>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tenis ziemny - kobiety oraz mikst - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Londyn 2012
Spotkanie: Kvitova - Pennetta
Typ: Pennetta
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Mecz turnieju olimpijskiego na kortach trawiastych w Wimbledonie. Spotykają się 6 w rankingu Kvitova która spuscila z tonu w tym sezonie ostatnio słaba forma na Wimbledonie doszła co prawda do ćwierćfinału i przegrała z Serena jednak wcześniej miała bardzo przeciętne rywalki: Lepchenko ,Baltacha,Amanmuradowa słaba w tym roku Schiavone. W turnieju olimpijski Petra gra słabo dwa wymęczone zwycięstwa po 2-1 z Bondarenko oraz Peng Shuai , które nic nie grają w tym sezonie. Natomiast Flavia mile zaskoczyła w turnieju olimpijskim sezon beznadziejny natomiast tutaj dwa zwycięstwa z groźna Cirstea oraz Pironkovą. Bilans bezpośrednich meczów 3-2 dla włoszki. Moim zdaniem dziś duza szansa na niespodziankę i wygrana doświadczonej reprezentantki Włoch.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Azarenka(-4,5g)-Petrova 1 1,65 Fortuna
Nie widzę szans dla Petrovej tutaj.Nadia niby ostatnio nieźle sobie poczyna ale z Tatashvilli aż 10 bp podarowała rywalce z czego 8 obroniła.Aza już bez przestoju w meczu z MJMS jak to miało miejsce z Bequ i im dalej w las tym grać powinno bardziej regularnie.Petrova zrobi to samo co w dwóch ostatnich turniejach czyli gładka R1,drugi mecz już po walce ale wygrany a trzeci 0-2 przegrany.
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Kim Clijsters vs Ana Ivanovic
▶ Kim Clijsters HC -3.5 G @1.66 ✅
▶ Under 21.5 G @1.80 ✅


Krótko, bo mecz zaraz się zaczyna. Jak dla mnie pewniejsza i stabilniejsza jest Belgijka. Przeciwniczki, które pokonywała do tej pory na IO robią na mnie większe wrażenie, niż te z którymi radziła sobie Serbka. Do tego Ana potrafi mieć przestoje w grze, fochy itp. Niby FH funkcjonuje, niby z trenerem poprawiali pozostałe elementy, ale jak któraś z dziewczyn ją przyciśnie, to często Ivanovic się gubi w tym swoim tenisie. Warto podkreślić, że Serbka nigdy jeszcze Kim nie pokonała, a parę razy już ze sobą grały (ostatnio z początkiem roku, w Brisbane). Wierzę, że zadecyduje chłodna głowa i bardziej konsekwentna gra Clijsters, która upora się z Serbką w dwóch setach.

Wynik: 6/3 6/4
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Kim Clijsters vs Ana Ivanovic
▶ Kim Clijsters HC -3.5 G @1.66
▶ Under 21.5 G @1.80

Krótko, bo mecz zaraz się zaczyna. Jak dla mnie pewniejsza i stabilniejsza jest Belgijka. Przeciwniczki, które pokonywała do tej pory na IO robią na mnie większe wrażenie, niż te z którymi radziła sobie Serbka. Do tego Ana potrafi mieć przestoje w grze, fochy itp. Niby FH funkcjonuje, niby z trenerem poprawiali pozostałe elementy, ale jak któraś z dziewczyn ją przyciśnie, to często Ivanovic się gubi w tym swoim tenisie. Warto podkreślić, że Serbka nigdy jeszcze Kim nie pokonała, a parę razy już ze sobą grały (ostatnio z początkiem roku, w Brisbane). Wierzę, że zadecyduje chłodna głowa i bardziej konsekwentna gra Clijsters, która upora się z Serbką w dwóch setach.
A ja tutaj czuję trudną przeprawę dla Belgijki, Ana to walczak i jak ma poukładane w głowie to jest bardzo groźną przeciwniczką. Nie wiem, kto ten pojedynek wygra, ale moim zdaniem będą III sety, więc warto grać na over gemowy.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
M. Kirilenko - J. Goerges HG (0 - 2) 2,06 ⛔

V. Williams - A. Kerber (- 1,5 Sets) 2,57 ✅ ładny kurs siadł, choć w 1. secie było gorąco

S. Williams - V. Zvonareva HG (0 - 6) 1,91 ⛔ tym większe brawa dla Ulki...

3x Pinnacle

Krótko. Podobała mi się gra Goerges w meczu z Isią i liczę dziś na wyrównaną walkę z Kirilenko. Jakie jest WTA każdy wie i mam nadzieję na wygranie przynajmniej jednego seta przez Julię, a to stwarza szansę na pokrycie handi gemowego.
Venus i tak już daleko zaszła w porównaniu do niedawnego Wimbledonu, więc niech oszczędza siły na debla z siostrą. Kerber na pewno w lepszej dyspozycji w tym roku i nie widzę większych szans dla Williams.
Verka powinna ugrać kilka gemów z Sereną, na wygranie przez nią seta nie liczę ale jakieś 6-4 6-3 może ukula.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Kim Clijsters - Maria Sharapova
Typ: 1
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365 (wszędzie spada z tego co widzę, nawet w Pinnacle i BetFair jest mniej)
Po passie 3 nieudanych underdogów z rzędu - czas w końcu coś trafić. Masha lubi się męczyć i wręcz genialne zagrania przeplata błędami jakby była amatorką. Nic nie poradzimy na jej ostry styl gry, który z reguły jest nieregularny. UE i DF-y są na porządku dziennym w każdym jej meczu. Swoją nierówną dyspozycję udowodniła zarówno podczas Wimbledonu przegrywając w 4 rundzie z Lisicki, a wcześniej bardzo męcząc się z Pironkovą (mogła odpaść w 2 setach), jak i tutaj mając niemałe problemy z Robson i ponownie z Sabine, z tym że tym razem wygrała 2-1. Clijsters powinna wyciągnąć wnioski po przegranej z Kerber (tamtego dnia doskonale dysponowaną) i tutaj dotrzeć do finału. Nie jest w najwyższej formie, ale spokojnie dąży do celu. Dzisiaj z kwitkiem odprawiła Ivanovic. Teraz czas na Sharapovą. Kim to rywalka wyższych lotów, mimo swojego wieku i powinna Rosjance poważnie zagrozić i moim zdaniem wygrać. Przyznam, że ten kurs mnie bardzo zaskoczył, liczyłem na coś w stylu 2,3-2,5 i brałbym grubo, 3 łykam tym bardziej i mam nadzieję, że od początku spotkania będzie wszystko rozgrywane na jej korzyść.
Wynik: ⛔ 0-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 53

tennispro

Użytkownik
Wyjątkowo muszę zgodzić się z Kebabem. Przede wszystkim dlatego, że jestem zszokowany kursem. Jak ja bym miał tutaj coś wystawiać to pewnie wyrównane kurs bym dał, albo nawet pomyślałbym o Clijsters w roli nieznacznej faworytki, no ale nic, buki dałby 3.00, więc nie będziemy marudzić. A czemu Clijsters? Bo jest to zawodniczka przegenialna i kompletna. Najlepiej technicznie wyszkolona zawodniczka w tourze, łączy tenis siłowy z bardziej technicznym graniem, świetnie znajduje kąty na korcie, myśli na korcie i bardzo dobrze to wykorzystuje. Tak jak pisałem po prostu zawodniczka kompletna czy to na linii końcowej czy przy siatce zawsze wiec co zrobić na korcie. Jak narazie nie straciła w turnieju seta, może rywalki nie były jakieś super wymagające, ale Vinci za trawie zawsze groźna, oglądałem mecz z Suarez-Navarro i Hiszpanka zagrała chyba jeden z lepszych meczów w swojej karierze, no i zawsze groźna Ivanovic. Sharapova wygrała w tym roku Rolland Garros, ostatni brakujący turniej Wielkiego Szlema i wygrała w karierze już prawie wszystko, oprócz Olimpijskiego złota(Clijsters też nie ma medalu Olimpijskiego), ale nie wróże jej sukcesu w Londynie. Po wspomnianym RG, forma trochę opuściła Rosjankę, na Wimbledonie duży zawód, teraz na IO też dość mocno się męczyła aby dojść do 1/4. Także forma myślę o stornie Belgijki. Szerszy wachlarz uderzeń Kim też powinien odegrać znaczącą rolę. Sharapova to wiadomo siła i od początku do końca mocne uderzenie w piłkę, Clijsters powinna umieć przeciwstawi się sile Rosjanki, bo świetnie porusza się po korcie i świetnie kontruje, a do tego sama ma bardzo dużo do zaoferowania w ofensywie. Także po takim kursie trzeba grać. Już widzę ten finał Clijsters -Williams spektakl stulecia.

Sharapova Maria - Clijsters Kim @ 3.00

Drugi mecz na który warto zwróci uwagę to mecz Kirilenko - Kvitova. O Kirilenko już wcześniej pisałem. Bardzo fajna zawodniczka, bardzo dobrze ułożona i grająca niesamowicie konsekwentnie. Ostatnio bardzo dobra forma 1/4 Wimbledonu i pechowa porażka z Radwańską, teraz bardzo pewnie wygrane 3 mecz w Londynie. Kvitova wiadomo jak wejdzie w uderzenie to bywa nie do zatrzymania, ale właśnie to jest pytanie czy uda jej się wejść w dobry rytm. Jak na razie w Londynie zagrała 3 zupełnie inne mecze. Beznadziejny z Bondarenko, przeciętny z Peng i dobry z Pennettą. Także sporo zależy od Kvitovej, ale po stornie Rosjanki też leży sporo atutów, jak choćby bardzo dobry serwis i regularna, prawie bezbłędna gra i po takim kursie jakim buki wystawiły po prostu trzeba spróbować.

Kvitova Petra - Kirilenko Maria @ 3.79
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Kim Clijsters vs Maria Sharapova

Jeśli spojrzeć na drabinkę, to chyba każdy ćwierćfinał zapowiada się na swój sposób ciekawie. Ale najlepszym do oglądania wydaje się pojedynek Kim Clijsters i Marii Sharapovej.

Pojęcia nie mam kto może okazać się lepszy (jak dla mnie mecz z serii pół na pół), ale jakbym miał grać na kuponie to bardziej skłaniałbym się w stronę Clijsters. Dodam do argumentów tennispro jeszcze jeden: Kim na pewno się Rosjanki nie przestraszy. Niektóre zawodniczki jak wychodzą na kort z Sharapovą, to często gęsto przegrywają te mecze najpierw w głowie, a dopiero potem w grze. Tutaj tak nie będzie. Belgijka na pewno kompleksów mieć nie może, zacięta mina Marysi i drobienie kroczkami przed serwisem wrażenia na niej nie zrobią. Nie takie tenisistki Belgijka już odprawiała. A Sharapova jest tego jak najbardziej świadoma. Mecz z Clijsters będzie solidnym testem dla głowy Rosjanki, który odpowie na pytanie jak mocna w tym momencie jest Maria. Zobaczymy.


Ku jednemu jednak się skłaniam - będzie to mecz walki. Stąd pomysł na over gemowy. Całkiem realne są trzy sety, to raz. A nawet gdyby do trzeciego nie doszło, to zakład również ma szansę wejść. Typ opieram o założenie, że obie zawodniczki będą pilnować swojego serwisu i wyczekiwać błędów oponentki, po których nadarzyłaby się okazja do przełamania. Czyli serwis. Rosjanka wydaje się mu ufać, zresztą ona zawsze wali mocno licząc że siądzie, niezależnie z kim gra, więc z Belgijką też raczej się to nagle nie zmieni. A Clijsters też serwisem potrafi sobie wymianę ustawić. Śledząc livescore z meczu z Ivanovic widziałem że gemy serwisowe Belgijki były szybciutkie (bodajże dwa gemy do zera, po 1-2 min, cały pierwszy set to 25 minut). Jak dla mnie buki nisko ustawiły linię overową, co tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu do postawienia takiego zakładu. Reasumując - spodziewam się minimalnej liczby przełamań, dobrych gemów serwisowych każdej z zawodniczek i dwoch zaciętych setów, a może i trzeciego.

Over 21.5 G
@1.80
[Bet365] ⛔

Wynik: 2/6 5/7


Serena Williams vs Caroline Wozniacki

Biłem się z myślami, czy w ogole ruszać to spotkanie... Karolina gra piach i to widać. Natomiast młodsza z sióstr jest w niesamowitym gazie. Po zwycięstwie w Wielkim Szlemie wydaje się, że pewnie zmierza po olimpijskie złoto. Bo tak trzeba powiedzieć - Serena idzie po złoto, a czy któraś z dziewczyn będzie w stanie ją zatrzymać, to inna kwestia. Po blamażu we French Open Amerykanka notuję świetną serię 14 zwycięstw z rzędu i raczej nie mam złudzeń, że Dunka polskiego pochodzenia będzie w stanie tą serię przerwać. Nie, szansa na to jest doprawdy niewielka. Ale liczę, że Karolina dzisiaj powalczy. Ogólnie w tym turnieju widziałem jej mecz z Yaniną Wickmayer i jedyny pozytw, który dostrzegłem to determinacja i chęć walki (poza ostatnimi gemami drugiego seta) - oby nie opuściły jej również w dzisiejszym meczu, bo wtedy kaplica i zakłady na pewno nie wejdą.

Popatrzmy na mecze Sereny na IO - Jankovic i naszej Uli nie dała szans, Zvonarevą wręcz z kortu zmiotła (Rosjanka sama sobie winna zresztą), ogólnie w żadnym meczu ani linia gemowa, ani HC by nie weszły. Tym bardziej skłania mnie to do zagrania ich teraz. Serena po tych &quot;spacerkach&quot; może poczuć się za pewnie, czasami jej się to zdarza. Wtedy nie wchodzi w mecz na 100%, podczas gdy umotywowana rywalka spina się i dobrą grą odwleka egzekucję o te kilka gemów ;) Na to liczę dzisiaj. Musi być jednak spełniony podstawowy warunek - Woźniacka musi wyjść na wimbledońską trawę z przeświadczeniem, że chce ten mecz wygrać. Czy jest w stanie, czy nie - nie jest to ważne. Ważne jest, żeby była w niej ta wiara, co pozwoli jej podjąć rękawicę. Poza tym, jak wspomniałem, do tej pory mecze młodszej Williams można określić jako &quot;spacerki&quot;. W każdym turnieju zdarza jej się jednak przynajmniej jeden mecz zacięty. Na Olipiadzie jeszcze takiego nie miała, może więc będzie to ten? Karolina na pewno ma papiery, aby te sześć-siedem gemów ugrać, nikt mi nie wmówi, że nie, choć zgadzam się że w tym roku gra mocno przeciętnie.

Dodam jeszcze, ze jedyny mecz z Sereną, który Woźniacka wygrała miał miejsce w tym roku, na kortach Miami. Wtedy Williams była jeszcze lekko pod formą (marsz ku górze rankingu zaczęła od Charleston), ale może mieć to znaczenie psychologiczne dla Dunki.

Zobaczymy jak będzie. Niemniej zaufam Karolinie, że nie wyjdzie na kort jako statystka. Stąd poniższe typy:

▶ Caroline Wozniacki +6.5 G @1.72 [Bet365] ⛔
▶ Over 18.5 G @1.90 [Bet365] ⛔

Wynik: 0/6 3/6 (a jednak Karolina była tylko statystką, szkoda)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Linia gemowa to zupełny prezent do brania. Karolina gra jak gra ale Serena to nie czołg który będzie każdego niszczył do kilku gemów.. +7 na C. Wozniacka? Spodziewałem się góra +4,5. Wozniacka gra każdy punkt nawet jak przegrywa to męczy spotkania do końca.

Carolina Wozniacka - Serena Williams + 6,5 gemów C. Wozniacka
⛔(1,72)
bet365
Tutaj także spodziewałem się niższej lini gemowej coś ala +2,5, a bukmacherzy uraczyli +3,5. Także warto srpóbować. A. Kerber gra wyśmienicie na trawie w tym sezonie a Azarenka widać męczy się na innych nawierzchniach poza hardem. Szykuje się sensacja w tym meczu ponieważ A. Kerber gra silny inteligentny tenis który jest w stanie przeciwstawić się V. Azarence która nie jest w swojej najlepszej już formie a A. Kerber trzeba przyznać dochodzi do życiowej o ile już jej nie ma.
V. Azarenka - A. Kerber +3,5 gemów A. Kerber (1,90)⛔
bet365
Tutaj także bukmacherzy trochę podrasowali za wysoko kurs ze względu na nazwisko z jakim przyjdzie walczyć K. Clijsters. M. Sharapova śmiem twierdzić o jakiegoś czasu gra co raz słabiej przynajmniej na trawie i męczy się z zawodniczkami średnimi (T. Pironkova chociażby) wystarczy mieć formę tak jak to pokazała Bułgarka i można z Rosjanką nawiązać walkę na trawie. K. Clijsters po ostatnich wynikach pokazuje się z dobrej strony więc tutaj warto delikatnie zaryzykować na jej win.

M. Sharapova - K. Clijsters - 2
(2,62) ⛔
bet365
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Ogląda ktoś ten mecz Williams - Woźniacka? Ja tak i powiem, że nie mogę na to patrzeć. Rozumiem, że Amerykanka jest faworytką i to zdecydowaną do złotego medalu, ale Dunka nie istnieje na tym korcie. To wygląda, jakby grała z powietrzem.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Huber,Reymond 1.60

Amerykanki w/g mnie są lepiej poukładane. Bardziej spokojne, lepsze technicznie, większy spokój w grze amerykanek.
Czeszki indywidualnie to pistolety. W deblu są bardzo grozne. Ale jak je oglądam to grają na dużej pianie, rwana gra, dużo nerwowości.

Amerykanki ciut lepsze.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Serena Williams - Maria Sharapova
Typ: 1
Kurs: 1,25 ✅
Typ: dokładny wynik 2-0
Kurs: 1,65 ✅
Nie ma sensu tu szukać niespodzianki ani nawet żadnego handi czy w ogóle czegokolwiek w stronę Sharapovej. Williams jest w tym roku unstoppable na trawie. Wygrała Wimbledon, ale podczas niego straciła parę setów, a w tym turnieju wszystkie mecze bez żadnych problemów. Może czasami pojawi się nieco gorszy gem, bo wiemy jakie piłki zagrywa i dwie czy trzy pod rząd zdarzy się zepsuć, ale ogólnie jest do bólu solidna, nikłe szanse by nagle miała stracić seta czy coś więcej. Serwis prawie nie do złamania i nawet jak prowadzi z podwójnym przełamaniem to nie odpuszcza podań rywalek. Sorry, ale jeśli ona się tylko raz dała złamać w drodze do finału i to z Urszulą Radwańską, która nie miała nic do stracenia i zagrała jak na nią świetny mecz, to nikt się jej nie przeciwstawi, a została tylko nieregularna Maria. Tam mogła jeszcze sobie pozwolić na chwilę luzu, teraz nie będzie o tym mowy. Wiemy jaką ma formę i ile do udowodnienia, więc będzie pragnęła to zakończyć jak najszybciej. Masha nie ma najmniejszych szans na wygranie tego meczu i jestem tego pewny jak śmierci. Musiałaby się jakaś tragedia stać. Azarenka ugrała 3 gemy, a prezentowała się o wiele lepiej od Rosjanki zarówno podczas Wimbledonu i teraz na Igrzyskach, zobaczymy czy &quot;gwiazdeczka&quot; da radę wygrać więcej. Czyste zwycięstwo to moim zdaniem wejdzie na 97%, lokata czy jak tam chcecie to nazwać, ale liczę na szybkie 2-0. Warto też pomyśleć o handicapie -4,5 albo -5,5 gema. Można ładować za każde pieniądze. Będę bardzo zaskoczony, jeśli to nie będzie miazga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Rzeczywiście.. jakikolwiek kurs pojawi się na Serene Williams jest to lokata. Jednak przestrzegam przed 2:0. Kolega wyżej pewnie typuje w ciemno na 2:0. Kurs wtedy może być nawet do grania ale proszę sobie przypomnieć finał Sereny ostatnio na trawie z Agnieszka Radwańską w Londynie. Serena zmiotła z ziemi w pierwszym secie Agnieszkę i można było postawić każde pieniądze że wygra z nią w drugim secie.. jak się okazało każdy kibic tenisa wie! Więc bez hurraoptymizmu polecam czysty win Amerykanki chociaż według mnie lepiej upolować linie gemową oczywiście na korzyść Amerykanki. Czyste zwycięstwo Amerykanki oceniam jednak na 99% a nie na 97%.

M. Sharapova- S. Williams - 2 (1,20) 99%✅
bet365
M. Sharapova- S. Willaims - under 2,5 (1,61) 70%✅
bet365

M. Sharapova- S. Williams - under 20,5 gemów (1,72) 60%✅
bet365
by scotratez
 
pawelcz3 0

pawelcz3

Użytkownik
Teraz widzie, że Bwin właśnie dodał to oferty jutrzejszy finał Sereny, jak na razie najwyższy kurs 1,3 więc trzeba brać póki gorące, bo pewnie nie długo spadnie, a wątpię by jakiś buk dał jeszcze wyższy kurs ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Panowie, nie lekceważcie Marii... ona na pewno wyjdzie nabuzowana na kort.. i zrobi wszystko, żeby ten mecz wygrać.. nawet w 3 setach..
Ja tutaj nawet nie będę nic ruszać.. bo myślę że Serena, czuję już lekko się nie na siłach... a Maria kondycję ma... jak żadna inna.. Myślę, że choć wysoko mierzą Marię kursem, to może tu wygrać.. bo obie zawodniczki posiadają niesamowity talent...
Fakt, że z Williams, Maria grać nie lubi.. ale nie skreślajcie jej tylko dla kursu Williams....
POZDRAWIAM !
 
Do góry Bottom