>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

taśmy piłkarskie:)

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Szalona taśma ????

Jak wejdzie to wracam do gry:p

BEL-ISR @ 1 (1,40)✅
BUL-AZE @ 1 (1,62)
CYP-BIH @ 2 (1,85)

NED-CZE @ 1 + BTS-TAK (3,50)⛔
MLT-CRO (EH1:0) @ 2 (1,39)⛔
TUR-ISL @ 1 (1,55)✅
ITA-NOR @ DNB 1 (1,35)✅


stawka: 20zł
EWK: 854zł

edit: Zagrałem tak w realu, że CRO wygra i nie straci gola, ale i tak NED uwalili mi kupon, więc na jedno wychodzi. Ależ to są partacze. Przegrać w meczu o wszystko ze skacowanymi czeskimi rezerwowymi i to u siebie. Szacun!
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Szkoda że nie mam czasu, bo lubiłem tu pomarudzić. Może teraz się uda wrócić, ale nic nie obiecuję. Skuteczność typów (bo prywatnie gram nadal) ciągle powyżej 85%, ale nie mam kiedy tego zamieścić.

Pozdrawiam wszystkich zaglądających i sorka, że nie jestem konsekwentny w pisaniu ????

PS. Mam tylko pytanie do fanatyków angielskich klubów w europejskich pucharach: ile wygraliście w tym sezonie? (piję oczywiście do ożywionej wakacyjnej dyskusji na forum). Pozdro! I oczywiście bez spiny ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
MAM CHWILĘ TO NAPISZĘ:p
[nie liczyłem tego, zrobię to teraz; wszystko za stówkę; nawet głupoty wchodzą w grę, tak od szablonu: na Angoli lub przeciwko nim; najwyższe możliwe kursy wg np. BET365; wygrane kwoty &quot;na czysto&quot;]
SYMPATYCY BPL vs. SCEPTYCY BPL
MU - Brugge +40zł (na czysto)
Brugge - MU +80zł
MC - Juve +375zł
PSV - MU +240zł
Dinamo Z. - Arsenal +450zł
Chelsea - Maccabi +25zł
Porto - Chelsea +110zł
Gladbach - MC +70zł
MU - Wolfsburg +73zł
-----------------------
WHU - Birkirkara +8zł
Birkirkara - WHU +1600zł
WHU - Astra ---
So&#39;ton - Vitesse +33zł
Astra - WHU +125zł
Vitesse - So&#39;ton +110zł
So&#39;ton - Midtylland ---
Midtylland - So&#39;ton +230zł
L&#39;pool - Sion ---
Monaco - Spurs ---
Podsumujmy:
Grając bez pomyślunku na Angoli mamy: -1481zł⛔⛔⛔ (remis to strata stówki, oczywiście w obu przypadkach)
Grając bez pomyślunku przeciw Angolom mamy: +3130zł✅✅✅ (remis to strata stówki, oczywiście w obu przypadkach)
Ja nie stwierdzam tym samym, żeby nie kochać sobie tych rozgrywek, ale - jak to mówią - miłość jest ślepa i w bukmacherce na pewno nie pomaga. Tylko tyle i aż tyle!!! Pozdrawiam ????
A to, że ta liga jest przepłacona jest bardziej niż pewne. Może na EURO pomoże nabytek spośród imigrantów, ale angielski futbol de facto już od dawna nie istnieje.
53 mln ludzi i jeden solidny bramkarz, a w wiosce pod Poznaniem jest takich dziesięciu (mówię o Szamotułach). Gdzie tu rozwój, gdzie postęp? To jest niestety CYRK albo - jak kto woli - HARLEM GLOBETROTTERS.
Zakładam się o każde pieniądze, że w ciągu najbliższych 10-u lat BPL &quot;spuchnie&quot;, obniży loty (niezależnie ilu muslimów tam jeszcze zainwestuje; chyba że nastąpią radykalne zmiany w systemie), prześcignie ich rachityczna liga włoska (nawet ze stuletnimi dorobkiewiczami-debilami trzymającymi się koryta we władzach związku) i zrobi się niespodziewane WOOOW: jak to się stało? Przecież jesteśmy najfajniejsi? Otóż BPL psuje futbol jak na razie, a transfery NO NAME&#39;ÓW za 30-40 mln ojro to kolejny gwóźdź do trumny.
Poczekam ze słowami: &quot;a nie mówiłem&quot;. Pozdro!
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
AŻ SOBIE COŚ NAPISZĘ... ????
Rzadko tu zaglądam, ale tym razem stwierdziłem, że dam coś od siebie ????
Tematem będzie RL9 ????
Wkrótce rozstrzygnięty zostanie plebiscyt pod nazwą &quot;Złota Piłka&quot;. Przy tej okazji kilka moich przemyśleń oraz liczb.
Utarło się, że to gracze ofensywni brylują w takich konkursach (co mnie nie dziwi, choć czasem żal mi takiego Gigi Buffona, Neuera czy innych). W końcu to gole są solą piłki.
Duopol LM10 &amp; CR7 może zacząć się martwić i oglądać przez ramię. Oto wyrósł konkurent - RL9! Król strzelców Bundesligi, król eliminacji ME, wielokrotny mistrz Niemiec itd.
Ktoś powie, że to &quot;tylko&quot; Bundesliga. Tak, raptem liga mistrzów świata, druga (przed BPL) liga Europy (a więc i świata), liga która 17 razy miała swojego przedstawiciela w finale najważniejszych klubowych rozgrywek globu itd.
Ktoś inny zauważy, że &quot;Lewy&quot; ma łatwo, bo gra w krajowym potentacie. Zapewne zawodnicy Betisu, Eibar i reszty iberyjskich &quot;potęg&quot; nie powiedzą tego o Leo i Crisie (ironia). Ja różnic wielkich między statusem La Ligi i Bundesligi nie widzę. Tak więc do rzeczy.
Najistotniejsze w grach zespołowych powinny być sukcesy drużynowe. To z obowiązku napiszmy:
- Leo - Puchar Ligi Mistrzów, mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Króla, wicemistrzostwo Ameryki Południowej
- CR7 - awans na EURO 2016
- Lewy - mistrzostwo Niemiec, Superpuchar Niemiec, awans na EURO 2016
Czyli Cristiano ma o czym myśleć.
Ale doskonale wiemy, że magia liczb związana ze statystykami indywidualnymi i rekordy śrubowane ostatnimi laty przez dwóch Latynosów mogą w sezonie niemundialowym przeważyć szalę. I oto:
[gole we wszystkich rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych (bez sparingów klubowych)]
CR7 - 45
LM10 - 45
RL9 - 43
Robi się ciekawie ????
A teraz bramki w tym roku kalendarzowym bez wliczania &quot;jedenastek&quot;:
RL9 - 42
LM10 - 37
CR9 - 37
Dziękuję. Dobranoc ????
PS. Aha, pozdrawiam wszystkich, którzy zareagowali na mój powrót. Dziękuję bardzo!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Mam mega satysfakcję. Obserwowałem wyniki (czasem udało się obejrzeć mecz w PP) Znicza. Kumple oczywiście marudzili, a było to lat temu wiele. Ja im mówię, spójrzcie na tą chudzinkę w ataku... Minęło niewiele czasu i mówię, włączcie głąby tą (choć powinno się mówić &quot;tę&quot;) Ekstraklasę, ten chłopak jest niesamowity. Reakcja ta sama ???? Daj żyć, nie będę oglądał tego g...
Znów zleciało kilkadziesiąt miesięcy i... - Spójrzcie, przebił się do składu BVB i dziś zagra!!! Reakcja: no i co z tego, jak zwykle nic, jeszcze [żeby nie cytować wprost] będzie lipa.
I gość znów odpala. W kolejnym sezonie jeszcze lepiej, a w następnym mega dobrze.
Mówię znajomym, to jest V.I.P. !!!
- Poszedł do Bayernu, to już po nim ????
Wiadomo co było dalej.
Aaa, zapomniałbym; ważny wątek: nie strzela dla Polski, woli strzelać dla Niemców, pewnie mu więcej płacą (ręce opadają, nikt kto grał w piłkę na poważnie czegoś takiego nie powie, ale idiotów nie brak). Jeszcze lepszy argument: sprzedał nasz kraj i woli reprezentować Niemcy (mówię serio, wielu ludzi myślało, że ON zmienił &quot;front&quot;). Marudzili, psioczyli, oceniali...!!!
Teraz jest na szczycie, ale są &quot;zwolnienia z wuefu&quot;, które mają swe wyrobione opinie...
PS. 7 lat temu mówiłem, że to GOŚĆ, 5 lat temu oglądałem jego pierwsze nieudolne minuty w Bundeslidze, 3 lata temu mówiłem, że zawita do Realu, zostanie gwiazdą. królem strzelów (jeśli CR7 odejdzie; przy nim nikt nie odpali na dobre - jestem ciekaw biografii Bale&#39;a i Benzemy po zakończeniu kariery; oni się go wręcz boją) i powalczy o Złotą Piłkę...
PS 2. Już teraz mogę napisać : a nie mówiłem ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
DZISIAJ SAMI FANATYCY, do jakiegoś większego potknięcia ???? Wielcy kibice, wielcy znawcy, wielcy patrioci; gnoić takiego gościa za to, że reszta złamasów nie umie prosto kopnąć [chętnym rozpiszę, to było lakoniczne stwierdzenie]. Ku... z taką mentalnością równania w dół nie dziwota, że były 123 lata zaborów. Sk.................... rzętnie wykorzystamy okazję podczas EURO
 
Do góry Bottom