• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

TBL (Turcja) 2018/2019

Temat na forum 'Koszykówka' rozpoczęty przez Pukon, Wrzesień 14, 2018.

Więcej tematów od Pukon
    1. Pukon Moderator

Pukon
      Polubienia:
      393
      Reputacje:
      2469
      pobrane (2).jpg
      Liga turecka na sezon 2018/2019
      Mistrzowski tytuł będzie broniła drużyna Fenerbahce po zwycięstwie 4-1 w finale fazy play off z Tofas. Z ligi spadły zespoły Yesilgiresun i Usak Sportif, awans wywalczyły ekipy Afyon Belediye i Turk Telekom. Ze startu w tym sezonie zrezygnowali Trabzonspor i Eskisehir, tym samym awansował jeszcze Bahcesehir (finalista fazy play off w TBL) i zmniejszono liczbę drużyn do piętnastu.
      Powodzenia!

Ostatnia edycja: Grudzień 28, 2018
    2. Pukon Moderator

OP
      OP
      Pukon
      Polubienia:
      393
      Reputacje:
      2469
      Super Liga Turcja
      Gaziantep - Buyukcekmece godz. 17.00
      1 / 1.44:plus:
      1(-3,5) / 1.78:plus:
      Gaziantep powyżej 76,5pkt / 1.80:minus:
      Gospodarze dziesiąte miejsce z bilansem 2-3, goście piąta pozycja w tabeli i bilans 3-2. Gaziantep przystępuję do tego meczu po trzech przegranych z rzędu, już samo to, powinno ich mocniej zmobilizować do przełamania. Pooglądałem sobie kadry i statystyki obu zespołów z tego sezonu i spróbuje tutaj zagrać w stronę gospodarzy, którzy według mnie, nie ustępują w niczym ekipie Buyukcekmece, gdyby tylko skuteczność była lepsza, te wyniki dzisiejszych gospodarzy byłyby na pewno korzystniejsze. Oczywiście goście trochę lepsze wyniki, ale trzeba też pamiętać, że cztery z pięciu kolejek rozegrali na własnym parkiecie i to dla nich pierwszy wyjazd od drugiej kolejki, tez pewna niewiadoma jak zaprezentują się na obcym parkiecie. Ekipa Buyukcekmece ma bardzo nikłe wsparcie z ławki - na średnio zdobyte około 78pkt, punkty z ławki to około 10 - muszą licząc jedynie na pierwszą piątkę, mając już sporo minut na parkiecie, też może przyjść słabsza dyspozycja kluczowych zawodników. W drużynie Gaziantep przy średnio zdobytych 65pkt na mecz (przy jednak słabej skuteczności), to wsparcie z ławki jest ponad dwukrotnie wyższe i ta szersza kadra, może mieć tutaj znaczenie - dodali ostatnio jeszcze Marko Tomasa (rozpoczął sezon w chorwackim Zaboku gdzie miał średnio 29pkt na mecz/poprzedni sezon Cibona - 11,3pkt liga krajowa i 11,6pkt ABA). Odkąd ekipa Buyukcekmece awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej (trzy sezony wcześniej), drużyna Gaziantep sporo rzucała w spotkaniach z tym rywalem - średnio około 84pkt. W tym sezonie gospodarze średnio rzucają na mecz około 65pkt, z kolei goście średnio tracą około 79pkt. W każdym z dotychczasowych spotkań Gaziantep, biorąc pod uwagę przebieg gry, nie odstawał od rywali, zabrakło "tylko" lepszej skuteczności, zakładając, że już te trzy ostatnie porażki odpowiednio ich zmobilizują, powinni tutaj mocno powalczyć o zwycięstwo - kadry nie mają słabszej, dodatkowo jeszcze wzmocniona, więc mam nadzieję, że to wszystko wystarczy do sięgnięcia po pełną pulę. (lvbet)
      76-60

Ostatnia edycja: Listopad 14, 2018
    3. zwyciestwo1960 Dobrze znany użytkownik

zwyciestwo1960
      Polubienia:
      171
      Reputacje:
      1930
      Dyscyplina: Koszykowka Turcja
      Godzina: 16:00
      Spotkanie: Sakarya Bsb - Istanbul Bsb
      Typ: 1
      Kurs: 3,75:plus:
      Bukmacher: fortuna
      Analiza:To spotkanie napewno niebędzie stało na zbyt wysokim poziomie,ale zaciętej i wyrównanej walki niepowinno w tym meczu zabraknąc.Gospodarze tego pojedynku beniaminek Sakarya BB obecnie zajmuje dalekie 12 miejsce w tabeli z 10 punktami zdobytymi,ale głównym zadaniem dla tej drużyny jest walka o utrzymanie się w lidze.W dotychczas rozegranych pojedytnkach odnieśli oni 3 zwycięstwa i 4 mecze przegrali.W ostatniej kolejce spisali się kompromitująco i przegrali na wyjeżdzie z Pinar 93-63.Myśle że w tym pojedynku żeby się zrehabilitowac i odnieśc zwycioęstwo nad również słabym przeciwnikiem,a jak nawet przegrają to minimalnie.Istanbul BSN ich rywal plasuje sięe teraz na 13 miejscu z bilansem 2 zwycięstw i 5 poniesionych porażek.
      Weszlo jak masełko

Ostatnia edycja: Grudzień 5, 2018
    4. colaluki1991 Nowy użytkownik

colaluki1991
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0

U gospodarzy jakieś problemy, zmiana trenera. Kursy strasznie poszły w górę

5. wielki_gracz Moderator

wielki_gracz
      Polubienia:
      669
      Reputacje:
      5412
      Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
      Godzina: 18:15
      Spotkanie: Banvit Bandirma - Afyon Belediye
      Typ: 2
      Kurs: 3,74
      Bukmacher: 1xbet
      Analiza:
      Zgadza się jest tak jak colaluki1991 napisał wyżej odnośnie meczu Sakarya - Istanbul Bsb, u gospodarzy zmiana trenera, ogromne problemy finansowe klubu i odejście Toneya Douglasa do Darussafaki. Ciężkie chwile przeżywa Sakarya i zanosi się na to, że będzie jeszcze gorzej. Ja wolę poszukać niespodzianki właśnie w tym spotkaniu opisywanym przeze mnie. Na początek tabela:
      Spotkanie dwóch ostatnich drużyn w tabeli i ja tutaj spodziewałem się nieco bardziej wyrównanych kursów. Owszem gospodarze napewno są bardziej doświadczonym i utytułowanym zespołem jeżeli chodzi o występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Turcji ale w tym sezonie wyraźnie im się coś nie wiedzie. Zespół ten w końcu odpali i raczej wątpliwe aby zakończył rozgrywki na miejscu na którym się teraz znajduje ale teraz jest w dołku i spróbuję to wykorzystać. Afon Belediye to beniaminek tego sezonu ale ma dość ciekawy skład i pokazał, że umie się postawić drużyną mocniejszym od Banvitu. Przegrał w ostatniej kolejce u siebie z Darussafaka tylko 3 punktami różnicy (93-96), pokonał Galatasaray po dogrywce na wyjeździe 103-98, powalczył na wyjeździe z Besiktasem przegrywając 75-80, pokonał u siebie Tofas 96-85. Te wyniki pokazują, że w zespole drzemie potencjał i zupełnie nie zgadzam się z tymi kursami wystawionymi na to spotkanie. Być może Banvit jest faworytem ale nie na takie kursy. W obu zespołach postaciami kluczowymi są gracze amerykańscy i dzisiaj też nie powinno być inaczej. Ja spodziewam się tutaj zaciętego pojedynku a napewno dużo bardziej wyrównanego jak pokazują kursy wystawione przez buki na to spotkanie i myślę, że Afyon nie jest w tym spotkaniu bez szans tym bardziej, że gospodarzom w tej części sezonu wyraźnie nie idzie w rodzimej lidze. Dużo lepiej jest w Lidze Mistrzów ale tutaj brakuje im jak narazie szczęścia i myślę, że trzeba to wykorzystać.

:minus: 72-71

Ostatnia edycja: Grudzień 5, 2018
      Pukon lubi to.
    6. zwyciestwo1960 Dobrze znany użytkownik

zwyciestwo1960
      Polubienia:
      171
      Reputacje:
      1930
      Godzina: 17:00
      Spotkanie:Bahcesehir Koleji - Anadolu Efes handicap [8,5-0 ]
      Kurs: 1,90:plus:
      Bukmacher: Totolotek
      Analiza:Gospodarze tego spotkania koszykarze :Bahcesehir Koleji to beniaminek ligi.Spisują sie oni całkiem dobrze i teraz zajmują 9 miejsce w tabeli z 13 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 4 mecze,oraz 5 pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce przegrali po niezwykle wyrównbanym pojedynku 65-63 na wyjeżdzie z Gazientep.Teraz czeka ich bardzo trudne zadanie ponieważ ich rywal Anadolu Efes to jeden z faworytów do tytułu mistrzowskiego w tym sezonie.Obecnie plasują się oni na 3 miejscu w tabeli z 15 punktami zdobytymi.Na ten ich w3ynik składa się 6 zwycięstw i 3 pojedynki przegrali.W ostatniej kolejce przegrali na swoim parkiecie 86-90 z Besiktasem.Myśle ze to będzie zaqcięte spotkanie i gospodarze nawiążą wyrównaną walke,a jak przegrają to minimalnie.

Ostatnia edycja: Grudzień 10, 2018
    7. zwyciestwo1960 Dobrze znany użytkownik

zwyciestwo1960
      Polubienia:
      171
      Reputacje:
      1930
      Godzina: 11:00
      Spotkanie: Sakarya Bsb - Galatasaray SK handicap [10,5 -0 ]
      Kurs: 1,80:minus:Parodia
      Bukmacher :Totolotek
      Analiza.W tym spotkaniu koszykarze gospodarzy wcale niestoją na straconej pozycji i nawiążą wyróównaną w3alke z swoim przeciwnikiem Galatasaray SK,a jak nawet przegrają to minimalnie.Obecnie zajmuja oni 10 miejsce w tabeli z 4 zwycięstwami i 5 pojedynków przegrali.Co prawda w ostatniej kolejce doznali wysokiej porażki na wyjeżdzie 91-70 z Afyon Beledyie ale to tylko może wpłynąc motywyjąco żeby dobrze zaprezentować się na swoim parkiecie.Pierwsza piątka z ostatniegio spotklania to sami rodzimi gracze:Cervigen,Edge,Esilk,Karahan i Meric.Kluczem do ich dobrej postawy jest agresywna obrona i skuteczne rzuty za 3 punkty.Jeżeli w tych elamentach zaprezentują się bardzo dobrze to są nawet w stanie sprawic niespodzianke i odnieśc zwycięstwoOstatnie 2 pojedynki pomiędzy tymi zespołami zakończyły się ich zwycięstwami 75-73 na swoim ternie i 77-75 na wyjeżdzie.Ich rywal Galatasaray to utytułowany zespół który zajmuje 6 miejsce i ma w swoim dorobku 5 zwycięstw i 4 poniesione porażki.W ostatniej kolejce pewnie pokonali na swoim terenie Banvit 86-76.Myśle że w handicapie plus 10,5 punkta gospodarze powinni odnieśc spokojnie zwycięstwo.

Ostatnia edycja: Grudzień 16, 2018
    8. Pukon Moderator

OP
      OP
      Pukon
      Polubienia:
      393
      Reputacje:
      2469
      Tutaj chyba warto uważać na obecną ekipę Sakarya, już wcześniej @wielki_gracz czy @colaluki1991 słusznie zauważyli te problemy. Szybko skończyła się dla nich europejska przygoda (FIBA Europe Cup) - swoją droga mieli naprawdę wszystko by ugrać fajny wynik, pisałem o nich trochę w temacie Champions League/FIBA Europe Cup, teraz pojawiły się spore problemy finansowe, częsty przypadek budowania pod puchary i późniejszy brak sukcesu w nich.
      Odszedł trener Ernak, odeszli już tak kluczowi tam zawodnicy na których miała być budowana ta drużyna, jak Douglas, Nnoko, Salumu, ostatnio Ozkan, pewnie jak pojawią się oferty odejdą kolejni. W ostatnim meczu ligowym zagrali ośmioosobową kadrą, w tym trzech młodzieżowców, a na parkiecie prezentowała się praktycznie tylko szóstka graczy. Niewątpliwie obecna sytuacja Sakarya, nie jest zbyt optymistyczna. Sam pewnie zdecyduje się na handi Galaty, ale jak najbardziej życzę Ci powodzenia, może akurat masz dobrego nosa do tego meczu.

Odnośnie tego co napisałem wcześniej, spróbuję tutaj w stronę Galatasaray (-11pkt / 1.82 - lvbet):plus:, jeżeli podejdą do tego meczu na poważnie, to powinni wyraźnie pokonać osłabioną nie tylko kadrowo, ale też organizacyjnie ekipę Sakarya.
      56-89

Ostatnia edycja: Grudzień 17, 2018
    9. wielki_gracz Moderator

wielki_gracz
      Polubienia:
      669
      Reputacje:
      5412
      Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
      Godzina: 18:00
      Spotkanie: Darussafaka - Sakarya Buyuksehir (Włącznie z dogrywką)
      Typ: handicap 1 (-13.5)
      Kurs: 1,49
      Bukmacher: 1xbet
      Analiza:
      Tabela wygląda tak:
      Oba zespoły mają taką samą liczbę punktów i dołują w ligowej tabeli. Jednak Darussafaka według mnie jest zespołem dużo mocniejszym i dzisiaj spodziewam się pogromu i zwycięstwa gospodarzy dużą różnica punktową. Ja wybieram handicap -13.5 i myślę, że zostanie pokryty. Sakarya w ostatnim spotkaniu ligowym u siebie uległ w meczu z Galatasaray aż 56-89 (różnicą 33 punktów) a w przed ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z Afyon Belediye 70-91 (różnica 21 punktów). Dzisiaj spodziewam się podobnej różnicy. Goście tego meczu borykają się z poważnymi problemami finansowymi i to się odbija na wynikach drużyny. Kilku graczy odeszło, pełno wewnętrznych problemów i to skutkuje takimi wynikami. Darussafaka rozczarowuje ale jednak jest zespołem dużo mocniejszym i tutaj spokojnie na własnym parkiecie powinni sobie poradzić z tym rywalem.

:plus: 82-57

Ostatnia edycja: Grudzień 24, 2018
      Pukon i fokus176 lubią to.

Poleć forum