>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

TEST RAVENA i inne testy psychologiczne.

feever 5

feever

Użytkownik
zastanow sie.. nie mozna takiego testu powtarzac bo to zmienilby calkowity koncowy wynik.. poszlo Ci srednio, trudno.. to w koncu Twoja inteligencja a inteligencji zmienic sie nie da.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Rok temu tez sobie robiłem uprawnienia na wózek i podczas badań psychologicznych było ok 100 pytań z tego co pamiętam najdziwniejsze było typu : &quot;Czy kochasz swoją matkę?&quot;
Wątpię żeby były jakieś trójkąciki itp. Odpowiadaj na pytania zgodnie z sumieniem, jeśli nie jesteś urodzonym psycholem zdasz. Poza tym te testy obejmują również sprawdzanie reakcji na sygnały i znaki świetlne takie sprawdzanie refleksu żeby nacisnąć guzik kiedy zapali sie lampka, Było również trzeba ustawić za pomocą takich joysticków (jeśli dwa pręty można tak nazwać) dwa takie punkty w tunelu obok siebie ocywiście jest możliwy mały margines błędu. u nas wszyscy zdali :p . Testy sa ważne chyba na 2 lata.
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
jareks89 ojj byly trojkaciki. Wszystko mi poszlo dobrze oprocz tych trojkacikow. Na szczescie znalazlem kilka testow i troche rozgryzlem o co w nich chodzi. A pytan mialem 180 + testy na spostrzegawczosc, refleks i reszta dokladnie tak jak mowisz ????
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Tak lekko odbiegając od tematu to na wózki trzeba jakieś testy Ravena zdawać ?? Też myślałem zrobić kurs ale to dopiero w następne wakacje bo przez rok sie wszystkiego zapomni jak jeździc :p.
 
Do góry Bottom