>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat do dyskusji

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
też jestem za tym, ale też nie można olewać sprawy braku podliczeń i pisania typu &quot;nie podliczam bilansu bo mi się nie chce&quot;.
jak już się bawimy to poważnie traktujmy tę zabawę i sprawiajmy chociaż pozory...
Poza tym jak na moje to bilans będzie miał znaczenie w przypadku równej liczby pkt więc Ted leniu do liczenia ! :p
A jak traktujemy kwestię typów nocnych ? Do dnia który się kończy czy do dnia który się zaczyna zgodnie z godzinami i kalendarzem ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
też jestem za tym, ale też nie można olewać sprawy braku podliczeń i pisania typu &quot;nie podliczam bilansu bo mi się nie chce&quot;.
jak już się bawimy to poważnie traktujmy tę zabawę i sprawiajmy chociaż pozory...
Poza tym jak na moje to bilans będzie miał znaczenie w przypadku równej liczby pkt więc Ted leniu do liczenia ! :p

A jak traktujemy kwestię typów nocnych ? Do dnia który się kończy czy do dnia który się zaczyna zgodnie z godzinami i kalendarzem ?
Może tak jak jest w uczcie :?: Doba trwa (tutaj załóżmy 3 doby) od poniedziałku 2.03 godziny 8:00 do czwartku 4.03 godziny 7:59 :?:
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Zakłady traktujemy tak, że do godz 00:00 muszą się zacząć ostatniego dnia pojedynku. (w efekcie piłka, tenis, hokej... mogą zakończyć się kilka godzin po północy)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
A przy równej ilości punktów, bilans czy bezpośredni pojedynek decyduje o wyższej kolejności? jak ustalamy?
Co do zakładów to jak zaczyna się o 23:55 to jeszcze ok, ale jak 0:05 to już kolejny dzień.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
A przy równej ilości punktów, bilans czy bezpośredni pojedynek decyduje o wyższej kolejności? jak ustalamy?
Wydaje mi się, że o bilansach nie było mowy więc w powyższej sytuacji będzie decydował bezpośredni pojedynek.
Co do zakładów to jak zaczyna się o 23:55 to jeszcze ok, ale jak 0:05 to już kolejny dzień.
Dokładnie.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
5. Wickmayer 2.07 Pinnacle
6. Tomljanovic + Hantuchova 2.28 ComeOn
7. Saville 2.38 William Hill✅138
8. Head-to-Head D. Domracheva/K. Makaarainen + L. Dahlmeier/G. Soukalova 2.72 Bwin
Mam pytanie, bo Wickmayer i Hantuchova rozegrają swoje spotkania dopiero jutro wieczorem, pospieszyłem się z typami, czy mam nie liczyć tych typów, czy poczekać do jutrzejszego dnia z rozliczaniem?
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
1/4 finału
1 mecz - czwartek-piątek (12.03-13.03)
2 mecz - sobota-niedziela (14.03-15.03)
3 mecz - poniedziałek-wtorek-środa (16.03-18.03)*
Panowie może przesuniemy start fazy pucharowej chociaż na sobota-niedziela bo nawet nie wiemy jeszcze kto z kim się będzie pojedynkował.
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Kiedy startujemy z 1/4 finału?
No chyba tak jak sugerowaliście będzie najlepiej, czyli od następnej rundy sobota-niedziela.. Bo teraz już jeden dzień prawie uciekł.
Może do tego czasu zrobią się tabele grup ????
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Mad Angel jeszcze chyba tylko my nie rozstrzygnęliśmy naszego pojedynku :razz:
Jak się umawiamy że do kiedy podajemy typy? Ja proponowałbym np. do soboty do 6:00 z racji tego, że Ty głównie grasz piłkę a ja sporty amerykańskie co ty na to i czy reszta nie ma nic przeciwko?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mad Angel jeszcze chyba tylko my nie rozstrzygnęliśmy naszego pojedynku :razz:
Jak się umawiamy że do kiedy podajemy typy? Ja proponowałbym np. do soboty do 6:00 z racji tego, że Ty głównie grasz piłkę a ja sporty amerykańskie co ty na to i czy reszta nie ma nic przeciwko?
spoko jeśli Ci pasuje podawać mecze z piątku z nocy to nie ma problemu ???? kolejka czwartek - piątek a 1/2 spokojnie mozna zacząć sobota - niedziela najwyżej jako rywala podać Challenger/MadAngel
 
Do góry Bottom