• Witamy na bukmacherskie.com
  1. Betrally

  Tennis

  Temat na forum 'Strony Bukmacherskie' rozpoczęty przez noname007x, Lipiec 3, 2015.

  Status Tematu:
  Zamknięty.
  Więcej tematów od noname007x
  1. zksstal Dobrze znany użytkownik

   zksstal
   Dołączył:
   Sty 2009
   Posty:
   1629
   Polubienia:
   19
   Reputacje:
   2836
   Kursy są obniżane na podstawie wysokości wkładów, a nie dlatego że oddsmaker Mariusz przeczyta coś na onecie. Zagraj sobie na byle jakim bukmacherze o niskich-średnich limitach 2-3 zakłady pod limit to za kilka minut buk obniży kurs na dany typ.

   No niestety, piszę mocne słowa, gdyż jesteś w błędzie i powie ci to niejedna osoba siedząca w bukmacherce.

   Ale ok już się nie wpieprzam. Twój cyrk, twoje małpy.
    
   Ostatnia edycja: Styczeń 6, 2018
  2. whitejaguar Użytkownik

   whitejaguar
   Dołączył:
   Mar 2016
   Posty:
   35
   Polubienia:
   2
   Reputacje:
   49
   Mnie w ogóle dziwi ten artykuł, bo brzmi jakby "świetny" typer się wypowiadał i doradzał, ale przecież użytkownik noname007x raczej takim typerem nie jest, z tego co widzę w swojej historii działania na forum zakładał kilka tematów ze swoimi typami, i w każdym jest minus, w niektórych nawet bardzo duży. Brzmi to trochę tak jakby osoba wiążąca ledwo koniec z końcem radziła co zrobić, żeby zostać milionerem.
    
  3. SuperMarioBros Dobrze znany użytkownik

   SuperMarioBros
   Dołączył:
   Sty 2018
   Posty:
   162
   Polubienia:
   90
   Reputacje:
   304
   No name, po mojemu jest w innym świecie, a napewno nie bukmacherskim.

   Kolego Ty nie wiesz jaką rolę, czy robotę robi bukmacher, a co ma robić typer

   Bukmacher ma że tak powiem w dużym stopniu wywalone na absencje itp (to max 5-10% jego roboty). Bukmacher wystawia codziennie bez żadnej presji kursy po rankingu i tak zlecą mu dni, miesiące oraz lata. Po czym buk i tak jest napewno zarobiony. Są tam ludzie którzy mają pilnować kontuzji i zareagować na to, aby ich firma za mało nie zarobiła (nie myl tego ze stratą). Pomocne są dla nich odp systemy informatyczne i kontrola przepływu środków. Ale jak to pisałem, to max 5-10% ich roboty. W 90% wystarczą kursy po rankingu i oni i tak nie stracą, a będą liczyć profit.


   To gracz ma szukać absencji, spadku formy danej drużyny, odpuszczenia, czy po prostu wejść w duży kurs, aby wygrać na value! Bo jak wiemy na małych kursach nic nie zwojujesz w bukmacherce. Grając po rankingu przegrasz, a buk wystawiając kursy po rankingu zawsze wygrywa! Ponadto to gracz musi mieć stalowe nerwy, jest w stresie i pod mega presją, bo trzeba czekać, czekać i jeszcze raz czekać na to wspomniane value. Zawód typera = się z zawodem sapera. Np znasz kogoś kto służył w Legii Cudzoziemskiej ? Taką samą liczbę w codziennym życiu zapewne masz po stronie znajomości Typerow, która wynosi 0.

   Na sam koniec dodam, że na typach pod jakieś absencje i mega newsy to nikt jeszcze nie zarobił i nie zarobi. Można się tylko przejechać, a gra w dłuższym okresie nie na tym polega. Złote strzały prowadzą jedynie na cmentarz ... A lekcji gry nie będę udzielał w nie swoim temacie ;)

   Życzę Szczęścia I Zdrowia

   Aha, kiedyś jak nie umiałem grać (dobrze typować już potrafiłem, ale to jest zdecydowanie za mało) nie wytrzymywalem gry pod presją, czy ciągłego czekania, a chciałem już grać i zaślepiony liczyć dużą wygraną !!! to wielokrotnie blokowalem zdarzenia dużą stawką (polski bukmacher tylko z tego powodu obniżał, czy nawet blokował kursy), a typ potrafił być przegrany. Tak się zbiera doświadczenie, w realnym świecie, a nie na domniemywaniu i fantazjach, jak to tam może być naprawdę...
    
   Ostatnia edycja: Styczeń 17, 2018
  4. noname007x Dobrze znany użytkownik

   OP
   OP
   noname007x
   Dołączył:
   Lis 2012
   Posty:
   766
   Polubienia:
   55
   Reputacje:
   3299
   Cieszę się, że czytacie moje artykuły na blogu. Każdy może mieć swoje zdanie w różnych dziedzinach :)

   Zaktualizowałem statystyki za obecny miesiąc. Styczeń zapowiada się na bardzo udany miesiąc w typowaniu.

   http://www.tennis365.pl/statystyki-typow-blogu/
    
   Ostatnia edycja: Styczeń 21, 2018
  Status Tematu:
  Zamknięty.

  Poleć forum