>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tenis stołowy - panie i panowie

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP


Tenis stołowy
Konkurencje:
• turniej drużynowy kobiet
• turniej pojedyńczy kobiet
• turniej drużynowy mężczyzn
• turniej pojedyńczy mężczyzn
Polacy:

• Lucjan Błaszczyk
• Natalia Partyka
• Xu Jie
• Li Qian
Zachęcam do zamieszczania Waszych typów i analiz z tenisa stołowego!​
 
reeq 73

reeq

Użytkownik
No tu to raczej Polacy niepowalczą za silna obsada na tą konkurencje chyba że naparawde zdarzy się cud.

Faworyci sa Chińczycy :


Kobiety :

Zhang Yining (Chiny)
Guo Yue (Chiny)
Wang Nan (Chiny)

Mężczyzni :

Ma Lin (Chiny)
Wang Liqin (Chiny)
Wang Hao (Chiny)

Myśle ze na 6 medalów do zdobyca w singlu conajmniej 4 zdobędą Chinczycy
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Oglądałem wywiad w TV z Natalią Partyką i tutaj Ci którzy nie interesują się tenisem stołowym mogą doznać szoku. Dziewczyna nie ma przedramienia u prawej ręki a mimo to świetnie sobie daje radę w zawodach. Cztery lata temu startowała w paraolimpiadzie która odbywa się przeważnie kilka tygodniu po głównych IO i jak powiedział Jej trener &quot;Natalia nie miała tam nawet z kim powaznie pograć&quot;. Ja bardzo w Nią wierzę i życzę Jej złota gdyż to bardzo pracowita i ambitna dziewczyna do tego bardzo ładna ;). Jeśli nie zasłynie wynikami na Olimpiadzie to uważam że na paraolimpiadzie można stawiać w ciemno wcześniej że będzie najlepsza.
 
fav91 0

fav91

Użytkownik
za wikipedią:
Li Qian (wym. li ćśien; ur. 30 lipca 1986) - polska tenisistka stołowa pochodzenia chińskiego od listopada 2007 roku. Zawodniczka klubu tenisa stołowego KTS Tarnobrzeg.
  • Styl gry: Praworęczna, nowoczesna defensywa
  • 1. miejsce w turnieju U-21 German Open w 2006
  • 1. miejsce w Pro Tour Polish Open w 2006
  • 2. miejsce w turnieju U-21 Korea Open w 2007
  • 1. miejsce w turnieju U-21 St. Petersburg Open 2007
  • 2. miejsce w turnieju U-21 Austrian Open w 2007
  • 1. miejsce w turnieju U-21 French Open w 2007
  • 1. miejsce w turnieju U-21 German Open w 2007
  • 2. miejsce w turnieju U-21 Swedish Open w 2007
  • 2. miejsce w Pro Tour Grand Finals (Pekin) w kategorii U-21 w 2007
  • dotarcie do półfinału turnieju Slovenian Open w 2008
  • 2. miejsce w turnieju Europa Top 12 w 2008
  • 1. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski z drużyną KTS Tarnobrzeg w 2007 i 2008
  • 3. miejsce w ITTF Pro Tour (Mińsk) 2008
W tegorocznych rozgrywkach Pucharu ETTU była kluczową zawodniczką Wisanu Tarnobrzeg, w których Jej zespół dotarł az do finału gdzie nieznacznie uległ zespołowi z Włodywostoku.
Jej trenerem jest Zbigniew Nęcek, który twierdzi, ze do pekinu przyjechali po naukę ;) Ich głownym celem są igrzyska w 2012 roku. Tak prywatnie jest sympatyczną dziewczyną potrafiącą sie wypowiadać w naszym ojczystym języku ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Jestem pod wrażeniem gry młodziutkiej (19lat) Natalii Partyki. Grała po prostu jak równy z równym z Tie Yaną (10 miejsce w światowym rankingu !). No gdyby Natalia to wygrała to byłaby to wielka sensacja. Tak jak napisał jareks89, chyba nie miała z kim &quot; pograć &quot; na paraolimpiadzie :] Cieszę, się że to właśnie Polka z krwi i kości, i mam nadzieję, że na następnych IO powalczy o medal, bo ma potencjał. Teraz musimy wygrać w drużynowych z Rumunią i Niemcami ????
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Rzeczywiście wielkie brawa dla natalki, grała z dużo bardziej utytułowaną zawodniczką jak równa z równą. Zawód wg. mnie to Li Qian. Grała z teoretycznie gorsza zawodniczką niż ta która rywalizowała z Natalią a nie potrafiła wygrać nawet seta. Spodziewałem się po niej czegoś więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom