>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Telefony

G 8

gordon-shumway

Użytkownik
Szkoda, że nikt nie jest w stanie pomóc.

Note to naprawdę kolos, ale jak na telefon to wielki jest też Neo V. Z ciekawości, za ile próbujesz sprzedać i czy jest on na gwarancji?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja również szukam telefonu z Wifi, GPS mile widziany. Bardziej interesuje mnie klasyczny niż dotykowy ale jeśli jakiś dotykowy będzie naprawdę dobry to jak najbardziej może być. Cena najlepiej tak do 500zł, trochę drożej ewentualnie ale nie za bardzo ???? Gdyby mógł ktoś coś ciekawego poradzić to byłbym wdzięczny.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tela - dokładnie sms-ów z internetu. Jak je zablokować? Bo niektorzy napierdzielają mi sms-y z bramki typu sms.ikp.pl gdzie przychodzi mi po 20 na raz i jest to uciążliwe. Tel w Play, na stronie nic nie znalazłem. Jak ktos wie to proszę o pomoc ????
 
homel 918

homel

Użytkownik
Mam komorke w orange, i kiedy wlacze telefon to goscia ktory do mnie dzwonil podczas gdy mialem wyłączony infromuje automatycznie, że jestem dostępny w sieci. Da się to jakoś wyłączyc, zeby natręt nie mogl do mnie dzwonic tj nie wiedzial ze mam wlaczona komorke, albo zablokować go ? Wujek google nie chce pomoc, moze wy wiecie ?
 
P 4

pauln

Użytkownik
Z tego co sie orientuje to nie jest wiadomosc a powiadomienie. Wystarczylo dobrze poszukac po forach. Oto rozwiazanie:
Wyłącz usługę &quot;Ktoś dzwonił&quot;. Jak?
Dzwoniac po *500
Zadzwoń Teraz - blokada wysyłania powiadomień
Włączenie blokady wysyłania powiadomień usługi Zadzwoń Teraz powoduje zaprzestanie wysyłania powiadomień SMS.
czyli BOK *500, dowolny, 2, 2, 4, 2.

Zadzwoń Teraz - blokada odbierania powiadomień
Włączenie blokady odbierania powiadomień usługi Zadzwoń Teraz powoduje
blokadę odbierania powiadomień SMS.
BOK *500, dowolny, 2, 2, 4, 1.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
sony ericsson g502
posiada/posiadał ktoś? dolegają mu jakieś systematyczne awarie? Czy spokojnie można sobie przeglądać neta np przez opera mini i dość czytelnie? jak bateria?
to byłby moj pierwszy telefon inny niz nokia, dlatego pytam
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dość &quot;wiekowy&quot; model ale jest to dobry, solidny telefon, z czasów kiedy Sony Ericsson wydawał swoje topowe aparaty, neta da się normalnie przeglądać ale trochę może &quot;mulić&quot;. Bateria trzyma długo. Może miałeś np. Nokie E52? To to jest model oczywiście słabszy niż tak Nokia, ale lepszy niż taki SE K310i, coś pomiędzy.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Nie zakladam nowego tematu mam tylko małe pytanie , kupilem sobie samsunga s5620 monte czy moge spokojnie na tej przeglądarce ktorą ma wbudowaną logowac sie na np Bet365 , przeglądarka to Delphin v1,5 czy jakos tak, z gory dzięki za odp
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Nie zakladam nowego tematu mam tylko małe pytanie , kupilem sobie samsunga s5620 monte czy moge spokojnie na tej przeglądarce ktorą ma wbudowaną logowac sie na np Bet365 , przeglądarka to Delphin v1,5 czy jakos tak, z gory dzięki za odp
Tak możesz ... jak masz cierpliwość i dużo czasu ... bo ta przeglądarka to muł totalny . Miałem tego fona jak do netu to nadaje się do przeczytania wiadomości na wp.pl . A gra w buku to nieporozumienie na tym fonie .
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Ten fon jest tylko na chwile za 2 miesiące zmienie sobie na cos duzo lepszego pewnie na abonament w play,ten telefon kupilem od kolegi za 80zl taki najgorszy nie jest nie przesadzajmy, a jaką przeglądarke zainstalowac by spokojnie logowac sie na bukach???
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mam zamiar zmienić w niedługim czasie telefon. Tylko że nie jestem zwolennikiem smartfonow, interesuja mnie telefony klasyczne. Co byście polecili , obecnie mam Nokie 3110 C, zastanawiam sie nad kupnem Nokii 6700 C...
 
G 0

gosztu

Użytkownik
6700 Classic to fajny telefon, tyle, że często padają w nich płyty główne. Znam 2 osoby, które używały tego modelu i obie reklamowały aparaty z tego powodu.
 
Do góry Bottom