>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

TheReignMan in Action

Status
Zamknięty.
T 823

thereignman

Użytkownik
Naomi Broady 2-0 @ 3.80 vs Babos , mecz za 40 -60 minut !
Wynik 1-2 ⛔
Jak wszyscy wiemy Babos to &quot;tenisowy czajnik&quot; i sama może pomóc. Broady bardzo niebezpieczna na tej hali. Petarda z serwisu niesamowita. Babos po porażce z Radwańską 0:6 1:6 nie zasługuje juz nigdy na szacunek. Obie chcą coś ugrać w tym turnieju i obie mają dziś po 50% szans, czajnik Babos decyduje o tym wyborze
Q. Wang 2-0 @ 3.20 vs Nara , mecz o 04:00 rano
Wynik 2-0 ✅
Nara dostała prezent od Osaki, która nie chciała wygrać. Nare to taka Linette zawsze leje. Mikrusowa Japonka nie powinna być żadnym problemem dla Wang. Chinka Wang bardzo chce zrobić dobre wyniki po gorszym okresie. Ta część sezonu należy do niej. Ma dobry serwis, kończące uderzenie i return. Tym wszystkim przeważa nad dzisiejsza rywalka. Szybkie 2-0 dla Wang się zapowiada
Włochy @ 3.50 vs Serbia , eurobasket
⛔
Włochy z takim potencjałem na dystansie są wstanie ograć każdego. Serbia to przede wszystkim siła podkoszowa i gra w trumnie. Ja tu nie widzę Serbi a taki kurs na Włochów jest mega okazją!
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Tak to ja, najlepszy typer jaki kiedykolwiek tu się pojawił, ale wracam...
Nie potrzebuję forumowych znajomych i nowych kontaktów, bo ja nie szukam tu &quot;abonamentów&quot;. Dałem Wam dużo dobrych typów i dalej to będę czynił ! Nigdy nie szukałem na tym forum pieniędzy (posiadam już swoją zaufaną grupę, której regularnie doradzam). Wiem że wiele osób tutaj czekało na mój powrót, więc...
Ten post powstał jako odpowiedź na zapytanie czy ja to ja. Tak to ja! ????

Proponuje przygotować walizki, aby mieć w czym odbierać kasę od buka ;)
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Caroline Dolehide 2-0 @ 4.77 vs Oceane Dodin , 23:00 , tenis WTA Quebec
Pinbet
(Kurs w Unibet @ 4.90 na 2-0)
Zwrot - Dodin oddała mecz walkowerem, a szkoda bo byly szanse na przegraną 0-2
Kursiwo warte gry. Dodin to &quot;tenisowe drewno&quot;. Jej gra jest ukierunkowana jedynie na bezpośrednio wygrywane punkty. Ona nie kalkuluje i inaczej grać nie będzie. I bardzo dobrze, bo w grze Dodin wszystko jest na pełnym ryzyku. Jak narazie wyniki i przebieg dotychczasowych spotkania pokazuje że w tym roku w Quebec taka gra nie prowadzi do sukcesu. Ponadto Oceane nie zadziwia swoją grą, a więcej gwiazdorzy. Dolehide nie ustępuje siłą, a z końcowej linii to ona posiada większy potencjał, ponadto jak już wspomniałem Caroline potrafi grać równie efektownie i mocno jak jej rywalka. W moich oczach to ona jest faworytką, a te kursiwo to jest mega kosmos. Polecam z całego serducha!
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Ludziska nie grajcie w polskim dziadostwie!
Przykład na wczorajszym typie:
Pinbet na Wang 2-0 wystawia kurs @ 3.20 (gra przez brokera POLECAM, a nie w polskim dziadostwie...gdzie wystawili na ten typ @ 2.60 - 12% haracz = 2.28 netto! Różnica jest kolosalna i wynosi 0,92 !!!)
Grając takiego singla za 1000
Zysk netto w Pinbet to 2200
Zysk netto w polskim buku to 1280
Gorzej się nie da i to nie ma najmniejszego sensu. Polskie buki są tylko po to aby oszukiwać i okradać swoich klientów. Po pierwsze grając z głową i tylko na single (jedyna skuteczna metoda, aby móc osiągać regularny dochód) w polskich bukach nie da się zrobić jakiegokolwiek zysku. W krótkim odstępie czasowym zawsze się uda, ale w dłuższym okresie gry nie ma żadnych szans na wygraną i nikt z tym nie wygra. Powyższy przykład to ewidentnie pokazuje. Średni kurs w każdym normalnym buku z Europy i reszty świata to 3.00 i wyżej, a w kraju teoretycznym i fikcyjnym o nazwie &quot;Polska&quot; ta wartość wynosi 2.28. To nawet nie wymaga jakiegokolwiek komentarza, bo szkoda na to śliny i klawiatury.
http://www.oddsportal.com/tennis/japan/wta-tokyo/wang-qiang-nara-kurumi-UcJPswLq/#cs;2;5
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Bro, nie ze wszysktimi opiniami mozemy sie zgadzac ale pozdr. od myslacych samodzielnie. Dzieki za mowienie prawdy chociazby gdzieniegdzie ;) To nie jest tak czesto spotykane niestety.
Niewolnicy sie mnoza jak mrowki, gwar ich kwakania jest bardzo glosny, trudno sie przebic. Ale coz, trzeba probowac.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Lucie Hradecka +3.00 gema @ 2.05 - Bianca Andreescu , godz 01:15 WTA Quebec
Pinbet (gra przez brokera)
Wynik: Lucie Hradecka 2-1 (2:6 6:2 7:5) ✅
Analiza:
Kurs na wygraną Hradeckiej podniósł się z 2.18 do 2.64. Wygląda to na dużego public beta i wielką wiarę grających w stronę Andreescu na jej zwycięstwo. Jednak tu nie ma żadnych wielkich przesłanek. Ja dzięki temu wzrostowi mogę skorzystać z opcji Hradecka +3.00 gema. Jeżeli kurs by wynosił 2.18 jak na początku wybrał bym zapewne czyste zwycięstwo Czeszki. Andreescu to zawodniczka gospodarzy, ciągle jeszcze nie pełnoletnia. Jej gra to dostosowanie sie do rytmu, czy poziomu rywalki. Gra bez błędnie jak rywal jej na to pozwala. Kanadyjka jest cierpliwa, ale jakby to powiedzieć nie narzuca się nigdy rywalce. Jak ktoś ma gorszy dzień jej dynamika i regularność wystarczy. Nie jest to nic nadzwyczajnego, a jedynie prosta gra bez żadnego urozmaicenia. Ten mecz z Brady to była darmowa wygrana, ponieważ Brady w ogóle nie potrafiła grać na tej kanadyjskiej hali.
Hradecka za to w spotkaniu z Hlavackowa pokazała dobrą formę. Po finale deblowym na US Open widać że chce coś pograć w singla w tej części sezonu. Okazje do awansu ma bardzo dużą, ponieważ to ona dziś będzie dyktować warunki gry. Hradecka gra bajecznie mocny i skuteczny serwis. Z końcowej linii bez problemu robi sobie przewagę mocną grą. Jej każde uderzenie jest ofensywne i co najważniejsze to działa w tych warunkach. W jej pierwszej grze zwrocilem uwagę na dobre poruszanie i pewną grę do przodu, swobodne ataki przy sieci. Ona nie kalkuluje, gra mocno ale i skutecznie. Taka młoda Andreescu będzie łatwym kąskiem. Bianca dziś nie ma szans na zagranie w swoim stylu, bo jej styl odpowiada dzisiejszej rywalce i ja tu nie dostrzegam żadnych atutów, bądź pomysłu na grę jaki może pomóc młodej Biance Andreescu. Hradecka nie pozwoli jej na prowadzenie gry, a sama głównie będzie stawiać kropkę nad i. Andreescu nawet jak wygra, to po heroicznej walce której i tak w ogóle nie dostrzegam w jej dzisiejszym starciu.

PS

Nie grajcie w polskim dziadostwie, bo jesteście okradani już na wejściu. Jak można zabierać komuś 12% od stawki bez gry? To jest nie pojęte, podatek zabiera się od ew zysku! A te 12% co bukmacher nazywa podatkiem to powinien sam płacić od swego zysku Ale jak pokazuje rzeczywistość Polska to głupi naród i nawet tego nie dostrzega! Zrzucają wszystko na gracza, jeszcze wystawiają kursy na których nie da się zarabiać (przykład powyżej). To wszystko jak działają zakłady pokazuje prosty przykład. Gdy chcemy zagrać za 1000 kurs @ 1.10 to w polskim bukmacherze tracimy nawet gdy wygrywamy. Bo 12% nie powinno być nakładane na stawke (-120 pln), a tylko jakiś % od zysku netto, czyli w tym przypadku od zysku 100 pln. A takie wysokie 12% od czystej stawki to powinien płacić bukmacher, tylko w Polsce sama ciemnota jest, to nic dziwnego że tego nie dostrzega. Na całym świecie zakłady bukmacherskie funkcjonują normalnie, a tylko w Polsce jest takie upośledzenie... od prawie 20 lat! W Polsce najlepiej doi się biedote, 50% od wypłaty zabrać to jeszcze za mało, gdzie bogate banany płacą kilka % podatku od dochodu, albo nic bo tworzą spółki w rajach podatkowych, a w Polsce tylko spółki córki, a cały zysk wyprowadzają z kraju. To specjalność polskich biznesmenów, doradców polityków, polityków na emeryturze, badz nawet czynnych oraz polskich służb, które prowadzą właśnie biznesy w Polsce, lecz zysk wyprowadzają w ten sposób, co nie jest żadną tajemnicą. W ten sposób prywatyzuja polskie spółki w ustawkach za kilka groszy. Tak zbili majątki Kluczyki i reszta polskiej ferajny i robią to do dziś. Później na pseudo galach wręczają sobie nagrody za &quot;Biznesmena Roku 2017&quot; itp..Polska to jest inna planeta... Nigdzie na świecie na taką skalę jak w Polsce nie ma dymania z takim rozmachem najzwyklejszych obywateli czyli 90% społeczeństwa.
Dalej grajcie i promujecie grę w tym polskim szambie!
Gra w polskim buku to jest tylko satyra i żadne inne podejście nie może mieć miejsca

Analiza do powyższego typu będzie niedługo dostępna
Nic więcej nie ma do gry dziś/jutro rano
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
1morro 26

1morro

Użytkownik
Lucie Hradecka +3.00 gema @ 2.05 - Bianca Andreescu , godz 01:15 WTA Quebec
Pinbet (gra przez brokera)
Wynik: Lucie Hradecka 2-1 (2:6 6:2 7:5) ✅
Analiza:
Kurs na wygraną Hradeckiej podniósł się z 2.18 do 2.64. Wygląda to na dużego public beta i wielką wiarę grających w stronę Andreescu na jej zwycięstwo. Jednak tu nie ma żadnych wielkich przesłanek. Ja dzięki temu wzrostowi mogę skorzystać z opcji Hradecka +3.00 gema. Jeżeli kurs by wynosił 2.18 jak na początku wybrał bym zapewne czyste zwycięstwo Czeszki. Andreescu to zawodniczka gospodarzy, ciągle jeszcze nie pełnoletnia. Jej gra to dostosowanie sie do rytmu, czy poziomu rywalki. Gra bez błędnie jak rywal jej na to pozwala. Kanadyjka jest cierpliwa, ale jakby to powiedzieć nie narzuca się nigdy rywalce. Jak ktoś ma gorszy dzień jej dynamika i regularność wystarczy. Nie jest to nic nadzwyczajnego, a jedynie prosta gra bez żadnego urozmaicenia. Ten mecz z Brady to była darmowa wygrana, ponieważ Brady w ogóle nie potrafiła grać na tej kanadyjskiej hali.
Hradecka za to w spotkaniu z Hlavackowa pokazała dobrą formę. Po finale deblowym na US Open widać że chce coś pograć w singla w tej części sezonu. Okazje do awansu ma bardzo dużą, ponieważ to ona dziś będzie dyktować warunki gry. Hradecka gra bajecznie mocny i skuteczny serwis. Z końcowej linii bez problemu robi sobie przewagę mocną grą. Jej każde uderzenie jest ofensywne i co najważniejsze to działa w tych warunkach. W jej pierwszej grze zwrocilem uwagę na dobre poruszanie i pewną grę do przodu, swobodne ataki przy sieci. Ona nie kalkuluje, gra mocno ale i skutecznie. Taka młoda Andreescu będzie łatwym kąskiem. Bianca dziś nie ma szans na zagranie w swoim stylu, bo jej styl odpowiada dzisiejszej rywalce i ja tu nie dostrzegam żadnych atutów, bądź pomysłu na grę jaki może pomóc młodej Biance Andreescu. Hradecka nie pozwoli jej na prowadzenie gry, a sama głównie będzie stawiać kropkę nad i. Andreescu nawet jak wygra, to po heroicznej walce której i tak w ogóle nie dostrzegam w jej dzisiejszym starciu.

PS

Nie grajcie w polskim dziadostwie, bo jesteście okradani już na wejściu. Jak można zabierać komuś 12% od stawki bez gry? To jest nie pojęte, podatek zabiera się od ew zysku! A te 12% co bukmacher nazywa podatkiem to powinien sam płacić od swego zysku Ale jak pokazuje rzeczywistość Polska to głupi naród i nawet tego nie dostrzega! Zrzucają wszystko na gracza, jeszcze wystawiają kursy na których nie da się zarabiać (przykład powyżej). To wszystko jak działają zakłady pokazuje prosty przykład. Gdy chcemy zagrać za 1000 kurs @ 1.10 to w polskim bukmacherze tracimy nawet gdy wygrywamy. Bo 12% nie powinno być nakładane na stawke (-120 pln), a tylko jakiś % od zysku netto, czyli w tym przypadku od zysku 100 pln. A takie wysokie 12% od czystej stawki to powinien płacić bukmacher, tylko w Polsce sama ciemnota jest, to nic dziwnego że tego nie dostrzega. Na całym świecie zakłady bukmacherskie funkcjonują normalnie, a tylko w Polsce jest takie upośledzenie... od prawie 20 lat! Dobrze że większego ZUSu nie trzeba jeszcze płacić. W Polsce najlepiej doi się biedote, 50% od wypłaty zabrać to jeszcze za mało, gdzie bogate banany płacą kilka % podatku od dochodu, albo nic bo tworzą spółki w rajach podatkowych, a w Polsce tylko spółki córki, a cały zysk wyprowadzają z kraju. To specjalność polskich biznesmenów, doradców polityków, polityków na emeryturze, badz nawet czynnych czy polskich służb, które prowadzą właśnie biznesy w Polsce, lecz zysk wyprowadzają w ten sposób, co nie jest żadną tajemnicą. W ten sposób prywatyzuja polskie spółki w ustawkach za kilka groszy. Tak zbili majątki Kluczyki i reszta polskiej ferajny i robią to do dziś. Później na pseudo galach wręczają sobie nagrody za &quot;Biznesmena Roku 2017&quot; itp..Polska to jest inna planeta... Nigdzie na świecie na taką skalę jak w Polsce nie ma dymania z takim rozmachem najzwyklejszych obywateli czyli 90% społeczeństwa.
Dalej grajcie i promujecie grę w tym polskim szambie!
Gra w polskim buku to jest tylko satyra i żadne inne podejście nie może mieć miejsca

Analiza do powyższego typu będzie niedługo dostępna
Nic więcej nie ma do gry dziś/jutro rano
Dzięki za typ portalem na czysty zwycięstwo. Oglądałem cały mecz lubię tenis u mnie w domu rośnie małą tenisistka i wiesz co... WTA do obstawiania jest chyba nie dla mnie obie panny grały jak potłuczone.
Reputację Ci dodam później gdyż wczoraj dostałeś też ode mnie.
Pozdrawiam
 
T 823

thereignman

Użytkownik
1morro
Kobiecy tenis jest najlepszy pod inwestycję w zakładach bukmacherskich (przede wszystkim w dłuższym okresie). Tylko aby był regularny progres trzeba wiedzieć jak typować (single, płaska stawka, planowanie budżetu, ustalenie wys. stawki, itp), a nie robić improwizację na kuponach w polskich pseudo bukach. Druga sprawa to umiejętność typowania, dla mnie Ci co mówią że WTA nie nadaje się do gry to sami się tylko i wyłącznie nie nadają do gry. Osobiście nie znam nikogo poza sobą, co uznaje rynek WTA jako #1, jednak tego nie da się nauczyć jak tabliczki mnożenia ;)
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 823

thereignman

Użytkownik
ATP Challanger Szczecin , 13:00
Florian Mayer - Jurgen Zopp
Typ: Florian Mayer 2-0 w setach
Kurs: 2.72
Pinbet

Wynik: F. Mayer 2-1 (5:7 6:3 6:4) ⛔
Ostatnio miałem okazję oglądać dość często obu tenisistów. Analiza będzie krótka i rzeczowa. Zopp wygrał poprzedni turniej w którym grał (wygrał finał na pozycji doga 2-0 z Robredo i także typowalem ten mecz w ten sposób bodajże na kursie @ 3.00). Jednak tam zdecydowanie zawiódł zmęczony Robredo (grał dwa mecze w jeden dzień i ten fakt wykorzystałem). Zopp miał w tedy wygrać, ponieważ jest silniejszy i łatwiej mu grać bezpośrednio wygrywające punkty (ten atut dał mu wspomniane zwycięstwo). Jednak jest to gracz bardzo przewidywalny i w pewien sposób ograniczony w swoich poczynaniach na korcie. Na słabszych rywali taka gra wystarczy. On gra mocno i stara się uzyskać przewagę już w pierwszym uderzeniu, jednak jest to bardzo nieregularna gra. Przegrywa w ten sposób wiele punktów i nie ma tej swobody, a jest w większości potrzeba rozgrywania wielu punktów przy własnym podaniu. Na tle slabeusza tego nie widać, jednak jak po drugiej stronie jest zawodnik prezentujący lepszy poziom to zaczynają się schody dla Jurgena. Florek Mayer bez problemu powinien wejść w ten mecz, a raczej w rywala jak w przysłowiowe masło. Niemiec to taki mały mistrz defensywy i returnu. Dobrze czuje się wybierając ciągła presję na rywalu, to jest jego naturalna gra. Ponadto serwisowo, czy grając w korcie prezentuje lepszą jakość jak jego dzisiejszy rywal. To powinien być mecz do jednej bramki i Niemiec melduję sie w jutrzejszym finale. Miało być krócej, a wyszło jak zawsze ;)
 
T 823

thereignman

Użytkownik
A teraz porównanie kursów z polskim dziadostwem
Zysk netto przy ew stawce 1000 pln
L vbet 2-0 @ 2.20 - zysk 936 pln
Sts 2-0 @ 2.35 - zysk 1068 pln
T otomix @ 2.40 - zysk 1112 pln
f ortuna @ 2.62 - zysk 1305 pln
Pinbet @ 2.72 - zysk 1720 pln

W tym porównaniu różnica ew zysku wynosi prawie 45%, czyli w polskim buku o tyle mniej zarobimy. W porównaniu wcześniejszym które jest powyżej w temacie różnica ta wynosiła około 90-100% (polski buk dawał nam 2x mniejszy zysk).
W tej sytuacji (robiąc małą symulację) zakładając jak bym w tym momencie gry nie trafił 2-3 zakładów pod rząd, to w polskim buku był by już duży minus, a napewno pod zerem, a w normalnej cywilizowanej firmie mój stan konta by wynosił minimum około 1-3 tys na +, średnia różnica około 70% mniej ew zysku to jest tragedia, nawet nie wiem jak mam określić tą sytuację...
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Alison Van Uytvanck 2-0 @ 3.62 vs Tatjana Maria, WTA Quebec 17:00
Wynik: Alison Van Uytvanck 2-0 (6:1 6:2) ✅
To już koniec dla Tatjany. Doświadczona Niemka juz nic nie ugra swoim specyficznym stylem rodem z lat 90-tych. Dotychczasowe rywalki wariowaly na korcie w starciu z tenisowymi wkrętkami i ciągłą zmiana tempa gry. Widziałem Alison i ona nie przebiera w środkach. Ruda Holenderka wchodzi mocno w każdą piłkę i napewno nie będzie bawiła się w te gierki, do których dziś zaprosi ją zapewne Niemka. To będzie egzekucja, a Alison aktualnie jest wręcz bezbłędna na hali. Kursy wystawione po rankingu i bezpośrednim h2h, dlatego faworytką jest Niemka, ja jednak korzystam z obecnej dyspozycji oraz z tej okazji na 2-0, bo 3.60 piechotą nie chodzi ;)

Lucie Safarova 2-0 @ 2.20 vs Timea Babos, WTA Quebec 19:00
Wynik: Safarova 0-2 (6:7 4:6) ⛔
Babos może górowac nad taką Abanda, jednak nie ma żadnej odpowiedzi w starciu z Lucie Safarova. Ta dzisiejsza gra będzie łatwiejsza dla Lucie jak wczorajsze starcie z Hradecka
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 823

thereignman

Użytkownik
Timea Babos wygra 2-0 @ 3.10 vs Alison Van Uytvanck
Godz 17:00 , Finał WTA Quebec , Kanada
Pinbet
Wynik: Babos 1-2 ⛔
Znowu podobna sytuacja jak przy wcześniejszym typie na Hradecka. Mimo wzrostu kursu z 2.10 na 2.50 nie zmieniłem zdania w tamtej sytuacji i miałem rację (to był Typ przeciw rasowemu public bet). Dziś mamy podobnie, tj kurs się podniósł na Babos. Większość ludzi zaczęła grać na rudowłosa Alison. Co jest oczywiste większość ludzi nie zna się na typowaniu, czy analizie przed meczowej danego spotkania. Ciemna masa zobaczyła łatwą wygraną Van Uytvanck wczoraj z Marią (typowalem to w ten sposób) i uważa że to jest zapowiedź dobrej gry w finale. To jest duży błąd
Alison nie będzie dziś w żaden sposób prowadzić gry i to ona będzie dziś pod dużą presją w każdym punkcie. To nie Tatjana Małek i jej wrzutki będą po drugiej stronie a Babos grająca jak maszyna. Van Uytvanck po pierwsze zawsze jest spięta, jak gra z kims silniejszym. Rudowłosa tenisistka musi mieć ten komfort swobody psychicznej, tzn że po drugiej strony siatki musi być ktoś soft. W tedy to ona mimo łatwych błędów może przyjąć inicjatywę. Ona potrafi grać mocno i agresywnie, lecz nigdy nie wytrzymuję tempa i intensywności. Alison jest nieregularna i gra tylko dobre momenty. Jak ktoś naciera to puszcza szybko seta, z tąd ma porażki typu 0:6 1:6
Ten mecz finałowy będzie prawdopodobnie najłatwiejszą gra dla Babos w tym turnieju. Miała nie mieć formy, miała być zagubiona na hali, a jednak ona gra prawdopodobnie najlepiej jak można zagrać w takich warunkach. Ponadto Babos gra swój najlepszy tenis zawsze na halowych turniejach. W tym roku wygrała turniej halowy w Budapeszcie (oglądałem wszystkie spotkania). Wczoraj skupiona Babos zagrała w taki sposób z Lucie Safarova, że tam nie ma sie czego przyczepić. To było perfecfo!. Jej serwis i ofensywna gra przy własnym podaniu jest fenomenalna. Te zagrania przy linii są wysokiej klasy. Dziś będzie miała wiele okazji na przełamanie serwisu rywalki. Będzie duzo gry w korcie przy serwisie Alison, a Timea Babos będzie w takich sytuacjach bezwzględna. Siła rażenia, regularność i pewność siebie to główne atuty, które dadzą szybkie i łatwe zwycięstwo dziś węgierskiej tenisistce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 823

thereignman

Użytkownik
Spotkanie: Tsurenko - Krunic
Typ: Tsurenko wygra 2-0 w setach
Kurs: 3.00
Pinbet
Wynik: Tsurenko 0-2 ⛔
Ciekawa konfrontacja zawodniczki bez formy (Tsurenko) vs zawodniczka będąca na małej fali (Krunic). Dzieki ostatnio słabszym wynikom Lesia Tsurenko jest tak opłacalnym betem w tym starciu. Ukrainka posiada dużą przewagę pod względem fizycznym jak i czysto tenisowym. Liczę w tej grze na duże przebudzenie w wykonaniu Lesii. Tsurenko bez problemu może wygrywać takie turnieje jak ten w Tokyo. Dobrze się porusza, jest bardzo sprawna, a zarazem silna. Jej leworęczny forehand to duży atut i niebezpieczne zagranie dla każdej rywalki. Tsurenko bez problemu szuka punktów bliżej siatki. Nie ma problemu z urozmaiceniem gry z glebi kortu. Gra slice&#39;em czy efektowny winner nie stanowią dla niej żadnego problemu. Potrafi zdominować pasywną rywalkę, a ponadto bez problemu wygrywa pojedynki z tymi teoretycznie lepszymi (dobrze się czuje z pozycji doga). Ta dobra dyspozycja Krunic jest bardzo myląca. Ona wykorzystała nadarzająca się okazję w 100% (występ na US Open). Jednak dziś nie zasługuje zdecydowanie na szanse 50/50 w starciu z Tsurenko. Aleksandra to drobna tenisistka i musi mieć naprawdę dobry dzień aby zagrać spotkanie na dobrym poziomie. Dyspozycji nie powinna utrzymać, ani niczym zaskoczyć własnej rywalki. Krunic nie ma żadnych szans aby toczyć równorzędną walkę prowadząc wymianę. Brakuje jej mocy uderzenia, jak wyrachowania tenisowego. Także szybko pęka pod presją i zaczyna się spieszyć podejmując nieopłacalne rzyko. W tym pojedynku powinna być bardzo nieregularna. Krunic ma delikatne ciało jak i głównie serwis wprowadzający piłkę do gry, a to oznacza dużo szans na przełamanie podania dla rywalki. Tsurenko przeważa pod każdym aspektem gry nad dzisiejszą rywalka i powinna zrobić łatwe 2-0.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
WTA Seul , 09:00
Christina McHale - Arantxa Rus
Typ: Arantxa Rus
Kurs: 5.00
Pinbet
Wynik: Arantxa Rus 2-0 (6:3 6:4) ✅

Kurs cały czas rośnie na doga w tym spotkaniu. Nie wiem co jest tego powodem, ale McHale nie zasługuje na takie faworyzowanie. Widziałem ją w ostatnim turnieju, jak i w ostatnich tygodniach. Widać jest już trochę zmęczona i taka trochę anorektyczka. Fizycznie z roku na rok wygląda coraz gorzej. Powodem tego jest to ze ma jakąś dziwną genetyczną chorobę, która zatrzymała jej kariere jakiś czas temu. Jej organizm jest słaby, nauczyła się z tym żyć, ale ona nie zrobi żadnego progresu i zawsze może przyjść wielkie załamanie formy. Aktualnie gra w Seulu, za tydzień większy turniej i praktycznie koniec poważnych gier w WTA. Ja te załamanie formy u McHale widziałem już na US Open, gdzie grając z Kasatkina nie miała przysłowiowej pary w lapie. W poprzednim małym turnieju w Tokyo kompletnie pogubila się grając z Diyas. Jak może być dziś? Może być tylko gorzej. Jej serwis jest bardzo niepewny. Nie ma juz tej szybkiej ręki grając z głębi, gra łatwe krótkie piłki. Holenderka Rus to uniwersalna tenisistka o bardzo dobrych warunkach fizycznych. Jest bardziej atletyczna od McHale. Wysoka, dynamiczna blond włosa Holenderka bez problemu może tutaj pokonać Amerykanke. Rus gra bardzo niewygodny leworęczny forehand, dobrze biega i potrafi utrzymać swój poziom gry jak i agresję. Ona wie co to ofensywa. Aby nie przesadzić i nie zakłamywać rzeczywistości, Rus poprostu ma wszystko aby zrobić bez problemu dzisiejszą rywalkę. Pokazała to w kwalifikacjach do tego turnieju robiąc 2x dobry wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
T 823

thereignman

Użytkownik
Pamiętajcie Panowie, wygrywać można tylko na singlach, przede wszystkim grając tylko jedną dyscyplinę sportu, u mnie 80% to WTA , a 20% to ATP. Płaska stawka i broker, a nie żadne polskie dziadostwo. Ja w Pinbet mam 4 k zysku z tego typu, a w pseudo polskim buku było by jedynie 2,8 k zysku netto, albo i mniej. W polskich oszukanczych bukach można tylko zbankrutować oraz stracić nerwy. Pamiętajcie o tym, trzeba umieć typować i nie wolno uprawiać hazardu. Nawet seria 3 porażek z rzędu nie może Was wyprowadzić z równowagi, bo będzie...
Mój znajomy dał sobie spokój z oszukanczą grą jaką oferuje LV bet i zaczął grać w normalnej firmie, która ma sprawiedliwe warunki. Ponadto zaczął grać moje typy płaską stawką, więc zaczął kontrolować grę, a przestał improwizować (uprawiał czysty hazard i grę złych emocji tj raz szczęśliwy, później rozpacz i tak w koło, a na końcu zawszę kończył &quot;głęboko z ręką w nocniku&quot;).
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom