>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis ziemny - mężczyźni - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

lampard029 2

lampard029

Użytkownik
Tipsarevic-Isner Typ:2
Wozniacki-Hantuchova Typ:1
Łączny kurs: 2.78
Co o tym myślicie ? Nie ogladam igrzysk bo pracuję. Jedynie co mogę poczytać. Jak mogłem to ogladałem pojedynki Isner i wiem że potrafi grać Wozniacki z resztą również
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Tipsarevic-Isner Typ:2
Wozniacki-Hantuchova Typ:1
Łączny kurs: 2.78
Co o tym myślicie ? Nie ogladam igrzysk bo pracuję. Jedynie co mogę poczytać. Jak mogłem to ogladałem pojedynki Isner i wiem że potrafi grać Wozniacki z resztą również
Co do meczu Isnera z Serbem to ja bym nie grał tego spotkania. No może pierwsze co mi przychodzi na myśl to tie-break ???? Isner jest nieobliczalny, jego atutem jest atomowy I serwis i przyzwoity II serwis, ale ostatnio jego gra mnie nie przekonuje, wygrana w Newport na trawie, ale jak go oglądałem to mi się jego gra nie podobała, trochę jak &quot;drewno&quot; grał. Serwis, potem jak piłka wracała, to takie przebijanie piłki, trochę przez środek, ot tak bez pomysłu. Warto odnotować, że we wszystkich pojedynkach, które rozegrał na trawie - 7-miu meczach był tie-break!!! W Wimbledonie przegrał w I rundzie po 5-ciu setach z Fallą. W Newport, w I rundzie 3 sety z Bubką, który mocna przycisnął Isnera, był lepszy w tym spotkaniu, a zdecydowało 1 przełamanie w III secie na korzyść Amerykanina. Bilans na trawie ma 7:1, ale sądzę, że kto jak kto, ale Tipsa ma wszystko, by go pokonać. Choć wszystko zależy jak serbska głowa sobie poradzi, z jakim nastawieniem wyjdzie do pojedynku, bo czasem jego mecze mnie zastanawiają, jakby chciał przegrać momentami, by potem wygrać. Ja odpuszczam to spotkanie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Federer/Wawrinka-Erlich/Ram 1 1,36 Bet365
Izraelczycy słabiutko się spisują w tym sezonie i nie widzę ich w tym spotkaniu.Fedex ze Staszkiem grają od święta co prawda ale powinni spokojnie ograć Erlicha i Rama.Izraelczycy ograli tutaj co prawda Granollers z Lopezem ale Hiszpanie na trawce są słabi w tym sezonie.Szwajcarzy co prawda nie najlepiej zaczęli turniej od 3 setówki z Japończykami ale według mnie z meczu na mecz będą się rozkręcać.
Z debli na IO Llodra z Tsongą też powinni na lajcie ogarnąć swój mecz a Melo z Soares według mnie wygrają ostatecznie z Czechami.
Simon(+4,5g)-Del Potro 1,46 Pinnacle
Powinno na luzie wejść.Del Potro bez fajerwerków w Anglii.Simon nieźle tutaj się prezentuje i ten hc powinien sobie nawet &quot;wyserwować&quot;.Argentyńczyk z Seppim 10/11 Bp obronionych,Gael nie będzie tak łaskawy jak Włoch i wykorzysta więcej szans.
Darcis-Almagro 2 1,28 Bet365
Darcis i tak już dużo zdziałał,ograł faworyzowanego Berdycha i Giraldo i...już mu starczy ???? Belg z dobrej strony się pokazał ale na solidnego Nikosia to za mało ;)
Baghdatis-Murray
Wielu pewnie pamięta ostatnich mecz obydwu panów na Wimbledonie,kiedy to dopiero w czwartym secie &quot;pękł&quot; Cypryjczyk.Ja tutaj widzę spory opór ze strony Marcosa.Jakieś hc na poziomie 5,5 może gdzieś 6,5 się znajdzie do pobrania wtedy z pewnością.
 
C 16

craig133

Użytkownik
Simon(+4,5g)-Del Potro 1,46 Pinnacle Powinno na luzie wejść.Del Potro bez fajerwerków w Anglii.Simon nieźle tutaj się prezentuje i ten hc powinien sobie nawet &quot;wyserwować&quot;.Argentyńczyk z Seppim 10/11 Bp obronionych,Gael nie będzie tak łaskawy jak Włoch i wykorzysta więcej szans.
Gwoli ścisłości Simon ma na imię Gilles, a Gael to imię innego francuskiego tenisisty (G. Monfils). Ja w tym spotkaniu spodziewałbym się nawet wygranej Simona, pokazał się z bardzo dobrej strony w meczu z Dimitrovem, a ostatni mecz na trawie między Ponym a francuzem był bardzo wyrównany (7:6 7:6 7:5 dla JMDP). Jeżeli szukać value wśród jutrzejszych spotkań to wydaję mi się, że właśnie w pojedynku Argentyńczyka z Francuzem.
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Nie uważacie, że najdłuższy set w historii IO (Tsonga - Raonic) będzie przeszkodą dla Francuza w meczu z Lopezem? Chodzi mi tutaj o fakt, że Jo będzie zmęczony i Hiszpan może urwać zupełnie przypadkiem jakiegoś seta. Kusi mnie over 23,5 gema. Jakie zdanie mają fachowcy? ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nie uważacie, że najdłuższy set w historii IO (Tsonga - Raonic) będzie przeszkodą dla Francuza w meczu z Lopezem? Chodzi mi tutaj o fakt, że Jo będzie zmęczony i Hiszpan może urwać zupełnie przypadkiem jakiegoś seta. Kusi mnie over 23,5 gema. Jakie zdanie mają fachowcy? ????
Moim zdaniem lepszym tutaj rowiazaniem bedzie zagranie over 2,5 seta.
Po pierwsze Lopez mysle, ze mimo wszystko zaskoczyl, ze pokonal 2:0 Monaco. Jest w wysokiej dyspozycji. Mial duzo latwiejszy mecz od Tsongi i wiecej czasu na regeneracje.
Wedlug mnie moze w ogole dzis sprawic sensacje i wyeliminowac Tsonge.
Moim zdaniem spokojnie stac Lopeza na urwanie seta Tsondze, natomiast nie wierze aby rozprawil sie z Nim 2:0 ????
Tak wiec moj tok myslenia prowadzi do over 2,5 seta
kurs 2,62
bet365
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Simon - Del Potro over 22.5 gema kurs. 1.85 bwin
Wydaje mi sie ze jest to typ opcjonalny. Panowie grali ze soba 4 razy i w kazdym z 1 dwoch setow bylo juz ponad 22.5 gema. Ogolnie duzo w meczu tiebreakow az 7 w 15 rozegranych setach i 2 sety 7:5 , 7;5. takze widac ze bój jest u tych panow zaciety. mam nadzieje ze dzis tak bedzie. zdecydowalem sie zaryzykowac za wieksza sume na ten typ i licze ze bedzie jak w spotkaniu Tsongi z Raonicem : ))
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Hewitt L. (Aus) - Djokovic N. (Srb) &quot; Hewitt L. +5,5 gema kurs: 1.75 +

wynik: 17,5 do 17 , win Hewitt ;) fart jest ze mną :spokodfhgfh:

Szansa na zwycięstwo Hewitta jest niby nie wielka.. ale zauważcie , że Hewitt to typowy walczak i stać go na wygranie tych paru gemów chociażby.. Na trawie grać potrafi i dodatkowym atutem jest jego świeżość i lekkość a w dodatku wychodzi mu to! Ponadto Hewitt gra na Igrzyskach z tzw. luzem, bez spinania się.. &quot;wygram to super.. nie wygram ? nic się nie dzieje.. spróbowałem osiągnąć jak najlepszy rezultat..&quot;

Jeśli chodzi o Djoko.. chyba nie muszę przedstawiać.. Czas pokaże jak się spotkanie rozstrzygnie, w każdym bądź razie lepiej zagrać na Hewitta o kursie 11 niż na Djokovica o kursie 1.02 :] Pozdrawiam!
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Wracam pamięcią do tegorocznego Wimbledonu i na pojedynek Roger Federer - John Isner wybieram podobny typ. - Jednak dzisiaj krótko i na temat. Trawa - czyli praktycznie najszybsza tenisowa nawierzchnia - to raz. Dwa - Roger Federer. Trzy - John Isner. Dwa i Trzy słyną ze swoich znakomitych serwisów, którym powierzam swoje pieniądze jeżeli chodzi o ten typ. Jaki może być problem? - Ano taki, że w odróżnieniu do Wimbledonu, Panowie grają w systemie Best of 3, więc TB będzie musiał odbyć się na dystansie zaledwie 2 setów, bo ewentualny 3ci będzie grany do 2 gemów przewagi. Problem nr 2, to że we wszystkich kategoriach tenisowego rzemiosła (oprócz serwisu) lepszy jest Roger Federer, który każdą słabszą chwilę Wielkiego Jasia będzie starał się wykorzystać. No i cóż, tyle w temacie - moim zdaniem bet godny zauważenia - dorzucam Linka to statysyk h2h.

Roger Federer - John Isner ▶ Będzie TB w meczu 1.55 Bwin ✅

Brawo Jasiu!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Pamiętacie feralny turniej Isnera w Indian Wells? Tak jak miażdżył serwisem wszystkich po kolei, wraz z Nole, tak z Królem miał tylko 4 asy w meczu, gdzie Fred o trzy więcej! Punkty po drugim serwie 9/19.
W 2010 roku w Szanghaju Roger pokonał Big Johna 6:3, 6:4. Po prostu Federer, że tak w prostych słowach się wyrażę - poprzez umiejętność której nie ma nikt, czyli return wysokim slajsem nie ma problemów w grze przeciwko Amerykaninowi. Ten return spada bardzo nisko, a Isner takich piłek nie lubi. Często takowe kończą swój lot w siatce albo są źle odegrane.
Z drugiej strony, typ może być strzałem w dziesiątkę. Strasznie ryzykowny, ale nikt większego kursu nie da. Są plusy i bardzo duże minusy, ale koniec końców - Powodzenia ????
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, IO
Spotkanie: Djokovic - Tsonga
Typ: 2
Kurs: 4,32
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Przed nami ćwierćfinały na Turnieju Olimpijskim w Londynie. W rywalizacji mężczyzn bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy Serbem Novakiem Djokovicem, a Francuzem Jo Wilfriedem Tsongą. Stawiam na zwycięstwo tego drugiego pana. Francuz Jo Wilfried Tsonga świetnie czuje się na korcie trawiastym. Ma znakomity serwis i bardzo dobrze czuje się w grze przy siatce. Wczoraj pokonał Hiszpana Feliciano Lopeza i dał mu tylko jedną szanse na breaka. Mecz zakończył wynikiem 7-6, 6-4. W poprzedniej rundzie Francuz po najdłuższym spotkaniu w historii Turnieju Olimpijskiego w tenisie mężczyzn pokonał Kanadyjczyka Milosa Raonica. W 3 secie oglądaliśmy aż !!! 48 gemów. Francuz świetnie gra pod presją. Tymczasem Serb Novak Djokovic niejednokrotnie podkreślał, że jest już zmęczony tym sezonem. Wczoraj męczył się z Australijczykiem Lleyton&#39;em Hewitt&#39;em. Myślę, że dzisiaj może przyjść spotkanie w którym nie da rady wyjść obronną ręką. Wczoraj op pierwszym secie Hewitt wydawało się, że ma już Serba na tacy. Dzisiaj przeciwnikiem Serba będzie o wiele lepszy zawodnik, który dodatkowo będzie bardzo zmotywowany, aby wyrównać rachunki z Djokovicem. Jo Wilfried Tsonga nie ma szczęścia do spotkań z Novakiem, ale dzisiaj powinno być inaczej. Serb jest zmęczony turniejem i w dodatku nie jest w najlepszej formie tutaj. Poza tym męczył się też w 1 rundzie z Fabio Fogninim. Stawiam po świetnym kursie na Francuza.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Melo/Soares - Llodra/Tsonga 4,64 Pinnacle

Melo/Soares - Llodra/Tsonga HS (1,5 - 0) 2,25 Tobet ⛔ nie ogarnęli

Po takim kursie aż grzech nie spróbować. Brazylijczycy trzeci raz na IO w roli underdoga. Odprawili już z kwitkiem Roddicka/Isnera oraz po morderczym boju Stepanka/Berdycha, także nazwiska uznane. Ich siłą jest niewątpliwie zgranie i fakt, że nie &#39;zaprzątają&#39; sobie głowy meczami singlowymi. W przeciwieństwie do Tsongi, którego przed tym pojedynkiem deblowym czeka walka z Djoko. Jak Tobet wystawi ofertę to dorzucę jeszcze typ na wygranie co najmniej jednego seta przez Brazylijczyków, kurs będzie powyżej 2,0 a prawdopodobieństwo moim zdaniem spore.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
B. Bryan/M. Bryan - J. Benneteau/R. Gasquet HG(0 - 4) 1,90 Tobet 6-4 6-4 zwrot

B. Bryan/M. Bryan - J. Benneteau/R. Gasquet HS(0 - 1.5) 2,15 Tobet ⛔ szkoda, po jednym przełamaniu w secie i Francuzi polegli...

B. Bryan/M. Bryan - J. Benneteau/R. Gasquet 4,53 Pinnacle

Poszukiwanie underdoga deblowego ciąg dalszy. Francuzi w trzech meczach bez straty seta, kolejno z duetami Fleming/Hutchins, Bhupathi/Bopanna oraz Zimonjic/Tipsarevic. Rywale nie byli więc przypadkowi. W sześciu setach tylko dwa razy dali się przełamać, także dyspozycja tego debla na IO bardzo dobra.
Natomiast bracia Bryan, jak na swoją uznaną markę w grze deblowej, nie przekonują mnie ostatnio. Na Wimbledonie pięciosetówki z Clementem/Llodrą i Ramem/Lipskym oraz porażka z późniejszymi zwycięzcami Marray&#39;em/Nielsenem. Na IO także bez fajerwerków. 7-6 6-7 6-3 z Bellucci/Sa, 7-6 7-6 z Davydenko/Youzhny oraz 7-6 7-6 z Erlich/Ram. Sześć tie breaków w trzech meczach. Handicap gemowy +4 pokryty został w każdym pojedynku.
Po cichu liczę dziś na zwycięstwo Benneteau i Gasqueta, choć wiadomo - łatwo nie będzie. Jednak handi setowe a tym bardziej gemowe myślę że jak najbardziej realne.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Murray - Djokovic - Szkot po 2,75. Co sądzicie o tym typie? Jak dla mnie brzmi to całkiem kusząco.


christopher48 // Następnym razem jak będziesz się pytał o opinię na temat typu/meczu, to postaraj się też dodać coś od siebie. Pozdrawiam.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Murray - Djokovic - Szkot po 2,75. Co sądzicie o tym typie? Jak dla mnie brzmi to całkiem kusząco.
tez mnie kusi zagranie na Murreya
pamietam jak po finale Wimbledonu plakal udzielajac wywiadu.
Wiem, ze dla niego ten mecz to jedyna i niepowtarzalna szansa na &quot; zaistnienie&quot; i realna walke o top3.
Djoko mnie od australian open nie przekonuje...gra mniej rowno.
Murrey zrobi dzis wszystko, zeby wygrac.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Murray - Federer ...
TO BĘDZIE WOJNA !!! ;)
Wojna między dwoma przyjaciółmi, w której będą mierzyć jedni z najlepszych tenisistów na świecie.. na pewno żaden z nich nie oszczędzi drugiego... Myślę, że to będzie długi mecz... Choć myślę, że w 1 wygra Murray, w drugim Roger, a trzeci... będzie decydujący i będzie sporo gemów...
We wczorajszym meczu Rogera z Delpotro, muszę przyznać wielkie brawa za walkę dla Argentyńczyka, podjął się ryzyku, podjął się walki do samego końca.. Wielki Podziw dla tego zawodnika... ! polubiłem go.. ;)
I jeszcze na końcu meczu jak sobie podziękowali - coś pięknego... , to jest właśnie piękno tenisa... Delpotro zasługuje na brąz.. i nawet nie wiem czy się go nie pokwapię z Novakiem... postawić na niego....
 
R 2,8K

rua

Użytkownik
Wojna między dwoma przyjaciółmi, w której będą mierzyć jedni z najlepszych tenisistów na świecie.. na pewno żaden z nich nie oszczędzi drugiego... Myślę, że to będzie długi mecz... Choć myślę, że w 1 wygra Murray, w drugim Roger, a trzeci... będzie decydujący i będzie sporo gemów...
finał gry pojedynczej mężczyzn na IO jest grany do 3 wygranych setów z tego co wiem, więc widowisko będzie jeszcze bardziej okazałe ????
 
K 1

kamivil

Użytkownik
Murray - Federer ...
TO BĘDZIE WOJNA !!! ;)
Wojna między dwoma przyjaciółmi, w której będą mierzyć jedni z najlepszych tenisistów na świecie.. na pewno żaden z nich nie oszczędzi drugiego... Myślę, że to będzie długi mecz... Choć myślę, że w 1 wygra Murray, w drugim Roger, a trzeci... będzie decydujący i będzie sporo gemów...

Jak przystało na finał będzie i trzeci i czwarty set, może i piąty. Murray za żadną cenę nie odda szansy na wygraną. Nie rozumiem aż takiej rozbieżności w kursach. Ostatnie mecze pokazały, że Murray gra bardziej skuteczny tenis, z pewnością dłużej trzyma piłkę i unika niewymuszonych błędów. Gra od samego początku, zmobilizowany i wykorzystujący błędy rywala.
Murray + 1,5 seta - 1,8
unibet
 
timao 178

timao

Użytkownik
R. Federer - A. Murray 2 2.450 3/10 Pinnacle ✅
jak nie teraz to kiedy? Andy gra świetny turniej, ma wyłożonego króla jak na tacy, jest u siebie, Roger zagrał mecz, który na pewno będzie siedział w jego nogach do niedzieli, chłop i tak już z racji wieku nie imponują pracą nóg tak jak kiedyś, a co dopiero po horrorze z Del Potro?
Roger popełniał błędy, dużo więcej błędów niż na Wimbledonie, w ważnych momentach gra zbyt asekuracyjnie, źle tak jakby czasami wracał do najgorszych momentów swojej gry
jestem olbrzymim fanem Rogera, ale jeśli teraz Andy nie pokona Króla to kiedy to zrobi, chyba za 10 lat na jakieś pokazówce w Dubaju ;-)
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Murray to nie te buty jeszcze co Federer.
Szwajcar jest po prostu mistrzem, a już na pewno na trawie (zresztą mu i tak bez różnicy), który potrafi świetnie wyczuć kiedy przeciwnik ma słabszy moment i potężnie zaatakować.
Tak jak na ostatnim Wimbledonie - oddał pierwszego seta Szkotowi po czym po profesorsku wygrał cały mecz. Wygra moim zdaniem doświadczenie Rogera.
 
Do góry Bottom