>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Telefony

mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Do siedzących w temacie telefonów komórkowych mam następujące pytanie: Jaki polecacie telefon od 150 do 400 zł. - chcę aby miał: QWERTY, dobry dostęp do internetu (łatwość przeglądania, nie tak jak te nokie ASHA etc) - głównie chodzi mi oczywiście o bukmacherkę. Myślałem nad blackberry. Przyzwoitego BB można na allegro zakupić za nawet mniej niż 300 zł. (chodzi mi o te starsze wersje). Nie potrzebuję super wypaśnego telefonu. Ma długo trzymać bateria i mieć QWERTY. Bo te dotykowe to 1 dzień maks zazwyczaj trzymają. Co myślicie o zakupie taniego BB, będzie dobry? Albo jakiś podobny telefon polecacie?
 
H 8

hellboy

Użytkownik
Mam zamiar zmienić w niedługim czasie telefon. Tylko że nie jestem zwolennikiem smartfonow, interesuja mnie telefony klasyczne. Co byście polecili , obecnie mam Nokie 3110 C, zastanawiam sie nad kupnem Nokii 6700 C...
Miałem 6700 C i powiem szczerze że byłem zadowolony. Telefon posiada redukcję szumów więc rozmowy prowadzi się bardzo dobrze.

A może Nokia E52 ?

I naprawdę nie rozumiem czemu nie smartfon ?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Miałem 6700 C i powiem szczerze że byłem zadowolony. Telefon posiada redukcję szumów więc rozmowy prowadzi się bardzo dobrze.
A może Nokia E52 ?
I naprawdę nie rozumiem czemu nie smartfon ?
Jakoś smartfony mi nie przypadaja do gustu, wole telefony z przyciskami normalne po prostu sie do takich przyzwyczailem ;)
 
parias 9

parias

Użytkownik
Wziąłem w abonamencie w orange Blackberry Curve. Telefon miał mieć gps, komunikator i inne szmery bajery. Pomożecie, jak w pełni wykorzystać potencjał tego telefonu? nawet jesli miałoby to byc platne (słyszalem cos o usługach dla Blackberry dla klientów indywidualnych i w wersji biznes).
 
H 8

hellboy

Użytkownik
Wziąłem w abonamencie w orange Blackberry Curve. Telefon miał mieć gps, komunikator i inne szmery bajery. Pomożecie, jak w pełni wykorzystać potencjał tego telefonu? nawet jesli miałoby to byc platne (słyszalem cos o usługach dla Blackberry dla klientów indywidualnych i w wersji biznes).
Blackberry Curve ....... nie rozpieszczasz szczegółami, jaki model dokładnie masz ?
To na początek:
http://smartfony.play.pl/blackberry/2011/czym-sa-bis-i-bes/#comment-1828
i
http://smartfony.play.pl/blackberry/2011/co-kazdy-nowy-uzytkownik-blackberry-wiedziec-powinien/#respond
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
pomoze mi ktos znalezc dzialajace sterowniki na PC do samsung galaxy ace (jakies thunderbird 2225) tak zebym mogl polaczyc kabelkiem USB i przeslac filmy itp
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
czy jest jakas mozliwosc by ktos kto był w Holandi majac numer w orange dzowniac do mnie wyswietlało sie +48 ?
 
H 8

hellboy

Użytkownik
czy jest jakas mozliwosc by ktos kto był w Holandi majac numer w orange dzowniac do mnie wyswietlało sie +48 ?
No poczekaj, jeżeli on ma numer polski to skąd by nie dzwonił to zawsze będzie się pokazywało +48. Numer zatejestrowany w PL a nie w Holandii.
Mówię to z autopsji, jestem w Szwecji i mam numer w PLAY i jak dzwonie to zawsze wyświetla się numer +48.
 
pepeqqq 56

pepeqqq

Użytkownik
Niedawno kupiłem Samsunga Galaxy s3 mini, wszystko fajnie, tylko ze od jakiś paru dni bateria trzyma mi tylko ok. 12h, a wcześniej trzymała po 2 dni. Co może być przyczyną tego? Telefon nowiutki.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niedawno kupiłem Samsunga Galaxy s3 mini, wszystko fajnie, tylko ze od jakiś paru dni bateria trzyma mi tylko ok. 12h, a wcześniej trzymała po 2 dni. Co może być przyczyną tego? Telefon nowiutki.
Spróbuj użyć programu czyszczącego pamięć dodatkowo pousuwaj i wyłącz nie potrzebne oprogramowanie jak Pogoda itd. zainstaluj oszczędność baterii dodatkowo ekran trochę przyciemnij.
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Postanowiłem zmienić telefon. Obecnie posiadam coś takiego:

nie leży mi, rozsuwany telefon to nie dla mnie.
Wcześniej miałem coś takiego:

i właśnie takiej budowy telefon chciałbym mieć. ????
Jakie opcje mój telefon posiadać musi? Oczywiście najważniejsze żeby dało się na nim oglądać mecze na żywo z bet365. ???? Po drugie - aparat minimum 5 Mpx. I to by chyba było na tyle.
Co polecacie?
e./ takie coś mi wpadło w oko: http://allegro.pl/samsung-b7510-silver-galaxy-pro-fv23-24gw-wawa-i3997117801.html wszystko cacy tylko ten aparat mógłby być lepszy, cena w sam raz.
 
S 0

skootii

Użytkownik
Odkąd kupiłem Motorolę Moto G, na nic nie narzekam ????
Jest mega stabilny, b. szybki, dobrze trzyma się go w ręcy i ma świetny wyświetlacz ????
 
Do góry Bottom