>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Telefon jaki???

L 72

loozer21

Użytkownik
a ma ktoś z was nokie n96? Bo mam zamiar ją kupic ale podobno nieduzo rozni sie od n95 8gb a nawet jest gorsza tak piszą na roznego rodzaju forach o tel komórkowych jestem ciekaw jak wypowie sie własciciel tego telefonu
 
M 0

matgym

Użytkownik
Nie mam tego tel, ale z tego co czytalem, a czytalem dosc sporo to nie warto kupowan N96, praktycznie zadnego postepu nie ma, wiec moim zdaniem szkoda kasy. Warto poczekac na N97, bo ten telefon to ma byc dopiero rewolucja, ale pewnia cena tez bedzie rewolucyjna ;D
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Odswiezam temat... mam zamiar kupic nowy telefon... bo moj juz padł:kwasny4565: narazie na oku mam Sony Ericssona C902, ale wciaz mam pewne obawy... obecnie mam Samsunga D 900i (taśma poszła po roku) wcześniej miałem Nokie 6230i która oddałem bratu po zmianie tela, on ma ją już 2 lata i wszystko działa, dlatego troche zaluje ze nie zmienilem na NOKIE. Jeżeli mogby mi ktos napisac cos o Sony Ericssonach... albo polecic jakiś fajny telefon to będe wdzięczny:spokodfhgfh:
Pozdrawiam Matejo:spokodfhgfh:
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
posiadam c902 od grudnia i nie powiem bo jestem bardzo zadowolony. nie narzekam na nic, nie wiesza się aparat robi dobre fotki i jest bardzo wytrzymały. pływanie w basenie (suszył się 4 dni ale działa bez zarzutów) zalanie piwem nie raz a poza tym tyle razy mi upadł że szok. jedynie klapka od baterii trochę się porysowała i napis cyber-shot się starł.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
N95 (moja mama miała) bardzo polecam fajny fon. A bateria taka zła nie jest 8/10.
Ja aktualnie jestem w posiadaniu Samsunga Omnii i SE K800i. Omnia zajefajny fon, ale bateria słaba. Jednak to mi tak bardzo nie przeszkadza ;) A SE mam od kilku lat i świetnie mi służy. Omnia 9/10 SE 7/10 (ze względu na mniej bajerów :p ).
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
odświeżam

Planuję wymienić SE K750i na Samsunga S5230 Avila, warto? naczytałem się trochę na telepolis ale może ktoś z forum miał już styczność z tym telem?
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
odświeżam

Planuję wymienić SE K750i na Samsunga S5230 Avila, warto? naczytałem się trochę na telepolis ale może ktoś z forum miał już styczność z tym telem?
ja mam Avile telefonik spoko bardzo dobre brzmienie głośnika wytrzymały( niestety już sprawdzałem) :jezora: i nei wiem co napisac nei wiem co Cie tam interesuje w telefonie
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
generalnie potrzebuje telefonu do dzwonienia i pisania sms, na dojazdach lubię odpalić jakąś jave, mp3 albo livescora generalnie nie oczekuję po telefonie że będzie jakiś kombajn, przydałby się jakiś średniej klasy ale solidny, bo większość bajerów jakie są pakowane do nich nie są mi potrzebne, no może od święta aparat jak nie mam nic pod ręką.
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
generalnie potrzebuje telefonu do dzwonienia i pisania sms, na dojazdach lubię odpalić jakąś jave, mp3 albo livescora generalnie nie oczekuję po telefonie że będzie jakiś kombajn, przydałby się jakiś średniej klasy ale solidny, bo większość bajerów jakie są pakowane do nich nie są mi potrzebne, no może od święta aparat jak nie mam nic pod ręką.
internet się świetnie przegląda na dotyku sms masz do wyboru dwi klawiatur qwerty oraz standardowe na qwery się ciężko pisze chyba że rysikiem to można ładnie napierdzielać co do do dzwonienia to normalka :jezora: java na niektórych gry java 3d przycina reszta działa bez zarzuty w każdej masz uruchamianą konsole (ale każdą gra możesz przerobić samemu na dotyk) mp3 tez ładnie otwiera w czasie słuchani możesz także otworzyć java i nic nei przycina aparat robi dobre zdjęci 3.2 mega pixela ogółem fany telefonik
 
Do góry Bottom