>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

The Masters 2018 (14-21.01.2018)

Status
Zamknięty.
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Kyren Wilson - Mark Williams powyżej 8,5 1,35⛔
Judd Trump - Shaun Murphy powyżej 8,5 1,35✅
John Higgins - Ryan Day powyżej 8,5 1,40⛔
= 2,25 iforbet
Taki tripelek na pozostałe mecze.
Wilson wypadł pozytywnie w pierwszym spotkaniu. Zaskakiwał dużą ilością odważnych i ofensywnych zagrań. Super wbicia na długich bilach. Jeśli utrzyma taka skuteczność to dzisiaj stać go na wygraną. Gra defensywna na dobrym poziomie. Williams ograł Selbiego po bardzo wyrownanym meczu. Dzisiaj wydaje mi się,że to będzie kolejny długi mecz być moze na pełnym dystansie.
Trump zagrał niezły mecz jednak stac go na wiele więcej. Zdarzył mu się dłuższy przestój gdzie przegrał 3 frejmy z rzędu. Murphy dobre 4 partie gdzie zrobił wygrywające podejścia. Tak naprawdę powinien szybciej wygrać mecz z Carterem bo był przy stole i tylko jego błędy spowodowały,że zaczęło się robić ciut nerwowo. Na moje oko tutaj nie ma jakiegoś wyraźnego faworyta i kto tu nie wygra to nie będzie niespodzianki.
Higgins w pierwszym meczu miał kilkadziesiąt minut strasznej zawiechy i niewytłumaczalnych błędów. Całe szczęście się ogarnął a rywal zaczął popełniać dość wyraźne błędy. Higgins mimo wielu szans nie zawsze potrafił je wykorzystać. Było widać,że bandy nie pracowały tak jak Szkot chciał i wiele razy był zdziwiony zachowaniem białej bili. Day mega pozytywnie w meczu z Dingiem. Przegrywał 0-3 a potrafił się odbudować. Wbił do tego 3 brejki +100pkt co jak na niego jest nie lada wyczynem. 3 partie w starciu z Higginsem są spokojnie do ogarnięcia jeśli utrzyma taką formę jak w 1 rundzie. Do tego Szkot wyglądał nieźle ale nie jest to najwyższy jego poziom.
Kyren Wilson(+2,5) - Mark Williams 1 1,40✅
Judd Trump - Shaun Murphy (+2,5) 2 1,40✅
John Higgins - Ryan Day(+3,5) 2 1,30⛔
= 2,24 iforbet
Konsekwentnie to co pisałem. Mecze powinny być wyrównane dlatego gram na tych teoretycznie outsaiderow patrząc na kursy wystawione. W pierwszej rundzie pokazali się z dobrej strony i nawet bez wielkiej &#39;&#39;pomocy&#39;&#39; rywala spokojnie są w stanie wykreować sobie wysokie podejście.
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Trump vs S.Murphy
Najwyższy brejk: Poniżej 122.5 @ 1.90 ✅ 113
Liczba brejków stupunktowych: Poniżej 1.5 @ 2.79 ⛔ 2 (Trump 2 setki w 2 ostatnich frejmach..)
Liczba brejków stupunktowych: Poniżej 0.5 @ 7.00 ⛔
W takim zestawie graczy typy na under setek może się wydawać obrazoburczy, ale tylko na pierwszy rzut oka. W pierwszej rundzie było zatrzęsienie setek i świetna forma punktowa właściwie wszystkich graczy, 20 setek w 8 meczach 1 rundy mówi samo za siebie. Pomagał w tym punktowaniu bardzo tolerancyjnie ustawiony stół, a zwłaszcza łuzy, które przyjmowały właściwie wszystko, nawet wbicia które 1-2 razy odbiły się od Ban i to z 10-20cm od łuzy, co na stołach snookerowych się po prostu nie zdarza. Problem w tym, że po 1 rundzie nastąpiła wymiana sukna i od nowa ustawienie stołu i sytuacja się zmieniła w druga stronę. Wczoraj różnicę widać było gołym okiem, na co zwrócili uwagę nawet komentatorzy. Setkę wbił tylko Allen, ale Irlandczyk grał chyba mecz życia i wbiłby pewnie wszystko nawet jakby łuzy byłyby wielkości bili. Nie mówiąc o O’Sullivanie, który wprawdzie grał bardzo słabo, ale też parę wbić które wcześniej by wpadły zostawało na stole. Wieczorem to już kompletna mizeria, Williams z Wilsonem nie wbili ani jednej setki, ledwie 2 50-tki, właściwie to Wilson wbił, bo Williamsa jakby nie było. Dzisiaj stół tak samo wymagający, a Trump z Murphym nawet na super wygodnym stole, nie punktowali tak jak potrafią, Trump bez setki, Murphy z jedną sztuką, to na takich breakbuilderów trochę mało. A jak już napisałem, stół nie będzie pomagał. Dlatego typuję, że o setki może być dzisiaj równie trudno jak wczoraj.
Marathon
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
W nawiazaniu do wczorajszej porazki Rooniego, dzis rano ogladajac BBC obilo mi sie o uszy, ze Roonie powiedzial po meczu, ze ma jakies problemy ze wzrokiem (podwojne widzenie?) i nie wiadomo czy wystapi w Mistrzostwach Swiata. Mam nadzieje, ze nic nie pokrecilem, ale chyba cos takiego uslyszalem.
Byloby bardzo szkoda.
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
W nawiazaniu do wczorajszej porazki Rooniego, dzis rano ogladajac BBC obilo mi sie o uszy, ze Roonie powiedzial po meczu, ze ma jakies problemy ze wzrokiem (podwojne widzenie?) i nie wiadomo czy wystapi w Mistrzostwach Swiata. Mam nadzieje, ze nic nie pokrecilem, ale chyba cos takiego uslyszalem.
Byloby bardzo szkoda.
W pierwszym meczu z Fu miał podwójne widzenie, oraz się czuł bardzo słabo, podobno brakowało mu magnezu.
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W nawiazaniu do wczorajszej porazki Rooniego, dzis rano ogladajac BBC obilo mi sie o uszy, ze Roonie powiedzial po meczu, ze ma jakies problemy ze wzrokiem (podwojne widzenie?) i nie wiadomo czy wystapi w Mistrzostwach Swiata. Mam nadzieje, ze nic nie pokrecilem, ale chyba cos takiego uslyszalem.
Byloby bardzo szkoda.
Jakby nie było, to w pierwszym meczu grał jak młody bóg, a w drugim jak poseł Suski na komisji Amber Gold ???? Do MŚ jeszcze sporo czasu, pewnie wyleczy i wystartuje.
-----
A w międzyczasie dzisiaj..
Osa - Murphy 1-0
????
954363100806828032
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W nawiazaniu do wczorajszej porazki Rooniego, dzis rano ogladajac BBC obilo mi sie o uszy, ze Roonie powiedzial po meczu, ze ma jakies problemy ze wzrokiem (podwojne widzenie?) i nie wiadomo czy wystapi w Mistrzostwach Swiata. Mam nadzieje, ze nic nie pokrecilem, ale chyba cos takiego uslyszalem.
Byloby bardzo szkoda.
Jakby nie było, to w pierwszym meczu grał jak młody bóg, a w drugim jak poseł Suski na komisji Amber Gold ???? Do MŚ jeszcze sporo czasu, pewnie wyleczy i wystartuje.
-----
A w międzyczasie dzisiaj..
Osa - Murphy 1-0
????
954363100806828032
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Trump vs K.Wilson
Wygrana z handicapem: Wilson, Kyren (+2.5) @ 1.63 ✅ 5-6 ..Wilson odwrócił mecz z 2-5 na 6-5..
Wygrana z handicapem: Wilson, Kyren (+1.5) @ 2.16 ✅
Zwycięzca meczu: Wilson, Kyren @ 3.05 ✅
Wilson miał spacerek w ćwierćfinale z Williamsem, który zagrał chyba najgorszy mecz w sezonie. Dla Walijczyka problemem było sklecenie brejka 20-30, a co dopiero wygrywanie frejmów. Inna sprawa, że Wilson go spacyfikował trzymając na dystans świetnymi odstawnymi, a kiedy trzeba wbijał prawie wszystkie długie wbicia. I właśnie to kombo, czyli odstawne plus bardzo dobra skuteczność na długich wbiciach może być kluczem dla niego do finału. Popatrzmy co się działo w ćwierćfinale Trumpa, Murphy grał katastrofalnie na odstawnych, raz po raz zostawiając białą wśród czerwonych, z których Judd miał sporo szans, a i tak wynik ważył się do końca 6-4 i potrzebował 2 setek w ostatnich 2 frejmach żeby przechylić szalę na swoją korzyść. Teraz wyobraźmy sobie, że Wilson trzyma go na dystans, a potrafi to prawie jak Selby, raz po raz biała za niskimi kolorami, z czego powinny rodzić się błędy, Wilsonowi wystarczy że może położyć rękę na stole i żadne długie wbicie nie jest mu straszne, a punktować potrafi. Warto również przypomnieć, że wprawdzie bilans bezpośredni na korzyść Trumpa 3-2, ale to Wilson wygrywał te bardziej prestiżowe mecze, czyli finał Shanghai Masters 2015 i 1 runda Champion of Champions 2015. Wilson może nie jest w takiej formie jak wtedy, ale Trump również nie jest w swojej najlepszej formie. Podsumowując, uważam że styl gry Wilsona może sprawić Trumpowi sporo problemów, zwłaszcza jak będzie grał tak jak w meczu z Murphym.
Marathon
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Dzisiaj zapowiadają się oba mecze wyrównane.
Do obiadu spotkanie Trumpa który mimo wbicia 2x+100 nie przekonuje. Widać to w grze taktycznej. Jest to gość z temperamentem i lubi szybkie mecze szybkie wbijanie. Wczoraj Murphy ładnie wziął go na wstrzymanie gdzie do gry włączył taktyke i wtedy było widać po Trumpie,że to nie jest element w którym czuje się najlepiej. Sporo niedokładnych odstawnych i złych decyzji. Atakował bardzo trudne bile dzięki czemu dawał szanse rywalowi. Wilson powinien grać podobnie zresztą tak lubi. Taktyk z niego z gornej półki. Wbicia na długich bilach robią wrażenie. Bardzo dokładnie się odstawia a wtedy tylko pozostaje czekać aż Trump popełni błąd. Zapowiada się ciekawy mecz i wydaje mi się,że dość długi.
Wieczorem spotkanie Higginsa z Allenem który to przywiózł do Londynu super formę. 3x+100 + 4x brejk wygrywający na dwa mecze dobry wynik. Wczoraj Higgins szybciutko rozprawił się z Dayem który momentami wygladał jak amator zresztą podobnie jak Williams czy O&#39;Sullivan w tych ćwierćfinałach. Dzisiaj tak łatwo nie będzie bo Allen z presją jest obeznany i spokojnie wytrzymał z Roonim więc i tutaj będzie pozytywnie. Ciężko wskazać kto wygra jednak dla mnie to takie 50/50 dlatego w tym meczu idę w ilość partii.

Trump - Wilson
Powyżej 8,5 - 1,40 iforbet ✅
Powyżej 9,5 - 2,07 lvbet ✅
Wilson (+2,5) - 1,60 iforbet ✅
Wilson (+1,5) - 2,05 iforbet ✅

Allen - Higgins
Powyżej 8,5 - 1,37 lvbet✅
Powyżej 9,5 - 1,98 lcbet⛔
Allen (+2,5) - 1,42 lvbet✅
Allen (+1,5) - 1,72 lvbet✅
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Wielki finał. Świetny mecz powinien być. Dla mnie faworytem jest Mark Allen. Wczoraj zagrał bardzo dobry kolejny mecz. Nie był to jednorazowy wystrzał tylko konsekwentnie od początku turnieju gra na wysokim % na wbiciach. Długie bile ogarnia rewelacyjnie. Nie boi się odważnych rozwiązań i jest bardzo ofensywnie nastawiony ale co ważne nie kreuje brejków na siłę co można wczoraj zauważyć,że przy kilkunastu pkt gdy nie był przekonany w 100% odpuszczał i grał dobrą odstawną.
Wilson wczoraj jak on to wyciągnął z Trumpem z 2-5? Bez wątpienia &#39;&#39;kontuzja głowy&#39;&#39; Trumpa bardzo pomogła bo kilka jego decyzji i zagrań koszmarne które ciężko wytłumaczyć i dzisiaj jak obejrzy powtórki to nie wiem czy sam siebie zrozumie. Nie odbieram jednak wygranej Wilsonowi bo on musiał być mega skuteczny pod koniec i bardzo rozważny. Podejmować ważne decyzje i głowa nie mogła się zrobić lekka. Dostał sporo prezentów od Trumpa i potrafił to wykorzystać. Jednak jeśli trafi mu się tak słaby początek meczu to Allen odjedzie na kilka dobrych frejmów.
Dystans do 10 wygranych partii to dla mnie dobra informacja bo Allen ma gdzie odjechać Wilsonowi.
Wilson oprócz Trumpa zagrał z Williamsem i tam był powiedzmy to delikatnie słaby mecz ze sporą grą rwaną a jak wiemy Allen jak dostaje szanse na punktowanie bardzo często robi wygrywające podejście albo bardzo duża zaliczkę.
Doświadczenie to kolejny ważny aspekt po stronie Irlandczyka. Bo tutaj mogą zacząć ręce drżeć w ważnych momentach chociaż Wilson i tak wygląda na wyważonego.
M.Allen - K.Wilson
Allen - 1,60✅
Allen (-1,5) - 1,83✅
Allen (-2,5) - 2,20✅
Allen (-3,5) - 2,70⛔
wszystko Lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Masters. 19 Frames Matches
Mark Allen - Kyren Wilson
Total Centuries: Over 2.5 @ 1.73 ⛔ 1 (Allen 119) bardzo nerwowy mecz..
1xbet
Niespodziewany finał ale jak najbardziej zasłużony. Obaj debiutują w finale Mastersa i trudno wyczuć kto bardziej będzie czuł presję w obliczu szansy zdobycia pierwszego majora w karierze. Myślę, że kursy dobrze wystawione, Allen bardziej doświadczony, a przede wszystkim w tym tygodniu w każdym meczu dominował. Wilson jednak miał dołek z Trumpem z którego się jednak wykaraskał w wielkim stylu z 2-5 na 6-5. Wynik końcowy odpuszczam, może jakieś value widać w overze frejmów, ale też w setkach bo dystans meczu długi, finał do 10 wygranych frejmów podzielony na 2 sesje, więc czasu masa, a linia 3 setek nie wydaje się wygórowana. Na sumę setek powinni się złożyć obaj finaliści, co też dobrze rokuje. Allen w tym tygodniu 4 setki, Wilson 3, więc średnio więcej niż 1 setek na mecz, a teraz przecież prawie 2 razy dłuższy mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom