>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Tenis ziemny - kobiety oraz mikst - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Kobiety, Debel
Radwańska A./Radwańska U. - Cibulkova D./Hantuchova D.
Typ: Radwańska A./Radwańska U.
Kurs: 1,60
bet-at-home
Dzisiaj drugi dzień Igrzysk Olimpijskich w Londynie. I właśnie na dzisiaj zaplanowany jest pojedynek deblowy naszej pary sióstr Radwańskich zw słowacką parą Dominika Cibulkova i Daniela Hantuchova. Mecz ma się odbyć około godziny piętnastej trzydzieści na korcie opisanym jako kort siedem. Moim zdaniem szansę na zwycięstwo w tym pojedynku maja Polki. Bardzo dobrze zaprezentowały się na tych samych kortach w Wimbledonie gdzie to przeszły dwie rundy pokonując kolejno Peer S / Wickmayer Y oraz Falconi I / Scheepers Coba te spotkania wygrały bez straty seta. Lecz niestety wycofały się z rywalizacji z powodu choroby Agnieszki. Jak pamiętamy z Hantuchovą starsza z sióstr grała już w parze i nawet wygrały razem turniej w Miami. Dzisiejsze rywali także grały w tegorocznym Wimbledonie. Był to ich pierwszy deblowy występ. Przeszły pierwsza rundę pokonując Barthel M / Kerber Alecz następna para Hlavackova A / Hradecka L była już za mocna. W kolejnych dwóch turniejach w Stanford oraz Carlsbad również były w stanie wygrać tylko po jednym meczu. Isia bardzo dobrze radziła sobie z Hantuchovą wygrała pięć z siedmiu pojedynków, natomiast z Cibulkovą wszystkie trzy jakie grała. Jej siostra też ostatnio rozprawiła się z Hantuchovą pokonując ją w Carlsbadzie. zatem wszystko wskazuje na sukces polek i oby tak było.
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Jak dla mnie na dziś ładnie sie prezentuje under 18,5 Lisicki - Jabeur @ 1,85 /BF/

Nie bardzo widze aby młoda Tunezyjka mogła tu powalczyc. Lisicki na Wimbledonie pokazała przebłyski formy z ub roku. (pokonane : Martic, Jovanovski, Stephens, Sharapova, mimo porazki powalczyla z Kerber) Na trawie czuje sie znakomicie , Jabeur nie ma zadnych atutów aby na obcej sobie nawierzchni sprawic kłopoty Sabinie. Lisicki swój serwis powinna trzymac bez problemu, rywalka w tym elemencie nie straszy wiec dla mnie skonczy sie gora 6-3, 6-2


Co do innych spotkań to do grania dopiero in play

na pierwszy plan wychodzi spotkanie Zheng-Petrova - jak dla mnie wyrownana trzysetówka ze wskazaniem na skośną - wiec najlepszym rozwiazaniem bedzie zagranie na początku 2 seta lay na zwycięzczynie pierwszej partii.

Kolejne ciekawe spotkanie to Voskoboeva - Babos - Węgierka niezle radzi sobie w tym roku na szybkich nawierzchniach, ale kursy przedmeczowe nie do grania . Jesli jednak mocniej rozpocznie mecz Voskoboeva i jesli kurs poleci poniżej 1,40 - warto brać lay )

Errani - V Williams - jedna wielka niewiadoma , Sara niby słaba na trawie , ale co pokaże Venus jest zagadką . ja bym sie jednak sklaniał na granie przeciw Amerykance , zwłaszcza jesli dobrze zacznie (a na to liczę ;) ) Sara mimo wszystko powinna powalczyć. Wg mnie lay V Williams - pon 1,30 warte uwagi.

Poza tym na wyrownane zapowiadaja sie pojedynki: Kerber -Cetkovska, Erakovic-Wozniak, MJMS - Herzog, Robson - Safarova - w tych przypadkach gramy przeciw zwycięzczyniom 1 setów.


PS Odnośnie wypowiedzi kolegi : wolnosc_slowa

wiele osob pisze na forum ,ze zagra za grosze jakies ryzykowne mecze. Moje pytanie ile to sa grosze. Bo jesli gra sie regularnie to stawki zazwyczaj rosna, nie atakuje postu, tylko chce widziec Twoja wiare w ten mecz. jak grosz to 2zł to taka analiza moim zdaniem zasmieca forum.... bez urazy
polecam udanie sie do okulisty , bo wiara typującego jest widoczna jak na dłoni - jak byk stoi : Errani - Williams 5,5/10

Chyba jasne dla kazdego , a za ile grane to nikogo nie powinno interesować :grin:
 
adammj 273

adammj

Użytkownik
Co z deblem sióstr Radwańskich ? Nie mogę znaleźć żadnej informacji.
od południa w Londynie pada i wszystkie mecze są przerwane. Agnieszka swój mecz rozegrała bo grała na korcie centralnym gdzie był zamknięty dach/ Konrad
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Co z deblem sióstr Radwańskich ? Nie mogę znaleźć żadnej informacji.
Kolego, cały dzień pada deszcz, graja tylko na korcie centralnym bo tam jest dach, wszystkie mecze na innych kortach są wstrzymane. Wszystko ruszy jutro, jeżeli pogoda pozwoli(dzisiaj już chyba nie ma szans na wznowienie).
Tutaj masz kolejność gier na poszczególnych kortach i możesz śledzić wyniki http://live.itftennis.com/livescores.aspx?lang=EN
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Co z deblem sióstr Radwańskich ? Nie mogę znaleźć żadnej informacji.
od południa w Londynie pada i wszystkie mecze są przerwane. Agnieszka swój mecz rozegrała bo grała na korcie centralnym gdzie był zamknięty dach/ Konrad
szkoda, ze ten deszcz pada Agnieszka nie wyszla na debla na Wimbledonie, zeby odpoczac przed meczem z Serena to teraz Urszula powinna nie wyjsc na debla szkoda, ze pada
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
szkoda, ze ten deszcz pada Agnieszka nie wyszla na debla na Wimbledonie, zeby odpoczac przed meczem z Serena to teraz Urszula powinna nie wyjsc na debla szkoda, ze pada
Raczej wyjdzie, bo debel to dla niej większa szansa pogrania tutaj dłużej niż singiel, a poza tym, to IO więc na pewno wyjdzie ????
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
wiem, ale wiesz byla taka nagonka no kogos tam, kto pisal ze AGA jest bez honoru w koncu to byl Wimbledon, ciekawe co by teraz pisali tamci jakby Urszula nie wyszla, zeby sie nie meczyc przed meczem z Syrena , mysle ze by ja pojechali
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Francesca Schiavone - Vera Zvonareva
Typ: 2
Kurs: 1,75
Oglądałem większość meczy jednej i drugiej ostatnio, to Rosjanka jest bardziej przekonująca. Do tego jest generalnie lepsza na tej nawierzchni. Powinna ogarnąć. 6/10
Wynik: ✅ 0-2

Flavia Pennetta - Tsvetana Pironkova
Typ: 2
Kurs: 1,70
Konsekwentnie przeciwko Flavii, która tu daleko nie zajdzie. Wygra lepsza. 7,5/10
Wynik: ⛔ 2-0
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Panowie i Panie a co powiecie o meczu Wozniacki - Wickmayer ?
Bo dla mnie to wszystko w tym meczu zależy od Wickmayer i od tego czy będzie potrafiła trafiać w miarę regularnie jak na siebie czy posypie się jej gra jak to czesto sie jej zdarza i będzie wywalac pilki w aut. Jak zobaczyłem w pierwszym meczu jak grała Wozniacki to z całego serca życzylem jej zeby odpadła bo to co gra to anty tenis jak dla mnie. Gdyby jej przeciwniczka była bardziej doświadczona i by się nie bała to pewnie by ją wyeliminowala bo Karolina z taką grą to raczej daleko nie zajdzie. taka Wickmayer raczej sie nie wystraszy jak bedzie miala szanse na wygraną i powalczy. Jak dla mnie kurs na Wickmayer +1.5 seta po 1.71 jest do przyjęcia, co wy uważacie ?
 
typpero 71

typpero

Użytkownik
Również jestem tego zdania, co mój przedmówca.

Dzisiaj Karolina może pożegnać się z Igrzyskami... IMO typ na +1.5 seta dla Yaniny jest bardzo dobry. Dunka raczej nie wygra tego 2-0, ona męczy każdy mecz, każdą piłkę, wymiany, wymiany - bardzo mało jest akcji kończących. Niemniej jednak ja widzę 2-1, ale w kierunku Wickmayer.

Jakby gdzieś były kursy na over/under minut w meczu, to myślę, że można smiało szukać overu czasowego. Dunka przeciągnie ten mecz;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Stwierdzenie, że Wozniak prezentuje się lepiej niż Erakovic na trawie neguję. Przytoczę choćby bilans obu Pań - Marina 43/13 przy 16/15 Wozniak. H2H 1-1, oba pojedynki w &#39;08 co ciekawe zakończone w takim samym stosunku 6/0 6/4 wygrana Wozniak na hardzie i 6/0 6/4 wygrana Erakovic na grassie. Forma według mnie podobna, Marina ostatnio porażka w 2 meczu z Cibulkova na hardzie, Wozniak z kolei 2r. Wimbla i 0-2 z Zheng, wcześniej 2r. w Eastbourne i porażka z Bartoli. Generalnie polecałbym mimo wszystko @1,98 w Pinnacle na Marine. Posiada dobry serwis, kończy dużo forhendem. Ola ma tendencje do popełniana prostych błędów, wiadomo - fizycznie odstaje choć na trawce akuratnie daje się to najmniej we znaki, aczkolwiek przy szybkich kończących Nowo Zelandki może nie nadążać. Reasumując, szczerze powiem nie mam przekonania do Kanadyjki, miewa duże przestoje, Erakovic serwisem i forhendem powinna rozstrzygnąć sprawę na swoją korzyść.

Co do spotkania Zheng v Petrova.. H2H 7-1 Nadia mówi samo za siebie, jedyny wygrany mecz Chinki to krecz Rosjanki przy stanie 1-2. Mimo iż nigdy nie spotkały się na trawie stawiałbym na wygraną Nadii. Styl Zheng jej odpowiada, gra agresywnie i sporo słabych uderzeń będzie kończyła. 2nd serve powinien być non stop atakowany. Osobiście nie podejmę się typowania tego spotkania jednak kursy według mnie wystawione zostały adekwatnie do szans obu Pań.


A jednak pani Wozniak, w meczu z Erakovic, pokazala wielki temperament.. wygrywając bardzo pewnie.. niestety większość z was mi odradzało postawić Kanadyjkę.. trochę żałuję fakt... ale nic się złego nie stało... ;)

Jutro zwyciężczyni Agnieszki Radwańskiej, zagra ze słynną Amerykanką Lepchenko... ale uważam, że i w tym meczu, Amerykanka raczej dużo do powiedzenia mieć nie będzie miała....
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Z panem tennispro nie zamierzam dyskutować, ale powiem tylko, że tak - widzę sens w opieraniu się tylko na jednym meczu, zwłaszcza że to jej ostatni mecz i na tej samej nawierzchni. Pokazała pazur, a Nadia przegrała z Giorgi na Wimbledonie.
Takie doświadczenie i H2H u kobiet ma dla Ciebie znaczenie?
Oczywiście, ze nie będziesz ze mną dyskutował bo twoja wiedza jest tak mała, ze tylko byś się w tej dyskusji skompromitował. A twoje typowanie na podstawie jednego meczu tylko pokazuje jakim ignorantem jesteś. I to na podstawie jakiego meczu? Kompletnie nieważnego i innego od wszystkich. Zheng dobrze zagrał z Serena, a to się zdarza, ze słabsze zawodniczki w meczu z gwiazdami grają 150% swoim możliwości, ale nigdy nie zagrają tego w meczu z &quot;normalna&quot; rywalka. Także, jak chcesz sobie typować na podstawie jednego meczu to sobie typuj, ale nie wypisuj głupot na forum. No i proszę cię sam grasz na podstawie jednym meczu, a krytykujesz kolegę co zwrócił ci uwagę na h2h, a ty mówisz ze to jest kompletnie nieistotne. No serio ogarnąłbyś się trochę. Akurat w kobiecej tenisie jest kilka takich par w których jedna z zawodniczek kompletnie nie radzi sobie z druga i tak to jest bardzo istotne przy typowaniu, co zresztą potwierdziło się we wszystkich wczorajszych meczach(wygrała Wozniacki h2h 6:0, Zvonareva 11:0, Petrova 8:1). Na prawdę wiedza ni boli i dałbyś sobie spokój z tymi aroganckimi komentarzami, bo nawet gdy twoja zawodniczka dostaje łomot ty i tak ciągle wciskasz ludziom ten sam typ co przed meczem i mówisz, że będzie spokojna wygrana.

I typ ode mnie

Kirilenko Maria - Watson Heather @ 1.49 ✅

Watson ma potencjał, ale to jeszcze młoda niedoświadczona zawodniczka, nie zawsze radzi sobie z presją i ma jeszcze sporo braków. Kirilenko to dużo bardziej doświadczona zawodniczka, może bez jakiś oszałamiających sukcesów, ale za to prezentująca bardzo równą grę. Rosjanka dużo myśli na korcie, gra z głową, wie jak się zachować w każdej sytuacji. Dobry serwis, regularna gra z linii końcowej, dobry volley. Widzę przewagę Rosjanki w każdym elemencie gry. Także większe doświadczenie + plus większe umiejętności = zwycięstwo.

//
Tak Kebabie mecze podsumowuje się po ich zakończeniu!!
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Laura Robson vs Maria Sharapova
Suma gemów 3-drogowo - pomiędzy 17 a 19 ⛔
@2.87
[bet365]

Taki zakład wpadł mi w oko. To, że Rosjanka wygra to nie mam wątpliwości, raczej na pewno w dwóch setach. Z całym szacunkiem dla reprezentantki gospodarzy, ale w tym meczu skazana jest na pożarcie.

Maria zaczęła turniej olimpijski w miarę dobrze, ale też bez szału. Izraelka Peer zaskoczyła ją zaraz na początku przełamując faworytkę, ale były to tylko miłe złego początki. Sharapova szybko odłamała i potem już ani na moment nie straciła kontroli w meczu. Statystki spotkania, jak na wynik który uzyskała, patrząc obiektywnie jakieś powalające nie są. 22 uderzenia kończące (przy 14 rozegranych gemach) tragiczną liczbą nie jest, ale przy 17 niewymuszonych błędach już tak różowo to nie wygląda. Procent pierwszego serwisu Marii to zaledwie 61%

Co z tego, skoro i tak mecz był dla Rosjanki spacerkiem? U Izraelki fatalnie funkcjonował return (poza paroma dosłownie momentami). Błędów niewymuszonych popełniła 16 przy zaledwie 2 winnersach... Sharapova zniszczyła ją swoją pewnością siebie i konsekwencją gry, przeciw której Peer nie miała wystarczających argumentów żeby się postawić. Gdzieś tak od 7 gema pierwszego seta było widać pogodzenie się z porażką. W drugim secie przy 0:3 jakby zeszła z niej presja, uśmiechała się, wprowadziła do gry lekki luz... a i tak nic to nie dało.

Dzisiaj będzie podobnie. Jednak nie przewiduję aż takiego pogromu. Dlatego, że Laura gra &quot;u siebie&quot;. Doping na pewno będzie miała, gra na korcie centralnym, co będzie dla niej na pewno fajnym doświadczeniem. Nikt nie oczekuje od niej cudów, więc do meczu podejdzie bez presji. Zagra też (przez część spotkania) na poziomie wyższym niż zazwyczaj - tzw. wspięcie się na wyżyny możliwości. Na pewno w kilku gemach będzie walczyć zacięcie i z animuszem, na zasadzie &quot;nie mam nic do stracenia&quot;. Ale w decydujących momentach, kiedy głowa powie jej - &quot;dalej, masz szanse&quot; - będzie puchnąć i psuć uderzenia. Sharapova znana jest z tego, że pierwsze rundy z dużo niżej notowanymi rywalkami przechodzi szybko i przyjemnie, dzisiaj będzie raczej podobnie.

Prawdopodobny wydaje mi się scenariusz jednego seta zaciekłej walki ze strony Brytyjki i drugiego gładko wygranego przez Marię. Może być tak, że w pierwszym secie Robson postawi warunki i się wyprztyka, a w drugim już za wiele do powiedzenia mieć nie będzie. Może być też tak, że Sharapova w pierwszym secie ją rozbije, więc do drugiego Laura podejdzie z czystą głową i tam właśnie podejmie walkę. Niemniej według mojej opinii mecz rozstrzygnie się w dwóch setach na korzyść Rosjanki.

Wynik: 6(5)/7 3/6

EDIT/

Świetnie zagrała młoda Brytyjka. Miło było popatrzeć jak nastoletnia siksa gania wielką Marię Sharapovą po korcie. To tak jakby maturzystka dała pani profesor trudne zadanie z matmy do rozwiązania przy całej klasie. No i trzeba przyznać, że Rosjanka je rozwiązała, a jakże. Ogólnie sprawdziły się przypuszczenia z czwartego akapitu (może poza ostatnim zdaniem bo ani szybko, ani łatwo, ani tym bardziej przyjemnie nijak Marysi nie poszło ;)).

Musze przyznać , że Laura Robson wspięła się na swoje wyżyny i pozostała na nich tak o cztery gemy dłużej niż zakładałem. Widowisko obie zawodniczki stworzyły dzięki temu przednie, nie żałuję czasu poświęconego na obejrzenie. A skoro obejrzałem to podzielę się swoimi, subiektywnymi zaznaczam, spostrzeżeniami z meczu:

- serwis Marii Sharapovej - Funkcjonuje dobrze. Spoglądając na statystki to % pierwszego serwisu ma na poziomie 52, a drugiego 80. Wniosek prosty - kiedy zawali pierwszy, to z pomocą przychodzi zazwyczaj drugi serwis. Zapisuje na swoim koncie średnio dwa punkty na trzy szanse, kiedy podanie siądzie w karo, niezależnie czy mówimy o pierwszym, czy drugim serwie. To statystka. A jak to wygląda w grze? Jak napisałem, według mnie funkcjonuje dobrze. Kiedy trzeba to podanie jest dla Rosjanki sporym sojusznikiem. Ale trzeba uczciwie powiedzieć, że nie jest to broń atutowa, bo podwójne błędy w newralgicznych momentach też się jej zdarzają (np. w obu gemach, w których dała się przełamać oraz w TB). Ważne jest też to, że moim zdaniem ona naprawdę wierzy w swój serwis. Może o tym świadczyć chociażby sposób gry Sharapovej od jedenastego gema pierwszego seta (serwis Brytyjki). Zaraz na początku był taki moment, gdzie Rosjanka posłała potężną bombę z FH, Robson z najwyższym trudem ją odebrała, a niepewnie uderzona piłka zatańczyła na siatce, po czym spadła na stronę kortu Rosjanki. W tym momencie Maria nie ryzykowała już takich uderzeń i biegania po korcie (no bo skoro przeciwniczce wszystko wychodzi, a i nawet szczęście sprzyja?), stanęła w defensywie wyraźnie oszczędzając siły, wyczekując na swój gem serwisowy i doprowadzenie do TB. Jak się okazało słusznie, bo w dużej mierze dzięki serwisowi wygrała gem na 6:6, a potem &quot;dogrywkę&quot; (choć dwa pierwsze serwisy TB mierne; potem dużo lepiej, w tym as). I jeszcze statystka asy/DF +3

- FH Marii Sharapovej. Jej najlepsze uderzenie, bez dwóch zdań. Z FH zdobywa znaczną ilość pkt, w tym praktycznie wszystkie mające kluczowe znaczenie. W tym meczu kojarzę jedynie piłkę na 4:1 w drugim secie, gdzie popisała się świetnym oburęcznym BH, czym zupełnie zaskoczyły Brytyjkę. Krótko pisząc - jak trwoga to trzeba sięgnąć po forehand ;)

- Psychika Marii Sharapovej. Ciekawa sprawa... Z jednej strony wydaje się bardzo mocna i stabilna, bo przecież ogarnęła sytuację i ze swojej perspektywy na pewno może być z siebie zadowolona. Przy czym powiedzieć trzeba, że Laura Robson momentami grała świetny tenis i nawet Rosjanka będąc na najwyższych obrotach była bezradna przy niektórych precyzyjnych zagraniach (a naprawdę było takich dużo, chociażby dropszot ze wsteczną rotacją z 8 gema, gdzie przełamała Marię, albo forehandy po linii). Ale Sharapova dała radę. Publiczność nawet na moment nie ukrywała swoich sympatii zagrzewając do boju swoją rodaczkę z powerem, którego czasem nie dają samemu Murrayowi! A Brytyjka odwdzięczała im się znakomitą grą, co jeszcze bardziej tych ludzi nakręcało. Idealna symbioza... Ale Sharapova i temu dała radę. Laura Robson widząc, że ma za sobą publikę na dobre i złe, z nastoletnią fantazją wystawiała nerwy Rosjanki na próbę, a to niemiłosiernie przeciągając przy swoim podaniu, a to bezczelnie (no tak było w 8 gemie ???? ) brała challenge przy ewidentnym wyrzuceniu piłki w aut, z zamiarem wybicia z rytmu Marii. Ale Sharapova nie dała się wyprowadzić z równowagi (nie dała się wyprowadzić jakoś specjalnie bardzo ;)) i też dała radę... Pytanie, czy jak przyjdzie jej walczyć nie tylko z takimi przeciwnościami ale i z przeciwniczką w gazie, np Sereną Williams, to czy wtedy da radę... Choć trzeba przyznać, ze na tak zaangażowany doping chyba żadna z liczących się tenisistek w Londynie nie może liczyć.

- Psychika Laury Robson - Jest młoda, ale ambitna... Na ta chwilę nie dojrzała na tyle, aby wygrywać z takimi tuzami jak Rosjanka. Miała momenty przełomu na swoją korzyść, ale ich nie wykorzystała (np DF, który dał przełamanie Sharapovej w 8 gemie drugiego seta i tak naprawdę zakończył ten mecz). A jak się gra z taką Sharapovą to trzeba po prostu je brać i wykorzystywać, inaczej nie da rady cokolwiek zrobić. Może przyjdzie dla niej czas, ze się nie przestraszy, czego jej życzę bo wygląda na sympatyczną ;)

Tyle ode mnie. Pozdro
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Zheng nie dała rady, choć miała swoje szanse (dużo niewykorzystanych bp + 2 setowe i zacięty bój w tb). Pironkova niestety zawód. WTA. (sh)it happens. Lecimy dalej.
Sabine Lisicki - Yaroslava Shvedova
Typ: 2
Kurs: 1,86
Wczoraj była dogiem, a dziś kurs spadł drastycznie. Nie ma value, więc polecam śledzić na live i po paru gemach może się uda dorwać jakiś sensowny. Ostatnio sobie dobrze na trawie poczyna, a Lisicki jest nieobliczalna.
Wynik: ⛔ 2:1

Venus Williams - Aleksandra Wozniak
Typ: 2
Kurs: 5
Venus wygrała wczoraj całkiem pewnie, ale z Errani, która na grassie sukcesów mieć nie będzie nigdy. To może być dla niej solidny sprawdzian. Daję nawet 45% szans Oli, która powinna postawić wszystko na jedną kartę. Williams wcale nie trzyma tak pewnie podania, dużo podwójnych. Podczas Wimbledonu przegrała gładko z Vesniną w 1 rundzie. Zaryzykuję i zagram dość solidnie.
Wynik: ⛔ 2-0
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Tak sobie przeglądałem dział i zauważyłem, że jeszcze nikt nie zainteresował się meczem naszych pań w deblu. A wczoraj się tyle naczytałem na temat Radwańskich, jak to pięknie pokonali słowaczki Hantuchova/Cibulkova, że niektórzy dziennikarze &quot;dla mnie pseudo dziennikarze&quot;, którzy nie mają pojęcia o obiektywizmie i rzemiośle sportowo - dziennikarskim. Dziś, jeżeli dojdzie do meczu, bo deszcz znów daje o sobie znać. nie daję żadnych szans naszym paniom.
Za przeciwniczki mają najlepszą obecnie parę deblową (pod warunkiem, że nie występują siostry Boom Boom) L.Huber, L.Raymond. Kurs w okolicach 1.50 jest dla mnie zaskoczeniem i na pewno będzie spadał.

L.Huber, L.Raymond 6:4 7:6 ✅
 
mj.sks 0

mj.sks

Użytkownik
Racja King Roger tak samo bylem zdziwiony kursem na Huber/Raymond. Nie widze tu innej możliwości jak ich zwycięstwo, tym bardziej że niedawno w Wimbledonie na tych samych kortach doszły do półfinału gdzie przegrały z siostrami Williams. Dziś juz raczej nie zagrają bo ciągle pada a do jutra pewnie kursy spadną.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Williams/Williams-Errani/Vinci 1 1,2 Bwin
Amerykanki meldują się w SF,Włoszki nie będą miały za wiele do powiedzenia,zwłaszcza,że gramy na trawie.Williams/Williams spokojnie do wygrają bo wyniki Włoszek nic a nic mnie nie przekonują .JAK DLA MNIE lokata.
Huber/Raymond-Makarova/Vesnina
Według mnie no bet.Obie pary doświadczone i nie ma co do tego wątpliwości,Amerykanki bardziej ale ich gra tutaj mnie jakoś zbytnio nie przekonuje.Rosjanki niezłe tutaj wyniki wykręcają i szanse według mnie fifty-fity i po 2,5 na Makarovą i Vesninę chyba warto,piszę chyba bo na Wimledonie 2-0 Huber z Raymond wygrały i to za bardzo nie przekonuje no i dochodzi jednak dużo większe ogranie na tego typu imprezach Amerykanek .Jak dla mnie no bet.
Peng/Zheng-Kirilenko/Petrova 2 1,5 Bwin
Chinki mogą sobie ogrywać Cornet z Mladenovic czy też MJMS z Llagosterą ale na Rosjanki ich gra nie powinna wystarczyć.Kiri z Petrovą z gema na gem coraz lepiej sobie poczynają w Wielkiej Brytanii i wątpie by Peng i Zheng zdołały je zatrzymać.
 
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
Kirilenko.M @ 0.00 * bet365
Jutro dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy Rosjanką a Niemką na kortach w Londynie podczas IO. Ja stawiam zdecydowanie na Rosjankę która na trawie czuję się naprawdę dobrze. H2H na korzyść Rosjanki która wygrała 2 mecze a Niemka ani jednego. Georges z pewnością jest na fali po wyeliminowaniu Radwańskiej ale nie oszukujmy się Radwańska zagrała słabo a gra defensywna na tych kortach nie przynosi żadnych korzyści. Rosjanka w tym meczu z pewnością będzie atakować i jeśli piłki będą wchodzić to po Niemce nie będzie co zbierać.
* kurs wpisze taki jaki jutro złapie na bet365
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Serena Williams - Vera Zvonareva
Typ: 2
Kurs: 8,80
Typ: 2 (+1,5 seta)
Kurs: 3,30
Typ: 2 (+5,5 gema)
Kurs: 2,20
Stawiam na to, że Williams być może się w końcu trochę &quot;wypali&quot;. W meczu z Urszulą straciła 5 gemów, to tym bardziej Vera może więcej chapnąć. Amerykanka na trawie to mimo wszystko nie Rafa na clayu, wiecie co mam na myśli. Nie takie &#39;niespodzianki&#39; oglądamy niemal w każdych zawodach w tenisie żeńskim. Niby jest doskonale przygotowana, ale można dostrzec parę słabości w jej grze, np. często nie wytrzymuje długich wymian. W sumie mam nadzieję, że Zvonareva raczej nie będzie za dużo do takich doprowadzać, a więcej ryzykować, bo grając zbyt zachowawczo, trudno jest na dłuższą metę (set jeszcze, mecz gorzej) pokonać Serenę. Ich ostatni pojedynek był właśnie na trawie, rok temu w Eastbourne i w trzech setach górą była Rosjanka (link na dole - są 2 party, polecam sobie przypomnieć). Nie zdziwi mnie wynik typu 6-2 6-2 dla Williams, ale jednak wierzę, że Bepa ugra dużo więcej i powalczy nawet o zwycięstwo, a kurs zachęcający.
Wynik: ⛔ 2-0

Zakwalifikuje się do finału - Kim Clijsters
Kurs: 8,50
Bukmacher: Bet365
rywalki: dzisiaj Ivanovic, jutro Sharapova, pojutrze Kvitova/Pennetta/Kirilenko/Goerges i typ wchodzi. tylko z Marią może być ciężko, ale na pewno nie dadzą takiego kursu, więc polecam ten typ mimo wszystko
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Co drodzy fachowcy myślą o meczu V. Williams - A. Kerber 2 .1.60 ?
Bo dla mnie ten kurs jest piękny do grania i musze z niego skorzystać, bo wydaje mi sie, że Kerber ten mecz powinna wygrac, kto wie moze nawet w 2 setach. Wiadomo, że Venus nie ma takiej formy jak Serena, wali mnóstwo błędów, kiepsko porusza się po korcie i czesto widze ostatnio u niej zadyszke. Kerber natomiast ten sezon bardzo udany, ogromne postępy, gra bardzo widowiskowo jest waleczna i jak ma formę to mało kto jest jej w stanie zagrozic w turze. Troche nie lubie tak stawiac jak nie mam mozliwosci ogladania turnieju, no ale nic nie poradze, trzeba zaryzykowac taką grę ;) Jakos nie widze, ze Venus moze to wygrac, no chyba, ze złapała formę przez te kilka ostatnich tygodni w ktorych jej nie widzialem jak gra. Co myslicie ?
 
Do góry Bottom