>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tibia

hulio90 1K

hulio90

Użytkownik
Witam.
Posiadam 2 konta w tibi, które od dłuższego czasu są nie używane i chętnie bym je sprzedał. Na pierwszym koncie znajduje się 205 Elder Druid na serverze Candia, 95 Elite Knight, 60 Master Sorcerer i 30 Royal Paladyn (90 distance fighting), wszystkie na serverze Aurora + jakieś mniejsze levele m. in. 50 Royal Paladyn na Azurze. Jeśli chodzi o questy to tylko Druid ma wykonane większość questów ( do update z Zao), reszta nie posiada większości questów.
Drugim kontem jest 95 Master Sorcerer na serverze Valoria + 40 Royal Paladyn także na Valorii + jakieś postaci z mniejszymi levelami.
Każda z postaci posiada odpowiednie eq do swojego poziomu, na Druidzie znajduje się około 2kk w kasie. Cena jaka mnie interesuje to 250 zł za pierwsze konto i jakieś 70 zł na konto drugie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany oboma to myślę, że jakieś 300 zł by mnie satysfakcjonowało. Interesuje mnie tylko gotówka ponieważ od dłuższego czasu nie gram, a szkoda, żeby konta pozostawały nieużywane. Jeśli ktoś miałby jakieś pytania to proszę wszystko kierować na priv. Konta posiadają recover keye, ale przy dopłacie 30 zł zamawiam do wybranego konta confirm keya, dzięki któremu możesz w każdej chwili zmienić recover key. Oczywiście wszystko zostanie załatwione przez allegro, dzięki czemu macie pewność, że nie zostaniecie oszukani. Pozdrawiam i zachęcam do kupna.
 
masakrowicz 0

masakrowicz

Użytkownik
grałem w to z jakies 10 lat temu, wtedy cene za te ludziki bujały sie na allegro 400-1000 zł ile teraz kosztuja te ludziki? pytam z ciekawosci tylko :razz:
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Kupuja , ale lepiej sprzedawac obcokrajowcom bo naprawde fajnie placa w euro za wysokopoziomowe postacie. Ja miesiac temu na Aurorze sprzedalem swoje konto Szwedowi za 250 euro.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Tak jak ktoś wyżej napisał, uruchum kontakty na tym ED, zapewne jak 205 lvl, to jakieś masz i sprzedawaj SZWEDOM, im się to jeszcze nie znudziło, jak nam POLAKOM.
@Ale się w to grało, piksele wymiatają ! ????
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Nikt nie sprzedaje na allegro, bo ceny są o 70% niższe niż na &quot;czarnym rynku&quot; ????
Generalnie ja sprzedaje gold/postacie przez forum ibota/xenobota, dużo osób z zagranicy tam się udziela, dzięki czemu ceny np za ~200 lvl to okolo 450-500 zł
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Ja gralem w tibie jakos od 2004r do 2009 potem 3 letnia przerwa. Wrocilem w 2012 na nowy swiat i pare miesiecy temu zakonczylem &quot;kariere&quot; na dobre. To juz nie jest ta tibia co kiedys. Cipsoft wprowadzil sporo uptadow ktore zrujnowalo pvp ktore praktycznie nie istnieje. Otsow tez jako tako dobrych dla mnie nie widze.
Ogolnie najlepsze wspomienia mam ze starszej i tej starej tibi. Głownie najlpeiej wspominam Askare , nieweim czyk tos tam gral? :] Na Eterni tez sie fajnie gralo bo bylo sporo polakow z Krk i legendarne Pink Guys with green hair. Na Askarze to oczywiscie Rexis.
Podczas swojej gry gralem na wielu swiatach chronoligicznie to bylo mniejwiecej tak:
Pierwsze kroki stawialem na:
1) Titania
bylem noobem max 20-25 lvl)
potem
2) Eternia
Kontynuacja noobostwa i armia uhmakerow 11 ed ktore zarabialy niezle hajsy.
Potem shakowalem jakiegos 60 msa i troche sie pekowalo.
3) Selena (krotki epizod)
50 palek~
4) Thoria (od poczatku serwera gralem ED majac 35 lvl najwiekszy byl z 70 ale mialem bardzo dobry mlvl wtedy bo z 55)
5) Pandoria
87 ek , sharowalem go z typem z Debicy jednak potem sie cos popierniczylo w naszych przyjacielskich relacjach i przestalismy grac. Ogolnie spore PA i jak sie nie mialo plecow to ciezko bylo grac.
6)
Xerena (krotki epizod w zasadzie niema co pisac)
7)
Askara
Tu mialem najbogtsza &quot;kariere&quot;
127 rp , bralem udzial w wojnie przeciwko Rexis , mialem swoj pk team i sporo spoko ziomkow na vt z ktorymi czasem byly niezle jazdy.
Mialem jeszcze 109 ed ktorego sharowalem od 60 lvl z sd na warloackach xD. Byl mega waste ale lvl wpadal jak szalony. Pamietam ze wygralem z 2 mln na kostce w ankrahmun wiec bylo sporo hajsu na marnowanie.
Mialem jeszcze 87 ek , 60 ms i 50 ed wszystko do pk ktore pozyczalem ludziom xD.
Na Askarze gralem najdluzej ale przegrywalismy wojne wiec bylo sie hunted to sie przestalo grac. Wtedy juz powoli tibia zaczela sie psuc.
Refugia.
Wymienilem wtedy 109 ed na 190 ek na Refugie (non pvp) ktorej ze wzgledu na brak pvp tylko bocilem na quarach. Wbilem 200 lvl i sprzedalem
8) Aurora (nowy swiat z 2x expem)
Wbilem 333 lvl , bylem w czolowce exp i w scislym topie mlvl ale gra zaczela mnie nudzic ze wzgledu na brak jakiegokolwiek pvp i malo sensowne wojny. Sprzedalem postac Szwedowi po mega promocyjnej cenie bo zaledwie za 250 euro ;p
Jak wiadomo Szwedzi sie z kasa nie licza i zawsze chetnie od kupia atracyjna postac.

W miedzy czasie mialem jakies epizody wieksze lub mniejsze na otsach gdzie czasami byl naprawde mega fun i fajne wojenki.
Najlepiej Wspominam Elotha ;p
 
steny 3

steny

Użytkownik
Nie tylko nie ta gra proszę... dawno dawno temu... grało się grało 200+lvl i takie tam na szczescie z tym skończyłem sprzedałem za smieszne pieniądze i teraz są inne gry o wiele ciekawsze ???? &quot;LoL, WoT&quot; między innymi :p
 
T 194

toyz

Użytkownik
Nikt już dzisiaj nie gra, nie kupuje postaci w Tibii ;p boom był w latach 2006-2011, kiedy przeżywała swoje najlepsze lata, teraz to już przeżytek
 
Do góry Bottom