>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[TENIS] Progresja na wyrównanie (40:40)

I 0

iras1983

Użytkownik
Czesc wam!
Mam pytanie do tych ktorzy z powodzeniem zajmuja sie progresja na wyrownanie w gemach w tenisie. Dobdze mi dosc szlo, zdarzaly sie sety gdzie co drugi gem bylo 40:40, jednego dnia na czysto stowke zarobilem ale niestety przyszedl mecz gdy obastwilem w 2. secie wyrownanie i nie padlo, potem caly trzeci set nie bylo 40:40 i kasy starczylo mi na 10 prog.. utopilem 4 stowy :headbang:
Teoretycznie w kazdym mecuz w koncu pada w gemie 40:40. Jesli nie w tym to w nastepnych. Stad pytanie, na ile progow nalezy zabezpieczyc wklad? 12? 14?
 
B 1

bart1902

Użytkownik
Czesc. Sam mialem wlasnie zakladac watek na temat tej progresji. Testuje od kilku dni na sucho. Gram tylko kobiety. Podbijam pytanie ile progow radzicie ustalic , ja bardzo czasto trafiam w 1-3 gemie zeby pozniej trafic dopiero na 7 czy 9 gemie. W jaki sposob dobieracie spotkania , jakies strony ze statystykami, kursy?
 
wszechx 23

wszechx

Użytkownik
wez pod uwage jeszce w pierwszych setach bez wyrownania i 40-40 i nagle skrecz tez lipa gralem kiedys tym systemem od 3gema bez wyrownania ale jakos nie pyklo
 
B 1

bart1902

Użytkownik
W pieerwszym secie to powinien byc zwrot tylko wlasnie kreczuje jeden zawodnik za nieego dostaniesz zwrot a za drugiego postawione progi pewnie przepadna. W sumie to nw , mial juz ktos krecz przy graniu ta progresje , jak rozliczyli?
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Skoro gracie progresja i jestescie np. na 6 progu i jest krecz to co wam maja zwrocic? Kasa za progi 1-5 przepada a zwracaja stawke za 6prog w ktorym nastapil krecz. Czyli jestesmy w plecy. Do tego jakby ktos nie wierzył to rownowaga moze pasc bardzo puzno. Wczoraj gralem mecz, niby zaciety, wyrownany. Przejrzalem wczesniejsze ich mecze i w ostatnich pieciu w pierwszym gemie byly zawsze minimu 2 rownowagi. A wczoraj padla dopiero w 17 gemie.
 
B 1

bart1902

Użytkownik
roznie to bywa ale zdarza sie ze na faworytke nawet 1,70 sa , takich spotkan nie gram
minimum kurs 2 zeby byl natomiast na to ze dog polamie tez roznie ale sa nawet kursy czasem po 3 cos.
zaczynam od 1 gema najlepiej prestizowe spotkania kobiet , rzadko itfy , nie gram facetow, gram do 2 pierwszych breakow i zmieniam spotkanie . Zazwyczaj duzo szybciej padaja breaki niz wyrownanie, tylko wlasnie problem z kursami przez co trzeba agresywnie stawkowacc i na dalszych progach moze byc niebezpiecznie
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Kiedys probowalem grac na gole w hokeju co 10 minut. Kurs ok 1,7-2. Zeby cos sensownego wygrac trza bylo stawkowac x3. Jak dla mnie nieoplacalna gra. Bo przy 5-6 progu trzeba stawiac bardzo duze sumy. Jak progresja to kurs minimu 3.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Dzisiaj gralem 3 progresje jednoczesnie i stala sie rzecz teoretycznie niemozliwa:drunk: W pierwszym meczu rownowaga byla dopiero w 17 gemie. W drugim meczu rownowaga w 12 gemie. W trzecim meczu rownowaga w 11gemie. Zagralem do tej pory ok. 200 meczy i nie zdarzylo mi sie, zeby trzy mecze pod rzad konczyly sie na tak wysokich prograch. Czytalem wiele tematow na forum na temat gry tym sposobem i wszyscy pisali, ze niemozliwe jest nietrafic rownowagi do 10 gema,po czym tematy umieraly. Teraz wiem dlaczego;) Zarobilem na tych 200 meczach 4krotnosc mojego banku po czym dzisiaj wszystko poszlo..... Z moich obserwacji wynika, ze tym systemem nie da sie zarabiac na dluzsza mete. Mozna zagrac pare spotkan,zarobic i skonczyc. Inaczej sie wszystko przegra. Dodam, ze naprawde staralem sie dobierac mecze i gralem tylko do pierwszej rownowagi w meczu.
 
B 1

bart1902

Użytkownik
No niestety tak to jest z progresja , ja gralem tez kiedys gol do xx minuty na bet365 tez wszystko fajnie super az czarna seria sie trafila ze gol nie padl w 2 czy 3 meczach z rzedu ktore wyselekcjonowalem i wszystko poszlo sie .... Ja bym to wykorzystal do obrotu bonusami ale w tych polskich tego nie ma . Jest progresja na breaki ale ta wedlug mnie jeszcze bardziej ryzykowna przez to ze kursy kolo 2 i musisz stawkowac x2.
a tak btw na czym sie tak naciales ? kobiety czy faceci ? itfy czy prestizowe turnieje?
z moich obserwacji wynika ze najlepiej grac tylko kobiety prestizowe turnieje wta ktore masz na flashscore livescore sprawdzasz o ktorej graja kto gra i ogolnie zaczynalem ostatnio od 4 gema grac wyrownanie , sporo spotkan odpadalo ale jak sie trafilo takie ze wczesniej nie bylo deuce, to zaczynalem grac i zazwyczaj na pierwszym drugim progu wchodzilo
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Tylko kobiety. Itfy tez. Ale kurs na zadna nie mogl byc nizszy niz 1,5. Pierwszego gema nigdy nie gralem. W wiekszosci wchodzilem od 3. Jak bylem pewny meczu to gralem od drugiego. Ale takie cos jak dzisiaj pierwszy raz mi sie zdarzylo. Niestety progresja jest zabojcza.
Edit.
Mozna by rzeczywiscie grac tylko WTA ale takich meczy jest nieduzo. Do tego 1/3 wejdzie na pierwszych dwoch progach i do gry pozostanie moze kilka meczy dziennie.
 
B 1

bart1902

Użytkownik
Takto juz jest idzie dobrze to sie zwieksza stawki wiecej spotkan naraz sie gra i sie zazwyczaj tak konczy . Odpocznij sobie i sprobuj za jakis czas moze , graj tylko jedno spotkanie naraz , ustal sobie jakis osiagalny zysk na dany dzien np 100 zl , osiagniesz taki zysk danego dnia i nie grasz juz .
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Nie nie, stawki caly czas te same. Nic nie zwiekszalem. Gralem na staly zysk bo czesto wchodzilo na pierwszych progach i przy zwiekszaniu stawki zysk by byl niewielki. Mialem okreslona kwote dzienna do wygrania i potem konczylem. Niestety bledem bylo granie wiecej niz jednego meczu na raz. Sprobuje jeszcze raz ale za drobniaki i wprowadze kilka zmian. Zobaczymy jak po nastepnych 200meczach to bedzie wygladalo.
 
B 1

bart1902

Użytkownik
Ok za jakis czas napisze do Ciebie jak idzie. Ja planuje grubsza kase w to zainwestowac aby miec budzet na kilkanascie a najlepiej 20 progow.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Nie laduj w to grubych pieniedzy. Najpierw pograj za drobne. Ja mialem ustalone ze gram do 8 progu ale zaczynam od 3 czyli gram do 10 gema. Mialem kase na 3 takie progresje po 10 gemow i jednego dnia trafilem trzy takie mecze i to na raz. Niemozliwe a jednak.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Temat dla mnie zamkniety. Jak idzie to idzie a jak przychodzi czarna seria to zeruje konto. Jak kazda progresja. Gralem na staly zysk ze wzgledu na to, ze wiekszosc meczy wchodzi na poczatkowych progach. Grajac klasycznie x2 czy ciagiem fibonacciego na pierwszych progach jest maly zysk i duzo pieniedzy by uciekalo. Po 12 gemach odpuszczalem i zamykalem progresje. W ciagu tygodnia zarobilem 100% banku. Niestety przychodzi czarna seria i wszystko przepada. Nie da sie tego uniknac. Cos co wydaje sie niemozliwe na poczatku grania, czyli trafienie jednego dnia 2-3 meczy bez rownowagi do 12 gema jest jak najbardziej mozliwe. Do tego dochodzi byc caly czas w grze. Zdarzylo sie kilka razy, ze na chwile musialem zostawic telefon bo zona zawolala albo dzieci i akurat wtedy padla rownowaga i kasa przepadala. Piszesz Bart ze chcesz zabezpieczyc 20 progow. Przeciez to bedzie z 10tys. Nie szkoda Ci bedzie postawic tysiac czy dwa zeby wygrac 20zl? W teorii mowi sie o tym fajnie ale jak Ci przyjdzie postawic ten tysiac a z poprzednich progow juz bedziesz mial w grze ze 2tys to sie bedziesz z pięc razy zastanawial.
W weekend postanowilem sobie pograc na gola do x minuty. Kiedys tak troche pogrywalem. Wszystkie mecze przeanalizowane na trzy sposoby. Piatek i sobota duzy plus. W niedziele na 10 meczy w trzech 0-0. I konto czyste. Moim zdaniem nie da sie na dluzsza mete byc na plusie grajac tym systemem. No chyba, ze ma sie nieograniczony budzet.
 
Do góry Bottom