>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis - dlaczego warto to typować

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Czytając koncówkę Twojego postu od razu przed oczami miałem Jerzyka, który jest dobrym graczem, ale jak tylko coś nie idzie to się nerwuje, nie radzi sobie z emocjami , psychika podupada i po zawodach... ????
 
A 0

austin90

Użytkownik
Wszystko co pisaliście się zgadza ale tenis mnie kręci i swoją przygodę z bukami zacząłem od tenisa.

To fajna dyscyplina w ktorej zwlaszcza kursy live są ciekawe to sport przełaman dominacji oczywiscie glupio jest stawiac na faworyta po 1.20 zeby obrócic bonus a on daje dupy i przegrywa i liczyles na pewny zysk tych 10 w dowolnie jakiej walucie a wtopiles 50.

Jednak tenis jest stosunkowo łatwy do obstawienia przed meczem sugeruje sie tylko kursem ale na jego podstawie staram sie nie podejmowac decyzji. Generalnie obczajam gemy w 1 secie i wybieram kogo obstawic po jakim kursie. Buki ZAWSZE kieruja sie rankingami i jesli gra koles z 50 miejsca z kolesiem z 3 on jest faworytem i buk potrafi dac na niego kurs nawet 11 (bet365) i taki kurs utrzymuje sie caly 1 set mimo ze obydwaj ida łeb w łeb po 5 gemów i dopiero zmiana nastepuje po 1 wygranym secie tak wiec głupota jest nie zaryzykowac 1 euro czy funta na goscia ktory radzi sobie swietnie z gwiazda i moze go dzwignąc w kolejnym secie ???? Taka sytuacja byla juz parokrotnie a gram od 2 miesiecy i zalapalem sie dopiero na 2 wieksze turnieje.

Chetnie poczytam opinii innych obstawiaczy moze jakies wskazowki? ;d
 
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Mogę poradzić dla zaczynających granie (bo widze ze to sprawia najwiekszy problem) żeby wybierając kursy, nie kierować się wysokością (nie ważne czy to 1.05/1.40/5.00) tylko zawsze grać TYLKO wtedy kiedy bukmacher (w Twojej opinii i to jest Twoim zadaniem!) wystawi za niski/wysoki kurs na któregoś gracza. Wtedy stwarza się okazja/value i mając odpowiednią wiedzę, grając konsekwentnie można regularnie zarabiać. Stawianie dobrze wystawionych kursów, nawet gdy szanse są dużo większe (powiedzmy 1.25) nigdy nie zarobisz, bo buk nie jest głupi i nie daje mnożyć kasy, nawet na takich &quot;pewniakach&quot;.
Ogólnie dla obeznanych w tenisie polecam taki trick, przed obejrzeniem oferty, spisanie interesujacych nas meczow (czyli takich gdzie znamy dobrze atrybuty obu stron) i wypisanie kursow wg. swojej opinii (np. final debla, na ktorego kursow jeszcze nie ma, moim zdaniem kursy powinny obligowac w okolicy 1.53 do 2.37 w przypadku buków pokroju B365 ich marży, na korzyść moich faworytów Paes/Stepanek, tak więc jeśli dostanę coś w granicy 1.7 zagram solidną stawką, jeśli zobacze nizszy niż pierwotnie (&quot;zaprognozowany&quot;) to odpuszcze, natomiast jesli kursy beda rowne/faworytem bedzie bagatela wyzej rozstawiona para to pogram maksymalna stawka). To oczywiscie wymaga pewnej wiedzy, bo nie trudno o pomylke, ale niewatpliwie na pewnym &quot;poziomie&quot; moze duzo pomoc.
Pozdrawiam! I życzę powodzenia rzecz jasna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis ziemny - Dlaczego warto obstawiać?

Wiele jest zalet typowania tej jakże genialnej dyscypliny i ja Wam pokrótce przybliżę najważniejsze punkty &quot;za&quot;, oraz też kilka przeciw. Przede wszystkim tenis ziemny różni się tym, że nie jest grą zespołową jak np. popularna piłka nożna. Zdecydowanie łatwiej jest ocenić szanse dwóch zawodników na korcie (ewentualnie czterech w przypadku gry deblowej) niż dwudziestu dwóch. Z drugiej strony delikatnie słabsza forma jednego piłkarza z drużyny aż tak mocno nie wpływa na jakość gry całego zespołu. W tenisie ziemnym wszystko zależy od jednej osoby, ewentualnie dwóch.
W futbolu bardzo duży wpływ na wynik spotkania ma również sędzia spotkania który potrafi dać karnego z przysłowiowego kapelusza, a niekiedy też czerwoną kartkę za faul którego w rzeczywiści nie było - zawodnik na murawie zaprezentował swoje aktorskie umiejętności na które nabrał się arbiter spotkania - takich sytuacji w piłce nożnej jest niezwykle dużo. W tenisie ziemnym sędzia i liniowi mają niezwykle mały wpływ na wynik spotkania, a rzekłabym nawet, że znikomy.
Więcej punktów w meczu tenisowym daje bardziej miarodajny obraz - choć bywają wyjątki to w zdecydowanej większości przypadków zawodnik który zdobywa więcej punktów wygrywa spotkanie. Natomiast w piłce nożnej niekiedy są tak zwane &quot;strzały życia&quot; wypaczające rzeczywistą przewagę danej drużyny na boisku. Do tego często w futbolu linia bramek wystawiona przez firmy bukmacherskie jest na poziomie 2,5 podczas meczu, gdzie w przypadku tenisa punktów, gemów jest dość dużo, nawet w przypadku innych dyscyplin sportowych jak koszykówka, piłka ręczna czy siatkówka tych punktów mamy zdecydowanie więcej. Daje to nam możliwość bardziej obiektywnej oceny odnośnie formy zawodnika czy zespołu.
Mecze domowe i wyjazdowe dotyczą przede wszystkim sportów zespołowych, w tenisie czegoś takiego nie ma. Oczywiście zdarzają się sytuacje, że podczas jakiegoś turnieju w kraju z którego pochodzi dany zawodnik gra bardziej zmobilizowany, ale tak naprawdę to nie jest to wcale jakiś duży handicap w jego stronę. W piłce nożnej czy chociażby nawet w innych dyscyplinach jest ogromna różnica w wynikach u siebie, a tymi na wyjeździe.
Różne nawierzchnie - hard, hala, mączka, trawa to jest to co tenis wyróżnia z pośród innych dyscyplin, można by nawet rzecz, że &quot;grają wszędzie&quot; - na każdym kontynencie, na każdej możliwej nawierzchni. Jest dość znacząca różnica między zawodnikami osiągającymi lepsze wyniki na kortach szybkich, a tymi co wolą zdecydowanie bardziej wolniejszą nawierzchnię jak korty ziemne. Możemy to dobrze wykorzystać znając specyfikację poszczególnych zawodników.
Ogromna oferta do wyboru, mamy możliwość zagrania na zawodników grających w turniejach wielkoszlemowych, ATP/WTA, Pucharze Davisa, Fed Cup, kwalifikacjach, turniejach niższej rangi jak Challengery czy naprawdę najmniej prestiżowe turnieje jak ITFy czy Futuresy. W większości spotkań mamy jeszcze do wyboru ofertę na ilość rozegranych gemów w meczu, handicapy setowe lub gemowe, dokładny wynik który o wiele łatwiej przewidzieć niż w piłce nożnej, a także inne przeróżne zakłady jak na to ile czasu potrwa dany mecz, lub czy dany zawodnik połamie rakietę.
Duże wahania kursów na żywo - dla każdego miłośnika &quot;live&quot; to będzie świetna wiadomość by zainteresować się tą dyscypliną. Wygranie jednego gema czy nawet punktu wpływa istotnie na wysokość kursów u firm bukmacherskich. W meczach często zdarzają się zwroty akcji - gdy dany zawodnik po genialnej serii gemów nagle przygasa i gra o wiele gorzej niż wcześniej, za to jego przeciwnik widzi szanse na odegranie się i wtedy sam wspina się na wyżyny swoich umiejętności. Wynik spotkania niekiedy potrafi się odwrócić o 180 stopni czego świetnym przykładem jest mecz samego Novaka Djokovica - przy prowadzeniu 6:0 2:0 gdzie kursy dochodziły nawet do 1000, Serb ostatecznie przegrał to spotkanie 6:0 (5)6:7 4:6 z Amerykaninem Samem Querreyem podczas turnieju Masters 1000 w Paryżu 2012 roku. To powinna być świetna informacja dla osób grających surebety.
Przerwa... którą sam osobiście bardzo cenię. Zaczyna się mniej więcej w połowie listopada gdzie kończą się ostatnie turnieje oficjalne zamykający sezon tenisowy i kończy dopiero wraz z nadchodzącym nowym rokiem. To bardzo ważne by robić sobie w życiu podobnie jak i sami zawodnicy po prostu przerwy. Oderwać się od zakładów bukmacherskich na jakiś czas i wrócić do codziennej rzeczywistości, w grudniu są przecież święta Bożego Narodzenia - ten czas najlepiej jakbyśmy poświęcili swoim bliskim oraz naładowali energię na następny sezon.
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Ależ się ten temat rozwinął - bardzo się z tego cieszę. Może komuś coś tutaj wpadło do głowy i coś podpowiedziało.
Mam do was pytanie - jako, że sam założyłem ten temat to proszę pozwólcie się mi &quot;porządzić&quot; czy znacie interentowego buka gdzie można obstawiać równowagi w gemie? Chciałbym to dzis pograć na progresje.
Będę wdzieczny za odpowiedzi. Pozdrawiam.
 
P 75

piter152

Użytkownik
Według mnie nie oplaca sie kompletnie juz typowac no chyba ze masz kontakty z trenerami zawodnikow na kazdym szczeblu jest to sport nieprzewidywalny kazdy potrafi wygrac z kazdym liczy sie tylko forma dnia zadne statystyki nie pomagaja itp a i tak wiele meczy jest odwracanych przez jedna glupia pilke kiedyś mi sie osobiscie duzo lepiej gralo z kazdego szlema mialem jakies zyski teraz zawsze jestem na minusie na dluzsza mete typowanie rownowag itp tez probowalem ale mi nie podeszlo jak dla mnie jest to najtrudniejszy sport do typowania
 
Do góry Bottom