin z potencjalnymi &quot;kelnerami&quot;, wiedząc, że są oni najmniej strzelającą drużyną w górnej połowie tabeli, wypadałoby grac takie mecze przeciwko nim albo kompletnie odpuszczac.
Łudziłem się osobiście, że skupią się teraz na lidze bo ciągle powinni walczyc o strefę pucharową (na razie w niej są), ale się przeliczyłem.
Mam nadzieję, że komuś to pomoże. PZDR ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
MOJA CZARNA LISTA ????
Stwierdziłem, że zrobię sobie na własny użytek listę drużyn:
  • których zaangażowanie mnie &quot;powala&quot; ????
  • które wykazały się ponadprzeciętną ... nieporadnością [eufemizmy]????

Co jakiś czas będę ją aktualizował, a jak bardzo daleko &quot;zajedziemy&quot; ze stronami wątku to ją skopiuję gdzieś bliżej końca:p
Na tej liście znajdą się zespoły, których mecz widziałem chociaż przez 45min lub w kluczowych ostatnich 30min (ze względu na to, że mam tylko jeden telewizor i jedne 24h na dobę:p nie dam rady wszystkiego zobaczyc ???? .
Jeszcze nie wiem, czy - jeśli jakaś drużyna z listy nagle mnie urzeknie - usuwac ją, czy nie. Wyjdzie w praniu ????
Im wyżej na liście tym większe ... &quot;lenie&quot;:razz:
PS. Wiadomo, że zestawienie będzie tendencyjne; w większości wiąże się ono z &quot;wtopami&quot; moich kuponów na kilka tysięcy złotych:grin:
Te, które zagrają w ten sposób ale na moją korzyśc nie będą &quot;karane&quot;. Może nawet założę &quot;galerię dobroczyńców&quot; czy coś w ten deseń ????
1. PSG (oprócz Lavezziego) - za mecz z Evian
2. Kaiserslautern - za mecz z Aue
3. Jablonec - za mecz z C. Budejovicami
4. Rubin Kazań (głównie Latynosi) - za mecz z Amkarem
5. Sampdoria Genua - za mecz z Palermo
6. Vitesse - za ostatnie 25min. meczu z Rodą
7. Lyon - za mecz z Reims
8. Zawisza - za mecz z GKS-em Katowice [zdążyłem wyciągnąc wnioski i dziękuję im za Stomil ???? ]
9. Flota Świnoujście - za całą rundę wiosenną
10. Wisła Kraków(większośc obcokrajowców) - za cały sezon
11. Twente - za podejście do meczu z VVV Venlo
12. Mlada Boleslav - za kunktatorstwo w meczu z Sigmą
13. Jagiellonia - za grę w obronie w większości meczów w sezonie
14. Śląsk Wrocław - za styl w meczu z Lechią /obcokrajowiec by nie uwierzył, że to jest Mistrz Polski
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
TAŚMY NA SOBOTĘ:
soft:
Legia - Pogoń H(0:1) typ 1 (1.91) [Legia wygra minimum dwiema]✅ 3:1 szacun dla Pogoni; normalnie ich nie poznałem; tydzień temu był kompletny &quot;piach&quot;
Barcelona - Levante H(0:1) typ 1 (1.50) ⛔ 1:0 ehhh,ten David Villa????
Real - Betis H(0:1) typ 1 (1,70)✅ 3:1
Jagiellonia - Wisła typ DNB 1 (1,57)ZWROT 2:2
Hannover - Bayern typ 2 (1,55)✅ 1:6
Borussia D. - Hoffenheim typ 1 (1,44) ✅ 2:0
kurs: 17,07
stawka: 50zł
EWK: 853zł Jak tu wygrac? ????
hard
Legia - Pogoń H(0:1) typ 1 (1.91) [Legia wygra minimum dwiema]✅ 3:1
Barcelona - Levante H(0:1) typ 1 (1.50) ⛔ 1:0 nie chciało im się jednak
Real - Betis H(0:1) typ 1 (1,70)✅ 3:1
Jagiellonia - Wisła typ 1 (2,25)⛔ 2:2 masakra, takiego chaosu w obronie dawno nie widziałem
Hannover - Bayern typ 2 (1,55)✅ 1:6
Borussia D. - Hoffenheim H(0:1) typ 1 (2,10) ✅ 2:0
Flota - Arka typ x2 (1,80)⛔ 3:0 szooook
Ostrava - Sparta Praga typ 2 (1,50)✅ 0:1
Nantes - Auxerre typ 1 (1,73)⛔ 1:1 ależ piknikowa atmosfera; jak na festynie
Elana Toruń - ROW Rybnik typ 2 (1,55)⛔ 1:1 najstarsi Rybniczanie nie pamiętają kiedy ROW stracił ostatniego gola
Orduspor - Kasimpasa typ 2 (2,10)✅ 0:2
Novara - Modena typ 1 (1,63)⛔ 0:1
Grossetto - Livorno typ 2 (1,50)✅0:3
kurs: 1326,00
stawka: 5zł
EWK: 6630zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Gdybym grał tzw. EKSPERTA (chodzi o wytypowanie wszystkich spotkań z danej kolejki z jednej ligi bez &quot;podpórek&quot;) to bym zagrał tak::razz:

[kolejnośc zgodna z dawanymi przeze mnie szansami na sukces]

Hannover 96 - Bayern 2 (1,44)spada mocno, wszyscy grają:p✅✅✅ 1:6 to była istna promocja, a ja złapałem ten mecz wczoraj po kursie 1,55 ???? Moje NUMERO UNO na dziś ????
Borussia D. - Mainz 1 (1,44)✅2:0
Bayer 04 - TSG Hoffenheim 1 (1,40)✅5:0
HSV - Fortuna 1 (1,83)✅2:1
Eintracht - Schalke 04 2 (2,10)⛔1:0 Strategia Konigsblauen jest dla mnie w tym sezonie sporą zagadką:razz ???? Pukki na ławce, chyba jedyny, który coś gra; ale był karny i prawidłowo strzelony gol dla S04 więc się nie znęcam)
Werder Brema - Wolfsburg 0 (3,60)⛔0:3 [gdyby nie konwencja EKSPERTA dałbym DNB 2, ale Wilki się tym razem spisały bez zarzutu, jak rzadko kiedy]

kurs: 40,2
stawka: 10zł
EWK: 402zł

PS. Pisałem to szybko ????
edit: Jak widac kolejnośc nie była przypadkowa:razz:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Ekspert w Anglii będzie trudniejszy, ale... ????
[kolejnośc przypadkowa]
Fulham - Arsenal 2 (1,67)✅0:1
Norwich - Reading 1 (1,80)✅2:1
QPR - Stoke 2 (3,60)✅0:2
WBA - Newcastle 1 (2,40)⛔1:1
WHU - Wigan 0 (3,50)⛔2:0
Swansea - Southampton 0 (3,50)✅0:0
Sunderland - Everton 0 (3,40)⛔1:0
kurs: 1081,7:grin:
stawka: 5zł
EWK: 5409zł
PS. Pisałem to szybko, szalone bardzo, mój najszybszy kupon tutaj. Nie polecam ????
Tutaj 3/7 już mnie zadowoli ????
edit: Jest 4/7:grin: Gdybym miał trochę czasu to może wymyśliłbym wygraną WHU i remis WBA, ale na pewno nie wymyśliłbym &quot;jedynki&quot; w ostatnim meczu, chociaż jak zwykle po fakcie wydaje się, że można to było przewidziec(tzw. błąd myślenia wstecznego w psychologii - wszyscy to mamy, ale można nad tym pracowac:razz ???? .
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
TAŚMA NA NIEDZIELĘ

VERY HARD::grin:

PSG - Nice: ależ szkoda, że goście są tak pokiereszowani &quot;kontuzjami&quot; bo korci mnie x2 (3,00), ale raczej Zlatan i spółka mają ultimatum od właścicieli, nie wyobrażam sobie żeby mogło byc inaczej po meczu z Evian. Są dwie możliwości, albo Szwed strzeli hattricka i będzie najlepszy na boisku, albo się położy lub ewentualnie pobije sędziego etc. A bez niego tej drużyny nie ma. Ancelotti go nie zdejmie chocby nie wiem co robił. Chciałbym się zdziwic. To jest typ dla ryzykantów.

Deportivo - Athletic typ 1 (2,30)⛔ 1:1 prowadzili
Osasuna - Real Sociedad typ 2 (2,38)⛔ 0:0
Termalica - GKS Katowice typ 1 (1,80)✅ 1:0
Inter - Parma typ x2 (1,83)⛔ 1:0 Parma była lepsza
Randers - Nordsjaelland typ DNB 2 (1,65)ZWROT 0:0 dominowali
CSKA - Spartak typ 1 (2,00)⛔ 2:2
Thun - Basel typ 2 (2,10)⛔ 2:2 prowadzili dwukrotnie
Luzern - Grasshoppers typ DNB 2 (1,80) ZWROT 1:1

kurs: 225
stawka: 5zł
EWK: 1125zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
PRETTY HARD:p
Deportivo - Athletic typ DNB 1 (1,62):-|1:1 prowadzili
Osasuna - Real Sociedad typ DNB 2 (1,67):-| 0:0
Termalica - GKS Katowice typ DNB 1 (1,30)✅ 1:0
Randers - Nordsjaelland typ DNB 2 (1,65):-| 0:0
CSKA - Spartak typ DNB 1 (1,48):-| 2:2
Thun - Basel typ DNB 2 (1,50):-| 2:2 prowadzili dwukrotnie
Luzern - Grasshoppers typ DNB 2 (1,80):-| 1:1
Sigma - Mlada Boleslav typ DNB 2 (2,50):-| 2:2 prowadzili dwiema
kurs: 58,0---&gt;1,3:razz:
stawka: 20zł
EWK: 26zł cóż za imponująca seria, druga taśma z rzędu ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Ponieważ dzisiaj jakoś nie czuję tych spotkań (nie wiem czy to Biometr czy jak:p) więc postanowiłem zebrac trochę spotkań z małymi kursami.
Zaraz ktoś się oburzy ???? , że to wbrew kanonom bukmacherki, ale znam osobiście takiego gościa, który w ten sposób wygrał już kilkadziesiąt tysięcy ????
Nie mam weny więc tym razem TAŚMA ROKU (oby:p)

typy DNB:

Sląsk (1,33),:-|
Lech (1,20),✅
Termalica (1,30),✅
Basel (1,50),:-|
Metalist Charków (1,16),✅
Bologna (1,40),:-|
Fiorentina (1,16),✅
Deportivo (1,61),:-|
Sociedad (1,66),:-|
Braunschweig (1,18),:-|
Nordsjaelland (1,61),:-|
Twente (1,28):-|

kurs: 38,1---&gt;2,1
stawka: 30zł---&gt;
EWK: 1143zł---&gt;63zł:grin:

edit: Pierwsza taśma, która weszła, hehe. Śmiał mi się chce bo 8 remisów złapac to trzeba miec szczęście ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
EKSPERT:razz:
Dziś sprawdzę swoje SKILLE we Włoszech. Zobaczymy, która liga mi leży najbardziej. Na razie Niemcy 4/6, Anglia 4/7 ????
Roma - Pescara 1 (1,17)⛔ 1:1 dlatego normalnie nie gramy takich kursów ????
Bologna - Sampdoria 1 (2,10)⛔ 1:1 prowadzili
Catania - Palermo 0 (3,20)✅ 1:1
Fiorentina - Torino 1 (1,50) ✅4:3 ufff
Napoli - Cagliari 1 (1,44) po cichu liczę na remis:p✅3:2 przez jakiś czas mogła wejśc nawet&quot;dwójka&quot; ????
Siena - Chievo 1 (2,20)⛔ 0:1
Juventus - Milan 1 ???? (1,73) ✅✅✅✅✅✅✅ 1:zero:grin:
pozdrawiam oczywiście kibiców Rosso-nerich
kurs: 64,6
stawka: 10zł
EWK: 646zł
edit: teraz czekam na mecz kolejki ????
edit2: Italia 4/7:grin:
 
Do góry Bottom