>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat do dyskusji

maer 199,2K

maer

Typer A-League
Szkoda że konkurs został tak na szybkiego założony, myślę że do tego konkursu uzbierałoby się nawet 64 osoby do grania, ja nie zdążyłem się zapisać niestety.
 
D 706

don1

Użytkownik
:jupisdfgdfg:Ja jestem 33 i też figa
Jesteś ostatni na liście biorących udział, gdyż jeden z użytkowników został wycofany z konkursu./Macko18
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Szkoda że konkurs został tak na szybkiego założony, myślę że do tego konkursu uzbierałoby się nawet 64 osoby do grania, ja nie zdążyłem się zapisać niestety.
Konkurs jest na wzór Champions League, tylko że z tenisa i szybciej się toczy.
Tam był problem uzbierać 50 chętnych w przeciągu 3 tygodni, a tutaj jest bum.
Wymogi te same.
Dlatego, aby nie przedłużać ograniczyliśmy zapisy do 32 graczy. Następna edycję ruszymy z 64 graczami.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Konkurs jest na wzór Champions League, tylko że z tenisa i szybciej się toczy.
Tam był problem uzbierać 50 chętnych w przeciągu 3 tygodni, a tutaj jest bum.
Wymogi te same.
Dlatego, aby nie przedłużać ograniczyliśmy zapisy do 32 graczy. Następna edycję ruszymy z 64 graczami.
I moim skromnym zdaniem jeśli można to chyba był problem że tam się nie uzbierało a tu chyba po tygodniu nie wiem czy nie byłoby nawet więcej niż 64 chętnych bo piłki nożnej dużo i choć np ja na niej najlepiej typuje i się znam to jednak są też tu fani innych dyscyplin.
Moją małą sugestią byłoby aby powstały coroczne konkursy tenisa, hokeja na lodzie, koszykówki tak jak są coroczne w piłkę nożną.
To tak z moich obserwacji ????
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
I moim skromnym zdaniem jeśli można to chyba był problem że tam się nie uzbierało a tu chyba po tygodniu nie wiem czy nie byłoby nawet więcej niż 64 chętnych bo piłki nożnej dużo i choć np ja na niej najlepiej typuje i się znam to jednak są też tu fani innych dyscyplin.
Moją małą sugestią byłoby aby powstały coroczne konkursy tenisa, hokeja na lodzie, koszykówki tak jak są coroczne w piłkę nożną.
To tak z moich obserwacji ????
Zdecydowanie popieram żeby konkursy były prowadzone z rożnych dyscyplin.
Tenis w konkursach jest pomijany mimo,że jest to dyscyplina bardzo popularna.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
I moim skromnym zdaniem jeśli można to chyba był problem że tam się nie uzbierało a tu chyba po tygodniu nie wiem czy nie byłoby nawet więcej niż 64 chętnych bo piłki nożnej dużo i choć np ja na niej najlepiej typuje i się znam to jednak są też tu fani innych dyscyplin.
Moją małą sugestią byłoby aby powstały coroczne konkursy tenisa, hokeja na lodzie, koszykówki tak jak są coroczne w piłkę nożną.
To tak z moich obserwacji ????
Konkurs z tenisa będzie duży w nowym sezonie na wzór Play off tennis z przed 2 lat. W tym roku zostały jak wiadomo 3 tygodnie gry, dlatego też format na 32 userów tylko by zmieścić się w czasie.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
A ta poza tym to straszny burdel jest w typ typach, trzeba było utworzyć osobne tematy bo każdy wrzuca po kilka typów nie trzeba się sporo naszukać przeciwnika,oraz swoich własnych aby je rozliczyć...
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
A ta poza tym to straszny burdel jest w typ typach, trzeba było utworzyć osobne tematy bo każdy wrzuca po kilka typów nie trzeba się sporo naszukać przeciwnika,oraz swoich własnych aby je rozliczyć...
popieram, każdy ``swój temat`` kto w parze i bedzie przejrzyscie

ale decyzja jak zwykle należy do Włodarzy konkursu
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Wolę proforma zapytać. W meczu Jonhsona oczywiście chodziło mi o &quot;1&quot; jako zwycięzce 1. seta, ale tego nie dopisałem. W związku z tym, że jest to AKO, to ten kupon mam zaliczyć jako ⛔100 ?
https://forum.bukmacherskie.com/f570/1-2-a-139326.html#post6167589
Jeżeli żadne zdarzenie związane z pierwszym setem nie miało takie kursu to zaliczam ten typ jako prawidłowy i jeżeli pozostałe 2 weszły, to możesz rozliczyć na plus./Macko18
 
Do góry Bottom