>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Telefony

emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Jeżeli chce kupić internet:
http://allegro.pl/internet-na-karte-orange-free-6-gb-na-12-miesiecy-i4114256773.html
oznacza to, że muszę mieć 2gie wejście na kratę sim :?: czy jak mam jedno wejście na kartę sim znaczy, że muszę zmienić numer..
Jak masz dual sim to masz dwie karty, a jak nie to po prostu, gdy chcesz korzystać z tego internetu to musisz wyciągnąć swoją obecną kartę sim i włożyć tą z internetem (ta karta z internetem ma inny nr telefonu niż masz obecnie).
 
S 0

strzelec18

Użytkownik
Panowie mam pytanie do Was. Czy obecnie opłacalne jest inwestowanie oddzielnie w nawigację i telefon (smartfon)? Przyznam szczerze, że nie śledzę na bieżąco nowinek technicznych. Robię to co 3-4 lata, kiedy przychodzi mi wymienić telefon na nowy model. Pech chciał, że padła mi też nawigacja.
1. Czy kupowanie dwóch urządzeń ma dziś sens?
2. Czy model Nokia Lumia 520 jest według was ciekawą propozycją?
Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam.
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się w temacie dwóch telefonów:
HTC 300
Sony Xperia E1

będę bardzo wdzięczny za opinie, informacje na temat tych telefonów
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Siema mam do was pytanie myślę, że ktoś mi pomoże. Obecnie mam Xperię Arc S i gdy robię zdjęcia to wyskakuje takie coś:



A gdy, chcę skopiować na komputer wyskakuje taki błąd:



Po chwili przechodzi a potem znowu wraca...Przyznam że jest to bardzo częste i uciążliwe, gdyż zdjęcia robię dosyć często.
 
W 55

wafelek

Użytkownik
Witam. Planuje kupic nowy telefon a dokladnie spodobaly mi sie 2 modele: samusng galaxy alpha oraz sony xperia Z3 compact. Czy ktos z Was ma moze ktorys z tych telefonow? Jesli ktos interesuje sie tym tematem i ma jakies ciekawe opcje niech smialo sie wypowiada na ten temat.
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
sony xperia Z3 compact
mam ???? telefon bardzo fajny. Nie za duży nie za mały, aparat spoko ;) bajerów można naściągać z neta, zależy kto co lubi ;) aparat ma kilka fajnych bajerów, nagrywanie w slow motion etc ???? plusem jest że bateria trzyma długo, jak mało się bawię to ze 3-4 dni nawet ;) a korzystam codziennie troche z neta, troche muzy, sms itp ???? muzyka też ładnie gra w tym telefonie ;) aplikacje chodzą szybko ???? ogólnie mam telefon ponad miesiąc i jestem zadowolony ;)
 
W 55

wafelek

Użytkownik
mam ???? telefon bardzo fajny. Nie za duży nie za mały, aparat spoko ;) bajerów można naściągać z neta, zależy kto co lubi ;) aparat ma kilka fajnych bajerów, nagrywanie w slow motion etc ???? plusem jest że bateria trzyma długo, jak mało się bawię to ze 3-4 dni nawet ;) a korzystam codziennie troche z neta, troche muzy, sms itp ???? muzyka też ładnie gra w tym telefonie ;) aplikacje chodzą szybko ???? ogólnie mam telefon ponad miesiąc i jestem zadowolony ;)
no jak za taka cene to telefonik musi smigac hehe ????
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Miał ktoś może styczność ze smartfonami HTC 610 albo Kazam Tornado 348? Przedłużam umowę i najprawdopodobniej wybiorę, któryś z tej dwójki. Półka cenowa jest podobna. Nie ukrywam, że bardziej kręci mnie ten drugi bo to nowa, brytyjska firma. I do tego najcieńszy smartfon na rynku. No ale może ktoś dopowie cos od siebie na temat tych urządzeń? ;)
 
N 12

nipek

Użytkownik
Witam !
Posiadacie może do sprzedania,bądź wiecie wśród swoich znajomych kto ma do sprzedania Samsunga Nota 4 ?
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Niedlugo bede przedluzal umowe z Play i chce nowy telefon. Mam Samsung Galaxy Ace 2 i jestem bardzo zadowolony, wiec pojde w strone Samsunga znowu.
Jaki z oferty Play wybrac? Jaki Samsung jest obecnie najlepszy? Zalezy mi, aby byl szybki i zeby bateria trzymala mozliwie dlugo (jak na smartfona). Moj Ace 2 wytrzymuje do 3 dni.
 
L 516

lipny

Użytkownik
Posiada ktoś S4 mini? Jest w nim apka S Health? jak działa?
Przeczesuje internety i raz napisane ze jest a raz ze w mini nie ma...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Za podobne pieniądze można oczywiście kupić lepszy telefon ale jak nie masz jakiś specjalnych wymagań to będziesz zadowolony, chociaż jak zależy Ci na dobrym wyświetlaczu to nie polecam. Osobiście mam zwykłą G2 i jestem bardzo zadowolony.
 
W 0

wiliibaker

Użytkownik
To ja może tylko wyleje swoje żale nad Lumią jaką posiadam czyli 710. Jeśli komuś przez głowę przejdzie kupno tego telefonu proszę się bardzo mocno ****dalnąć w głowę xD Zaczynając od tego, że na windows phone&#39;a nie ma żadnych popularnych aplikacji więc o snapchacie czy instagramie możecie zapomnieć. Słyszałem że są jakieś wersje beta ale to na WP 8.0 którego mój telefon nie obsługuje. Nikogo po prostu nie obchodzi WP i nic fajnego w sklepie z appkami nie znajdziecie, tylko zareklamowane od góry do dołu śmieci albo płatne nieprzydatne apki. To nic że całość śmiga sprawnie, skoro nie ma z czego korzystać. Jak tylko będę mógł przerzucam się na androida ????
 
Do góry Bottom