>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat do dyskusji

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W poniedziałek, jeszcze czekam na ewentualne zgłoszenia, ale jest bardzo pasujące 16 osób i w sobotę/niedzielę rozlosuje grupy i rozpiszę grafik.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
A jak sie nie poda 1 typu dziennie to co wtedy? Tak jak w zeszlych edycjach, nic?
Nie, tak jak w zeszłych edycjach, czyli ⛔100. Też jest o tym w regulaminie i inni już tego w tej edycji przestrzegali dopisując sobie ⛔100, jeśli nie podali żadnego typu.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Przepraszam, ale rezygnuje z udziału w konkursie. Weekendy mam zawalone sędziowaniem, a na tygodniu zajmuje się pisaniem pracy i projektami, więc średnio mam też czas na 100% zaangażowanie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Sytuacja po 5 kolejkach:
GRUPA A
1.abraxas 12
2.MadAngel 9
3.JR08 6
4.Robson1416 3
GRUPA B
1.Macko18 12
2.robson_United 9
3.zabek 6
4.Vidal 3
GRUPA C
Spory burdel, wydaje się, że 2 modów się wycofało, więc nawet nie ma co robić tabeli.
Awans psotnick i RADULA.
GRUPA D
1.Tarki16 15
2.Grzesio 9
3.bułeczka 6
4.macias 0
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Z play offami wystartujemy od kolejnej planowo kolejki, czyli we czwartek. Tak aby spokojnie podliczyć fazę grupową i wystartować od początku danego dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Grupa A
Awans: 1.abraxas 2.MadAngel
Grupa B
Awans: 1.Maćko18 Dogrywka:robson_United i zabek
Dogrywka to pojedynek bezpośredni rozegrany w ciągu dwóch dni(wtorek i środa). Regulamin ten sam co dotychczas. Co najmniej 1 typ na dany dzień i co najmniej 5 typów w kolejce.
Grupa C
Awans: 1.psotnick 2.RADULA
Grupa D
Awans: 1.Tarki16 2.Grzesio
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wszystko już jasne oprócz drugiego miejsca w grupie B. We wtorek i środę odbędzie się dogrywka pomiędzy zabkiem, a robsonem. Od czwartku startujemy z play-offami. Gramy 1A-2B,1B-2A, etc.
Przepraszam też za zamieszanie, w wyniku pomyłki napisałem, że w grupie D albo awansuje bułeczka, albo będzie dogrywka, ale nie ogarnąłem, że przy zwycięstwie nad Tarkim Grzesio będzie miał 3 oczka więcej od bułeczki.
 
Do góry Bottom