>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat zbiorczy: III liga polska

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Pogoń Świebodzin - Rozwój Katowice
Typ: Rozwój Katowice ✅✅✅
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bwin

Podczas przerwy zimowej w Pogoni Świebodzin doszło do sporych przetasowań. Drużynę opuściło wielu piłkarzy, w ich miejsce przyszła spora grupa nowych. Jak widać drużyna na starcie nie zaskoczyła i wysoko przegrała 0:3 z lokalnym rywalem GKP Gorzów. Teraz w starciu z Rozwojem Katowice piłkarze ze Świebodzina także nie będą faworytem. Rozwój dobrze rozpoczął rundę wygrywając 1:0 z Gawinem i teraz w swoim bodajże jednym z najdłuższych wyjazdów (dalej tylko do Słubic) będą chcieli zainkasować trzy punkty na co moim zdaniem mają spore szanse.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bukmacherzy czuwają i spuścili kurs na Rozwój Katowice z 2,00 do 1,70... ;P zobaczymy jak to wszystko się zakończy...

w każdym bądź razie jeszcze jedna propozycja z grupy III ;)

Miedź Legnica - Walka Zabrze
Typ: x2 ✅✅✅
Kurs: 1,96
Bukmacher: Bwin

Miedzianka grała przed tygodniem w dzielnicy Żar, Kunicach z miejscową Unią. No właśnie... z Unią, która nie potrafiła wykorzystać przewagi dwóch zawodników. Miedź cały mecz broniła się raz skontrowała i wygrała 1:0 ! Ich gra była słaba i szczerze mówiąc Miedź nie zasługuje na takie miejsce w tabeli na jakim jest. Walka Zabrze nawiązała współpracę z Górnikiem Zabrze, który oddał już kilku graczy do klubu satelity, co ma zaowocować w przyszłości zarówno dla jednego jak i drugiego klubu. W każdym bądź razie Walka zazwyczaj dobrze radzi sobie na wyjazdach, a teraz w obliczu meczu ze słabo grającą Miedzią szansa na jakieś punkty jest jak najbardziej realna. Kurs na takie rozstrzygnięcie także przyzwoity... więc... postanowiłem spróbować i zagrać x2 ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Spotkanie: Orzeł Kolno - Concordia Piotrków Trybunalski
Typ: Concordia Piotrków Trybunalski ✅
Kurs: 1,40
Pewność typu: 10/10
Bukmacher: Bwin
Zacznę od gospodarzy zdecydowanie najgorszy zespół w lidze, gra katastrofalnie, w 16 spotkaniach Orzeł uzyskał 2 punkty to jest naprawdę coś nieprawdopodobnego, stracił 53 bramki te liczby mówią wszystko o tej drużynie która ewidentnie pomyliła ligi. Concordia zajmuję w chwili obecnej 6 lokatę, ale ambicje tej drużyny są dużo wyższe stąd transfery Augustyniaka z Górnika Zabrze, Goryszewskiego z Pelikana, Kozubka z Sosnowca, Rączki z ŁKS-u, Humerskiego z Piasta czy Kubiaka z Mazowsza. Concordia przegrała swój ostatni mecz z lidze, mecz który powinna wygrac. Concordia miała trochę problemów z kontuzjami piłkarzy ale z takimi &quot;cyrkowym&quot; zespołem jakim jest Orzeł Kolno powinna sobie bez problemów poradzic
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Poprzedni tydzien z III ligą udany... teraz jakos typy mi nie podchodzą zbytnio, no ale moze warto sprobowac zagrac na Lechię ;)

Spotkanie: Lechia Zielona Góra - Miedź Legnica
Typ: Lechia Zielona Góra ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bwin

Drużyna z winnego grodu jest teamem niejako budowanym od podstaw. Skład Lechii opiera się w dużej mierze na wychowankach tego klubu oraz miejscowych szkółek piłkarskich UKP i LSPM Zielona Góra. Jak widać ci zawodnicy radzą sobie całkiem nieźle i plasuję się w górnej połówce ligowej tabeli. Celem Lechii jest awans do nowej II ligi, który na pewno da im zajęcie miejsca w pierwszej czwórce ligowej tabeli, a kto wie może i nawet miejsca 5-8. Tak czy siak zawsze najlepiej grać tak aby wszystko było pewne, a nie decydowały o tym spadki i awanse w pozostałych ligach. Zielonogórska Lechia w tegorocznych rozgrywkach jeszcze nie zaznała goryczy porażki grając na własnym stadionie i moim zdaniem podobnie będzie i dziś tzn. Lechia nie przegra, ba... według mnie Lechia wygra ten mecz. W dobrej dyspozycji wydaje się być napastnik gospodarzy Emil Drozdowicz, który jest gwiazdą III ligi, grupy III. W okresie zimowym był już na testach w Zagłębiu Lubin, jednakże póki co pozostał jeszcze piłkarzem Lechii. Jesli chodzi o druzynę Miedzi to wydaje mi się, ze gra ona przeciętny futbol. Co prawda w pierwszej wiosennej kolejce wygrała konczac mecz w 9 z Unią Kunice, ale prezentowała się naprawdę słabo na tle Unii, ktora wymienila niemal całą kadrę przed tą rundą. Do tego nalezy dorzucic bezbramkowy remis z Walką Zabrze (tam niestety nie wiem jak wygladala gra). Tak czy siak Lechia gra dobrze, przyjaznie dla oka widza i według mnie powinna dzis sobie poradzic z Miedzią od ktorej dzieki ewentualnej wygranej mogą odskoczyc bodajze na 5 punktów.


EDIT TBM: jednak jeśli nie czuje się spotkań, to lepiej niczego na siłę nie szukać ;P ;) Lechia najgorszy mecz w sezonie i porażka 0:4
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Resovia - Wierna Małogoszcz 1 1,8
Skąd taki typ? Już wyjasniam. Troche czytam Małopolską prasę i generalnie Resovia wzmocniła swój skład przed wiosną. Z relacji spotkań wynika, że grają dobrze, ale brakuje im troche szczęścia. Tym razem za rywala mają Wierną Małogoszcz, która tak sobie gra ???? . Sovia zajmuje 14 miejsce w tabeli, Wierna 11. Drużyny te dzielą 2 punkty. Wierna na wyjazdach 1-4-4. Resovia u siebie 3-3-3. Myślę, że jutro rzeszowianie przełamią się i zgarną pierwsze trzy punkty na wiosnę.
Spotkanie znajduje się w ofercie BAH
WYNIK 1-0 ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moim zdaniem pewniejszy typ na tę drużynę to 1x jednak kurs pewnie nie będzie zbytnio ciekawy koło 1,15. Jednak słyszałęm nie wiem czy to czytałeś że w Resovi kilku piłkarzy nie gra chyba gdzieś na jakimś serwisie się tego doczytałem więc jeżeli ktoś będzie grał proponuję przejrzeć najpierw tę prasę i poczytać co się dzieje ;)
Pozdrawiam
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Moim zdaniem pewniejszy typ na tę drużynę to 1x jednak kurs pewnie nie będzie zbytnio ciekawy koło 1,15. Jednak słyszałęm nie wiem czy to czytałeś że w Resovi kilku piłkarzy nie gra chyba gdzieś na jakimś serwisie się tego doczytałem więc jeżeli ktoś będzie grał proponuję przejrzeć najpierw tę prasę i poczytać co się dzieje ;)
Pozdrawiam
są osłabienia, ale mało znaczące, że tak powiem ;)
Ja zaryzykuje jutro...jak mi jeszcze kasa zostanie po dzisiaj :jezora:
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
KSZO - Avia Świdnik

Jutro w meczu z Avią zagrają wszyscy zawodnicy decydujący o obliczu zespołu. KSZO po kontuzjach wracają - Rozgrywający Sobczyński, podstawowy stoper Pawłowski, pomocnik prawy Frańczak. Ławka KSZO jest długa na jutrzejszy mecz. W Avii nie zagra najlpeszy piłkarz tej druzyny Paweł Pranagal który strzelił 8 goli czyli połowe zdobytych bramek przez cały zespoł. Po ostatniej porazce Aviii u siebie 4:1 z Naprzodem zrezygnował trener - jutro Avia w zasadzie bez trenera. Avia nie walczy juz o nic. KSZO ma jasny cel - minium 5 miejsce - KSZO wszystkoe mecze musi wygrywac poniewaz zespoł który zjamuje 5 miejsce ma nad KSZO 6pkt przewagi ale KSZO ma jeden mecz mniej.Wiec dla KSZO kazdy mecz jest za 6pkt. No i forma ostatnio. U siebie KSZO wygrało 3:1 z Wieliczką która przez cały sezon na wyjezdzie przegrałą tylko jeden mecz i straciło 3 bramki - a tutaj samo KSZO walneło im 3. I mecz ostatni z Wierną - wierna u siebie przegrala tylko raz i KSZO jako drugi zespoł wygrał na trudnym terenie. Jutro wynik bedzie oscyliwał w granicach 3:0 moze 4:0. Aha no i trzeba powiedziec ze w tym sezonie KSZO na własnym sezonie wygrał wszystkoe mecze i zremisował bezbramkowo z Liderem czyli Hemtane Zamośc :wink:

W bieżących rozgrywkach Avii idzie po prostu bardzo źle. Dobitnie świadczy o tym ligowa tabela: ostatnie miejsce, zaledwie 17 zdobytych punktów, najmniej ligowych zwycięstw, najwięcej porażek, najgorszy bilans bramkowy 17-35. Bez wątpienia jest to outsider obecnego sezonu

Mój typ: PEWNA 1 Ooooooooo żal !!! 3:4 soryy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom